Sprawdzone i BEZPIECZNE programy dzięki, którym będziesz ZARABIAŁ w INTERNECIE


Żyjemy w epoce informacyjnej, w której sam musisz zadbać o swoją finansową przyszłość.

Portale społecznościowe, kryptowaluty i nowe technologie wyparły epokę industrialną i są dzisiaj najlepszymi aktywami, które mogą ZAPEWNIĆ DOSTATNIE ŻYCIE, WIĘCEJ WOLNEGO CZASU i BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ dla Ciebie oraz całej Twojej rodzinie. 

Damian Żukiewicz

Robert Kiyosaki – Pewna, bezpieczna praca na etacie to już przeszłość

Odbierz bestseller Roberta Kiyosaki GRATIS

 

 

Jeśli jesteś pewny, że chcesz współpracować ze mną, że dasz z siebie wszystko, to możesz przygotować się na zarobki podobne do moich!

ile zarabia się w FutureNet

Zarobki FutureNetPortal.com

 

 

Od czego zacząć i w jakich programach się zarejestrować, żeby zacząć zarabiać w Internecie?

Jest wiele programów, dzięki którym możesz zarabiać w Internecie.  Wiele z nich to dobre sposoby na zarobienie kilkuset złotych miesięcznie.

Dubaj damian żukiewicz BurjAlArab

Damian Żukiewicz – DUBAI 4/2017

Oczywiście jest też mnóstwo złych programów, które oferują astronomiczne zyski w bardzo krótkim czasie (np. inwestycja na 5% w 3 dni). Takie programy działają na rynku przez kilka dni do kilku tygodni, a potem znikają bez śladu.

ile zarabia się w FutureNet

Minimum $2.000 każdego miesiąca z Portalu Społecznościowego FutureNet

Wiem o czym mówię, zarabiam w internecie od 2007r. i przez ten czas straciłem jakieś 300.000 zł. na testowanie różnych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. 

Jednak działanie przez tak długi czas dało mi ogromną wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, którego brakuje większości osób stawiających swe pierwsze kroi w internetowym biznesie.

To właśnie te lata praktyki pozwalają mi obecnie zarabiać już ponad 1 milion złotych rocznie w internecie. 

Jeśli chcesz tak jak ja, uczyć się na własnych błędach, to przygotuj od razu kilkaset tysięcy złotych na „badanie rynku„. Musisz też zaopatrzyć się w 5 lat wolnego czasu (praca po minimum 10h na dobę – oczywiście każda sobota i niedziela też jest pracująca), bo tyle średnio zajmie Ci dochodzenie do mistrzostwa w Internecie.

Zarabianie w internecie

Lubisz podróżować? Zarabianie w Internecie pozwoli Ci spełniać marzenia!

Możesz też (tak jak tysiące moich partnerów) zacząć od perfekcyjnie sprawdzonych i wyselekcjonowanych programów partnerskich, które zapewnią Ci zarobki na poziomie 500 zł. – 1.000 zł. miesięcznie na start i już ponad 5.000 zł. po zaledwie 3 miesiącach działania razem ze mną. 

Jeśli zdecydujesz się na działanie ze mną, to od razu wybij sobie z głowy analizowanie tych programów przed startem.

Jeśli chcesz coś analizować, to zrób to po 6 miesiącach działania.

Dzisiaj się zarejestruj i zacznij zarabiać, równocześnie prowadź statystyki i codziennie notuj sobie ważne rzeczy, a po pół roku działania zacznij analizować każdy z programów. Jeśli postąpisz inaczej, to nigdy nic nie zarobisz. Ten biznes tak działa i koniec.

Proponuję Tobie rozpoczęcie współpracy od zapisania się do 4 bardzo dobrych i co ważne bezpiecznych programów partnerskich, o których mowa poniżej.

Rozwój osobisty Damian Żukiewicz FutureNet

Zarejestruj się w FutureNet i aktywuj pozycję minimum GOLD w „Friends Tree” (matryce)

WAŻNE!

Jeśli chcesz ze mną współpracować i liczyć na moją pomoc oraz inne formy wsparcia (np. książki w prezencie, darmowe bilety na eventy, wycieczki na Wyspy Kanaryjskie GRATIS, własna strona internetowa, itd) musisz wykonać pierwszy i najważniejszy krok czyli zarejestrować się w portalu społecznościowym FutureNet i aktywować się w nim na pozycję minimum EXCLUSIVE  (tak zwana „matryca $100”).

Matryce futurenet

Aby zarabiać 3.000 zł. miesięcznie, aktywuj się na pozycji ROYAL

Najlepszym rozwiązaniem jest aktywacja na pozycji ROYAL, bo dzięki temu NIE OMINIE CIĘ ŻADNE WYNAGRODZENIE które otrzymujesz wraz z napływem nowych użytkowników do portalu.

Dlaczego jest to tak bardzo ważne?

Właścicieli portalu FutureNet oraz zespół menagerów znam osobiście i mogę Cię zapewnić, że jest to najlepszy z programów do zarabiania pieniędzy w Internecie na świecie.

Oczywiście to nie jest tylko moja opinia. Aktualnie (styczeń 2017) FutureNet jest w pierwszej 10. najlepszych firm marketingu sieciowego na świecie.

Co ważne, FutureNet to nowoczesny marketing sieciowy (MLM), tak skonstruowany, że nie musisz tutaj nikomu niczego sprzedawać, nie musisz na siłę prosić swoich znajomych, żeby coś od Ciebie kupuli lub się gdzieś zapisali.

FutureNet ranking MLM 2017

FutureNet w ścisłej czołówce firm MLM na świecie

FutureNet jest podstawowym programem i stanowi grunt do przystąpienia do innych.

Jeśli zaczniesz od FutureNet to o wiele łatwiej będzie Ci zarabiać pieniądze w innych programach.


 

 

 

Otrzymasz GWARANTOWANE 500 zł. na START !

Zasady tego BONUSU są bardzo proste.

Inwestycje w Internecie Damian Żukiewicz

Otrzymasz GWARANTOWANE 500 zł. na START

Dam Ci 500 zł. jeśli wykonasz 3 proste kroki, które w ciągu 3 miesięcy od dziś doprowadzą Cię do zarobków minimum 3000 zł. miesięcznie w Internecie.

Kroki te opiszę poniżej, ale zanim je wykonasz, zapoznaj się dokładnie z każdym filmem zamieszczonym w tym wpisie.

Krok 1 – Podstawy. Wykonaj kilka prostych czynności.

Damian Żukiewicz YouTube

SUBSKRYBUJ i odbierz BONUS na START!

1ASUBSKRYBUJ kanał YouTube

Dzięki temu, będziesz otrzymywał na bieżąco aktualne informacje oraz filmy instruktażowe dotyczące inwestowania i zarabiania pieniędzy w Internecie.

1BDodaj mnie do znajomych w portalu FutureNet oraz FaceBook

Jeśli nie masz jeszcze konta w portalu społecznościowym FutureNet to załóż je TUTAJ!  Aby dodać mnie do znajomych, musisz posiadać prawdziwe konto na FB oraz FutureNet, z prawdziwym zdjęciem profilowym.

To co robimy jest legalne i przejrzyste. Nie musisz kryć się za pseudonimem w obawie o swoją reputację. Nie przyjmuję do znajomych osób bez zdjęcia (lub ze zdjęciem kotka, supermana lub innych pierdół).

1C ➙ Polub FanPage „Zarabianie i Inwestycje w Internecie”

Pozwoli Ci to śledzenie najnowszych i najważniejszych informacji ze świata INWESTYCJI INTERNETOWYCH

1DPolub profil na INSTAGRAM

Jeden obraz to 1.000 słów! Obserwuj nas i naucz się zarabiać na robieniu odpowiednich fotek.

1E → Załóż portfel kryptowalut BitBay

To bardzo ważne! BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin. Musisz posiadać więc portfel do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc konto na giełdzie BitBay,  dzięki czemu nauczysz się jak kupić, sprzedać i płacić zwykłe rachunki za pomocą BitCoin oraz innymi kryptowalutami, które kupisz i bezpiecznie przechowasz na BitBay.

1FDodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

Jeśli będziesz miał pytanie na które nie znajdziesz odpowiedzi na moim blogu, wtedy zadaj je społeczności B3TEAM na naszej zamkniętej grupie.

1GSprawdź opinie osób, które ZARABIAJĄ ze mną min. 3.000 zł. miesięcznie w Internecie

Jeśli chcesz zobaczyć co inni ludzie mówią o współpracy ze mną, zapytaj ich sam.

Kasia i Damian Żukiewicz

Wycieczka na HAWAJE z FutureNet – Waikiki beach, Honolulu, 3/2017

 

 

 

Zarejestruj się w programach wymienionych poniżej

UWAGA! Jeśli chcesz otrzymać 500 zł. BONUS na START, to przy rejestracji w programach opisanych poniżej, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy PaulinaTorbicka to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamPaulinaTorbicka

Na screenach poniżej widzisz przykłady użytkowników, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Oczywiście każdy z tych użytkowników otrzymał 500 PLN BONUS na START.

Formularz do rejestracji w kopalni BitClub. 

Odbierz GWARANTOWANE $100 na START – Z B3TEAM osiągniesz znacznie więcej!

 

 

Formularz rejestracyjny w portalu społecznościowym FutureNet i FutureAdPro

Damian Żukiewicz FutureNet

Rejestrując się w FutureNet przed nazwą użytkownika wstaw „B3TEAM”

 

 

Formularz rejestracyjny w NetLeaders – DasCoin

Instrukcja rejestracji DasCoin

 

 

Krok 2 – Teraz zarejestruj się!

Program #1 – Portal społecznościowy FutureNet

Ile zarabia się w FutureNet

Ponad $1.000 za 2 tygodnie bycia aktywnym w portalu FutureNet

→ FutureNet – To portal bardzo podobny do FaceBooka. To co różni Futurenet od FaceBooka, to pieniądze, które otrzymujemy wraz z rozwojem portalu. Mówiąc jaśniej, portal dzieli się swoimi przychodami z emisji reklam oraz sprzedaży produktów cyfrowych z każdym z aktywnych użytkowników.

Ile możesz zarobić na aktywności w portalu?

Ja zarabiam bardzo dobre pieniądze (kliknij w obrazek po lewej stronie), a Ty możesz już w kilka miesięcy od startu zarabiać około 2,000 zł. miesięcznie (tyle zarabia moja 65 letnia mama, która dołączyła do FutureNet w kwietniu 2016) lub znacznie znacznie więcej.

Zapoznaj się z informacjami i video na temat zarabiania w portalu społecznościowym, które zamieściłem tutaj i aktywuj się w portalu jeszcze dziś (to zaledwie kilka kliknięć).

FutureNetPortal.com

 

 

Program reklamowy

ile zarabia damian Żukiewicz

Nr 1 partner FutureAdPro na świecie – Damian ŻUKIEWICZ

→ FutureAdPro

UWAGA! Jeśli zarejestrowałeś się już w portalu FutureNet, to automatycznie masz założone konto w portalu reklamowym FutureAdPro – do programu logujesz się za pomocą tego samego loginu i hasło, które używasz w FutureNet.

Zarabianie w programie reklamowym FutureAdPro jest prostsze niż myślisz.

Jedyne wymagane czynności jakie musisz wykonać każdego dnia to oglądanie 10 reklam. Na moim blogu przeczytasz więcej na temat tego programu i aktywuj się w nim jak najszybciej, bo tutaj czas pracuje na Twoją korzyść. Kliknij TUTAJ aby zapoznać się szczegółowo z zarabianiem w FutureAdPro.

Gdybyś aktywował się w programie wtedy kiedy ja to zrobiłem (kwiecień 2016) to dziś zarabiałbyś już minimum 5.000 zł. miesięcznie lub znacznie więcej.

Moje zarobki w tym portalu to ponad 100.000 zł. miesięcznie!

Link do rejestracji ➙ FutureNetPortal.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ FutureNet i FutureAdPro


 

 

 

 

Program #2 – INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (kopanie) KRYPTOWALUT

wydobycie bitcoina

Kopalnia kryptowalut BitClubNetwork – Islandia 06/2017

piosenka o BitCoinie

Na planie videoklipu „BitCoin” – Zbyszek Lemański (drHAJS), Damian Żukiewicz (drZIUBER) i Kasia Żukiewicz – Dubaj 2016

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Kopanie BitCoin i innych kryptowalut to inwestycja w nowe technologie, więc z definicji jest ona bardziej ryzykowna niż lokata bankowa, ale daje też kilkudziesięciokrotnie większy zysk niż lokata.

Po 1. roku od dokonania inwestycji w kopanie BitCoin, mój czysty zysk wyniósł aż 140%. Minimalne zyski z wydobycia jakie zanotowałem to 7% miesięcznie.

 

 

 

Ile zarobię na kopaniu BitCoina?

ile zarabia się na wydobyciu kryptowalut

Średnio 7% zysku miesięcznie – Kopanie BitCoin to najbezpieczniejsza z internetowych inwestycji

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub, możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Przez ostatni miesiąc zyski z wydobycia kryptowalut wyniosły około 7% miesięcznie. Tak więc inwestując 10.000 zł. w zakup koparki w BitClub, każdego miesiąca zarabiasz na czysto około 700 zł.

Na jednorazowej inwestycji zarobisz około 8.400 zł. rocznie – Zobacz szczegółowe obliczenie zysku z wydobycia BitCoin i ETHEREUM.

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

BitClubNetwork - BitClubNet.ORG

BEZPIECZNA INWESTYCJA w wydobycie BitCoina oraz Ethereum

 

Wydobycie BitCoin i ETHEREUM (oraz innych kryptowalut).

Inwestycja w BitCoinW firmie BitClubNetwork działającej od 2015r. inwestujesz w sprzęt do tak zwanego miningu (kopania) najpopularniejszych kryptowalut świata.

Każdego miesiąca nasza kopalnia wydobywa BitCoiny o wartości minimum 50.000.000 PLN (pięćdziesiąt milionów złotych)!

ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETHBitClub jest moim zdaniem NAJBEZPIECZNIEJSZĄ pod względem przyszłości inwestycją w internecie, bo zasada zarabiania jest tam bardzo prosta i logiczna. Zarabiasz część tego co zarobi firma każdego dnia.

stopa zwrotu z inwestycji w kopanie BitCoin

aż 140% rocznie czyli tyle zarobisz rocznie na wydobyciu BitCoinów

➙ Przeczytaj więcej o BitClub TUTAJ i odbierz 500 zł. na pierwszą inwestycję w wydobycie BitCoina, ETHEREUM, Zcash oraz innych kryptowalut.

Link do rejestracji w programie ➙ BitClubNet.org

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ BitClub Network


 

 

Program #3 – Kryptowaluta ZAUFANIA – DasCoin

DasCoin to REWOLUCYJNA kryptowaluta, którą będziemy mogli płacić w każdym sklepie. Przeczytaj więcej..

Link do rejestracji ➙ NetLeaders.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ NetLeaders – DasCoin


 

 

Czym jest Biznes 21. wieku – Robert Kiyosaki

 

 

UWAGA!

Po rejestracji DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ z ZASADAMI DZIAŁANIA PROGRAMÓW.

Pełne informacje oraz zasady działania znajdziesz na stronach:

 

Kroki dodatkowe i obsługa płatności.

→ SUBSKRYBUJ kanał YouTube z aktualnymi informacjami

Polub FanPage „Zarabianie i Inwestycje w Internecie”

Dodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

→ Załóż portfele BitCoin (BitBay oraz BlockChain)

Sprawdź opinie innych osób, które współpracują ze mną każdego dnia

 

 

Uaktywnij się w każdym z programów

Co to jest aktywacja w programach?

Od momentu aktywacji w każdym z programów, stajesz się członkiem organizacji B3TEAM, zaczynasz zarabiać pieniądze i kwalifikujesz się do uzyskania także innych BONUSÓW, np.

 • wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku
 • tygodniowy pobyt na Dominikanie
 • komputery MacBook
 • smartfony Apple
 • kamery GoPro

Aby uzyskać status „aktywny” i zacząć zarabiać pieniądze wykonaj proste czynności opisane poniżej.

Minimalny poziom aktywności:

 1. Aktywny w FutureNet – pozycja minimum MEMBER – Tutaj dowiesz się więcej o FutureNet
 2. Aktywny w FutureAdPro – zakup minimum 1 paczka reklamowa – Tutaj dowiesz się więcej o FutureAdPro – Jeśli na start kupisz minimum 25 paczek reklamowych to otrzymasz dodatkowe $100 w postaci matrycy EXCLUSIVE, dzięki której będziesz zarabiał o 50% więcej w FutureNet (tak zwany matching BONUS). Aby aktywować matrycę EXCLUSIVE, którą otrzymasz w prezencie, musisz być aktywny na pozycji GOLD.
 3. Aktywny w FUTUROcoin – zakup dowolny pakiet wydobywczy kryptowaluty FUTUTO – Tutaj dowiesz się więcej o FUTUROcoin
 4. Aktywny w BitClub – zakup minimum 1 pulę wydobywczą – Tutaj dowiesz się więcej o kopaniu kryptowalut w BitClub

 

Jeśli dokonałeś aktywacji:

 • posiadasz pozycję minimum EXCLUSIVE w portalu Futurenet
 • zakupiłeś minimum 5 paczek reklamowych w programie FutureAdPro
 • posiadasz dowolną pulę wydobywczą FUTUROcoin
 • dokonałeś inwestycji w zakup 1 dowolnej puli miningowej w BitClub

Napisz do mnie poprzez komunikator FutureNet (mój nick w portalu to: ZiuberCO) i podaj mi adres swojego portfela BitCoin na platformie BitBay.info, na który prześlę Tobie 500 zł. BONUS w kryptowalucie BitCoin.

Podaj mi także swój adres korespondencyjny, a otrzymasz w PREZENCIE 3 książki z zakresu edukacji finansowej.

Honolulu Hawaje 2017

Dołącz do B3TEAM TERAZ i lataj z nami na wakacje 4 razy w roku!

 

 

 

Dominikana dla Ciebie!

Damian Żukiewicz B3TEAM

B3TEAM lata za darmo 4 razy w roku! Dołącz do nas i odbierz Dominikanę allinclusive w PREZENCIE!

Jeśli chcesz lecieć za darmo na Dominikanę, załóż konto w BitClub z linku BitClubNet.org i osiągnij rangę BUILDER.

Aby skorzystać z tej promocji musisz posiadać status FOUNDER w kopalni BitCoin. Status FOUNDER uzyskasz bardzo prosto, wystarczy, że teraz wejdziesz na swoje konto w BitClub i zakupisz 3 pule wydobywcze BitCoin.

Nie musisz inwestować w pule GPU, aby uzyskać status FOUNDER.

Wycieczka na Dominikanę od Damian Żukiewicz

Aktywuj status FOUNDER (poole BitCoin i poole GPU) oraz rangę BUILDER – Na Dominikanę lecisz za darmo!

 

 

 

Z kim będziesz współpracował?

Aktualnie jestem „NUMEREM 1” na świecie, w NAJBARDZIEJ STABILNYCH oraz moim zdaniem NAJBARDZIEJ BEZPIECZNYCH programach zarabiania i inwestowania pieniędzy przez Internet.

Jeśli chcesz szybciej niż inni zacząć zarabiać na prawdę duże pieniądze w Internecie, to ucz się od NAJLEPSZYCH.

Ja też uczyłem się od najlepszych, i w końcu przerosłem swoich mistrzów, czego życzę także i Tobie.

Na czym polega zarabianie w FutureNet

Damian Żukiewicz „NAJLEPSZY PARTNER FutureNet i FutureAdPro NA ŚWIECIE”

futurenet-ranking-liderow-na-swiecie-numer1-damian-zukiewicz-ziuberco futureadpro-numer1-ranking-liderow-na-swiecie-damian-zukiewicz-ziubercofuturenet-world-number-one-damian-zukiewicz

Platformą do zarabiania online o, której mówię powyżej jest FutureNet wraz z przynależnym programem reklamowym FutureAdPro.

zarejestruj-sie-teraz

 

 

 

Czytaj przez minimum 30 minut dziennie!

Uaktywnij się w programach wymienionych poniżej na tej stronie oraz wykonaj 3 podstawowe (darmowe) kroki, a OTRZYMASZ w PREZENCIE 3 książki, którym zawdzięczam mój SUKCES w Inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy pasywnie w Internecie!

Nie wystarczy jednak, że raz przeczytasz każdą z książek!!!

Jeśli chcesz odnosić coraz większe sukcesy finansowe i nie poddać się w prowadzeniu własnego Biznesu kiedy sprawy przybiorą negatywny obrót, musisz czytać te książki każdego dnia.

Na swoich półkach mam ponad 100 różnych książek w zakresu FINANSOWEJ WOLNOŚCI, prowadzenia Biznesu, psychologii, marketingu i inwestowania.

Od 2000 roku czytam codziennie. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania minimum 50 stron jednej z moich książek. To właśnie daje mi SIŁĘ i MOTYWACJĘ do ciągłego działania i motywowania innych.

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!

 

 

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Rafał Kujawa, Zbyszek Lemański, Damian Żukiewicz

Premiera klipu „Przytul HAJS” już w sierpniu 2017

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wykonaj najpierw 3 proste kroki opisane TUTAJ, a potem śmiało pisz do mnie przez komunikator na portalu społecznościowym FutureNet.

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 

Dotarłeś do końca. GRATULUJĘ

a teraz ZRÓB TO !


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

FaceBook | YouTube | FutureNet | MISJA | Kontakt 


 

 

UWAGA !

Zapoznaj się z RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.

Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *