Damian Żukiewicz – Kontakt

Witam Cię bardzo serdecznie!

Milioner internetowy

Damian Żukiewicz

Jeśli odwiedzasz tą stronę bo szukasz więcej informacji o GWARANTOWANYCH 3.000 zł. miesięcznego zarobku z Internetu, to bardzo dobrze trafiłeś!

Jeśli natomiast chcesz skontaktować się ze mną bo chcesz zaproponować mi współpracę w swoim projekcie, to najpierw zapoznaj się z informacją zamieszczoną specjalnie dla Ciebie tutaj.

 

 

 

Pomogę Ci zarabiać minimum 100 zł. dziennie w Internecie, ale Ty też daj coś od siebie..

Jak zakwalifikować się na darmową wycieczkę w B3TEAM

Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku ZA DARMO w B3TEAM !

Czego oczekuję? Wykonaj proszę teraz starannie i do końca, 4 pierwsze czynności z listy poniżej – to absolutne minimum, bez którego nie wystartujemy. Oczywiście ufam, że wykonasz wszystkie z 9 czynności (lecz nie musisz tego robić, żeby zarabiać dobre pieniądze).

Ja zrobiłbym wszystko co potrzeba, gdyby od tego zależała moja lepsza przyszłość finansowa.

Dzięki tym kilku BARDZO PROSTYM czynnościom jakie zaraz wykonasz, będziesz też na bieżąco z wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi naszej współpracy. To jeden z KLUCZY do tego, żebyś w mniej niż 6 miesięcy od dzisiaj zarabiał MINIMUM 100 zł. dziennie w Internecie!

Z pełną odpowiedzialnością GWARANTUJĘ Tobie takie zarobki około 100 zł. dziennie, ale nie będę w stanie wziąć za to odpowiedzialności, jeśli dokładnie nie wykonasz każdej z prostych czynności, które opisuje poniżej.

 

Wykonaj poniższe czynności

1. → Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

[Jeśli jeszcze nie masz swojego profilu na FutureNet, to założysz go TUTAJ]

2. → Załóż sobie konto na platformie Google

[Poniżej wyjaśniam jak ważny jest to krok]

3. → Subskrybuj mój kanał na YouTube

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]

4. → Follow me on Instagram

[Jeden obraz to 1.000 słów.. Jeśli chcesz mieć większą skuteczność w zarabianiu przez Internet, naucz się jak dobrze korzystać z Instagram]

5. → Aktywuj konto na platformie kryptowalut BitBay

[BitBay to największa, polska, legalna i BEZPIECZNA giełda kryptowalut]

 

 

 

KONTAKT z Damianem Żukiewicz – Napisz do mnie

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

 

 

 

Po co mi konto w GOOGLE?

Po pierwsze, żeby posiadać konto w GOOGLE wystarczy, że założysz sobie pocztę na gmail.com

Gmail (poczta google) – Bardzo ważne jest żeby Twój adres email był w formacie Imię.Nazwisko@gmail.com np. Damian.Zukiewicz@gmail.com, Damian.Zukiewicz78@gmail.com, D.Zukiewicz@gmail.com lub Zukiewicz.D@gmail.com czy dowolnie inne kombinacje. Dobrze, żeby w adresie email było zawarte Twoje imię i nazwisko lub przynajmniej nazwisko i pierwsza litera Twojego imienia.

Jeśli do komunikacji z innymi osobami będziesz używał adresu w stylu SzybkiLopez@gmail.com, GrubyBolek@gmail.com czy KrólowaSobotniejNocy@gmail.com to o zarabianiu poważniejszych pieniędzy w Internecie możesz od razu zapomnieć…

Konto w portalu Google posłuży Ci do korzystania z wielu innych portali i aplikacji. Dzięki adresowi na gmail.com będziesz mógł w kilka chwil założyć konto, profil na:

a) YouTube – Nie musisz nagrywać czy publikować swoich filmów, żeby wykorzystywać YouTube do zarabiania bardzo dużej kasy – około 2 lata temu wykonałem jedną bajecznie prostą rzecz i zarobiłem ponad $200 w kilka dni! Zarabiam na tym do dzisiaj choć dawno o tym zapomniałem. To co zrobiłem mógłbyś (z tak zwanym „palcem w dupie”) zrobić także i Ty!

b) plus.google.com – To dodatkowe miejsce dzięki, któremu za darmo zareklamujesz swoje Internetowe Biznesy. Portal ten jest podobny do znanego Ci już FaceBook

c) google Hangout – Konferencje internetowe na żywo, rozmowy głosowe i video, itp.

d) google AdSense – To jedna z najważniejszych platform! Dzięki AdSense będziesz zarabiał na reklamach firm z całego świata, bez konieczności kontaku z tymi firmami. W ciągu ostatnich 5 lat zarobiłem ponad 1.000.000 zł. (gruba bańka) dzięki google AdSense! Co ważne nie miałem wcześniej absolutnie żadnego doświadczenia w tym programie, więc Ty także będziesz zarabiał!

e) google Adwords – To platforma dla reklamodawców (jest ona tak jakby przeciwną stroną platformy dla wydawców reklam czyli AdSense). Tutaj z bardzo dużą skutecznością będziesz mógł zareklamować swoje produkty, usługi, bloga czy jakąkolwiek inną stronę internetową na której będziesz zarabiał. Ja w tym programie działam od 2009r. i dotychczas, głównie właśnie dzięki niemu, w Internecie zarobiłem „na czysto” (dochód) ponad $1.000.000 (1 milion dolarów USA). Przychód, który wygenerowałem dzięki tej platformie przekroczył z kolei $2.000.000

f) google Analytics – Dzięki tej platformie będziesz mógł bardzo dokładnie monitorować  „ruch” na Twoich stronach internetowych (blogach, aplikacjach, itp.). Monitorowanie ruchu w Internecie to kluczowa sprawa.

g) inne platformy i aplikacje – Posiadanie konta w Google jest KONIECZNOŚCIĄ w zarabianiu przez Internet. Dzięki adresowi na gmail.com będziesz mógł też korzystać z google MAPS, google TRANSLATE, google DRIVE, google CALENDAR, google Photos i mnóstwa innych dobrodziejstw, które w ogromnym stopniu ułatwią Ci zarabianie w Internecie.

Co jeszcze z Google? Proszę kliknij tutaj teraz, i zobacz (w 10 sekund) do czego będziesz miał dostęp zakładając konto Google.

Tak zarabiam pieniądze - Tak zarabia się w Biznesie XXI wieku

Pozdrawiam Cię z naszej pięknej planety:)

 

 

 

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Pozwól sobie pomoc!

Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?

Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?

Pomogę Ci zarabiać dodatkowe pieniądze, bez konieczności zmiany Twojego trybu życia.

Nie musisz zmieniać swojej pracy. Pewnie ją lubisz i jesteś bardzo zadowolony z tego jak zarabiasz pieniądze. Ja nie chcę zakłócać Ci tego stanu.

Wystarczy, że zaangażujesz się na około 10-30 minut dziennie. Nie musisz nawet wychodzić z domu bo „pracować” będziemy przez Internet.

 

 

 

Jesteś gotowy, więc zacznijmy dzisiaj!

Jeśli już wiesz, jeśli już jesteś pewny tego, że ruszysz do przodu (małymi kroczkami, ale do przodu) i zaczniesz działać w kierunku osiągnięcia swojego celu finansowego (np. zarabianie dodatkowego 100 zł. dziennie bez zmiany dotychczasowej pracy), to teraz napisz do mnie i zaczynamy!

 

 

 

Zacznij teraz z tym co masz, bo inaczej NIGDY nie zaczniesz i Twoje życie przeleci Ci przez palce w szarej, smutnej i dołującej przeciętności..

Już dawno, dawno temu Napoleon Hill dał nam do zrozumienia, żeby zacząć działać TERAZ!

Do not wait: the time will never be ‚just right’. Start where you stand, and work whatever tools you may have at your command and better tools will be found as you go along.

Ja tłumaczę to w tak:

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ! Zacznij tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz. W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ, z tym co masz i tam gdzie obecnie jesteś!

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz! W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

 

 

NIE MÓW, ŻE NIE MOŻESZ, tak zachowują się tylko TCHÓRZE !

Pracuję z ludźmi od 2001r. i przez te lata, miałem przyjemność nauczyć i poprawić życie wielu, wielu osób. Nie było łatwo, bo Polacy są absolutnymi MISTRZAMI w wymyślaniu WYMÓWEK i udowadnianiu tego, że nie mogą czegoś zrobić…

To bardzo smutna i najbardziej destrukcyjna cecha polaków, która dla ogromnej większości osób, działa tak, że ich życie przemija w miernocie, biedzie i niezadowoleniu.

Budzą się oni dopiero na „łożu śmierci” i wtedy komunikując się ze swoimi dziećmi, wnukami czy księdzem, mówią „Gdybym dostał jeszcze jedno życie, lub nawet dodatkowy 1 rok życia, które właśnie tracę, to ROBIŁBYM TYLKO TO CZEGO PRAGNĘ, A NIE TO, CO JEST BEZPIECZNE I ZGODNE Z TYM CZEGO OCZEKUJE MOJA RODZINA, SZEF W PRACY I ZNAJOMI.. OGROMNIE ŻAŁUJĘ TEGO, CZEGO NIE ZROBIŁEM..

Napisz do mnie TERAZ! Nie czekaj do jutra, bo ono nie nadejdzie!

Pozdrawiam Ciebie bardzo gorąco!

Damian Żukiewicz

 

PS. Zobacz moją MISJĘ – zobacz w czym Tobie pomogę!

…a jeśli chcesz dowiedzieć jeszcze więcej na temat zarabiania w internecie, po prostu OBSERWUJ mnie!

 

 

 

Chcesz abym dołączył do Twojego Biznesu?

Jeśli chcesz zaproponować mi współpracę w Twoim projekcie to proszę zanim napiszesz do mnie wiadomość w tej sprawie, wyślij mi jako darowiznę kwotę 250.000 zł. (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych), na moje konto bankowe nr:

37 1140 2017 0000 4702 0729 9086 w tytule płatności wpisz „darowizna damian żukiewicz

Całą tą kwotę przekażę na rzecz pomocy uzdolnionym artystom.

Podział środków powierzę mojemu koledze, zdolnemu artyście i dobremu człowiekowi, którym jest Mariusz Kędzierski.

Pozdrawiam serdecznie

Damian Żukiewicz

 

 

Dziękuję całej ekipie B3TEAM i b3teamKIDS za cudowne życzenia urodzinowe!

 

9 myśli nt. „Damian Żukiewicz – Kontakt

 1. Irek Wrobel

  Witaj Damian 🙂

  Właśnie trafiłem na Twoją stronę. Z całego serca błogosławię Tobie. Błogosławię cały Twój sukces.

  PS
  Dziękuję ci bardzo, że uruchomiłeś tą stronę. Właśnie zobaczyłem jeden z filmów, na twojej stronie. Prawdopodobnie, gdyby nie ty, nigdy nie dowiedziałbym się o istnieniu Jacka Walkiewicza.
  Kiedyś słyszałem:
  ..nauczyciel przychodzi, gdy uczeń jest gotowy..
  Dziękuję ci raz jeszcze i z całego serca życzę samych sukcesów !!!!

  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
  1. dr Ziuber Autor wpisu

   Dzięki za miłe słowa Irek 🙂

   Bardzo mi jest miło, że trafiłeś do mnie i sam sobie pomogłeś.

   Pozdrawiam Cię mocno i słonecznie !
   Peace & LoVe
   Damian Żukiewicz

   Odpowiedz
  1. dr Ziuber Autor wpisu

   Czesc:)

   Wspolpraca nie polega na klikaniu w banery. Nie polega na wplacaniu mi pieniedzy czy obstawianiu wynikow w zakladach bukmacherskich. Nie namawiam Cie też na zakladanie swojej firmy i placenie ZUSu i podatków debilom (ludziom, ktorzy rozdają pieniądze innym).

   To jest Biznes XXI wieku. Biznes z epoki informacyjnej. Jeśli teraz napisze Tobie na czym polega wspolpraca, to wybacz mi, ale pewnie mnie nie zrozumiesz i stracisz szanse na wyjscie z szarego zycia (mowie tutaj ogolnie, nie do Ciebie osobiscie, ale do kazdego, przecietnego czlowieka takiego jak ja, mój kolega czy Ty.

   Jeśli chcesz na prawdę zarabiac i zminic swoje życie, to dam Ci 100% GWARANCJI na 90 dni! Jeśli w tym czasie nie bedziesz zadowolony z efektów wspolpracy to mozesz sie wycofać (w ogóle to zawsze mozesz sie wycofać, bez pytania mnie czy kogokolwiek o zdanie).

   Najpierw jednak kup sobie książkę „Biznes XXI wieku” oraz „Młody Bogaty Rentier” Roberta Kiyosaki – a potem przeczytaj te ksiązki minimum 4 razy w ciągu 30 dni. Jeśli to zrobisz, to będziesz w 100% przekonany do tego, żeby wyjść z durnego „wyścigu szczurów” w którym się znajdujesz. Nie obrażam Cię, ja też jestem jeszcze jedną nogą w tym wyścigu dla debili. Jestem tam jednak ze świadomością, że już z niego wychodzę i nie wrócę tam nigdy, bo pracuje nad budowę Biznesu XXI wieku, i na własnej skórze i własnym portfelu, zdążyłem już doświadczyć jak wspaniały jest to Biznes.

   Kończę i wracam do pracy! 28 września ODPALAM swój Biznes na MAXA i ruszam z programem 90 dni. Każdy kto dołączy do mojego zespołu jeszcze w fazie Pre-launch (czyli przed oficjalnym startem), otrzyma 50% gotowego, zbudowanego Biznesu. Teraz nie wiesz jeszcze co to oznacza, ale proszę Cię zaufaj mi, nie chwal się żonie, nie mów nic znajomym i przetestuj mnie na żywo, a po 3 miesiącach powiesz swoim „przeciętnym” znajomym, że (przeznaczając max 20h miesięcznie )w Internecie, zarabiasz więcej niż w oni przez cały miesiąc na etacie.

   Jeśli jesteś zdecydowany dołączyć to Wejdź w zakładkę KONTAKT i napisz do mnie. Jeśli jednak chcesz tylko zapytać, zastanowić się to nie pisz do mnie tylko kup książki jakie Ci poleciłem, i porozmawiamy za 30 dni, tylko wtedy będziesz miał już 2 razy więcej pracy, żeby dojść na zadawalający Cię poziom zarobków.

   Do zobaczenia na Żywo 🙂
   Damian Żukiewicz

   Odpowiedz
 2. Pingback: Lecisz ze mną? | Damian Żukiewicz

 3. Pingback: Biznes XXI wieku – Buduj rurociąg, którym popłyną pieniądze dla Ciebie | Damian Żukiewicz

 4. Ania Marczykow

  Damian dziekuje za wszytko co dla mnie zrobiles. Nie znamy sie jeszcze osobiscie ale korzystam z twoich rad i motywujacych tekstow kazdego dnia. Mieszkam w USA, ale juz wkrotce odwiedze moja ojczyzne i mam nadzieje ze sie zobaczymy na zywo!

  Zycze dalszych sukcesow w poprawianiu na lepsze zycia takich zwyczajnych ludzi jak ja.

  pozdrawiam. Ania

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *