B3TEAM

 

B3TEAM = Praca, Biznes, Inwestycje i BEZPIECZNE ZARABIANIE PIENIĘDZY w INTERNECIE.

Co oznacza skrót B3TEAM?

B3TEAM zarabianie w internecie

Nie jesteś sam! Możesz być z nami! WCHODZISZ?

Nazwę naszej organizacji wymyślił mój wspólnik, inwestor Mariusz Pelczarski, z którym inwestujemy na rynku nieruchomości oraz tworzę i prowadzę internetowe „start-up” nieprzerwanie od 2007 roku.

B3TEAM = B 3 Team = Be Free Team = Bądź Wolnym Człowiekiem Zespół = Organizacja ludzi MENTALNIE i FINANSOWO WOLNYCH.

O najbardziej skutecznym i największym zespole osób, których łączy MISJA i PASJA POMAGANIA INNYM w OSIĄGNIĘCIU FINANSOWEJ WOLNOŚCI przeczytasz właśnie tutaj na moim blogu.

Jak zarabiać 100 zł. dziennie

Z nami najszybciej zaczniesz zarabiać minimum 100 zł. dziennie w Internecie

Mariusz Pelczarski, Damian Żukiewicz, Robert Kudela, Zbyszek Lemański, Bartek Żukiewicz

B3TEAM – Zarabiamy w INTERNECIE

W tym krótkim wpisie poniżej, dowiesz się jak zakwalifikować się do tego elitarnego zespołu, który pomoże Ci zarabiać w Internecie minimum 3.000 zł. miesięcznie (100 zł. dziennie) już po 4 miesiącach (120 dniach) od dnia kiedy dołączysz do społeczności B3TEAM.

Te 4 miesiące, to nic innego jak mój autorski program zwany przez przyjaciół „WYZWANIE 120 DNI drZIUBER®„.

Spotkałeś się już wcześniej z „Wyzwaniem 90 dni”? Brałeś kiedykolwiek udział w takim programie? Jeśli nie to polecam zobaczyć na czym polega standardowy program – sprawdzisz to tutaj.

Mój program różni się od innych programów w kilku kwestiach. Pierwszą różnicą, którą dostrzeżesz jest oczywiście 30 dniowe wydłużenie standardowego programu 90 dniowego. Właśnie dzięki temu dodatkowemu miesiącu pracy ze mną, ustabilizujesz swoje zarobki i usamodzielnisz się w zarabianiu przez internet.

Najważniejszą różnicą jest jednak to, że DOSTANIESZ GWARANCJĘ ZAROBKÓW minimum 3.000 zł. miesięcznie, po przejściu przez każdy dzień „wyzwania 120 dni drZIUBER®

 

 

Jak dołączyć do podstawowego zespołu B3TEAM?

B3TEAM.pl

Organizacja B3TEAM, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie 3/2017

Naszą MISJĄ jest pomaganie ludziom z całego świata, pomożemy także i Tobie!

Aby dołączyć do B3TEAM wystarczy, że oficjalnie założysz swój osobisty profil w portalu społecznościowym → FutureNetPortal.com i „aktywujesz się” na dowolnej pozycji w tak zwanym „Friends Tree” (drzewku przyjaciół).

Ważne jest to, żeby przy rejestracji podać swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz ustawić własne zdjęcie profilowe w portalu (jest to wymagane abyś mógł zgodnie z prawem wypłacać zarobione przez siebie pieniądze).

Więcej informacji o rejestracji i aktywacji w FutureNetPortal.com → znajdziesz TUTAJ.

Po rejestracji w portalu FutureNet i aktywacji na dowolnej pozycji w matrycach, dodaj mnie do znajomych na FaceBook, a potem ➙ dołącz do naszej zamkniętej grupy wsparcia B3TEAM.

Dubaj damian żukiewicz BurjAlArab

Damian Żukiewicz – DUBAI 4/2017

Członkiem B3TEAM możesz też zostać także kupując pulę miningową przez ten link BitClubNet.org  Więcej o kopaniu kryptowalut → przeczytasz na moim blogu.

 

 

 

Od ponad 3 lat działamy tylko w STABILNYCH i LEGALNYCH programach, dzięki, którym każdy z ponad 10.000 (dziesięć tysięcy) członków naszego zespołu zarabia minimum 3.000 zł. miesięcznie.

Zobacz dlaczego działamy tylko i wyłącznie w tych trzech programach.

Program #1 – FutureNet i FutureAdPro

Absolutnym numerem 1 na naszej (i nie tylko naszej liście) jest oczywiście portal społecznościowy FutureNet, który jest na rynku od 2014 i działa już na CAŁYM ŚWIECIE (dokładnie tak jak FaceBook).

Różnica pomiędzy FaceBook a FutureNet jest podstawowa. FaceBook nie płaci Ci ani grosza za zapraszania znajomych i spędzanie czasu w portalu.

FutureNet (wraz z programem reklamowym FutureAdPro) zapłaci Ci minimum 5% miesięcznie lub znacznie znacznie więcej, za to, że jesteś aktywny.

Firma dzieli się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam oraz innych zewnętrznych źródeł dochodów (między innymi sprzedaż aplikacji na smartfony, gier, telefonów, kawy, perfum, itd). Każdego miesiąca FutureNet wypłaca nam kwoty liczone w dziesiątkach milionów dolarów!

 

Ile Ty będziesz zarabiał w tym programie?

damian żukiewicz

150.000 zł. miesięcznie z Internetu?

Kiedy zaczynałem współpracę z FutureNet (2016) moje zarobki sięgały 2,000 zł. miesięcznie.

Dziś, po roku działalności zarabiam na tej platformie około 100,000 zł. miesięcznie, a zarobki rosną z miesiąca na miesiąc – wprost proporcjonalnie do rozwoju firmy i przybywających użytkowników portalu.

Szczegółowy opis i zasady działania programu FutureNet i FutureAdPro znajdziesz tutaj.

 

 

 

Program #2 – Inwestycja w WYDOBYCIE (kopanie) kryptowalut BitCoin, Ethereum oraz Zcash

ile zarabia się w BitClubNetwork

Inwestycja w BitClubNet.org – Wydobycie (kopanie) BitCoin. Damian Żukiewicz

BitCoin, to PIERWSZA i zarazem NAJBARDZIEJ POPULARNA kryptowaluta na świecie.

Gdybyś kilka lat temu zainwestował w zakup bądź wydobycie (mining) BitCoina przykładowo 5.000 zł. (1 BitCoin kosztował wtedy 10 zł. a nawet znacznie znacznie mniej), to dziś miałbyś na swoim koncie bankowym ponad 2 MILIONY złotych! 

Tak! Właśnie takie pieniądze można właśnie zarobić inwestując w innowacyjne projekty w internecie.

Czy wiesz ile dzisiaj kosztuje 1 BitCoin? Sprawdź to sam, a potem zdecyduj czy chcesz zarabiać na wzroście popularności płatności kryptowalutami na świecie.

W BitClub możesz także wydobywać inne kryptowaluty takie jak ETHEREUM, ETHEREUM Classic, Zcash, Monero i inne. To bardzo opłacalna inwestycja, która zwraca się już w 6 miesięcy, a potem daje Ci około 15% zysku miesięcznie. 

LOGO Damian Żukiewicz

Zarabianie i Inwestycje w Internecie

To właśnie dlatego, że BitCoin odniósł tak wielki sukces, większość społeczności internetowej inwestuje obecnie ogromne pieniądze w kopanie kryptowalut

Na screenie powyżej widzisz moje zarobki z inwestycji w BitCoina za ostatnie 9 miesięcy.

Jeśli dołączysz do BitClub rejestrując się na moim blogu i osiągniesz rangę PROBUILDER to otrzymasz w nagrodę odemnie nowego Mac’a Apple!

Mac Book Bitclub

Członkowie B3TEAM otrzymują nowe MacBooki Apple za DARMO !

 

 

 

Zapraszamy Cię na NA WAKACJE – Całkowicie ZA DARMO!

Jak zakwalifikować się na darmową wycieczkę w B3TEAM

Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku ZA DARMO w B3TEAM !

Ty, Twoja rodzina i znajomi, możecie latać z nami ZA DARMO aż 4 razy w roku (marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień). 

 

 

Zobacz wiewiórki Kanaryjskie na ŻYWO !

 

 

Jak zakwalifikować się na DARMOWĄ wycieczkę B3TEAM?

Damian i Kasia Żukiewicz

Honolulu, Hawaje

Kwalifikacje na darmową wycieczkę z zespołem B3TEAM, są różne. Każdy z liderów naszego zespołu ustala warunki według swojego uznania.

Poniższe instrukcje kwalifikacji przeznaczone są dla osób, które chcą współpracować z nami (Damian i Kasia ŻUKIEWICZ) w programach partnerskich takich jak FutureNet i FutureAdPro oraz BitClub.

 

Krok 1

Pierwszym krokiem jest rejestracja w programach oraz w portalach i aplikacjach, które niezbędne są do zarabiania w Internecie.

BitCoin piosenka polska Zbyszek Lamański feat. Damian Żukiewicz

Zdjęcia do video-klipu „BitCoin – drHAJS feat. drZIUBER”  //  Dubai 2016

 1. Załóż konto w portalu GMAIL.com (jeśli już masz to nie zakładaj kolejnego). Dzięki temu otrzymasz najlepszą pocztę e-mail, konto na YouTube, konto w portalu GooglePlus i dostęp do wielu narzędzi potrzebnych w zarabianiu on-line. Wykonaj ten krok jako pierwszy bo konto na gmail’u będzie Ci niezbędne do wykonania kolejnych kroków.
 2. Damian Żukiewicz

  Kliknij i SUBSKRYBUJ!

  Zaloguj się na swoje konto w YouTube (używając przed chwilą założonego przez Ciebie konta na gmail.com). Teraz kliknij TUTAJ aby SUBSKRYBOWAĆ mój kanał YouTube.

  Na tym kanale przekazuje najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego zarabiania w internecie, stąd moja prośba o subskrybowanie kanału.

 3. Kliknij link BitBay.info i załóż swoje konto w portalu, dzięki któremu będziesz mógł zarabiać na wzroście wartości kryptowalut (BitCoin, Ethereum, Lisk i inne). Zakładając konto podaj swoje prawdziwe dane osobowe i potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail, który założyłeś na samym początku. Więcej o BitBay przeczytasz tutaj.
 4. Pobierz na swój smartfon aplikację BlockChain lub załóż konto na swoim laptopie wchodząc na stronę BlockChain.info – To będzie Twój portfel i aplikacja do dokonywania płatności BitCoinami.
 5. Dodaj mnie do znajomych i obserwuj na FaceBook

 

Krok 2

 1. Załóż konto w portalu społecznościowym FutureNet klikając TERAZ tutaj ➙ zukiewiczcom.futurenet.club – Dzięki rejestracji otrzymasz także dostęp do programu FutureAdPro. Rejestrując się używaj swoich prawdziwych danych osobowych, bo firma dzieli się swoimi zyskami tylko i wyłącznie ze zweryfikowanymi osobami.
 2. Załóż konto w kopalni BitCoin oraz innych kryptowalut (Ethereum, zCash i inne) klikając teraz tutaj ➙ BitClubNet.org

Zapoznaj się bardzo dokładnie z programami w których będziesz zarabiał pieniądze przez internet:

Więcej o portalu ➙ FutureNet przeczytasz tutaj

Więcej o zarabianiu w programie ➙ FutureAdPro przeczytasz tutaj

Więcej o wydobyciu ➙ BitCoin przeczytasz tutaj

UWAGA! Jeśli chcesz otrzymać $100 BONUS na START, to przy rejestracji programach opisanych powyżej, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy BartekZukiewicz to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamBartekZukiewicz

 

Na screenach poniżej widzisz przykłady użytkowników, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Każdy z tych użytkowników otrzymał BONUS na START.

Formularz do rejestracji w kopalni BitClub. 

Odbierz GWARANTOWANE $100 na START – Z B3TEAM osiągniesz znacznie więcej!

 

 

Formularz rejestracyjny w portalu społecznościowym FutureNet

Damian Żukiewicz FutureNet

Rejestrując się w FutureNet przed nazwą użytkownika wstaw „B3TEAM”

 

 

Krok 3

 1. Aktywuj się na pozycji ROYAL w FutureNet
 2. Posiadaj minimum 250 paczek reklamowych w FutureAdPro (stale utrzymuj ten poziom) oraz 250 paczek w swojej pierwszej linii czyli wśród osób osobiście poleconych do programu przez Ciebie.
 3. Posiadaj rangę BUILDER w BitClub
FutureNet ROYAL

Leć na egzotyczne wakacje z B3TEAM – Aktywuj się na pozycji ROYAL w portalu FutureNet

B3TEAM

Jak zakwalifikować się na darmową wycieczkę B3TEAM

B3TEAM dominikana GRATIS

Osiągnij rangę BUILDER (to bardzo proste) i leć z nami na Dominikanę za darmo!

 

 

Możesz polecieć z nami za 50% ceny!

Damian i Kasia Żukiewicz

Zapraszamy Cię na darmową wycieczkę!

Jeśli chcesz polecieć z nami na wakacje za 50% ceny wycieczki, to:

 • Aktywuj się na pozycji ROYAL w FutureNet
 • Posiadaj minimum 250 paczek reklamowych w FutureAdPro (stale utrzymuj ten poziom)
 • Posiadaj status FOUNDER w BitClub

Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną. 

 

 

Wycieczki organizujemy raz na 3 miesiące czyli aż 4 razy w roku!

Mauritius, styczeń 2017

 

 

Dajemy Ci 100% GWARANCJĘ SUKCESU!

Czy Ty także dasz nam GWARANCJĘ, że wykonasz każdy krok w 100% rzetelnie i zgodnie z MISJĄ i KODEKSEM HONOROWYM społeczności?

Jeśli masz dobre intencje, chcesz zarabiać pieniądze i jesteś uczciwym człowiekiem to z całą pewnością mogę zapewnić Cię, że po dołączeniu do naszej organizacji, pomożemy Ci osiągnąć to co sobie zaplanujesz.

Zapraszam Cię serdecznie do B3TEAM!

Damian Żukiewicz

skontaktuj się ze mną

 

 

 

B3TEAM – Nie jesteś sam

Słowa piosenki „Nie jesteś sam”

muzyka i słowa: Zbyszek Lemański

wykonanie: Zbyszek Lemański, Damian Żukiewicz, Mariusz Pelczarski

 

 

Pobierz utwór „NIE JESTEŚ SAM” jako sygnał oczekiwania na połączenie.

Wyślij SMS na numer 80833 o treści: B3T

Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.

 

 

NIE JESTEŚ SAM

Idziemy pod prąd

Ostro wchodzimy w zakręty

Zbieramy diamenty

Mamy siłę i moc

Głodni życia w tę noc

Idziemy do przodu

I mamy tysiąc powodów

By zabrać Cie stąd

Na lepszy ląd

Jeśli tylko chcesz

Ref.

Nie jesteś sam

Możesz być z nami

I zmieniać życie spełnionymi marzeniami

Nie jesteś sam

Możesz być z nami

Energie życia czerpać pełnymi garściami

Nie jesteś sam

Możesz być z nami

I zmieniać życie spełnionymi marzeniami

Nie jesteś sam

Już jesteś z nami

W B3TEAM

Mamy misje i cel

Wiemy dokąd idziemy

Życia sens kreujemy

Razem zmieniamy świat

Uwalniając od wad

Gotowi na sukces

Zmotywowani na więcej

Do przodu pod wiatr

Jeśli tylko chcesz

 

 

 

B3TEAM – BitCoin

Słowa piosenki „BitCoin”

muzyka i słowa: Zbyszek Lemański

wykonanie: Zbyszek Lemański, Damian Żukiewicz

 

 

Pobierz utwór „BitCoin” jako sygnał oczekiwania na połączenie.

Wyślij SMS na numer 80833 o treści: DRH1

Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.

 

 

BITCOIN

BitCoin – to waluta przyszłości

BitCoin – symbol finansowej wolności

BitCoin – zapłacisz nim za wszystko

BitCoin – leży obok, tak blisko

Wystarczy, że wejdziesz do bitcoinowego clubu

Kupisz pule miningową i przestanie to być tabu

Zaczniesz kopać bitcoiny, jednocześnie składać bity

A na koncie Ci urośnie wynik znakomity

Portfel będzie coraz grubszy i prowizja z poleconych

A BitCoina kurs na giełdzie poszybuje jak szalony

Twoja kasa się pomnoży i staniesz się bogaty

Wchodzisz?

Ref.

Spełniam swe marzenia

Jestem z Wami

Portfel mam wypchany

BitCoinami

Spełniam swe marzenia

Jestem z Wami

Portfel mam wypchany

BitCoinami


 

 

Wycieczki B3TEAM

 

B3TEAM – Teneryfa 2017

 

B3TEAM – Fuerteventura 2017