GWARANTOWANY BONUS 500 zł. + książki (edukacja finansowa) od B3TEAM dla Ciebie na START!

GRATIS od Damian Żukiewicz

Otrzymasz 500 zł. oraz książki z serii Bogaty Ojciec na START !

Z tej strony Damian Żukiewicz. Jeśli nie znasz mnie jeszcze, to teraz bardzo krótko powiem Ci tylko o Biznesowej części mojego życia.

Od 2007r. zarabiam w Internecie, jednak już od ponad 20 lat inwestuję w nieruchomości na wynajem, lokuję zarobione pieniądze w metalach szlachetnych (głównie czyste srebro), kupuję udziały w kopalniach diamentów i innych kruszców oraz prowadzę tradycyjne Biznesy.

Moje ponad 20-letnie  doświadczenie Biznesowe w pełni świadczy o tym, że najprostszym, najszybszym i DOSTĘPNYM DLA KAŻDEGO sposobem na zdobycie dobrych pieniędzy w Biznesie jest ZARABIANIE PRZEZ INTERNET. 

Bogaty Ojciec GRATIS

Odbierz książki Roberta Kiyosaki oraz 500 zł. na inwestycję w kopanie BitCoin

Online zarobiłem dotychczas już → ponad 11 milionów złotych


 

 

 

Chcesz 4 najważniejsze bestsellery Roberta Kiyosaki w PREZENCIE?

Nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy! Jedyne czego pragnę to spełniać moją życiową MISJĘ i uwolnić od pracy na etacie minimum 1 milion Polaków. 

Aby tego dokonać muszę wspierać i pokazywać innym najlepsze inwestycje ery informacyjnej (nowe technologie).

Jeśli sam, z własnej woli i pragnienia zmiany swojego życia na lepsze, zechcesz zainwestować swoje pieniądze w wydobycie BitCoina, to otrzymasz potężną dawkę wiedzy i motywacji, która zastosowana przez Ciebie, zmieni cały Twój świat finansowy, a co za tym idzie także Twoje życie osobiste.

Ja, dzięki książkom z serii Bogaty Ojciec jestem dolarowym milionerem, mogę podróżować w każdy zakątek naszej pięknej planety, no i oczywiście mogę pomagać innym, co sprawia mi największą przyjemność. 

➙ TUTAJ sprawdzisz jak krok po kroku zakupić BitCoiny i zainwestować je w kopanie kolejnych czyli ich pomnażanie. Po zakupie puli wydobywczej, napisz do mnie i podaj mi swój adres do wysyłki książek.

 

 

 

Czytałeś Kiyosakiego, Grzesiaka lub Wawrzyniaka?

Mam dla Ciebie najcenniejsze książki w prezencie.

Success and Change – Mateusz Grzesiak

książka za darmo

Success and change – Znakomita książką Mateusza Grzesiak

Psychologia Sprzedaży – Mateusz Grzesiak

odbierz książkę za darmo

Psychologia Sprzedaży – Mateusz Grzesiak

 

 

Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem – Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak

Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem – Odbierz GRATIS

 

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu – Krzysztof KRÓL

odbierz za darmo

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu – Krzysztof Król

 

Psychologia Tłumu – Le Bon

odbierz za darmo książkę

Psychologia tłumu – LE BON

 

 

 

Jeśli nie wierzysz, że możesz zarabiać powyżej 10.000 zł. miesięcznie w Internecie..

..przeczytaj minimum 3 razy „ENERGIA PIENIĘDZY” !

odbierz za darmo na ZUKIEWICZ.com

ENERGIA PIENIĘDZY – najważniejsza książka o pieniądzach

 


 

 

 

Otrzymasz GWARANTOWANE 500 zł. na START

Zasady tego BONUSU są bardzo proste.

Inwestycje w Internecie Damian Żukiewicz

Otrzymasz GWARANTOWANE 500 zł. na START

Dam Ci 500 zł. jeśli wykonasz 3 proste kroki, które w ciągu 3 miesięcy od dziś doprowadzą Cię do zarobków około 3000 zł. miesięcznie w Internecie. Kroki te opiszę poniżej, ale zanim je wykonasz, zapoznaj się dokładnie z każdym filmem zamieszczonym w tym wpisie.

 

Krok 1 – Podstawy. Wykonaj kilka prostych czynności.

Damian Żukiewicz YouTube

SUBSKRYBUJ i odbierz BONUS na START!

1ASUBSKRYBUJ kanał YouTube

Dzięki temu, będziesz otrzymywał na bieżąco aktualne informacje oraz filmy instruktażowe dotyczące inwestowania i zarabiania pieniędzy w Internecie.

1BDodaj mnie do znajomych w portalu FutureNet oraz FaceBook

Jeśli nie masz jeszcze konta w portalu FutureNet to załóż je TUTAJ!  Aby dodać mnie do znajomych, musisz posiadać prawdziwe konto na FB oraz FutureNet, z prawdziwym zdjęciem profilowym. To co robimy jest legalne i przejrzyste. Nie musisz kryć się za pseudonimem w obawie o swoją reputację. Nie przyjmuję do znajomych osób bez zdjęcia (lub ze zdjęciem kotka, supermana lub innych pierdół).

1C ➙ Polub FanPage „Zarabianie i Inwestycje w Internecie”

Pozwoli Ci to śledzenie najnowszych i najważniejszych informacji ze świata INWESTYCJI INTERNETOWYCH

1DPolub profil na INSTAGRAM

Jeden obraz to 1.000 słów! Obserwuj nas i naucz się zarabiać na robieniu odpowiednich fotek.

1E → Załóż portfel kryptowalut BitBay

To bardzo ważne! BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin. Musisz posiadać więc portfel do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc konto na giełdzie BitBay,  dzięki czemu nauczysz się jak kupić, sprzedać i płacić zwykłe rachunki za pomocą BitCoin oraz innymi kryptowalutami, które kupisz i bezpiecznie przechowasz na BitBay.

1FDodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

Jeśli będziesz miał pytanie na które nie znajdziesz odpowiedzi na moim blogu, wtedy zadaj je społeczności B3TEAM na naszej zamkniętej grupie.

1GSprawdź opinie osób, które ZARABIAJĄ ze mną min. 3.000 zł. miesięcznie w Internecie

Jeśli chcesz zobaczyć co inni ludzie mówią o współpracy ze mną, zapytaj ich sam.

 

Krok 2

Zarejestruj się w programach wymienionych poniżej

UWAGA! Jeśli chcesz otrzymać 500 zł. BONUS na START, to przy rejestracji w programach opisanych poniżej, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy PaulinaTorbicka to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamPaulinaTorbicka

Na screenach poniżej widzisz przykłady użytkowników, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Każdy z tych użytkowników otrzymał $100 BONUS na START.

Formularz rejestracyjny w portalu społecznościowym FutureNet

Damian Żukiewicz FutureNet

Rejestrując się w FutureNet przed nazwą użytkownika wstaw „B3TEAM”

 

Formularz do rejestracji w kopalni BitClub

Odbierz GWARANTOWANE 500 zł. na START – Z B3TEAM osiągniesz znacznie więcej!

 

Instrukcja rejestracji DasCoin

 

 

 

Krok 2 – Teraz zarejestruj się!

Program #1 – Portal społecznościowy FutureNet

Ile zarabia się w FutureNet

Ponad $1.000 za 2 tygodnie bycia aktywnym w portalu FutureNet

→ FutureNet – To portal bardzo podobny do FaceBooka. To co różni Futurenet od FaceBooka, to pieniądze, które otrzymujemy wraz z rozwojem portalu. Mówiąc jaśniej, portal dzieli się swoimi przychodami z emisji reklam oraz sprzedaży produktów cyfrowych z każdym z aktywnych użytkowników.

Ile możesz zarobić na aktywności w portalu?

Ja zarabiam bardzo dobre pieniądze (kliknij w obrazek po lewej stronie), a Ty możesz już w kilka miesięcy od startu zarabiać około 2,000 zł. miesięcznie (tyle zarabia moja 65 letnia mama, która dołączyła do FutureNet w kwietniu 2016) lub znacznie znacznie więcej.

Zapoznaj się z informacjami i video na temat zarabiania w portalu społecznościowym, które zamieściłem tutaj i aktywuj się w portalu jeszcze dziś (to zaledwie kilka kliknięć).

FutureNetPortal.com

FutureNet Damian Żukiewicz

Zacznij zarabiać w Internecie

Program reklamowy FutureAdPro

zarobki futurenet

Odbierz 500 PLN od NAJLEPSZYCH partnerów FutureNet na świecie!

→ FutureAdPro – UWAGA! Jeśli zarejestrowałeś się już w portalu FutureNet, to automatycznie masz założone konto w portalu reklamowym FutureAdPro – do programu logujesz się za pomocą tego samego loginu i hasło, które używasz w FutureNet.

Zarabianie w programie reklamowym FutureAdPro jest prostsze niż myślisz. Jedyne wymagane czynności jakie musisz wykonać każdego dnia to oglądanie 10 reklam. Przeczytaj więcej informacji na temat tego programu i aktywuj się w nim jak najszybciej, bo tutaj czas pracuje na Twoją korzyść.

Gdybyś aktywował się w programie wtedy kiedy ja to zrobiłem (kwiecień 2016) to dziś zarabiałbyś już minimum 5.000 zł. miesięcznie lub znacznie więcej. Moje zarobki w tym portalu to ponad 100.000 zł. miesięcznie (kliknij obrazek po prawej stronie aby zobaczyć moje zarobki z kwietnia 2017).

Link do rejestracji ➙ FutureNetPortal.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ FutureNet i FutureAdPro


 

 

 

Program #2 – INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (mining) KRYPTOWALUT

wydobycie bitcoina

Kopalnia kryptowalut BitClubNetwork – Islandia 06/2017

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub, możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Przez ostatni miesiąc zyski z wydobycia kryptowalut wzrosły do około 7% miesięcznie. Tak więc inwestując 10.000 zł. w zakup koparki w BitClub, każdego miesiąca zarabiasz na czysto około 700 zł.

Na jednorazowej inwestycji zarobisz około 8.400 zł. rocznie – Zobacz szczegółowe obliczenie zysku z wydobycia BitCoin i ETHEREUM.

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

BitClubNetwork - BitClubNet.ORG

BEZPIECZNA INWESTYCJA w wydobycie BitCoina oraz Ethereum

Wydobycie BitCoin i ETHEREUM (oraz innych kryptowalut).

Inwestycja w BitCoinW firmie BitClubNetwork działającej od 2015r. inwestujesz w sprzęt do tak zwanego miningu (kopania) najpopularniejszych kryptowalut świata.

ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETHBitClub jest moim zdaniem najbezpieczniejszą pod względem przyszłości inwestycją w internecie, bo zasada zarabiania jest tam bardzo prosta i logiczna.

Każdego miesiąca nasza kopalnia wydobywa BitCoiny o wartości minimum 50.000.000 PLN (pięćdziesiąt milionów złotych)!

Zarabiasz część tego co zarobi firma każdego dnia. Przeczytaj więcej o BitClub tutaj i odbierz $100 na pierwszą inwestycję w wydobycie BitCoina, ETHEREUM i Zcash.

Link do rejestracji w programie ➙ BitClubNet.org

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ BitClub Network


 

 

Program #3 – DasCoin – Kryptowaluta ZAUFANIA

DasCoin to REWOLUCYJNA kryptowaluta, którą będziemy mogli płacić w każdym sklepie. Przeczytaj więcej..

Link do rejestracji ➙ NetLeaders.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ NetLeaders – DasCoin


 

 

 

 

 

UWAGA!

Po rejestracji DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ z ZASADAMI DZIAŁANIA PROGRAMÓW. Pełne informacje oraz zasady działania znajdziesz na stronach:

 1. informacje o programie FutureNet i FutureAdPro
 2. informacje o miningu (wydobyciu) BitCoin – BitClub
 3. informacje o kryptowalucie DasCoin

 

Kroki dodatkowe i obsługa płatności.

→ Załóż portfel BitCoin (BitBay)

→ SUBSKRYBUJ kanał YouTube z aktualnymi informacjami

Polub FanPage „Zarabianie i Inwestycje w Internecie”

Polub profil na INSTAGRAM

Dodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

Sprawdź opinie innych osób, które współpracują ze mną każdego dnia

 

 

Uaktywnij się w każdym z programów

Co to jest aktywacja w programach?

Od momentu aktywacji w każdym z programów, stajesz się członkiem organizacji B3TEAM, zaczynasz zarabiać pieniądze i kwalifikujesz się do uzyskania także innych BONUSÓW, np.

 • wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku
 • 1 tygodniowy pobyt na Dominikanie
 • 2 tygodniowy pobyt na Malediwach, Seszelach lub Mauritius
 • książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki
 • komputery MacBook
 • smartfony Apple
 • kamery GoPro

 

 

Aby uzyskać status „aktywny” i zacząć zarabiać pieniądze wykonaj proste czynności opisane poniżej.

Minimalny poziom aktywności:

 1. Aktywny w FutureNet – pozycja minimum EXCLUSIVE – Tutaj dowiesz się więcej o FutureNet
 2. Aktywny w FutureAdPro – zakup minimum 5 paczek reklamowych – Tutaj dowiesz się więcej o FutureAdPro
 3. Aktywny w FUTUROcoin – zakup dowolny pakiet wydobywczy kryptowaluty FUTUTO – Tutaj dowiesz się więcej o FUTUROcoin
 4. Aktywny w BitClub – zakup dowolną pulę do wydobycia BitCoin – Tutaj dowiesz się więcej o kopaniu kryptowalut w BitClub
 5. Aktywny w NetLeaders (DasCoin) – zakup dowolną pulę do wydobycia DasCoin – Tutaj dowiesz się więcej o kryptowalucie DasCoin

Jeśli dokonałeś aktywacji:

 • posiadasz pozycję minimum EXCLUSIVE w portalu Futurenet
 • zakupiłeś minimum 5 paczek reklamowych w programie FutureAdPro
 • posiadasz dowolną pulę wydobywczą FUTUROcoin
 • dokonałeś inwestycji w zakup minimum 1 puli wydobywczej (BitCoin) w BitClub

Napisz do mnie poprzez komunikator FutureNet (mój nick w portalu to: ZiuberCO) i podaj mi adres swojego portfela BitCoin na platformie BitBay.info, na który prześlę Tobie 500 zł. BONUS w kryptowalucie BitCoin.

 

Podaj mi także swój adres korespondencyjny, a otrzymasz w PREZENCIE 3 książki z zakresu edukacji finansowej.

Honolulu Hawaje 2017

Dołącz do B3TEAM TERAZ i lataj z nami na wakacje 4 razy w roku!

 

 

 

Dominikana all inclusive ZA DARMO dla Ciebie!

B3TEAM wycieczka na Dominikanę

B3TEAM lata za darmo 4 razy w roku! Dołącz do nas i odbierz Dominikanę allinclusive w PREZENCIE!

Jeśli chcesz lecieć za darmo na Dominikanę, załóż konto w BitClub z linku BitClubNet.org i osiągnij rangę BUILDER.

Aby skorzystać z tej promocji musisz posiadać status FOUNDER w kopalni BitCoin. Status FOUNDER uzyskasz bardzo prosto, wystarczy, że teraz wejdziesz na swoje konto w BitClub i zakupisz 3 pule wydobywcze BitCoin.

B3TEAM wycieczka

Osiągnij rangę BUILDER, a otrzymasz wycieczkę na Dominikanę w prezencie

Wycieczka na Dominikanę od Damian Żukiewicz

Aktywuj status FOUNDER (pule wydobywcze BitCoin) oraz rangę BUILDER – Na Dominikanę lecisz za darmo!

Dowiedz się więcej o DARMOWYCH WYCIECZKACH B3TEAM

 

 

Kupiłeś BitCoiny? Odbierz GRATIS bestseller Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”

Bogaty Ojciec za darmo

Edukacja Finansowa w najlepszym wydaniu w PREZENCIE dla Ciebie!

Bogaty Ojciec

Kup bezpiecznie swoje pierwsze BitCoiny na BitBay.info i odbierz książkę „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” GRATIS.

Aby otrzymać za darmo książkę Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„:

 1. Załóż swoje konto w portalu BitBay.info
 2. Kup swoje pierwsze BitCoiny (minimum 0.2 BTC)
 3. Subskrybuj ➙ mój kanał YouTube
 4. Polub FanPage ➙ Zarabianie i Inwestycje w Internecie
 5. Dodaj się do ➙ GRUPY WSPARCIA #B3TEAM
 6. Sprawdź OPINIE innych osób, które zarabiają z nami pieniądze każdego dnia

Po zakupie BitCoinów i subskrybowaniu mojego kanału YouTube, skontaktuj się ze mną podając w wiadomości swój login (nazwę użytkownika) na giełdzie BitBay oraz ilość BitCoin, którą kupiłeś.

Instrukcję rejestracji oraz zakupu BitCoinów na giełdzie BitBay ➙ znajdziesz tutaj.

 

 

 

 

Możesz czuć się BEZPIECZNIE

Współpracujesz z numer 1. w światowym RANKINGU FutureNetPortal.com (FutureNet i FutureAdPro)

Na czym polega zarabianie w FutureNet

Damian Żukiewicz „NAJLEPSZY PARTNER FutureNet i FutureAdPro NA ŚWIECIE”

Aktualnie jestem „NUMEREM 1” na świecie, w NAJBARDZIEJ STABILNYCH oraz moim zdaniem NAJBARDZIEJ BEZPIECZNYCH programach zarabiania i inwestowania pieniędzy przez Internet.

Jeśli chcesz szybciej niż inni zacząć zarabiać na prawdę duże pieniądze w Internecie, to ucz się od NAJLEPSZYCH. Ja też uczyłem się od najlepszych, i w końcu przerosłem swoich mistrzów, czego życzę także i Tobie.

futurenet-ranking-liderow-na-swiecie-numer1-damian-zukiewicz-ziuberco futureadpro-numer1-ranking-liderow-na-swiecie-damian-zukiewicz-ziubercofuturenet-world-number-one-damian-zukiewicz

Platformą do zarabiania online o, której mówię powyżej jest FutureNet wraz z przynależnym programem reklamowym FutureAdPro.


 

 

Twój krok nr 1 – Bez niego nie pójdziemy dalej.

Jeśli chcesz zacząć uczyć się zarabiać pieniądze w Internecie ze mną, to po prostu „musisz” zarejestrować się, a następnie aktywować na platformie społecznościowej FutureNet oraz w programie do zarabiania online FutureAdPro.

Rejestracja w FutureNet jest bardzo prosta, więc zanim zaczniesz czytać dalej i zgłosisz się po BONUS na START, to → ZAREJESTRUJ się w FutureNet.

Rejestrując się w FutureNet, stajesz się automatycznie członkiem programu FutureAdPro, więc nie musisz już rejestrować się w tym programie. Do logowania w FutureAdPro będziesz używał loginu i hasła jakie podałeś przy rejestracji w FutureNet.

 

Wywiad z Dyrektorem Generalnym FutureNet

zarejestruj-sie-teraz


 

 

Czytaj przez minimum 30 minut dziennie!

Uaktywnij się w programach wymienionych poniżej na tej stronie oraz wykonaj 3 podstawowe (darmowe) kroki, a OTRZYMASZ w PREZENCIE 3 książki, którym zawdzięczam mój SUKCES w Inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy pasywnie w Internecie!

Nie wystarczy jednak, że raz przeczytasz każdą z książek!!!

Jeśli chcesz odnosić coraz większe sukcesy finansowe i nie poddać się w prowadzeniu własnego Biznesu kiedy sprawy przybiorą negatywny obrót, musisz czytać te książki każdego dnia.

Na swoich półkach mam ponad 100 różnych książek w zakresu FINANSOWEJ WOLNOŚCI, prowadzenia Biznesu, psychologii, marketingu i inwestowania.

Od 2000 roku czytam codziennie. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania minimum 50 stron jednej z moich książek. To właśnie daje mi SIŁĘ i MOTYWACJĘ do ciągłego działania i motywowania innych.

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!

Chcesz leżeć w jacuzzi na Fuercie? Czytaj minimum 30 minut dziennie!


 

 

Zabieramy Cię na Wyspy Kanaryjskie całkowicie GRATIS!

Jak zakwalifikować się na darmową wycieczkę w B3TEAM

Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku ZA DARMO w B3TEAM !

Ty, Twoja rodzina i znajomi, możecie latać z nami ZA DARMO aż 4 razy w roku (marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień). 

 

 

Jak zakwalifikować się na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie GRATIS?

Damian i Kasia Żukiewicz

Honolulu, Hawaje

→ Zapoznaj się z kwalifikacją na wycieczkę B3TEAM TUTAJ 


 

 

 

Zasady przyznawania BONUSÓW

ZASADA „NUMER JEDEN”

Programy w których działamy w internecie nie są pracą na etacie. Tutaj nie zarabiasz za to, że przychodzisz do pracy. W programach partnerskich ZAROBISZ BARDZO DUŻE PIENIĄDZE, ale na początek sam musisz ZAINWESTOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE !!

Jeśli nie masz minimum 500 zł. na start, to radzę najpierw zdobyć te pieniądze w inny sposób, a dopiero potem rozpocząć zarabianie w Internecie. Tutaj tak jak w każdym innym Biznesie czy Inwestycji, „pieniądz robi pieniądz” i raczej nie przeskoczysz tej zasady.

Nie licz na to i nie mów sobie, że zainwestujesz pieniądze jak najpierw zarobisz je na polecaniu programów do których się zaraz zapiszesz. To nie działa i nigdy nie będzie działać! Jak chcesz polecać coś w czym sam nie zarabiasz pieniędzy?

Zanim poleciłem dziesiątkom osób inwestycje w nieruchomości na wynajem, to najpierw sam pożyczyłem z banków kilkaset tysięcy złotych (w kilka lat) i kupiłem kilka mieszkań na wynajem. Było to dość dawno, bo około 2003r., a mieszkania jakie kupowałem, to były kawalerki w Nysie. W sumie miałem ich kilkanaście.

Dopiero jak pokazałem innym jak proste jest inwestowanie w nieruchomości, to inni widząc, że wiem co mówię i wiem to nie z książek tylko z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA, zaczęli sami zaciągać kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości na wynajem. Wielu moich znajomych dziękuje mi do dziś, że byłem dla nich inspiracją i pokazałem im tą formę inwestowania.

Donald TRUMP

Think BIG czyli MYŚL na WIELKĄ SKALĘ !

Obecnie sam działam w programach partnerskich w Internecie. Inwestuję także własne pieniądze w zakup i wydobywanie kryptowalut takich jak BitCoin, Ethereum, ClubCoin czy Zcash. Wierzę, że dzięki mojemu zdecydowanemu działaniu zarobię dosłownie MILIONY dolarów i na prawdę nie jest to dla mnie nic nadzwyczajnego.

Mówiąc, że „nie jest to dla mnie nadzwyczajne”, mam na myśli to, że nawet jeśli teraz nie mam jeszcze miliona dolców na koncie, to na pewno będę miał ich wiele, bo współpracuję z ludźmi, którzy mają już te miliony i robię dokładnie to co oni.

W taki sam sposób, jeśli będziesz robił to co ja robię teraz, już wkrótce będziesz zarabiał minimum 5.000 zł. dziennie, tak jak ja zarabiam dziś. Na początku 2016 rok zarabiałem tylko 200 zł. dziennie, ale czas upływa tak samo każdemu z nas… Gdybyś rok temu zaczął, to dziś byłbyś w innym miejscu.

Następnie przyjdzie czas na większe kwoty, ale najpierw sam INWESTUJ SWOJE PIENIĄDZE!

Jak nie masz pieniędzy to je zdobądź. Ja też ich nie miałem. Nawet teraz, jak pojawia się bardzo zyskowna możliwość inwestycyjna czyli kopanie BitCoin z ZAROBKIEM MINIMUM 7% miesięcznie to zdobywam pieniądze i je inwestuję, żeby później móc cieszyć się życiem, kiedy minimum 2 razy w miesiącu jestem w innym, ciepłym i cudownym miejscu na naszej planecie.

Ten tekst piszę siedząc w jacuzzi na Fuerteventurze 🙂 

OK. Teraz do dzieła, bo od samego czytania nic się w Twoim życiu nie wydarzy! Poniżej jest wszystko ładnie opisane.


 

 

KLUCZ do SUKCESU – Zarejestruj się i uaktywnij TERAZ

ślub na Hawajach

Hawaje 2017 – Kasia i Damian Żukiewicz

PROGRAMY REKLAMOWE

Reklamuj swój biznes i zarabiaj pieniądze

Program 1 → FutureAdPro i FutureNet

Przeczytaj więcej o portalu FutureNet

Przeczytaj więcej o programie FutureAdPro

 

 

INWESTYCJE PASYWNE

Zarabiasz bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy

Program 2 → Inwestycja w kopanie BitCoin i innych kryptowalut – BitClubNetwork

Przeczytaj więcej o programie BitClub Network

 

 

 

 

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

inwestycja w BitCoin

Damian Żukiewicz

Jeśli Ty traktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE traktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 3.000 zł. miesięcznie na czysto w Internecie. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wykonaj najpierw proste kroki opisane TUTAJ, a potem śmiało pisz do mnie przez komunikator na portalu społecznościowym FutureNet.

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

FaceBook | YouTube | FutureNet | MISJA | Kontakt


 

 

UWAGA. WAŻNE !

Zapoznaj się z ➙ RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.

Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin i innych kryptowalut, a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Zapoznaj się z ➙ RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *