GWARANTOWANY BONUS dla Ciebie 600 zł. + 3 książki na START

Witaj! Zastanawiasz się od czego rozpocząć zarabianie w internecie?

Prezent od Damian Żukiewicz na start

Otrzymasz książki oraz 600 zł. w PREZENCIE !

Z tej strony Damian Żukiewicz. Jeśli nie znasz mnie jeszcze, to teraz bardzo krótko powiem Ci tylko o Biznesowej części mojego życia.

Od 2007r. zarabiam w Internecie, jednak już od ponad 20 lat inwestuję w nieruchomości na wynajem, lokuję zarobione pieniądze w metalach szlachetnych (głównie czyste srebro), kupuję udziały w kopalniach diamentów i innych kruszców oraz prowadzę tradycyjne Biznesy.

Damian Żukiewicz BONUS

Zarejestruj się i odbierz GWARANTOWANE 600 zł. na START !

Moje wieloletnie doświadczenie Biznesowe w pełni świadczy o tym, że najprostszym, najszybszym i DOSTĘPNYM DLA KAŻDEGO sposobem na zdobycie dobrych pieniędzy w Biznesie jest ZARABIANIE PRZEZ INTERNET. 

Online zarobiłem dotychczas już → ponad 3 miliony dolarów...


 

 

TAK. Dam Ci 600 zł. na START !

Zasady tego BONUSU są bardzo proste.

Dam Ci 600 zł. jeśli wykonasz 3 proste kroki, które w ciągu 3 miesięcy od dziś doprowadzą Cię do zarobków około 3000 zł. miesięcznie w Internecie. Kroki te opiszę poniżej, ale zanim je wykonasz, zapoznaj się dokładnie z każdym filmem zamieszczonym w tym wpisie.

 

 

Numer 1 w światowym RANKINGU FutureNetPortal.com (FutureNet i FutureAdPro)!

Na czym polega zarabianie w FutureNet

Damian Żukiewicz „NAJLEPSZY PARTNER FutureNet i FutureAdPro NA ŚWIECIE”

Aktualnie jestem „NUMEREM 1” na świecie, w NAJBARDZIEJ STABILNYCH oraz moim zdaniem NAJBARDZIEJ BEZPIECZNYCH programach zarabiania i inwestowania pieniędzy przez Internet.

Jeśli chcesz szybciej niż inni zacząć zarabiać na prawdę duże pieniądze w Internecie, to ucz się od NAJLEPSZYCH. Ja też uczyłem się od najlepszych, i w końcu przerosłem swoich mistrzów, czego życzę także i Tobie.

futurenet-ranking-liderow-na-swiecie-numer1-damian-zukiewicz-ziuberco futureadpro-numer1-ranking-liderow-na-swiecie-damian-zukiewicz-ziubercofuturenet-world-number-one-damian-zukiewicz

Platformą do zarabiania online o, której mówię powyżej jest FutureNet wraz z przynależnym programem reklamowym FutureAdPro.


 

 

Twój krok nr 1 – Bez niego nie pójdziemy dalej.

Jeśli chcesz zacząć uczyć się zarabiać pieniądze w Internecie ze mną, to po prostu „musisz” zarejestrować się, a następnie aktywować na platformie społecznościowej FutureNet oraz w programie do zarabiania online FutureAdPro.

Rejestracja w FutureNet jest bardzo prosta, więc zanim zaczniesz czytać dalej i zgłosisz się po BONUS na START, to → ZAREJESTRUJ się w FutureNet.

Rejestrując się w FutureNet, stajesz się automatycznie członkiem programu FutureAdPro, więc nie musisz już rejestrować się w tym programie. Do logowania w FutureAdPro będziesz używał loginu i hasła jakie podałeś przy rejestracji w FutureNet.

Prezent od Damian Żukiewicz na start

Otrzymasz książkę w PREZENCIE !

zarejestruj-sie-teraz


 

 

Czytaj przez minimum 30 minut dziennie!

Uaktywnij się w minimum 2 programach wymienionych poniżej na tej stronie oraz wykonaj 3 podstawowe (darmowe) kroki, a OTRZYMASZ w PREZENCIE 3 książki, którym zawdzięczam mój SUKCES w Inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy pasywnie w Internecie!

Nie wystarczy jednak, że raz przeczytasz każdą z książek!!!

Jeśli chcesz odnosić coraz większe sukcesy finansowe i nie poddać się w prowadzeniu własnego Biznesu kiedy sprawy przybiorą negatywny obrót, musisz czytać te książki każdego dnia.

Na swoich półkach mam ponad 100 różnych książek w zakresu FINANSOWEJ WOLNOŚCI, prowadzenia Biznesu, psychologii, marketingu i inwestowania.

Od 2000 roku czytam codziennie. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania minimum 50 stron jednej z moich książek. To właśnie daje mi SIŁĘ i MOTYWACJĘ do ciągłego działania i motywowania innych.

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!


 

 

Zabieramy Cię na Wyspy Kanaryjskie całkowicie GRATIS!

Jak zakwalifikować się na darmową wycieczkę w B3TEAM

Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku ZA DARMO w B3TEAM !

Ty, Twoja rodzina i znajomi, możecie latać z nami ZA DARMO aż 4 razy w roku (marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień). 

 

 

Jak zakwalifikować się na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie GRATIS?

Damian i Kasia Żukiewicz

Honolulu, Hawaje

→ Zapoznaj się z kwalifikacją na wycieczkę B3TEAM TUTAJ 

 


 

4 podstawowe kroki aby otrzymać BONUS 600 zł. ($150) na START 

Jak zarabiać przez internet

Odbierz 600 zł. na start naszej współpracy w Internecie

Krok 1 → SUBSKRYBUJ kanał YouTube

Dzięki temu, będziesz otrzymywał na bieżąco aktualne informacje oraz filmy instruktażowe dotyczące inwestowania i zarabiania pieniędzy w Internecie.

Krok 2 → Dodaj mnie do znajomych na FaceBook oraz FutureNet

Jeśli nie masz jeszcze konto na FutureNet to załóż je TUTAJ!

Aby dodać mnie do znajomych, musisz posiadać prawdziwe konto na FB oraz FutureNet, z prawdziwym zdjęciem profilowym. To co robimy jest legalne i przejrzyste. Nie musisz kryć się za pseudonimem w obawie o swoją reputację. Nie przyjmuję do znajomych osób bez zdjęcia (lub ze zdjęciem kotka, supermana lub innych pierdół).

Krok 3 → załóż portfele kryptowalut (BitBay oraz CoinBase)

BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin. Musisz posiadać więc portfele do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc konto na giełdzie BitBay oraz portfel do wygodnych płatności BitCoinem oraz ETHEREUM czyli CoinBase

Krok 4 → Po rejestracji w portalu FutureNet, korzystając z tych samych danych (login i hasło) zaloguj się do programu reklamowego FutureAdPro i dokonaj zakupu minimum 50 paczek reklamowych. Po zakupie skontaktuj się ze mną i podaj swój login w FutureNet oraz w programach BitClub i DasCoin. Przekaż mi także adres swojego portfela BitCoin, na który wyślę Tobie 600 zł. ($150) BONUS.

BitCoin, to waluta przyszłości

Bonus na start od Damian Żukiewicz

Odbierz REWELACYJNĄ książkę „ENERGIA PIENIĘDZY” całkiem GRATIS!


 

 

Zasady przyznawania BONUSÓW w programie FutureNet, FutureAdPro, DasCoin.

 

ZASADA „NUMER JEDEN”

Programy w których działamy w internecie nie są pracą na etacie. Tutaj nie zarabiasz za to, że przychodzisz do pracy. W programach partnerskich ZAROBISZ BARDZO DUŻE PIENIĄDZE, ale na początek sam musisz ZAINWESTOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE !!

Jeśli nie masz minimum 500 zł. na start, to radzę najpierw zdobyć te pieniądze w inny sposób, a dopiero potem rozpocząć zarabianie w Internecie. Tutaj tak jak w każdym innym Biznesie czy Inwestycji, „pieniądz robi pieniądz” i raczej nie przeskoczysz tej zasady.

Nie licz na to i nie mów sobie, że zainwestujesz pieniądze jak najpierw zarobisz je na polecaniu programów do których się zaraz zapiszesz. To nie działa i nigdy nie będzie działać! Jak chcesz polecać coś w czym sam nie zarabiasz pieniędzy?

Zanim poleciłem dziesiątkom osób inwestycje w nieruchomości na wynajem, to najpierw sam pożyczyłem z banków kilkaset tysięcy złotych (w kilka lat) i kupiłem kilka mieszkań na wynajem. Było to dość dawno, bo około 2003r., a mieszkania jakie kupowałem, to były kawalerki w Nysie. W sumie miałem ich kilkanaście.

Dopiero jak pokazałem innym jak proste jest inwestowanie w nieruchomości, to inni widząc, że wiem co mówię i wiem to nie z książek tylko z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA, zaczęli sami zaciągać kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości na wynajem. Wielu moich znajomych dziękuje mi do dziś, że byłem dla nich inspiracją i pokazałem im tą formę inwestowania.

Donald TRUMP

Think BIG czyli MYŚL na WIELKĄ SKALĘ !

Obecnie sam działam w programach partnerskich w Internecie. Inwestuję także własne pieniądze w zakup i wydobywanie kryptowalut takich jak DasCoin i BitCoin, bo jak wierzę zdobędę dzięki nim dosłownie MILIONY dolarów i na prawdę nie jest to dla mnie nic nadzwyczajnego.

Mówiąc, że „nie jest to dla mnie nadzwyczajne”, mam na myśli to, że nawet jeśli teraz nie mam jeszcze miliona dolców na koncie, to na pewno będę miał ich wiele, bo współpracuję z ludźmi, którzy mają już te miliony i robię dokładnie to co oni.

W taki sam sposób, jeśli będziesz robił to co ja robię teraz, już wkrótce będziesz zarabiał minimum 5.000 zł. dziennie, tak jak ja zarabiam dziś. Jeszcze pół roku temu zarabiałem tylko 200 zł. dziennie, ale czas upływa tak samo każdemu z nas… Gdybyś pół roku temu zaczął, to dziś byłbyś w innym miejscu.

Następnie przyjdzie czas na większe kwoty, ale najpierw sam INWESTUJ SWOJE PIENIĄDZE!

Jak ich nie masz to je zdobądź. Ja też ich nie miałem. Nawet teraz, jak pojawia się możliwość inwestycyjna taka jak DasCoin to zdobywam pieniądze i je inwestuję, żeby później móc cieszyć się życiem, kiedy minimum 2 razy w miesiącu jestem w innym, ciepłym i cudownym miejscu na naszej planecie.

Ten tekst piszę siedząc w jacuzzi na Fuerteventurze 🙂 

OK. Teraz do dzieła, bo od samego czytania nic się w Twoim życiu nie wydarzy! Poniżej jest wszystko ładnie opisane.


 

KLUCZ do SUKCESU – Zarejestruj się i uaktywnij TERAZ

PROGRAMY REKLAMOWE

Reklamuj swój biznes i zarabiaj pieniądze

Program 1 → FutureAdPro i FutureNet

Przeczytaj więcej o portalu FutureNet

Przeczytaj więcej o programie FutureAdPro

 

INWESTYCJE PASYWNE

Zarabiasz bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy

Program 2 → Inwestycja w 100% pasywna w wydobycie DasCoin – NetLeaders

Przeczytaj więcej o programie DasCoin

 

Program 3 → Inwestycja w kopanie BitCoin i Ethereum – BitClubNetwork

Przeczytaj więcej o programie BitClub Network

 

 

EDUKACJA FINANSOWA na START!

Rozwój osobisty Damian Żukiewicz FutureNet

Zarejestruj się w FutureNet i aktywuj pozycję minimum GOLD w „Friends Tree” (matryce)

Po rejestracji i aktywacji w FutureNet (matryca GOLD) lub po zakupie licencji NetLeaders (DasCoin) za minimum 500 euro otrzymasz 3 książki w PREZENCIE o motywacji i rozwoju osobistym! W zależności od dostępności otrzymasz 3 książki z poniższych pozycji:

1. Energia Pieniędzy

2. Zaryzykuj! Zrób to!

3. Przechytrzyć Diabła! Sekret WOlności i Sukcesu

4. Jednominutowy Milioner

5. Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec

6. Bitcoin. Złoto XXI wieku

Zarejestruj się TERAZ i odbierz PREZENTY !

Aby otrzymać książki, dodatkowo subskrybuj mój kanał YouTubeDodaj mnie do znajomych lub „obserwuj” na FaceBook oraz FutureNet


BONUS #1 = $50

Aby otrzymać BONUS $35 + $15 (razem $50), musisz najpierw sam zdecydować, że chcesz zarabiać pieniądze w Internecie i zakupić minimum 5 pakietów (paczek) reklamowych w programie FutureAdPro.

Tylko po zakupie paczek reklamowych, będziesz mógł poznać pełne możliwości programu, reklamować swoje inne Biznesy i zdecydować czy jest to coś dla Ciebie.

Kwotę $35 otrzymasz jako kod na wejście do „matryc” w programie FutureNet (matryca $10 oraz matryca $25), natomiast $15 otrzymasz na swój portfel BitCoin (BitBay).


BONUS #2 = $100

Aby otrzymać BONUS $85 + $15 (razem $100), musisz zakupić minimum 20 pakietów (paczek) reklamowych w programie FutureAdPro.

Kwotę $85 otrzymasz jako kod na wejście do „matryc” w programie FutureNet (matryca $10, matryca $25 oraz matryca $50), natomiast $15 otrzymasz na swój portfel BitCoin (BitBay).


BONUS #3 = $250

Aby otrzymać BONUS $185 + $65 (razem $250), musisz zakupić minimum 50 pakietów (paczek) reklamowych w programie FutureAdPro oraz zainwestować w zakup licencji DasCoin, kupując licencję za minimum 500 EURO.

Kwotę $185 otrzymasz jako kod na wejście do „matryc” w programie FutureNet (matryca $10, matryca $25, matryca $50 oraz matryca $100), natomiast $65 otrzymasz na swój portfel BitCoin (BitBay).

_____________________________________________________________________________

BONUS #4 – TYLKO DO KOŃCA MIESIĄCA !!! = $150 dla Twoich poleconych

Jeśli teraz zarejestrujesz się w FutureNetPortal.com, to na start po aktywacji na pozycji ROYAL, otrzymasz aż 3 pozycje GOLD o wartości $150 dla członków swojej rodziny lub znajomych!

Dzięki temu oni zaczną zarabiać już w pierwszy dzień po aktywacji (do rejestracji wyślij im swój link partnerski), a Ty dzięki temu, że zarejestrowałeś zaraz po swojej rejestracji swoich przyjaciół, to będziesz zarabiał minimum 50% więcej na zawsze, za tą samą pracę! Jest to tak zwany MACHING BONUS, o którym mowa w filmach poniżej.

Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec Robert Kiyosaki

Każdy z Twoich znajomy, który po odebraniu matryc GOLD, aktywuje się na pozycji minimum EXCLUSIVE otrzyma dodatkowo GRATIS książkę Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” dzięki której MILIONY osób na świecie (w tym także ja) osiągnęły WOLNOŚĆ FINANSOWĄ!

 

 

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 3.000 zł. miesięcznie na czysto w Internecie. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wykonaj najpierw proste kroki opisane TUTAJ, a potem śmiało pisz do mnie przez komunikator na portalu społecznościowym FutureNet.

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

3 KROKI do 100 zł. dziennie | FaceBook | YouTube | FutureNet | MISJA | Kontakt


 

 

Specjalny PREZENT dla osób, które samodzielnie podjęły decyzję o zakupie licencji na wydobycie DasCoin

Jeśli o DasCoinie dowiedziałeś się z mojego bloga i kupiłeś licencję na wydobycie tej kryptowaluty klikając link na moim blogu, to napisz do mnie prywatną wiadomość przez FaceBook i podaj swój login (username) w CoinLeaders oraz adres do wysyłki książek.

Otrzymasz ode mnie aż 3 książki, dzięki, którym ja, ale też miliony osób na świecie zarabiają bardzo duże pieniądze, bez chodzenia do pracy na etacie!

Do odbioru prezentu wykonaj jeszcze tylko 3 proste i bezpłatne kroki, które opisuje tutaj.

Ze względu na częste podróże, książki wysyłam raz w miesiącu. Czekaj więc spokojnie na swój prezent.

 


 

 

UWAGA !

Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

UWAGA! >>>> Zapoznaj się z zasadami inwestowania i zarabiania w Internecie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *