100 zł. dziennie dzięki INWESTOWANIU i ZARABIANIU w Internecie!


Jeśli chcesz dojść do zarobków na poziomie minimum 100 zł. dziennie, to NIE ANALIZUJ (miliony osób już sprawdziło to, co było do sprawdzenia), tylko zacznij od rejestracji każdym z programów opisanych poniżej.

To bardzo ważne aby zarejestrować się od razu w każdym programie, bo dzięki temu dywersyfikujesz swoje inwestycje, zapewniasz sobie BEZPIECZEŃSTWO i maksymalizujesz potencjalne ZYSKI na przyszłość !

Inwestycja w DasCoin

Zarabiaj w Internecie – Katarzyna Żukiewicz [Barcelona 10/2016]

→ FutureNet .:. nr 1 na świecie wśród portali społecznościowych, które płacą nam za aktywność! Rejestrując się w FutureNet, otrzymasz też konto w FutureAdPro, czyli w programie reklamowym, który dzieli się z nami swoimi zyskami od reklamodawców.

→ BitClub .:. Kopalnia BitCoin, ETHEREUM, Zcash i innych kryptowalu. BitClub Network od lat znajduje się w czołówce największych kopalni kryptowalut na świecie)

UWAGA! Zarabianie pieniędzy w programach wymienionych powyżej wiąże się z dokonaniem własnej inwestycji, której wysokość zależy od Ciebie. Przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji, zapoznaj się z polityką prywatności, regulaminami, zasadami współpracy oraz wszystkimi innymi informacjami w każdym z programów. Informacje te znajdziesz pod adresami: 

 1. FutureNet, FutureAdPro ➙ FutureNetPortal.com
 2. BitClub Network ➙ BitClubNetwork.it 

Zapoznaj się także z ryzykiem inwestycyjnym i ogólnymi zasadami inwestowania oraz zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jeśli nie masz zamiaru inwestować swoich pieniędzy, to proszę nie rejestruj się w programach powyżej. 

 

 

Cześć!

Zanim zaczniesz czytać dalej MUSISZ OGLĄDNĄĆ (sam, bez towarzystwa, w skupieniu, w słuchawkach na uszach) krótkie video Mateusza Grzesiaka.

W tym nagraniu Mateusz wyjaśni Tobie, dlatego nie robisz w swoim życiu tego co na prawdę chciałbyś robić.

Może chciałbyś ZARABIAĆ ze mną minimum 100 zł. dziennie (za 10 minut „pracy”)?

A może chcesz zarabiać tyle ile ja obecnie czyli minimum 5.000 zł. dziennie?

Nie ma o czym gadać… TRZEBA TYLKO DZIAŁAĆ i to DZIAŁAĆ OD RAZU !

Oglądaj Mateusza TERAZ, a potem pisz do mnie na priva na FaceBook 🙂
 

 

 

 

 

 

Czy oglądnąłeś video Mateusza dokładnie? 3 razy pod rząd?

love-rules-zukiewicz-kurczynski-siwek

Od dobrych kilku lat zarabiam pieniądze nie chodząc do pracy „na etacie”.  Wszystko zaczęło się od tego, że od bardzo szanowanego i zamożnego człowieka usłyszałem takie o to stwierdzenie:

Zawierając umowę o pracę, podpisujesz umowę o zrzeczeniu się własnych marzeń„.

Teraz już wiem, że to najprawdziwsza z prawd jakie znam. Jeśli chcesz być wolnym człowiekiem, to Twoje dochody nie mogą pochodzić z pracy na etacie!!!

Oczywiście na początku możesz pracować na etacie czy gdziekolwiek chcesz, ale po pracy rób coś co da Ci za kilka, kilkanaście lat możliwość zerwania z pracą dla kogoś innego raz na zawsze i cieszenia się WOLNOŚCIĄ do KOŃCA ŻYCIA!

 

 

Co mam robić?

wiesz co masz robić? PODEJMIJ DECYZJĘ i WYSTARTUJ !!!

Ja sam pracowałem przez około 7 lat na etacie, ale zawsze po pracy siadałem do komputera (około 22:00) i przez minimum 5 godzin uczyłem się tak zwanego „zarabiania w Internecie„.

[kliknij w obrazek aby powiększyć]

żukiewicz damian inwestor internetowy

Na początku zarabiałem jakieś drobne pieniądze czyli około 20 zł. dziennie, tak więc mój domowy budżet każdego miesiąca wzbogacany był kwotą około 600 zł.

Chcę Ci teraz MOCNO POWIEDZIEĆ, że Ty także będziesz mógł zacząć od podobnej kwoty (600 zł. miesięcznie na START), ale jeśli nie wystartujesz to nigdy nie zarobisz w Internecie ani grosza.

Obecnie zarabiam już troszkę więcej, bo każdego dnia programy partnerskie w jakich działam dają mi PASYWNY PRZYCHÓD na poziomie 6.000 zł.

Mauritius, styczeń 2017 – Kasia Żukiewicz

 Odbierz GWARANTOWANY BONUS

 

 

Teraz jest ŁATWIEJ niż 10 lat temu

Kilifi, Kenya

Kilifi, Kenya 2012/10

W czasie kiedy zaczynałem się uczyć (około 2007r.) metody i techniki zarabiania w Internecie były znacznie znacznie trudniejsze niż dzisiaj.

Musiałem zlecać wykonanie stron internetowych zewnętrznym firmom. Serwery i domeny internetowe były znacznie droższe. Nie było też tylu firm co obecnie, z którymi mógłbym współpracowac i zarabiać pieniądze.

Sam testowałem różne możliwości zarabiania w Internecie, przez co bezpowrotnie „straciłem” ponad 300.000 zł. (pieniądze pożyczone od banku, które do dziś spłacam).


 

 

Zarejestruj się w programach wymienionych poniżej

UWAGA! Jeśli chcesz otrzymać $100 BONUS na START, to przy rejestracji w programach opisanych poniżej, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy PaulinaTorbicka to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamPaulinaTorbicka

Na screenach poniżej widzisz przykłady użytkowników, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Każdy z tych użytkowników otrzymał $100 BONUS na START.

Formularz do rejestracji w kopalni BitClub. 

Odbierz GWARANTOWANE $100 na START – Z B3TEAM osiągniesz znacznie więcej!

 

 

Formularz rejestracyjny w portalu społecznościowym FutureNet

Damian Żukiewicz FutureNet

Rejestrując się w FutureNet przed nazwą użytkownika wstaw „B3TEAM”

 

 

Teraz zarejestruj się!

Program 1 – Portal społecznościowy FutureNet

Ile zarabia się w FutureNet

Ponad $1.000 za 2 tygodnie bycia aktywnym w portalu FutureNet

→ FutureNet – To portal bardzo podobny do FaceBooka. To co różni Futurenet od FaceBooka, to pieniądze, które otrzymujemy wraz z rozwojem portalu. Mówiąc jaśniej, portal dzieli się swoimi przychodami z emisji reklam oraz sprzedaży produktów cyfrowych z każdym z aktywnych użytkowników.

Ile możesz zarobić na aktywności w portalu?

Ja zarabiam bardzo dobre pieniądze (kliknij w obrazek po lewej stronie), a Ty możesz już w kilka miesięcy od startu zarabiać około 2,000 zł. miesięcznie (tyle zarabia moja 65 letnia mama, która dołączyła do FutureNet w kwietniu 2016) lub znacznie znacznie więcej.

Zapoznaj się z informacjami i video na temat zarabiania w portalu społecznościowym, które zamieściłem tutaj i aktywuj się w portalu jeszcze dziś (to zaledwie kilka kliknięć).

FutureNetPortal.com

 

Program reklamowy

inwestowanie na kredyt w internecie

Damian Żukiewicz – wyciąg z konta bankowego

→ FutureAdPro – UWAGA! Jeśli zarejestrowałeś się już w portalu FutureNet, to automatycznie masz założone konto w portalu reklamowym FutureAdPro – do programu logujesz się za pomocą tego samego loginu i hasło, które używasz w FutureNet.

Zarabianie w programie reklamowym FutureAdPro jest prostsze niż myślisz. Jedyne wymagane czynności jakie musisz wykonać każdego dnia to oglądanie 10 reklam. Przeczytaj więcej informacji na temat tego programu i aktywuj się w nim jak najszybciej, bo tutaj czas pracuje na Twoją korzyść.

Gdybyś aktywował się w programie wtedy kiedy ja to zrobiłem (kwiecień 2016) to dziś zarabiałbyś już minimum 5.000 zł. miesięcznie lub znacznie więcej. Moje zarobki w tym portalu to ponad 100.000 zł. miesięcznie (kliknij obrazek po prawej stronie aby zobaczyć moje zarobki z kwietnia 2017).

Link do rejestracji → FutureNetPortal.com


 

 

Program 2 – INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (mining) KRYPTOWALUT

wydobycie bitcoina

Kopalnia kryptowalut BitClubNetwork – Islandia 06/2017

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy. Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub, możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Przez ostatni miesiąc zyski z wydobycia kryptowalut wzrosły do około 7% miesięcznie. Tak więc inwestując 10.000 zł. w zakup koparki w BitClub, każdego miesiąca zarabiasz na czysto około 700 zł.

Na jednorazowej inwestycji zarobisz około 8.400 zł. rocznie – Zobacz szczegółowe obliczenie zysku z wydobycia BitCoin i ETHEREUM.

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

BitClubNetwork - BitClubNet.ORG

BEZPIECZNA INWESTYCJA w wydobycie BitCoina oraz Ethereum

Wydobycie BitCoin i ETHEREUM (oraz innych kryptowalut).

Inwestycja w BitCoinW firmie BitClubNetwork działającej od 2015r. inwestujesz w sprzęt do tak zwanego miningu (kopania) najpopularniejszych kryptowalut świata.

ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETHBitClub jest moim zdaniem najbezpieczniejszą pod względem przyszłości inwestycją w internecie, bo zasada zarabiania jest tam bardzo prosta i logiczna. Zarabiasz część tego co zarobi firma każdego dnia. Przeczytaj więcej o BitClub tutaj i odbierz $100 na pierwszą inwestycję w wydobycie BitCoina, ETHEREUM i Zcash.

Link do rejestracji w programie → BitClubNet.org


 

 

 

 

UWAGA!

Po rejestracji DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ z ZASADAMI DZIAŁANIA PROGRAMÓW.

Pełne informacje oraz zasady działania znajdziesz na stronach:

 

Kroki dodatkowe i obsługa płatności.

→ SUBSKRYBUJ kanał YouTube z aktualnymi informacjami

→ załóż portfele BitCoin (BitBay oraz BlockChain)

Sprawdź opinie innych osób, które współpracują ze mną każdego dnia

 

 

Uaktywnij się w każdym z programów

odbierz bonus 400 zł.

Po aktywacji w każdym z programów otrzymasz 400 zł. na START

Co to jest aktywacja w programach?

Od momentu aktywacji w każdym z programów, stajesz się członkiem organizacji B3TEAM, zaczynasz zarabiać pieniądze i kwalifikujesz się do uzyskania także innych BONUSÓW, np.

 • wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku
 • tygodniowy pobyt na Dominikanie
 • komputery MacBook
 • smartfony iPhone
 • kamery GoPro

Aby uzyskać status „aktywny” i zacząć zarabiać pieniądze wykonaj proste czynności opisane i pokazane na filmie poniżej.

Minimalny poziom aktywności:

 1. Aktywny w FutureNet – pozycja minimum MEMBER – Tutaj dowiesz się więcej o FutureNet
 2. Aktywny w FutureAdPro – zakup minimum 1 paczka reklamowa – Tutaj dowiesz się więcej o FutureAdPro – Jeśli na start kupisz minimum 25 paczek reklamowych to otrzymasz dodatkowe $100 w postaci matrycy EXCLUSIVE, dzięki której będziesz zarabiał o 50% więcej w FutureNet (tak zwany matching BONUS). Aby aktywować matrycę EXCLUSIVE, którą otrzymasz w prezencie, musisz być aktywny na pozycji GOLD.
 3. Aktywny w BitClub – zakup minimum 1 pulę wydobywczą – Tutaj dowiesz się więcej o kopaniu kryptowalut w BitClub

 

Jeśli dokonałeś aktywacji:

 • posiadasz pozycję minimum MEMBER w portalu Futurenet
 • zakupiłeś minimum 1 paczkę reklamową w programie FutureAdPro
 • dokonałeś inwestycji w zakup 1 dowolnej puli miningowej w BitClub
Honolulu Hawaje 2017

Dołącz do B3TEAM TERAZ i lataj z nami na wakacje 4 razy w roku!

Napisz do mnie poprzez komunikator FaceBook i podaj mi adres swojego portfela BitCoin, na który prześlę Tobie 400 zł. ($100) BONUS.

Oczywiście poza tym tym BONUSEM otrzymasz jeszcze dodatkowe $100 w postaci pozycji EXCLUSIVE w FutureNet, dzięki czemu będziesz mógł zarabiać o 50% więcej bez dodatkowego wysiłku.

W sumie więc otrzymasz $200 !

Podaj mi także swój adres korespondencyjny, a otrzymasz w PREZENCIE 3 książki z zakresu edukacji finansowej.

 

 

 

W 21. wieku zarabiasz pieniądze BEZ CHODZENIA do PRACY

Roma 2015/9 - Kasia i Damian "Zmotywowani na WIĘCEJ" :D

Roma 2015/9 – Kasia i Damian „Zmotywowani na WIĘCEJ”

Dzisiaj żyjemy z ZŁOTEJ erze Internetu. Dzisiaj to już grzech nie zarabiać w Internecie.

Moim zdaniem, każdy Polak powinien i może zarabiać minimum 3 tys. zł. miesięcznie (dodatkowo) dzięki pracy w Internecie.

 

 

 

#TakaPraca #KasazNETa

Wakacje za kasę z neta

Nieplanowane wakacje 2015 – dr Ziu฿er i Killer w Bibinje

Powiem więcej, każdy Polak DOSKONALE WIE, że może zarabiać takie pieniądze z PALCEM w DUPIE!  – ale nie będzie zarabiał bo, boi się opinii znajomych, no i  jest BOIDUPĄ szukającą GWARANCJI i „BEZPIECZEŃSTWA”.

Polak szuka porady w kwestii zarabiania pieniędzy u swoich znajomych, pracujących na etacie..

To tak jakbyś teraz pytał się mnie o to jak przeprowadzić transplantację serca…

O transplantację serca pytaj lekarza. Nie! Sorry, nie lekarze, ani nie nawet kardiologa! Jeśliu chcesz nauczyć się robienia transplantacji serca, to pytaj o to i UCZ się tego od najlepszego specjalisty w tej dziedzinie! 

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak – 2016

Mnie (Damian ŻUKIEWICZ) możesz pytać o to JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE w INTERNECIE, bo ja się na tym znam (zobacz tutaj ile zarobiłem ostatnio) i masz PEWNOŚĆ, że także będziesz zarabiał minimum 100 zł. dziennie.

Dzisiaj zarabianie jest tak proste, że moi partnerzy zaczynają zarabiać już w pierwszych dniach od startu.

Wiesz co masz robić? →  PODEJMIJ DECYZJĘ i WYSTARTUJ

Bardzo Cię proszę. Nie zadawaj mi pytań dopóki nie zainwestujesz po minimum $100 w każdym z wymienionych poniżej programów: 

 1. FutureNet (wraz z FutureAdPro)
 2. BitClub

 

 

 

 

Ile potrzeba zainwestować na START?

minermanNa start będziesz potrzebował minimum $300 czyli 1.200 zł. Oczywiście im więcej przeznaczysz na swój Internetowy Biznes tym szybciej i więcej zarobisz.

Krzysiek Landwójtowicz zarabia dzisiaj około 40 zł. dziennie!

Bartek Żukiewicz zaczął współpracę ze mną w 2016r. i po 6 miesiącach zarabiał już ponad 5.000 zł. miesięcznie

Mariusz Pelczarski w zeszłym miesiącu zarobił na czysto ponad 58.000 zł.

Kasia Gruszecka

 Odbierz GWARANTOWANY BONUS 200 zł. 

 

 

 

Co mówią o zarabianiu ze mną moi nowi partnerzy?

Zaufało mi i każdego dnia zarabia ze mną w Internecie już ponad 10.000 osób!

opinie o współpracy z Damian Żukiewicz

Ewa Kępka

Zarabianie w Internecie z Damianem Żukiewicz

opinie o Damian Żukiewicz

opinia o Damian Żukiewicz zarabianie w Internecie opinia o Damian Żukiewicz współpraca opinia o Damian Żukiewicz opinia o Damian Żukiewicz Zarabianie w Internecie współpraca z Damian Żukiewicz Damian Żukiewicz Zarabianie w Internecie współpraca z Damian Żukiewicz Zarabianie w Internecie współpraca z Damian Żukiewicz opinia o Damian Żukiewicz opinia o Damian Żukiewicz

 

Zrzut ekranu 2016-07-15 o 4.04.40 PMZrzut ekranu 2016-07-16 o 12.50.17 AM

 

Chcesz więcej opinii?

Zarabianie w internecie

Lubisz podróżować? Zarabianie w Internecie pozwoli Ci spełniać marzenia!

Aktualne opinie o zarabianiu pieniędzy w Internecie z Damianem Żukiewicz (czyli ze mną), znajdziesz w menu OPINIE.

Polecam Tobie jednak wyrobienie sobie własnej opinii na temat współpracy ze mną w Internecie.

Aby rozpocząć współpracę, wykonaj 3 proste kroki, które w maksymalnie 3 miesiące doprowadzą Cię do zarobków na poziomie 100 zł. dziennie (minimum).

Na początek dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet, obserwuj mnie także na FaceBook oraz subskrybuj mój kanał YouTube. Dzięki tym 3 prostym czynnościom, będziemy w stałym kontakcie, co przyczyni się do znacznie szybszego osiągnięcia przez Ciebie zarobków minimalnych na poziomie 100 zł. dziennie.

Coś jeszcze? TAK! Nie czekaj do jutra i zacznij zarabiać w Internecie już dzisiaj, to na prawdę BARDZO PROSTE !

 

 

Na zakończenie porównanie: BANK vs. #KasazNETa

 

 

 

 


Zarabiaj przez Internet na całym świecie

Zarabiaj w Internecie minimum 100 zł. dziennie z Damianem ŻUKIEWICZ

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy 1 MILION DOLARÓW zarobiłem właśnie w Internecie).

Zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś Ty, jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wykonaj najpierw 3 proste kroki opisane TUTAJ, a potem śmiało pisz do mnie przez komunikator na portalu społecznościowym FutureNet.

Zarabianie w Internecie to nie jest praca na etacie. Jeśli chcesz zarabiać minimum 100 zł. dziennie, konieczne jest jednorazowe zainwestowanie własnych pieniędzy na start (minimum 200 zł.).

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 

 


UWAGA. WAŻNE !

Zapoznaj się z ➙ RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.

Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Zapoznaj się z ➙ RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *