Sprawdzona INWESTYCJA w WYDOBYCIE BitCoin oraz HANDEL KRYPTOWALUTAMI za pomocą BOTA (BC TRADER).

BitCoin BC TRADER bot
Zarabiaj pasywnie na giełdzie kryptowalut – bez umiejętności handlowania!

Jesteśmy najbardziej transparentną firmą na światowym rynku kopania BitCoin. Działamy i przynosimy zyski naszym inwestorom nieprzerwanie od 2014 roku.

Każdą operację w naszej firmie możesz sprawdzić w sieci blockchain. Jesteśmy więc w 100% wiarygodni.

Jak zarabiać na bitcoin
Russ Medlin i Damian Żukiewicz. Kopalnia BitCoin. Keflavik, Islandia – www.BitClubNet.org

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej zapoznaj się z zasadami opisanymi na samym dole tego wpisu (nagłówek „Nota Prawna) oraz pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Nasz najnowszy produkt (marzec 2019) to BC TRADER

BC TRADER czyli trading-robot (oprogramowanie) do handlu kryptowalutami na giełdach w celu maksymalizowania naszych zysków!


Czym jest BC TRADER?

BC TRADER
Handluj BitCoin i osiągaj nieprzeciętne zyski ze zrównoważonym ryzykiem, dzięki oprogramowaniu BC TRADER od BitClub Network.

Prezentacja bota tradingowego BCTRADER (oprogramowanie do handlu kryptowalutami)

Czym jest oprogramowanie BC TRADER od BitClub i ile możemy zarobić na AUTOMATYCZNYM HANDLU BitCoinem i innymi kryptowalutami.

W uproszczeniu to robot (oprogramowanie), które w naszym imieniu inwestuje nasze środki (kryptowaluty) na wybranych przez nas giełdach i dokonuje transakcji kupna-sprzedaży w taki sposób aby jak największa liczba transakcji została dokonana z ZYSKIEM dla nas.

Do wyboru mamy kilka strategii inwestycyjnych. Możemy ustawić naszego bota (oprogramowanie) tak aby zarabiał bardzo dużo (np. 40% w skali miesiąca) lub mniej (np. 10% w skali miesiąca).

Co zrozumiałe, im wyższych stóp zwrotu oczekujemy, tym wyższe ryzyko utraty części kapitału. Początkującym inwestorom proponuję ustawienie programu BC TRADER, na około 5-10% oczekiwanego zysku w skali miesiąca. Taki wynik to oczywiście bardzo dobra inwestycja, bo w skali roku możemy zarabiać nawet ponad 100%.

Nie polecam samodzielnego „grania” na giełdzie!

Poniżej przedstawiam kilka informacji na temat naszego bota inwestycyjnego.

Więcej informacji będziemy przekazywać po przetestowaniu bota. Wszelkie informacje będą publiczne i będą zamieszczane na moim blogu, na moim profilu FaceBook oraz na moim kanale YouTube – Kliknij TUTAJ aby SUBSKRYBOWAĆ mój kanał YouTube oraz na kanale ➙ Dominika Barzyk. Po kliknięciu Subskrybcji zaznacz symbol „dzwonka” aby otrzymywać powiadomienia o nowych materiałach video.

BitClub trading bot
Sam wybierasz poziom oczekiwanych zysków i ryzyko jakie możesz zaakceptować
BC TRADER
Nasz bot do handlu jest w pełni automatyczny. Dzięki temu możesz zarabiać pasywnie.
BC TRADER
Możesz handlować robotem na wielu giełdach kryptowalut. Każdego miesiąca są dodawane nowe giełdy!
Po przetestowaniu oprogramowania do handlu bitcoinem, możesz je polecić innym inwestorom i przedsiębiorcom.
W pakiecie za $500 możesz wybrać 3 różne strategie inwestycyjne i zainwestować w trading do $2.000. Pakiet tradingowy za $1.000 to 7 różnych algorytmów inwestycyjnych oraz możliwość zainwestowania do $5.000
BC TRADER
Pakiet za $2000 daje Ci możliwość grania na 5 giełdach. Możesz wybrać do 15 algorytmów i zainwestować nawet $15.000. Najbardziej korzystny z pakietów to TRADER FOUNDER PACKAGE czyli pakiet za $3.500. Dzięki temu pakietowi możesz wybrać niezliczoną liczbę algorytmów inwestcyjnych oraz handlować na wszystkich współpracujących z BitClub giełdach kryptowalut. Maksymalna kwota jaką możesz zainwestować na giełdzie to aż $100.000 (sto tysięcy dolarów)

Instrukcja założenia konta w BitClub oraz INSTRUKCJA ZAKUPU i INSTALACJI robota (oprogramowania BCTRADER) do handlu na giełdach kryptowalut.

Zobacz jak krok po kroku założyć konto w BitClub oraz zakupić i skonfigurować oprogramowanie do tradingu (handlu kryptowalutami za pomocą robota).

Test. Zainwestowaliśmy 2 BTC w trading za pomocą bota BCTRADER. Zobacz jak ustawić algorytmy oraz jak połączyć bota z giełdą Binance.

Jaka jest różnica pomiędzy botem do handlu na giełdach kryptowalut (BC TRADER) a kopaniem BitCoinów w BitClubNetwork?

Samo zakupienie BC TRADER nie przynosi Ci korzyści jeśli nie posiadasz własnego kapitału na giełdzie kryptowalut!

Dokładne omówienie oprogramowania BC TRADER

Jeśli nie znasz języka angielskiego możesz ustawić napisy polskie na YouTube

Kopanie BitCoinów

Zarejestruj się TUTAJ aby kupić udziały w kopalni Bitcoin oraz (lub) pakiety BC TRADER czyli udziały w robocie, który handluje w Twoim imieniu kryptowalutami na największych giełdach na świecie. Przywidywany zysk miesięczny na handlu BC TRADER to minimum 5%-40% miesięcznie.

Czym są INWESTYCJE oraz PRZYCHODY PASYWNE? – czyli lekcja edukacji finansowej od Roberta Kiyosaki w pigułce!

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się TUTAJ 

Porównanie kopalni BitClub z innymi kopalniami BitCoin

Zarejestruj się TUTAJ 

Krok 1. – NAJWAŻNIEJSZY KROK KU WOLNOŚCI FINANSOWEJ

Po rejestracji w BitClubNetwork, będziesz musiał założyć konto na jednej lub kilku giełdach kryptowalut, aby móc zamieniać zarobione BitCoiny i inne kryptowaluty na tradycyjne waluty takie jak PLN, EURO czy DOLAR.

Osobiście na codzień korzystam z 3 sprawdzonych giełd kryptowalut.

Dlaczego 3 giełdy? Dlatego, że każda z nich oferuje coś wyjątkowego, dzięki czemu łatwiej jest mi obracać kryptowalutami, płacić nimi w internecie jak i tradycyjnych sklepach (hotelach, restauracjach), a także zamieniać je i przesyłać w formie tradycyjnych pieniędzy na moje konto bankowe w mBanku.

Dodam, że znam osobiście każdego z właścicieli giełd kryptowalut, co dodatkowo daje mi GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA moich środków!

Zarejestruj się więc teraz na jednej, dwóch lub trzech giełdach kryptowalut.

Giełda 1 ➙ BitBay

Giełda 2 ➙ CoinCasso

Giełda 3 ➙ CoinDeal

Pamiętaj, żeby przy rejestracji podać swoje prawdziwe imię i nazwisko.

Powyższe giełdy działają ZGODNIE Z PRAWEM EUROPEJSKIM jak i MIĘDZYNARODOWYM (spełniają najwyższe standardy na świecie) i aby móc korzystać z nich w 100% będziesz musiał zweryfikować swoje dane na każdej z giełd.

Dobrze wystartuj i ODBIERZ GWARANTOWANY BONUS oraz książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki !

Robert Kiyosaki po polsku
Bogaty Ojciec GRATIS

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Pomogę Ci zwolnić się z pracy na etacie i rozpocząć własny Biznes oparty na nowych technologiach.

Już po kilku miesiącach od startu możesz zarabiać minimum 3.000 zł. miesięcznie, a po kilku latach możesz tak jak ja zdobyć WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie!

Po rejestracji w kopalni kryptowalut BitClubNetwork i zakupie dowolnego pakietu (wydobywczego lub tradingowego) oraz po rejestracji i weryfikacji konta na przynajmniej jednej z giełd kryptowalut (BitBay, CoinCasso lub CoinDeal) skontaktuj się ze mną, a otrzymasz książkę Roberta Kiyosaki w prezencie.

Wywiad z właścicielem kopalni BitClub – Russ Medlin (lektor PL)

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Dołącz do nas TERAZ i zacznij zarabiać pasywnie na wydobyciu kryptowalut!

Jak zarabiać na kopaniu (wydobyciu) BitCoina i innych kryptowalut?

Najlepiej najprościej. Czasy kiedy można było kopać BitCoiny w domu na własnym komputerze minęły bezpowrotnie. Dziś tą najpopularniejszą kryptowalutę kopiemy grupowo czyli kupując udziały w tak zwanych kopalniach kryptowalut.

Przez ostatnie 11 lat zarobiłem w internecie ponad 14 milionów złotych. Nie było łatwo zacząć zarabiać, bo kiedy zaczynałem w 2007 roku, w internecie zarabiało się znacznie trudniej niż dziś. W 2016 roku sytuacja zmieniła się diametralnie – zmieniła się trochę wcześniej, ale ja dopiero wtedy dopiero zacząłem na tym korzystać.

Pierwsze udziały w kopalni kryptowalut BitClub kupiłem w lipcu 2016 za kwotę $3.500, ale z miesiąca na miesiąc dokonywałem coraz większych inwestycji w ten pasywny biznes.

Dokładnie po roku od startu w BitClubie, miałem już zainwestowane $135.000 czyli około 0,5 miliona złotych i nadal dokupuje pule wydobywcze (udziały).

Jak to wszystko działa. Czy muszę coś robić, żeby zarabiać? W skupieniu oglądnij filmy video zamieszczone na tej stronie, a potem zapoznaj się z całym wpisem.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się TUTAJ 

WAŻNE!

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny oraz inne kryptowaluty

Do zakupu udziałów w kopalni BitClub potrzebna Ci będzie kryptowaluta BitCoin, bo to nią płacimy za udziały w kopalni i za wszystkie inne produkty. Załóż więc od razu konto na BEZPIECZNEJ, polskiej platformie BitBay lub na innych giełdach np. CoinCasso czy CoinDeal.

BitBay - Exchange Digital CurrenciesJak kupić udziały w BitClubNetwork?

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się i napisz do mnie

Jeśli chcesz zainwestować kwotę powyżej 100.000 zł., skontaktuj się ze mną teraz (napisz na adres: damian.zukiewicz@gmail.com), a pomogę Ci wynegocjować specjalne warunki inwestycji.

Kopalnia BitClub Network, to minimum $10.000.000 (około 40 milionów złotych) miesięcznie do podziału między inwestorów takich jak Ty i ja

Inwestycja w BitCoin

BitClub Network, to sprawdzona przez doświadczonych inwestorów oraz najbezpieczniejsza z możliwych opcja do wspólnego inwestowania w wydobycie kryptowalut takich jak BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Monero.

Organizacja BitClub działa na rynku od 2015r., a każdego miesiąca z samego tylko wydobycia BitCoina osiąga przychody sięgające grubo ponad $10.000.000 (dziesięć milionów dolarów), którymi dzieli się z członkami wspólnie inwestującymi w sprzęt do „kopania” kryptowalut.

Jeśli dodamy do tego zyski z wydobycia innych kryptowalut, to możemy już mówić o dziesiątkach milionów miesięcznie!

Kopanie Bitcoin Statystyki wydobycia
W lipcu wydobyliśmy Bitcoiny o wartości około $10.000.000 – Wszystko do podziału pomiędzy użytkowników BitClubNet.org

Aktualne statystyki wydobycia BitCoinów kopalni BitClub znajdziesz na stronie: btc.com/stats/pool/BitClub

W 2016r. miałem przyjemność poznać właściciela firmy oraz zespół zarządzający projektem.

To właśnie dlatego jestem tak bardzo spokojny o przyszłość organizacji i z pełną odpowiedzialnością polecam inwestycje w BitClub mojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom.

Przez ostatni rok zainwestowałem w mining (wydobycie, kopanie) ponad 0,5 miliona złotych, dzięki czemu zarabiam bardzo stabilnie na kopaniu BitCoina.

Kopanie BitCoinów to doskonała pasywna inwestycja średnio i długoterminowa.

stopa zwrotu z inwestycji w kopanie BitCoin
aż 140% rocznie czyli tyle zarobisz rocznie na wydobyciu BitCoinów

Do końca tego roku zainwestuje dodatkowe 500.000 zł. w wydobycie kryptowalut, co da mi całkowitą kwotę inwestycji na poziomie 1 miliona złotych.

Dzięki zainwestowanym środkom, będę zarabiał całkowicie pasywnie (czyli bez jakiejkolwiek pracy) kilkadziesiąt tysięcy złotych każdego miesiąca!

Jeżeli chcesz tak jak ja i ponad 10.000 moich partnerów biznesowych, zarabiać na inwestycjach w internecie, to zapoznaj się dokładnie z wszystkimi materiałami poniżej i od razu zacznij działać.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się i napisz do mnie

Kupić BitCoiny czy pulę wydobywczą?

➙ Kup pule wydobywcze w BitClub

Musisz posiadać własne BitCoiny aby kupić pulę wydobywczą lub tradingową w BitClub!

BitCoiny kupisz BEZPIECZNIE na polskiej platformie BitBay.

Jak bezpiecznie kupić BitCoiny i zainwestować je w sprzęt do kopania kolejnych BitCoinów

Przed dokonaniem inwestycji w wydobycie BitCoin zarejestruj się na ➙ Bithttp://bitbay.infoBay

0%, 30% czy 100% – Na ile procent ustawić automatyczną reinwestycje w kopanie BitCoin?

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zamiany BitCoinów na tradycyjną walutę (PLN) musisz posiadać konto na platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.

BitCoiny wykopane w kopalni BitClub Network

Wydobycie BitCoin BitClub
zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się TUTAJ i napisz do mnie


Podstawy MARKETINGU czyli JAK ZARABIAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE w BitClub Network?

BitCoin to WALUTA PRZYSZŁOŚCI

♫♫♫ „BitCoin to waluta przyszłości, BitCoin symbol FINANSOWEJ WOLNOŚCI, BitCoin, zapłacisz nim za wszystko, BitCoin, leży obok, tak blisko! Wchodzisz?” ♫♫♫


Sztuczna inteligencja radzi w co inwestować pieniądze

a Ty co wybierasz? Inwestujesz w złoto czy w kopanie BitCoin?

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się i kup udziały w kopalni BitClub

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zamiany BitCoinów na tradycyjną walutę (PLN) musisz posiadać konto na platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.

Czym są kryptowaluty? Przyszłość płatności.

BitCoin to waluta (kryptowaluta), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko. 

bitcoin-gold-bitclub-zukiewicz

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

BitCoin jest też wprost DOSKONALE zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów BitCoin). 

buy-gold-and-silver-bitcoin

Ta kryptowaluta jest więc w opinii większości wybitnych ekonomistów najlepszym zabezpieczeniem przed skutkami utraty wartości standardowych środków płatniczych (inflacja).

Inwestycja w BitCoin jest w tym kontekście bardzo podobna do inwestycji w ZŁOTO czy SREBRO, ponieważ istnieje ograniczona ilość każdego z tych dóbr materialnych (nie da się „dodrukować” nowych BitCoinów, tak jak nie da się wyprodukować nowego złota czy srebra poza tym które jest już i będzie wydobyte).

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Kupowałeś BitCoin w 2010 – 2013?

Pytam tylko dlatego, bo ja byłem byłem tak głupi, że pomimo tego, że miałem możliwość zakupu BitCoinów (kolega pokazywał mi jak je kupić i jak na nich zarobić dodatkowo biorąc udział w ich wydobyciu „kopaniu”), to ich nie kupiłem.

W tamtym czasie miałem możliwość zakupu tej kryptowaluty w cenie od około $0,50 do $2 za 1 BitCoina. 

Na inwestycję tą miałem przeznaczyć jakieś 10.000 PL czyli mniej więcej $3.000. Za te pieniądze kupiłbym około 3.000 BitCoinów (kupując po $1 za sztukę).

Ile dzisiaj kosztuje 1 BitCoin?

Zobaczmy cenę BitCoina w grudniu 2016r. w PLN. 

ile kosztuje bitcoin
BitKantor.INFO – Kup BitCoin najtaniej. Wypłacaj BitCoin z bankomatu anonimowo bez karty!

Aktualną cenę BitCoin w dolarach [USD] z dnia dzisiejszego widzisz poniżej


Zarabiamy całkowicie PASYWNIE przez około 3 lata!

Jak to działa?

Inwestycja w wydobycie kryptowalut to bardzo dobry i przyszłościowy Biznes

Za nasze pieniądze kupowane są komputery, które połączone w sieć, obsługują transakcje na rynku BitCoin czy innych kryptowalut (Ethereum, Zcash, Monero i inne).

Ta obsługa transakcji zwana jest potocznie „wydobywaniem” kryptowaluty.

Z każdym wydobytym blokiem, nasza firma otrzymuje około 16 BitCoinów (dokładnie jest to 12,5 BitCoina za wydobycie 1 bloku oraz między 3 a 4 BitCoiny zysku z prowizji za obsługę transakcji na rynku BitCoin).

BitClub wydobywa przeciętnie 150 bloków każdego miesiąca. Jeśli pomnożymy liczbę bloków przez nagrodę w postaci 16 BitCoinów za każdy wydobyty blok, otrzymamy 2.400 BitCoinów każdego miesiąca. 

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zarejestruj się i napisz do mnie

Aby obliczyć jakie są miesięczne przychody z wydobycia samych BitCoinów w naszej firmie (wydobywamy jeszcze inne popularne kryptowaluty, w tym najbardziej opłacalną do wydobycia czyli Ethereum), wystarczy znać aktualną cenę Bitcoina.

Na dzień 24 sierpnia 2017, cena 1 BTC to około $4,000 (lub 15.000 PLN).

Z prostego obliczenia wynika, że każdy z nas (ja, Ty i każdy aktywny członek ZUKIEWICZ.COM) jest udziałowcem firmy, która robi miesięczny obrót w okolicach $10.000.000 (10 milionów dolarów) lub równowartość w naszej walucie 37.000.000 PLN (ponad 37 milionów złotych)!

Część z tych milionów dolarów przeznaczana jest na ciągłą rozbudowę kopalni BitClub, część wydawana jest na opłaty za energię elektryczną niezbędną do pracy naszego sprzętu wydobywającego kryptowaluty, a reszta dzielona jest pomiędzy osoby takie jak my, posiadające udziały w kopalni BitClub.

Ile zarobisz?

Im więcej zainwestujesz w zakup pul miningowych, tym więcej będziesz zarabiał. Dla przykładu podam Ci, że po pierwszym roku moja inwestycja $3.500 wypracowała dla mnie 3 Bitcoiny czyli ponad $12.000.

Należy pamiętać o tym, że moja inwestycja będzie pracować dla mnie aż 1.000 dni czyli około 3 lata. Spodziewam się, że każdego roku będę osiągał stopę zwrotu z inwestycji, na poziomie minimum 100%

Wyobraź sobie, że posiadasz 200.000 PLN do zainwestowania. Połowę kwoty (100.000 PLN) inwestujesz w lokatę bankową w mBanku na 2% rocznie. Drugą połowę (także 100.000 PLN) przeznaczasz na inwestycje w kryptowaluty BitCoin.

Mija 12 miesięcy. Twoja lokata bankowa dobiega końca, a Ty wyciągasz z banku swój wkład oraz otrzymujesz zarobione odsetki w kwocie 2.000 PLN

Także po 12 miesiącach logujesz się na swój profil w BitClubNetwork i wypłacasz BitCoiny o wartości minimum 100.000 PLN (to jest Twój zysk).

Pieniądze które zainwestowałeś wydobycie kryptowalut będa pracowac dla Ciebie jeszcze przez 2 lata, przynosząc Ci ogromne zyski liczone w setkach a nawet tysiącach procent.

Co ważne, inwestując własne pieniądze w BitClubNetwork, nie musisz nic robić, aby otrzymywać zyski z wydobycia kryptowalut.

Inwestycja w BitCoin

wystarczy, że zakupisz udziały (pule wydobywcze) do kopania kryptowaluty i gotowe!

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Od teraz zarabiasz pieniądze całkowicie pasywnie (bez Twojego udziału) przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, przez następne 1000 dni (a nawet znacznie, znacznie dłużej).

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Do zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info


Oficjalne statystyki z kopania BitCoinów w kopalni BitClub

Jeśli szukasz informacji na temat aktualnego wydobycia BitCoin oraz mocy jaką posiada kopalnia BitClubNetwork, wejdź proszę na stronę ➙ btc.com/stats/pool/BitClub

Bonus na START
Przez ostatnie 6 miesięcy wykopaliśmy aż 977 bloków (ponad 13.000 BitCoinów), o wartości około $250.000.000 (ćwierć MILIARDA DOLARÓW)

Dowiedz się więcej o kopaniu Bitcoin

Jakie są PIERWSZE KROKI po REJESTRACJI w BitClub?

bitcoinicon225

Po rejestracji w BitClub, dokonaj opłatę rejestracyjną $99. 

Płatność wykonasz wyłącznie w BitCoinach. BitCoiny możesz kupić w prosty sposób na bezpiecznej polskiej giełdzie BitBay.

Na → prezentacjach video, pokazuje jak poruszać się po BitClub Network oraz jak dokonać pierwszej inwestycji w wydobycie BitCoinów. KONIECZNIE ZOBACZ TE PREZENTACJE.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

BitClubNetwork to jedna z największych kopalni BitCoin oraz Ethereum na świecie!

BitClubNetwork kopalnia BitCoin

BEZPIECZNIE wydobywaj BitCoin oraz inne najbardziej popularne kryptowaluty zarabiając PASYWNIE nawet 100% rocznie

Inwestycja w wydobycie BitCoin jest całkowicie pasywna.

To znaczy, że nie musisz codziennie logować się do programu i oglądać reklam tak jak w przypadku programów revshare. Inwestując w sprzęt do wydobywania BitCoin, stajesz się udziałowcem firmy i zarabiasz procent od jej zysku.

Dodatkowo zarabiasz na wzroście wartości BitCoina w czasie Twojej inwestycji.

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

BitCoin to waluta przyszłości !

inwestycja BitCoin
BitCoin to waluta przyszłości – www.BitClubNet.ORG

Dołącz do organizacji TERAZ i zyskaj WIĘCEJ !

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Rejestracja i kupno pakietów w BitClub

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Do zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Sprawdź wiarygodność i statystyki wydobycia BitCoinów przez BitClub

ile zarabia się na wydobyciu bitcoinów
Ponad $6.000.000 (25 milionów złotych) miesięcznego przychodu z wydobycia BitCoin przez BitClubNet.org

Sprawdź czy organizacja BitClub jest na liście firm wydobywających BitCoin i czy nie jest piramidą finansową (schemat Ponziego) jak większość firm podszywających się pod kopalnie BitCoin (np. HashOcean).

→ Klikając TUTAJ zobaczysz aktualną listę firm wydobywających BitCoiny oraz ich udział w rynku wydobycia tej kryptowaluty.

→ Klikając TUTAJ zobaczysz całościowe statystyki wydobycia BitCoinów przez organizację BitClub.

bitclub-logo
zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Zobacz jak wyglądają nasze jednostki wydobywcze

bitmine4

Więcej informacji o naszych → BitCoin kopalniach znajdziesz TUTAJ (po przejściu na stronę, możesz wybrać język polski klikając w prawym górnym rogu strony).

bitclub-logo
zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Jak rozpocząć inwestycję w wydobycie BitCoinów?

footerbit

Wydobywanie BitCoin w ten sposób, jest dziecinnie proste.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w organizacji BitClub, opłacisz jednorazową składkę członkowską w wysokości $99 i kupisz za minimum $500 sprzęt do wydobywania BitCoin (tak zwane pule wydobywcze – „mining pool”), które zapewnią Ci stałe zyski przez następne 1.000 dni czyli około 3 lata!

Po dokonaniu inwestycji, nie musisz się niczym zajmować, a każdego dnia będziesz otrzymywał udział w wydobytych przez firmę (kopalnię) BitCoinach.

Kupuj BitCoin, ETHEREUM, LiteCoin i LISK bezpiecznie

Oczywiście jak w przypadku każdej innej inwestycji (nawet lokaty bankowej) nie możesz otrzymać żadnych gwarancji, ponieważ Twój zysk uzależniony będzie od wydobycia oraz ceny BitCoina w przyszłości.

Dlaczego WARTO dokonać INWESTYCJI w BitCoin? – Sylwester Suszek

Załóż w kilka sekund swój → portfel BitCoin


UWAGA !

W Internecie znajdziesz ogromną liczbę firm, które informują o tym, że są kopalniami BitCoin, ale nie jesteś w stanie zweryfikować tego faktu, bo firm takich nie ma na liście aktualnych kopalni (podgląd na żywo prac kopalni), którą znajdziesz pod adresem BTC.com

Firmy takie jak HashOcean, oferują zysk na poziomie nawet 3% dziennie z zainwestowanej kwoty. Miesięcznie możemy więc w nich zarobić około 90% kwoty jaką zainwestowaliśmy w sprzęt do wydobywania BitCoinów, a po 2 miesiącach zwraca się nam cała włożona gotówka i jesteśmy jeszcze „na czysto” na bardzo dużym plusie.

Firmy oferujące tak wysokie stopy zwrotu z inwestycji, mogą się jednak nie wytrwać długo jeśli będą oddawały swoje zyski inwestorom. Działają one przez rok lub 2 lata (a czasami kilka miesięsięcy).

Ja (Damian Żukiewicz), poprzez swoją niewiedzę (na tamten moment) zainwestowałem swoje środki w kopalni HashOcean, a po kilku dniach firma, która prawdopodobnie podszywała się pod prawdziwą kopalnię BitCoinów, wyłączyła swoją stronę internetową i ślad po niej zaginął.

Straciłem w ten sposób prawie 3BTC (równowartość około 50.000 zł.)!

Obecnie całe moje środki finansowe przeznaczone na inwestycję w wydobycie BitCoinów przekazuje do organizacji BitClub, ponieważ poznałem i miałem przyjemność rozmawiać z jej właścicielem oraz znam fakty czyli mogę w każdej chwili sprawdzić (w niezależnym źródle) jak dużo firma wydobywa BitCoinów każdego dnia.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

 

Na czym zarabiamy pieniądze?

slide1

Platforma internetowa na której wydobywamy BitCoin, ETHEREUM, Zcash i inne kryptowaluty różni się niemal pod każdym względem od programów RevShare, internetowych biznesów MLM i innych programów partnerskich (mbank, Google AdSense).

Inwestujemy w fizyczny sprzęt IT (najwyższej jakości karty graficzne, procesory i inny sprzęt komputerowy). Firma, za środki zebrane od inwestorów takich jak ja i Ty, kupuje sprzęt IT, który instalowany jest w lokalizacjach na całym świecie.

Sprzęt ten służy do budowy tak zwanych kopalni kryptowalut, dzięki którym spółka zarabia pieniądze.

W każdej chwili możesz wycofać się z inwestycji i poprosić o sprzęt jaki został zakupiony za Twoję środki na początku inwestycji. Więcej o zwrocie sprzętu przeczytasz tutaj.

Duża "farma" (kopalnia) BitCoin
Duża „farma” (kopalnia) BitCoin

UWAGA! Codziennie będziesz otrzymywał na swoje konto w programie inwestycyjnym walutę BitCoin, którą będziesz mógł płacić w Internecie ale co ważne, będziesz mógł w tym samym dniu wypłacić zarobione BitCoiny w każdym bankomacie na całym świecie! – Zobacz jak wypłacić zarobione BitCoiny w mniej niż 2 minuty!

Czym jest wydobywanie (kopanie) BitCoinów

Wydobywanie BitCoinów
Wydobywanie BitCoinów

Wydobywanie BitCoin to mówiąc prościej obsługa transakcji na rynku BitCoin. System do obsługi transakcji BitCoin działa inaczej niż tradycyjne systemy transakcyjne, ale podobnie jak inne systemy jest bardzo kosztowny.

Jeśli na przykład przesyłasz swojej żonie pieniądze tradycyjnym przelewem z Twojego banku, na konto bankowe w jej banku, to transakcja ta jest obsługiwana przez Twój i jej bank (np. mBank i PKO). Aby transakcja doszła do skutku czyli żeby pieniądze przesłane zostały z Twojego konta na konto Twojej żony, muszą być włączone systemy komputerowe obu banków.

bitclub-logo

Systemy te (komputery) muszą być też na bierząco pilnowane (kontrolowane) przez pracowników obu banków, muszą być też serwisowane, ich oprogramowanie musi być uaktualniane, a także sprzęt fizyczny (podzespoły komputerów, serwerów) muszą być zawsze sprawne i nowoczesne.

Wszystko to wiąże się ogromnymi kosztami (miliony dolarów), dlatego też korzystanie z banków nie jest darmowe. Nawet jeśli Twoje konto jest darmowe jak np. w mBanku, to bank i tak zarabia pieniądze na pożyczaniu Twoich pieniędzy innym Klientom swojego banku.

Podobnie jest z płatnościami za pomocą kart płatniczych (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, itd.). Jeśli płacisz za zakupy w sklepie kartą, to transakcja nie jest bezpłatna (płaci za nią sklep i jest to kilka procent ceny towaru jaki kupujesz), bo żebyś mógł skorzystać z tej bardzo wygodnej formy płatności, korporacje obsługujące je (np. VISA) muszą posiadać ogromny, ogólnoświatowy system transakcyjny (komputerowy), którego obsługa kosztuje miliony dolarów.

Farma BitCoin BitMinister
Tak zwana „kopalnia” BitCoin – czyli sprzęt do obsługi transakcji na rynku BitCoin

System płatności BitCoinami też wymaga użycia sprzętu komputerowego, systemów oraz nadzoru.

Obsługą transakcji na tym rynku zajmują się tak zwani „górnicy”. Czynności obsługi nazywana jest też „wydobywaniem BitCoin” (BitCoin mining).

Górnik BitCoin (kopacz)
Górnik BitCoin (kopacz)

Mogą się nią zajmować osoby takie jak ja czy Ty.

Do „kopania” BitCoinów potrzebny nam będzie odpowiedni komputer (sprzęt) – podłączony 24h na dobę do sieci internet.

Twój komputer połączony jest wtedy z ogromną ilością innych komputerów w sieć i razem z nimi tworzy on właśnie system do obsługi transakcji na rynku BitCoin.

Wydobywaniem” BitCoin (czyli obsługą transakcji) zajmują się też duże firmy, które nazywane są też kopalniami BitCoin

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Nota prawna.

Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Strona ZUKIEWICZ.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej (założenie własnego biznesu) oraz o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby nawet najmniejsze pogorszenie stanu Twojego domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.

Ostrzeżenie o ryzyku związanym z uczestnictwem w obrocie kryptowalutami

Obrót towarami, niezależnie od tego czy mają one charakter dóbr rzeczywistych czy wirtualnych, podobnie jak obrót kryptowalutami (którymi są zarówno Bitcoin, DasCoin, Zcash, Lisk, Ethereum, Litecoin i wiele innych) niesie ze sobą znaczne ryzyko.

Ceny dóbr, niezależnie od ich charakteru czy substancji, nie mają bowiem charakteru stałego i podlegają ciągłym zmianom. Wahania cen z kolej w sposób bezpośredni wpływają na wartości aktywów posiadanych przez jednostkę na przestrzeni czasu. Dowolne dobro – wirtualne lub nie – w danym okresie może zarówno zyskać na wartości, jak i stać się zupełnie bezwartościowe. Te same zasady znajdują zastosowanie w stosunku do wirtualnych walut – tzw. kryptowalut.

Obrót kryptowalutami niesie jednakże ze sobą jeszcze jedno ryzyko, które co do zasady nie występuje w przypadku handlu oficjalnych walut i czy towarów. W przeciwieństwie do większości walut, których wartość jest niejako moderowana przez rząd lub inne podmioty prawne, bądź też znajduje swoje oparcie w surowcach, wartość kryptowalut oparta jest na rozwoju technologii oraz zaufaniu do rynku i jego uczestników. Kryptowaluty nie posiadają scentralizowanego emitenta ani instytucji kontrolującej jej obrót. Wartość jednostek kryptowaluty określona jest wyłącznie poprzez wolnorynkowe mechanizmy popytu i podaży w serwisach wymiany, takich jak serwis. Kryptowaluta nie stanowi autonomicznego świadczenia ani sama w sobie nie zaspokaja żadnych potrzeb. Jedyną jej funkcją jest rola środka płatniczego lub medium wymiany wartości pieniężnej, które posiadacz może: wymienić na towar lub usługę w sklepie akceptującym płatności w kryptowalutach „przelać” elektronicznie innej osobie, przechować i wymienić w przyszłości na walutę osiągając zysk (lub stratę) wynikającą z różnic kursowych.

Ze względu na podstawy funkcjonowania systemu obrotu kryptowalut jest on podatny na  wahania poziomu zaufania uczestników obrotu, który wpływa bezpośrednio na poziom popytu lub podaży. Na poziom zaufania do kryptowalut mogą wpływać zarówno czynniki czysto ekonomiczne, jak i poza ekonomiczne, w tym technologiczne.

Mając na uwadze powyższe prosimy o przemyślnie decyzji czy istniejący stopień ryzyka związany z obrotem kryptowalutami jest dla Państwa akceptowalny.

Jednocześnie w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości niniejszym informujemy iż korzystanie przez nas serwis z systemu bankowego ograniczone jest tylko i wyłącznie na potrzeby dokonywania wpłat i wypłat środków pieniężnych niezbędnych dla zakupu lub sprzedaży kryptowalut za pośrednictwem naszego Serwisu. Same kryptowaluty nie są przedmiotem obrotu na rynku bankowym.

UWAGA – Ryzyko inwestycyjne

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), a także inwestycja w zakup i sprzedaż kryptowalut (np. BitCoin, DasCoin, FUTURO, Ethereum i innych), inwestycje w tak zwane kopanie bądź wydobywanie (mining) kryptowalut (np. BitCoin, Ethereum i innych) inwestycje w przetwarzanie odpadów, inwestycja w firmy typu „start-up”, w portale społecznościowe, programy typu Revenue-sharing, a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Możliwość utraty części bądź całości zainwestowanego kapitału jest rzeczą normalną przy prowadzeniu biznesu i inwestowaniu.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Niniejszy Blog wyraża własne opinie autora i nie może być podstawą żadnych decyzji inwestycyjnych.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.


ZAPOZNAJ się BARDZO DOKŁADNIE z KAŻDYM z poniższych  materiałów video.

Jeśli nie odpowiada Ci sposób w jaki zarabia się pieniądze w Internecie lub ryzyko jest dla Ciebie nie do przyjęcia, to nie rejestruj się w żadnym programie opisanym na tej stronie.

Pamiętaj, że zarabianie w Internecie to jest prowadzenie własnego Biznesu, to jest bycie PRZEDSIĘBIORCĄ, to NIE JEST PRACA NA ETACIEJa (Damian Żukiewicz) nie będę Twoim pracodawcą ani szefem.

Każda z osób, która zarabia ze mną w internecie dodatkowe 1,000 PLN, 3,000 PLN, 20,000 PLN czy nawet 100,000 PLN miesięcznie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.

Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES (i nagroda z nim związana) jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.

Przedsiębiorca jest z definicji narażony na tak zwane „ryzyko”. Mówię „tak zwane”, bo dla mnie jako przedsiębiorcy ryzyko NIE ISTNIEJE. Każda utrata kapitału to tylko kolejny krok na przód ku finansowemu i osobistemu sukcesowi.

Jest takim samym „ryzykiem” to, że Ty zaraz umrzesz na zawał serca, jak to, że otwierając swój Biznes (np. restaurację czy zakład szewski) nie zarobisz na koszty związane z jego prowadzeniem.

Sam kiedyś pracowałem na etacie, lecz po kilku latach zrzekłem się stałej i „pewnej” wypłaty na rzecz „nie pewnych” prowizji od przeprowadzonych transakcji.

Uważam, że PRACOWANIE NA ETACIE przez całe życie (wtedy jeśli robi się to tylko dla pieniędzy i nie lubi się swojej pracy), to ZAJĘCIE DLA NIEUDACZNIKÓW ŻYCIOWYCH..

DAMIAN ŻUKIEWICZ
DAMIAN ŻUKIEWICZ –
Wycieczka gruby ZUKIEWICZ.COM – JAMAJKA (luty 2018)

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli dasz z siebie wszystko, to ja dam Ci mentalną gwarancję zarobków na poziomie minimum 3,000 PLN miesięcznie.

Napisz do mnie TERAZ

Chcesz w ciągu najbliższych 24h otrzymać wiedzę, dzięki której ja (Damian Żukiewicz) zarobiłem pierwszy 1 MILION DOLARÓW w Internecie?

EDUKACJA FINANSOWA od Roberta Kiyosaki dla Ciebie zupełnie ZA DARMO i bez żadnych zobowiązań!

Jeśli chcesz na początek wyedukować się i dowiedzieć czym są przychody pasywne i wolność finansowa, odbierz książkę zupełnie „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” GRATIS (bez żadnych zobowiązań)

Bogaty Ojciec gratis za darmo pdf
Twoja Wolność Finansowa jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystasz z życiowej szansy?

To Twoja jedyna SZANSA. Dzięki tym 4 nagraniom Roberta Kiyosaki, miliony osób na całym świecie, raz na zawsze stało się WOLNYMI FINANSOWO* ludźmi!

*Wolność finansowa, to stan kiedy Twoje aktywa pracują dla Ciebie i dają Ci miesięczny dochód, większy niż Twoje miesięczne wydatki.

**Robert Kiyosaki to absolutnie postać nr 1 na świecie wśród ekspertów i nauczycieli edukacji finansowej.

Damian Żukiewicz
Kolejna wycieczka ZUKIEWICZ.COM – JAMAJKA (luty 2018)

Robert Kiyosaki? Tak! To właśnie książki Roberta latami zajmowały pierwsze miejsca na listach New York Times i innych. Jego książki sprzedały się na całym świecie (przetłumaczone na ponad różnych 50 języków) w nakładzie ponad 30.000.000 (30 milionów) egzemplarzy. 

Zapoznaj się z materiałami Roberta Kiyosaki, w których wyjaśnia on różnice pomiędzy pracą na etacie, małym biznesem, dużym biznesem (biznesem w sieci) oraz inwestowaniem.

Oglądnij 4 filmy poniżej TERAZ

Film 1 – Robert Kiyosaki

Biznes 21. wieku czyli JAK ZARABIAĆ BEZ CHODZENIA DO PRACY (lektor polski)

Film 2 – Robert Kiyosaki

Nie chciej PRACY, a zostaniesz BOGATY (lektor PL)

Film 3 – Robert Kiyosaki

Kwadrant Przepływu Pieniędzy i MLM Marketing Sieciowy (lektor PL)

Film 4 – Robert Kiyosaki

Bogaty Ojciec – 60 minut do Twojego BOGACTWA lub BIEDY (lektor PL)

Zarabiam pasywnie, czyli 24h/dobę i przez 365 dni w roku (nawet wtedy kiedy śpię i nic nie robię) od 2000r.

Biznes 21 wieku pdf za darmo
Stała i pewna praca na etacie NIE ISTNIEJE
Kwadrant przepływu pieniędzy
Zacznij prowadzić własny Biznes

Pomogę Ci zwolnić się z pracy na etacie i rozpocząć własny Biznes oparty na nowych technologiach.

Już po kilku miesiącach od startu możesz zarabiać minimum 3.000 zł. miesięcznie, a po kilku latach możesz tak jak ja zdobyć WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie.

Jesteś gotowy zacząć dzisiaj?

skontaktuj się ze mną ➙ ZUKIEWICZ.com/KONTAKT

Szkoła Biznesu Robert Kiyosaki
Pomogę Tobie rozpocząć własny biznes w internecie

Odbierz książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec” za DARMO

Robert Kiyosaki po polsku
Bogaty Ojciec GRATIS

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki OTRZYMASZ ZA DARMO W TRADYCYJNĄ WERSJĘ DRUKOWANEJ (nie PDF)


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

Płacimy za bycie on-line | Odbierz 1000 PLN na STARTFaceBook | YouTube | MISJA | Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.