BitClub Network – webinar podstawy – Tomasz Sychowski

Powyżej zamieszczone zostało nagranie z wczorajszego webinaru prowadzonego przez specjalistę na rynku kryptowalut Tomasza Sychowskiego. Video dotyczy rynku kryptowalut oraz kopalni BitClub Network. Filmik powstał szczególnie dla osób początkujących ale z całą pewnością wiele cennych informacji może wyciągnąć z webinaru dosłownie każdy !

Ekipa B3Team i współzałożyciel BCN Russ Medlin podczas zwiedzania kopalni BitClub Network – Islandia 2018

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.