2 pokoje, 45m2, Innova, budynek 3.1

Postanowiłem właśnie (a tak mnie naszło jakoś znienacka), że tego Bloga potraktuje jako osobisty notatnik i będę w nim zapisywał ważne dla mnie sprawy i przemyślenia na później. [Dlatego niektórych wpisów nie czytaj jak Ci się wydadzą jakieś dziwne].

Wcześniej próbowałem używać innych notatników, takich jak kartki, kalendarze, zeszyty czy wordy, excele, sky drivey, docsy google…, ale efekt jest taki, że mam 124 różne dokumenty, przechowywane w 12 miejscach i niespójne ze sobą.

Jak próbuje coś odnaleźć w tych rozpierdolonych po wszechświecie notatnikach (głównie moje myśli jakie mnie nachodzą podczas czytania w wannie), to się kończy to niepowodzeniem, a przez to nie realizuje świetnych pomysłów i biznesów, a co z kolei wydłuża okres osiągania wolności finansowej.

 

No to do dzieła. Myśl nr 1 (numer uno)

Jak się uda Madzi wynegocjować cenę, to kupujemy z Agatką mieszkanie, które się właśnie buduje na Innovie (budynek 3.1, klatka A, mieszkanie nr 2). Jest to 45m2, parter, ogródek. Mieszkanie zostanie oddane do użytku w październiku 2013r., czyli dokładnie wtedy kiedy odbiorę kluczę do kawalerek jakie już kupiłem tutaj pod wynajem (budynek 3.1 i 3.2).

Transakcję przeprowadzimy tak, że Agatka da około 140k w gotówce, a ja 40k w gotówce, a 100k w kredycie.

Po podpisaniu umowy kupna, będziemy musieli wpłacić 10% ceny mieszkania, a resztę w transzach, z tym, że większość bo chyba 70%, dopiero przed odbiorem mieszkania (czyli za rok).

Mieszkanie jest narożne, wyeksponowane na południowy – wschód przez co sun is shining na ogródek i taras almost przez all day long (that is very important especially for me).

Nyska 54/2 Wrocław. Osiedle Innova

45m2, parter, taras, ogród. Osiedle Innova 3.1

Jak nam dobrze poda, to zrobimy z niego przytulne gniazdko i przeniesiemy tam swoje graty (10m dosłownie będzie przenoszenie – przez płot trzeba tylko przenieść). A jak nam nie poda to wykończymy je też ładnie ale z tańszych materiałów i wynajmiemy za 1,600 zł.

O kurwa jego mać była…, już 05:51 (znaczy godzinę wcześniej bo czas przesunęli, ale też już późno..)

Idę do wanny, a potem paziować.

See You Guys !

Damiano Damianini (Dr ZIUBER)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.