BitClub Network – nowości 03.04.2019

Poniżej najważniejsze informacje prosto z kopalni BitClub Network – wielkie podziękowania tutaj dla Tomka Sychowskiego za szybkie przekazanie newsów oraz ich tłumaczenie 🙂

Aktualizacja informacji BC Trader

Gdy uruchomiony został BC Trader firma borykała się z kilkoma problemami (z podnoszeniem poziomu i systemem binarnym). Wszystkie problemy zostały aktualnie rozwiązane a wszystkie zaległe prowizje – wypłacone.

Wypłacone zostały również wszystkie zaległe prowizje zablokowanych kont.

Aktualizacja informacji odnośnie wydobywania Bitcoina

Wydobywanie Bitcoina stało się walką o przetrwanie i tylko najsilniejsi przetrwają na rynku. Na szczęście firma zbudowała jedną z najbardziej wydajnych kopalni na świecie i dzięki temu jej pozycja na rynku ciagle się umacnia.

Firma ma świadomość tego, że przychód z kopania na podstawie płatności za udziały nie jest zbytnio dochodowy (tak naprawdę najgorszy jaki był do tej pory), ale właściciele wciąż wierzą, że to tylko tymczasowe i wraz ze zwiększeniem się ilości minerów oraz mocy wychodzącej z sieci, pozycja kopalni się ustabilizuje i wszystko będzie w porządku.

NOWE FUNKCJE dotyczące miningu…

Kopanie w tej chwili nie jest tak dochodowe jak kiedyś więc firma postanowiła umożliwić wam zatrzymanie ilości dni, którą macie w kontrakcie i uruchomienie ich ponownie kiedykolwiek chcecie. Zatrzyma to wasze dzienne wypłaty z miningu i daje możliwość uruchomienia ponownego kopania gdy zdecydujecie, że nadszedł odpowiedni czas.

Firma chce dać możliwość użytkownikom pełnego wykorzystania tych 1000 dni. Ma to sens ponieważ nie patrzymy na ten biznes krótkoterminowo – jeżeli więc chcesz przeczekać jakiś czas i zachować wydobywcze dni – nie ma problemu. Dla kopalni jest to długoterminowa gra, która pozwoli górnikom na stały przypływ Bitcoina, gdy ten w przyszłości zwiększy swoją wartość.

Krótkoterminowe dochody z kopania się niestety skonczyły! To jest wojna o nowo wykopane bloki i gdy tylko cena podskoczy nastąpi nowy szał na Bitcoina. Jeżeli ktokolwiek twierdzi, że ma w tej chwili duży przychód z krótkoterminowego kopania, prawdopodobnie nie używa prawdziwego sprzętu lub po prostu kłamie. Takie firmy wciąż stopniowo wykruszają się z rynku.

Jeżeli szukasz szybkiego dochodu – nie szukaj go w kopaniu. BitClub oferuje także BC Trader który pomoże ci uzyskać świetne dzienne przychody.

Informacje odnośnie miningu…

Jak już pewnie zauważyliście moc wydobywcza kopalni BitClub Network skakała w górę i w dół. Miało na to wpływ kilka czynników…

Po pierwsze firma zamyka instalacje, które nie są juz dochodowe i przenoszona zostaje moc w dużo lepsze miejsca. Niektóre z maszyn pozostają włączone aby utrzymać istniejące już kontrakty ale w tym samym czasie kopalnia szuka najlepszych rozwiązań.

Po drugie, zamieniany zostaje sprzęt Bitfury na S9 oraz trwają przygotowania na wejście nowego sprzętu w drugiej połowie roku. Kopalnia poinformowała także, że ma dla górników niespodziankę, która zostanie przedstawiona w trzecim kwartale tego roku. Będzie to przełomowa informacja, która kompletnie zmieni warunki gry wydobywczej.

Ostanim czynnikiem jest przenoszenie mocy na łańcuch BCH, żeby skorzystać z panujących tam dobrych warunków. Firma zawsze wspierała i kopała BCH i teraz jest on używany jako zaplecze.

Kopalnia podkreśla, że bardzo docenia to że tylu użytkowników pozostało z BCN mimo ciężkiego czasu na rynku krypto. Pracownicy BCN pracują ciężko codziennie aby utrzymać się na rynku i tak pozostanie dla dobra wszystkich członków klubu. Firma ma nadzieję, że najgorszy okres ma już za sobą i teraz będzie tylko lepiej!

Kopanie za pomocą GPU

Niestety rynek na kopanie w systemie GPU nie jest najlepszy w tej chwili. Ethereum obcięło przychody i trudność wydobycia jest po prostu za duża, żeby to się opłacało. Wiele innych coinów jak Dash, Zcash i inne zaczęło dostrzegać ASIC chips.

BCN liczy jak większość na odbicie się Ethereum, co umożliwi ponowne włączenie maszyn, ale musi to nastąpić szybko ponieważ kopanie ETH będzie niestety krótkotrwale – zbliżają się do wyeliminowania kopania w systemie  POW (Proof of work) i przejścia na system POS (Proof of stake). Firma podkreśla także by uważać na kopalnie, które twierdzą, że kopią ETH z zyskiem – BitClub Network wydobywał ethereum już od 5 lat i aktualnie nie bez powodu maszyny są wyłączone…

WAŻNE! Firma pracuje aktualnie nad ponownym wykorzystaniem maszyn dla pul GPU do innych serwisów. W ostanim miesiącu kopalnia ukończyła z sukcesem pare projektów renderingu i znalazła kilka zastosowań dla tych maszyn.

W obecnej chwili tworzone jest oprogramowanie i specjalna chmura infrastrukcyjna, która umożliwi wam podpięcie waszych maszyn GPU. Głównym celem jest danie wam dodatkowych opcji w przyszłości a w tym czasie kopalnia jest gotowa na odbicie się rynku i ponowne uruchomienie maszyn lub użycie ich do innych celów. Firma bardzo skupia się na ponownym uruchomieniu pul GPU – w krótce więcej informacji.

BC Trader informacje

Firma ma także kilka świetnych wiadomości odnośnie BC Tradera… Do tej pory, przez ostatnie 45 dni rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Niektórzy członkowie zgłaszają zyski ponad 30%, niektórzy 20%, niektórzy 5-10% oraz poniżej 5%. Ale najbardziej istotną wiadomością jest to ze ŻADNE z kont nie wskazało negatywnego obrotu jeżeli trading trwał 7 dni bądź dłużej. To jest bardzo ważna informacja na przyszłość.

WAŻNE: Firma nigdy nie będzie publikować dochodów z trading ponieważ jest to zależne od rynku, który się ciagle zmienia i wyniki tradingu na różnych kontach są różne. Oczywiście, że istnieje możliwość utraty pieniędzy, bo każde konto traduje w inny sposób. To jest bardzo ważne żeby nie podawać wyników w swoim marketingu i zawsze dodać zastrzeżenie, że jest możliwość utraty pieniędzy, dla własnego bezpieczeństwa.

Firma bardzo pilnuje powyższych kwestii i już wysłała ostrzeżenia do kilku osób oraz stale monitoruje wszystkie marketingowe materiały.

Kopalnia jest bardzo optymistycznie nastawiona na przyszłość tego produktu ponieważ im więcej ludzi traduje na platformie tym więcej danych otrzymuje i równocześnie może oferować więcej algorytmów.

Dla tych, którzy już używają BC tradera – niezmiernie ważną rzeczą jest zrozumienie podstaw ponieważ, gdy to opanujecie bardzo łatwo jest ustawić strategie tradingowe. Firma udostępniła specjalny LIVE webinar na stronie BC Trader, który łatwo wyjaśnia jak zacząć tradować. Obejrzyj nowy webinar i naucz się tradować!

Obecnie firma pracuje nad ulepszeniem tradera dla koreańskich użytkowników – dodane zostały giełdy takie jak Korbit i Bitthumb jak również Poloniex i Liquid. Zespół BCN będzie systematycznie dodawał dodatkowe giełdy i dodatkowe pary.

Kopalnia jest bardzo podekscytowana swoją obecną pozycją na rynku wydobywczym i tradingowym. Firma chce nieustannie budować i usprawniać platformę aby przynieść jak najwiecej korzyści dla członków BitClubu.


Ekipa B3Team i Russ Medlin – kopalnia BCN Islandia

Bądź na bieżąco i SUBSKRYBUJ kanał YouTube!

Damian Żukiewicz YouTube
➙ Damian Żukiewicz SUBSKRYBUJ aby nauczyć się zarabiania na nieruchomościach oraz w Internecie

Serdecznie zapraszam Cię do ➙ SUBSKRYBOWANIA mojego kanału na YouTube, na którym każdego tygodnia pojawia się kilka filmów poświęconych inwestowaniuprowadzeniu własnego biznesu w Internecie oraz w realu i ogólnie pojętej wolności finansowej opartej o INWESTYCJE w NIERUCHOMOŚCI na WYNAJEM, a także lepszemu życiu dzięki przychodom pasywnym (np. dodatkowe 5.000 zł. miesięcznie bez wykonywania jakiejkolwiek pracy) jakie także Ty możesz otrzymywać kiedy rozpoczniesz naukę razem ze mną i moim zespołem!

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.