100 zł. dziennie zarobku w Internecie – GWARANTOWANE !


UWAGA! Zanim zaczniesz czytać dalej, przyjmij do wiadomości, że nie wynaleziono jeszcze magicznej pigułki na wieczną młodość oraz sposobu na prowadzenie Biznesu bez pieniędzy:)

Nie zarobisz w Internecie żadnych większych pieniędzy jeśli na start nie „zainwestujesz” minimum 200 zł. ($50) w przynajmniej jednym w programów (FutureAdPro, DasCoin czy BitClubNetwork)

Jeśli nie masz zamiaru inwestować swoich pieniędzy, to proszę NIE REJESTRUJ się nigdzie i nie czytaj dalej, bo NIE ZNAJDZIESZ TUTAJ NIC dla siebie.

 

Odbierz książkę + 200 zł. na START !

energiapieniedzy-damian-zukiewicz-200-zl-zarabianie-internet-fuerteventura

Książka ENERGIA PIENIĘDZY + 200 zł. na START !


 

 

 

Rozwój osobisty Damian Żukiewicz FutureNet

Zarejestruj się w FutureNet i aktywuj pozycję minimum GOLD w „Friends Tree” (matryce)

Po rejestracji i aktywacji w FutureNet (matryca GOLD) otrzymasz 3 książki w PREZENCIE!
1. Energia Pieniędzy
2. Zaryzykuj! Zrób to!
3. Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie!

Zarejestruj się TERAZ i odbierz PREZENTY !

Więcej o rejestracji i pierwszych krokach w FutureNet przeczytasz tutaj.

Aby otrzymać książki, dodatkowo subskrybuj mój kanał YouTubeDodaj mnie do znajomych lub „obserwuj” na FaceBook oraz FutureNet


 

 

 

Witam Cię bardzo serdecznie

Damian Żukiewicz z tej strony.

Jeśli jeszcze nie mieliśmy się przyjemności poznać, przeczytaj więcej o moim doświadczeniu w zarabianiu przez Internet tutaj, a jeżeli chcesz poznać bardziej prywatne szczegóły mojego życia zapraszam do zapoznania się ze stroną „o mnie„.

 

Bonus na start od Damian Żukiewicz

Odbierz REWELACYJNĄ książkę „ENERGIA PIENIĘDZY” całkiem GRATIS!

Na tej stronie znajdziesz informacje, które ZAPEWNIĄ Ci DOSKONAŁY START w zarabianiu przez Internet. Nic się jednak nie wydarzy, jeśli nie wykonasz kilku banalnie prostych kroków.

100 zł. na START (czystego zysku, dziennie) to na prawdę nie jest coś wielkiego. Dosłownie każdy, kto potrafi obsługiwać komputer, będzie zarabiał znacznie większe pieniądze już w kilka dni po wykonaniu niezbędnych kroków, które opisuje poniżej.

 

Na czym będziesz zarabiał?

Zarabiał będziesz głównie dzięki nowoczesnym Social Mediom (np. FaceBook, YouTube i FutureNet) oraz bardziej tradycyjnym platformom takim jak Google AdSense czy mBank.net.pl 

Mauritius, styczeń 2017 – Kasia Żukiewicz

 

 

Zaczynamy?

Zanim wykonasz 3 pierwsze kroki, które w krótkim czasie doprowadzą Cię do minimum 100 zł. dziennego zarobku w Internecie, proszę o oglądnięcie krótkiego wywiadu przeprowadzonego przeze mnie z panem Romanem Ziemian, prezesem portalu społecznościowego FutureNet i FutureAdPro

Zarejestruj się już TERAZ → w portalu społecznościowym FutureNet (FN)

[WAŻNE – Rejestrując się w portalu FutureNet (FN), otrzymasz też dostęp do programu partnerskiego FutureAdPro (FAP). Wystarczy więc, że założysz darmowe konto na platformie FN, a do programu FAP będziesz mógł zalogować się używając tych samych danych (login i hasło), które używasz do logowania się w FN].

 

Krok 1 – Rejestracja w portalu społecznościowym FutureNet (FN) i FutureAdPro (FAP)

Zarejestruj się → w portalu społecznościowym FutureNet (FN)

Jeśli nie masz zamiaru zarabiać pieniędzy w FutureNet, to nie rejestruj się, bo nie ma to sensu.

Każda z osób w moim zespole FutureNet i FuturaAdPro zarabia minimum 10 zł. dziennie, a średnio jest to ponad 70 zł. każdego dnia (ponad 2.000 zł. miesięcznie). Osoby te zarabiają pieniądze, bo na start dokonały upgrade swojej pozycji w portalu FutureNet oraz zakupiły paczki reklamowe w FutureAdPro.

Po rejestracji dokonaj upgrade do pozycji minimum MEMBER i BASIC, co wiąże się z opłatą $10 + $25 (razem około 140 zł.). Jeżeli nie chcesz dokonywać tej opłaty to proszę nie rejestruj się w naszym portalu, bo tylko zaniżysz statystyki zarobków innych osób!

Instrukcje rejestracji oraz zakupu pozycji w matrycach FutureNet znajdziesz także tutaj.

 

UWAGA. Przy rejestracji podaj prawdziwe dane osobowe. Jeśli nazywasz się Alicja Makowska, to przy rejestracji podaj te dane, a nie np. „Ala Maka”.

Platforma FutureNet (wraz z wewnętrznym programem zarobkowym FutureAdPro) to LEGALNIE działający międzynarodowy Biznes.

Nie otrzymasz wypłaty zarobionych pieniędzy, jeśli przy rejestracji podasz wymyślone (nieprawdziwe) dane osobowe.

Dopiero w polu „nazwa użytkownika” możesz podać swoją wymyśloną nazwę np. „ala1990” czy „alicjamakowa”. Tutaj podajesz co chcesz.

 

 

Ważne! – Potwierdź rejestrację

Odbierz swoją pocztę email i kliknij w link potwierdzający rejestrację. Musisz to zrobić, żeby móc wypłacić zarobione pieniądze. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości z portalu, to sprawdź w folderze „spam”.

Po rejestracji kliknij link aktywacyjny

Po rejestracji kliknij link aktywacyjny 

 

 

Krok 2 – Twoje niezbędne narzędzia do nauki i zarabiania w Internecie

Wykonaj jeszcze kilka prostych czynności, dzięki którym będziesz miał dostęp do absolutnie podstawowych narzędzi ułatwiających i zwielokrotniających Twoje zarobki w Internecie.

Dzięki tym kilku czynnościom jakie zaraz wykonasz, będziesz też na bierząco z wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi naszej współpracy. To jeden z KLUCZY do tego, żebyś w mniej niż 6 miesięcy od dzisiaj zarabiał MINIMUM 100 zł. dziennie w Internecie!

Z pełną odpowiedzialnością GWARANTUJĘ Tobie takie zarobki około 100 zł. codziennie, ale nie będę w stanie wziąć za to odpowiedzialności, jeśli dokładnie nie wykonasz każdej z prostych czynności, które opisuje poniżej.

0. → Załóż swoją własną stronę (bloga) według instrukcji z tego linku

[To jest podstawa podstaw do zarabiania w Internecie, bo na tej własnej stronie będziesz później umieszczał różne reklamy, linki do programów partnerskich i inne treści, na których będziesz legalnie zarabiał w Internecie. Koszt założenia i utrzymania takiej strony jest mniejszy niż 100 zł. na rok. Po założeniu bloga i uzupełnieniu go treścią, możesz poczytać o blogowaniu i zarabianiu pieniędzy na blogu Michała Szafrańskiego]

 

1. → Programy Partnerskie niezbędne do zarabiania w Internecie

Zarejestruj się tutaj w wszystkich proponowanych programach, na początek najważniejsze będą:

  • → FutureAdPro i FutureNet (program reklamowy powiązany z portalem społecznościowym FutureNet. Zakładając konto w portalu społecznościowym FutureNet automatycznie zostajesz zarejestrowany w FutureAdPro. Do obu programów logujesz się tym samym loginem i hasłem)
  • → BitClubNetwork (inwestujesz w wydobycie BitCoinów)
  • DasCoin (to nowa kryptowaluta, dzięki której możesz zarobić w krótkim czasie swój PIERWSZY MILION!! – Ta okazja nie może Cię ominąć. Sprawdź po jakiej cenie kupisz teraz DasCoin, a po jakiej będziesz mógł go sprzedać za około 12 miesięcy)

UWAGA! Jeśli nie masz zamiaru wkładać w swój własny Internetowy Biznes żadnych pieniędzy to bardzo Cię proszę NIE REJESTRUJ się i nie zadawaj mi pytań w stylu „a jaka jest pewność, że zarobię”…

Mam nadzieję, że jak już jesteś na moim blogu i sprawdziłeś ile dotąd zarobiłem w Internecie, to wierzysz mi na tyle, że przynajmniej spróbujesz zarabiać w Internecie, czyli zarejestrujesz się do programów partnerskich i zainwestujesz minimum 200 zł. – 500 zł. na start.

 

2. → Dodaj mnie do znajomych i obserwuj na FaceBook

[To bardzo ważne, bo przez tą platformę będziemy się komunikować najczęściej]

 

2. → Obserwuj mnie na INSTAGRAM

[Obserwując jakie zdjęcia wstawiam codziennie na INSTAGRAM, nauczysz się w jaki sposób i Ty możesz dzięki publikacji zdjęć zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze]

 

4. → Załóż sobie konto na platformie Google

[Poniżej wyjaśniam jak ważny jest to krok]

 

5. → Subskrybuj mój kanał na YouTube

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]

 

6. → Dokładnie (najdokładniej) zapoznaj się z wszystkimi materiałami (audio, video oraz tekst) ze stron: GWARANCJA i BEZPIECZEŃSTWO,  STRATEGIA oraz MARKETING

[Na tych stronach poruszam najważniejsze kwestie dotyczące Twojego BEZPIECZEŃSTWA oraz STRATEGI w zarabianiu przez Internet]

 

7. → Płatności w Internecie

[Do przelewów pomiędzy programami partnerskimi a Twoim kontem bankowym będziesz potrzebował tak zwany Portfel BitCoin]. Załóż teraz w kilka chwil konto na:

  • BitBay – bezpieczny portfel i giełda BitCoin – doskonały do kupna BitCoinów i innych kryptowalut oraz do zamiany zarobionych BitCoin na żywą gotówkę (z bankomatu bez karty)
  • BlockChain – najbardziej popularny na świecie portfel z aplikacją mobilną do płacenia BitCoinem
  • CoinBase – bardzo dobry i wygodny portfel (z aplikacją mobilną), który posłuży Ci do płacenia w Internecie oraz przesyłania pieniędzy (w postaci BitCoin) do innych użytkowników
  • PAYZA (procesor płatniczy)

 

8. → Powiedz swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom, że po 6 miesiącach od dzisiaj będziesz zarabiał w Internecie więcej niż zarabia w tradycyjnej pracy na etacie przeciętny Polak

[To także BARDZO WAŻNY PUNKT! Ja właśnie od tego zacząłem swoją przygodę w Internecie. Było to w październiku 2007r., mieszkałem wtedy ze swoją dziewczyną w wynajętym pokoju w Cardiff]

 

9. → Jeśli wprowadzisz w życie punkt 7. to będziesz musiał nauczyć się tego „Jak nie przejmować się opinią innych..” – To MEGA WAŻNA UMIEJĘTNOŚĆ, do której dochodzi się latami, dlatego CODZIENNIE OGLĄDAJ FILMY (1 film na 1 dzień), które znajdziesz TUTAJ. Zalecam też subskrybowanie kanału YT Mateusza GRZESIAK – trenera, coacha, psychologa zaliczanego do światowej czołówki najlepszych trenerów osobistych na ŚWIECIE !

 

 

Po co mi konto w GOOGLE?

Po pierwsze, żeby posiadać konto w GOOGLE wystarczy, że założysz sobie pocztę na gmail.com

Gmail (poczta google) – Bardzo ważne jest żeby Twój adres email był w formacie Imię.Nazwisko@gmail.com np. Damian.Zukiewicz@gmail.com, Damian.Zukiewicz78@gmail.com, D.Zukiewicz@gmail.com lub Zukiewicz.D@gmail.com czy dowolnie inne kombinacje. Dobrze, żeby w adresie email było zawarte Twoje imię i nazwisko lub przynajmniej nazwisko i pierwsza litera Twojego imienia.

Jeśli do komunikacji z innymi osobami będziesz używał adresu w stylu SzybkiLopez@gmail.com, GrubyBolek@gmail.com czy KrólowaSobotniejNocy@gmail.com to o zarabianiu poważniejszych pieniędzy w Internecie możesz od razu zapomnieć…

Konto w portalu Google posłuży Ci do korzystania z wielu innych portali i aplikacji. Dzięki adresowi na gmail.com będziesz mógł w kilka chwil założyć konto, profil na:

a) YouTube – Nie musisz nagrywać czy publikować swoich filmów, żeby wykorzystywać YouTube do zarabiania bardzo dużej kasy – około 2 lata temu wykonałem jedną bajecznie prostą rzecz i zarobiłem ponad $200 w kilka dni! Zarabiam na tym do dzisiaj choć dawno o tym zapomniałem. To co zrobiłem mógłbyś (z tak zwanym „palcem w dupie”) zrobić także i Ty!

b) plus.google.com – To dodatkowe miejsce dzięki, któremu za darmo zareklamujesz swoje Internetowe Biznesy. Portal ten jest podobny do znanego Ci już FaceBook

c) google Hangout – Konferencje internetowe na żywo, rozmowy głosowe i video, itp.

d) google AdSense – To jedna z najważniejszych platform! Dzięki AdSense będziesz zarabiał na reklamach firm z całego świata, bez konieczności kontaku z tymi firmami. W ciągu ostatnich 5 lat zarobiłem ponad 1.000.000 zł. (gruba bańka) dzięki google AdSense! Co ważne nie miałem wcześniej absolutnie żadnego doświadczenia w tym programie, więc Ty także będziesz zarabiał!

e) google Adwords – To platforma dla reklamodawców (jest ona tak jakby przeciwną stroną platformy dla wydawców reklam czyli AdSense). Tutaj z bardzo dużą skutecznością będziesz mógł zareklamować swoje produkty, usługi, bloga czy jakąkolwiek inną stronę internetową na której będziesz zarabiał. Ja w tym programie działam od 2009r. i dotychczas, głównie właśnie dzięki niemu, w Internecie zarobiłem „na czysto” (dochód) ponad $1.000.000 (1 milion dolarów USA). Przychód, który wygenerowałem dzięki tej platformie przekroczył z kolei $2.000.000

f) google Analytics – Dzięki tej platformie będziesz mógł bardzo dokładnie monitorować  „ruch” na Twoich stronach internetowych (blogach, aplikacjach, itp.). Monitorowanie ruchu w Internecie to kluczowa sprawa.

g) inne platformy i aplikacje – Posiadanie konta w Google jest KONIECZNOŚCIĄ w zarabianiu przez Internet. Dzięki adresowi na gmail.com będziesz mógł też korzystać z google MAPS, google TRANSLATE, google DRIVE, google CALENDAR, google Photos i mnóstwa innych dobrodziejstw, które w ogromnym stopniu ułatwią Ci zarabianie w Internecie.

Co jeszcze z Google? Proszę kliknij tutaj teraz, i zobacz (w 10 sekund) do czego będziesz miał dostęp zakładając konto Google.

 

 

Dopiero teraz spokojnie i w ciszy (najlepiej jak wszyscy domownicy będą już spali) oglądnij każdy filmik → na TEJ STRONIE

Jeśli nie oglądniesz wszystkich filmów, to nie będę Ci w stanie pomóc. To jest BARDZO WAŻNE – musisz oglądnąć wszystkie filmy zanim zadasz mi jakiekolwiek pytanie!

Na razie nie czytaj tekstu poniżej. Jeśli chcesz, wrócisz do niego za kilka dni, po zapoznaniu się w wszystkimi materiałami z tej strony.

FutureNet zarobki po 19 dniach

Zarabiaj na tym, że nowe osoby dołączają do portalu FutureNet ! - Nie musisz sam ich zapraszać, żeby zarabiać duże pieniądze

Zarabiaj na tym, że nowe osoby dołączają do portalu FutureNet ! – Nie musisz sam ich zapraszać, żeby zarabiać duże pieniądze

Futureadpro ile sie zarabia

Tyle lub więcej możesz zarobić w 7 miesięcy z FutureNet i FutureAdPro 

 

 

 

! PROMOCJA na START !

Krok 3 – Odbierz BONUS na START 200 zł. !

Chętnie pomogę Ci przyspieszyć i zwielokrotnić Twoje zyski z Internetu, ale najpierw muszę poczuć, że Ty na prawdę POWAŻNIE angażujesz się we współpracę ze mną.

Oczywiście nie poczuje tego na odległość, ale możesz mi to udowodnić w dosłownie kilka minut.

Wykonaj proste kroki, a ja OPŁACĘ z własnej kieszeni Twoje uczestnictwo w matrycach FutureNet oraz dam Ci pieniądze na zakup dodatkowych paczek reklamowych w FutureAdPro.

→ Kliknij TUTAJ i odbierz BONUS !

 

 

 

 

UWAGA – Jak się ze mną KONTAKTOWAĆ

Kontaktuj się ze mną pisząc do mnie mnie prywatną wiadomość przez FaceBook messenger.

Zanim jednak napiszesz do mnie prywatną wiadomość, dodaj mnie do znajomych na FaceBook i FututreNet.

→ Zobacz opinie o współpracy ze mną

WAŻNE – Na Twoją wiadomość odpiszę Ci tak szybko jak to możliwe. Jednak fakty są takie, że na dzień dzisiejszy bezpośrednio współpracuję z ponad 1.000 osób i dostaje wiadomości z pytaniami od około 10 nowych osób dziennie.

Nie martw się jak nie będę odpisywał Ci przez pierwsze 2 dni od Twojego kontaktu. Jeśli będziesz czekał na kontakt z mojej strony więcej niż 4 dni, napisz proszę do mnie jeszcze jedną wiadomość, czasami dzieję się bowiem tak, że wiadomości na FB i FN trafiają do „spamu” lub gdzieś się gubią.

Gdyby nie było z mojej strony żadnego odzewu przez dłuższy czas, napisz do mnie wtedy prośbę o kontakt w komentarzu pod pierwszym postem jaki zobaczysz na mojej tablicy na FaceBooku.

 

 

 

Krok 4 (sam decydujesz czy go robisz)

Jeśli chcesz, żeby Twoje zarobki z Internetu płynęły równocześnie z  n4iezależnych źródeł to wykonaj właśnie ten krok!

Programy FutureNet (FutureAdPro), DasCoin, BitClub oraz RECYCLIX to jedne z najlepszych programów tego typu na świecie. 

Programy te są podobne, ale mają też różnice, które czynią je wyjątkowymi.

Moim zdaniem połączenie tych 4 programów (czyli działanie w 4 programach jednocześnie) to najlepsze rozwiazanie dla każdego Biznesmena i Inwestora. 

Program 1 Portal społecznościowy i platforma reklamowa – FutureNet (FutureAdPro)

Program 2 → Inwestycja w 100% pasywna w wydobycie DasCoin – NetLeaders

Program 3 → Inwestycja w 100% pasywna w wydobycie BitCoin – BitClubNetwork

Program 4 → Inwestycja w 100% pasywna w przetwarzanie odpadów RECYCLIX

Działając we wszystkich programach, już po około 1-2 miesiącach od startu, nabierzesz niezbędnych umiejętności i doświadczenia, żeby móc podzielić się swoim sukcesem i pomóc innym osobom (rodzinie, znajomym, nieznajomym) zarabiać na prawdę bardzo dobre pieniądze.

Co oczywiste, po tym czasie, będziesz już zarabiał znaczne sumy każdego dnia, na „pracę” przeznaczając jedynie 10-20 minut dziennie!

Znasz łatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy?

 

damian-zukiewicz-m4m-2015-tablica3

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków, żebyś po kilku miesiącach doszedł do zarobku minimum 100 zł. dziennie z działania w Internecie.

 

Pozdrawiam Cię jeszcze raz gorąco

Damian Żukiewicz

Kontakt  |  YouTube  |  Misja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam MISJĘ i ją własnie REALIZUJĘ

Witaj serdecznie !

Nazywam się Damian Żukiewicz. Możliwe, że się jeszcze nie znamy osobiście, ale jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu.

Moją życiową MISJĄ jest wyciągnięcia minimum 1 MILIONA osób z „wyścigu szczurów”, w jakim ja sam żyłem jeszcze kilka lat temu.

Tym co robię wspomagam Mateusza Grzesiaka, który jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych trenerów rozwoju osobistego na świecie!. Misja Mateusza jest znacznie większa od mojej, i właśnie dlatego pomagam mu ją zrealizować, przy okazji realizując to do czego ja zostałem powołany.

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak

 

 

Milion osób zarabiających minimum $30 dziennie w Internecie?

Zdaje sobie sprawę z tego, że biorę na siebie dużą odpowiedzialność, ale czym byłoby moje życie bez robienia czegoś dobrego dla innych.

Kiedy bowiem masz już pieniądze na spokojne życie i nie musisz martwić się o to, za co kupisz jedzenie, ubranie czy choćby zabawki dla swojego kochanego dziecka, wtedy budzi się w Tobie taka MOC, która dosłownie pcha Cię ku temu, żeby pomóc tym, którzy jeszcze nie mogą cieszyć się wolnością finansową i osobistą.

Codzienne wstawanie do pracy, zarabianie tyle, że ledwo starcza na podstawowe rachunki, wakacje raz w roku, jeden samochód raz na 10 lat i ciągły strach przed zwolnieniem, to z pewnością nie jest Twoje wymarzone życie. Jest czy nie jest?

Mówię teraz do Ciebie prosto z mojego serca. Mówię to, bo dokładnie wiem co to znaczy. Sam latami pracowałem na etacie i nawet nie myślałem, że mógłbym kiedyś przestać martwić się o pieniądze.

Droga do większych zarobków i wolności finansowej jest na prawdę bardzo prosta. Niestety przez swą prostotę, stereotypy i negatywne nastawienie Polaków, staje się ona niełatwa do przejścia.

 

 

 

Dlaczego Polacy myślą, że pieniądze są złe?

Możesz zapytać mnie teraz o jakich stereotypach i przekonaniach Polaków mówię. To bardzo proste i na 100% zgodzisz się tu ze mną. Zobacz jakie przekonania na temat pieniędzy ma przeciętny Polak:

1. „Pieniądze są złe” – tak? a kto Ci to powiedział? Na prawdę tak sądzisz? Dlaczego więc swoim życiem pokazujesz coś całkiem odwrotnego? Codziennie idziesz do pracy, której nienawidzisz, a na koniec miesiąca czekasz na pieniądze… Jeśli uważasz, że pieniądze są złe, to po cholerę spędzasz większość swego cennego życia pracując na nie? Nienawidzisz pieniędzy? Ja je kocham, bo dają mi wolność. Dają mi możliwość pomagania innym, dają mi słońce, spokój i możliwość wyboru.

2. „Pieniądze nie są w życiu najważniejsze” – ok, a co jest najważniejsze? Miłość, zdrowie czy może wolność? Zadam pytanie inaczej, może teraz zrozumiesz.. Co jest dla Ciebie ważniejsze ręka czy noga? Co jest dla Ciebie ważniejsze syn czy córka? Ja uważam, że pieniądze są ważne wtedy kiedy są ważne i są potrzebne w materialnym świecie tak samo jak miłość, zdrowie czy wolność. Próbowałeś kiedyś zapłacić miłością rachunek za telefon? A może swoim zdrowiem zapłacisz czynsz za mieszkanie w którym mieszkasz z żoną i dziećmi?

3. „Do pieniędzy dochodzi się tylko ciężką pracą” – a ja Ci mówię, że to bzdura, bo gdyby tak było to najbogatszymi ludźmi w Polsce byliby górnicy, budowlańcy i pracownicy huty. W moim zespole natomiast jest już kilkadziesiąt osób, które zarabiają około 200 zł. każdego dnia, na pracę w Internecie przeznaczając maksymalnie 30 minut dziennie! Ile dziennie pracuje górnik i ile wynosi jego dniówka?

4. „Żeby mieć kasę, trzeba się bogato urodzić” – nie wiem kto tak sądzi, ale fakty są takie, że ogromna większość osób z list najbogatszych Polaków, do swojego majątku doszła sama. Te osoby urodziły się w zwykłych, przeciętnych a czasami nawet bardzo ubogich rodzinach. A może myślisz, że ja (Damian Żukiewicz – autor tego tekstu) urodziłem się w bogatej rodzinie? Jak tak myślisz to się mylisz. Mój tata był szewcem, a mama pomagała mu w prowadzeniu warsztatu. Ile zarabia szewc? Sam się dowiedz… Nie urodziłem się w bogatej rodzinie, a teraz, po kilku latach działania w internecie, zarabiam minimum 300 zł. każdego dnia.

5. „Tylko ludzie wykształceni, po studiach, mogą dużo zarabiać” – teraz to trafiłeś w sam środek. To przekonanie rozśmiesza mnie najbardziej, i to nie dlatego, że ja nigdy nawet nie próbowałem studiować, ale dlatego, że prawda jest całkiem odwrotna. Zasada jest taka: Im wyższe wykształcenie masz, tym trudniej będzie Ci zarabiać duże pieniądze. Dlaczego? Szkoły uczą nas tego, żebyśmy byli POSŁUSZNI, NIE WYCHYLALI SIĘ i BALI POPEŁNIAĆ BŁĘDY. Im więcej czasu spędzisz w szkołach, tym bardziej będziesz przywiązany do „bezpiecznej” pracy na etacie (a to droga do frustracji finansowej). Pamiętaj, że pieniądze zarabia się testując różne rozwiązania, podejmując działanie na własnych rachunek a nie pracując dla swojego pana (szefa) i wykonując jego polecenia.

6. „Oszczędzaj grosz do grosza, a po 60 latach będziesz bogaty” – OK. Ile masz już odłożone? Ile pieniędzy odkładasz ze swojej miesięcznej wypłaty? Nawet jeśli co miesiąc odkładasz po 200 zł., to po 40 latach odkładania na Twoim koncie będzie dopiero 100,000 zł., a za taką kwotę to chyba długo nie pożyjesz. Nie kupisz za to nawet dobrego auta, a przecież Ty chcesz być wolny i robić to co chcesz.. Druga kwestia, o której nikt z „oszczędzajacych grosz do grosza” nie mówi, to wiek w jakim będziesz mógł cieszyć się uzbieranymi pieniędzmi. Chcesz korzystać z życia w wieku 70 lat? Ja chce korzystać teraz.

Oczywiście tych ograniczających nas przekonań na temat pieniędzy jest znacznie więcej. Jeśli chcesz to zobacz to nagranie, a jeśli już zdałeś sobie sprawę z tego, że te przekonania nie mają nic wspólnego z prawdą, to czytaj dalej. Zaraz pokażę Ci w jaki sposób ja i cała moja grupa (obecnie ponad 1000 osób) zarabia od pierwszego dnia działania w internecie. Co ważne, każdy z nas na pracę w internecie przeznacza TYLKO około 30 minut dziennie!

 

 

 

Chcesz zarobić swoje pierwsze 500 zł. w Internecie? Wykasuj ze swojej głowy negatywne przekonania!

Zobacz proszę video poniżej. Nie skupiaj się jednak na tym o czym mówię ja. Nie skupiaj się na pieniądzach. Popatrz na to jak reaguje mój syn (Damian Junior).

 

i jak? Zgadzasz się z Damianem Juniorem? Jeśli TAK, kliknij proszę LUBIE TO (video powyżej) i dodaj mnie do znajomych na FaceBook. 

Dzieci nie mają durnych przekonań, które są częścią dorosłego społeczeństwa. Jak pokazuję dziecku, jak jeździ się na rowerze, to dziecko bierze rower i próbuje. Próbuje do momentu, aż zaczyna samodzielnie jeździć. Jak tata pokazuje swojemu synowi jak zarabia się dzisiaj pieniądze, to synek widząc jakie to łatwe mówi, że też będzie tak pracował.

A Ty jak zareagujesz na to co czytasz i widzisz teraz przed sobą? Nie wiem jak Ty zareagujesz, ale wiem jak zareaguje przeciętny Polak. Powie bez zastanowienia „to niemożliwe, gdyby to było takie proste to każdy by zarabiał w ten sposób„. Następnie tak przeciętny polaczek zamknie tą stronę, włączy TV, napije się piwa i uśnie, tylko po to, żeby rano wstać o 5:45 i ruszyć do swojego Pana i władcy, któremu życie zawdzięcza, bo ten daje mu pracę.

Gdybyśmy nie analizowali, tylko robili to co ma być robione i brali przykład z ludzi sukcesu, to każdy z nas (tych samodzielnie myślących i nie patrzących na opinie ogółu, który zawsze się myli) miałby dziś to co mieć chce, a nie żył w tym co da mu los, czy co jeszcze śmieszniejsze tak zwany „bóg” czy „wyższa moc”.

 

 

 

Zacznij od podstaw

Roman Ziemian - Prezes portalu FutureNet

Roman Ziemian – Prezes portalu FutureNet

Mniej więcej połowa osób współpracujących ze mną w internecie, zadaje mi na początku pytanie „Jak i kiedy mam zacząć działać?”. To bardzo dobrze postawione pytanie.

Zasadą nr 1 w Biznesie internetowym jest działanie poprzez naśladowanie liderów. Każde takie działanie przynosi mierzalne efekty, nawet wtedy kiedy dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze doświadczenia.

Kogo masz naśladować? Naśladuj osoby, które mają widoczne i ponadprzeciętne efekty w zarabianiu przez internet. Wybierz sobie takie 1-2 osoby i jak najszybciej zacznij działać.

ile zarabia się w FutureNet

Minimum $2.000 każdego miesiąca z Portalu Społecznościowego FutureNet

 

 

UWAGA. WAŻNE !

Zarabianie w Internecie to NIE PRACA NA ETACIE

Pamiętaj, że zarabianie w Internecie, to nie jest PRACA NA ETACIE.

Ja nie będę Twoim pracodawcą ani szefem. Każda z osób, która zarabia w internecie dodatkowe 100 PLN, 300 PLN, 1,500 PLN czy nawet 80,000 PLN miesięcznie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.

Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.


Zarabiaj przez Internet na całym świecie

Zarabiaj w Internecie minimum 100 zł. dziennie z Damianem ŻUKIEWICZ

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wykonaj najpierw 3 proste kroki opisane TUTAJ, a potem śmiało pisz do mnie przez komunikator na portalu społecznościowym FutureNet.

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

3 KROKI do 100 zł. dziennie | FaceBook | YouTube | FutureNet | MISJA | Kontakt


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *