Ponad 78,000 zł. miesięcznie – Chcesz zarabiać w Internecie?

https://www.youtube.com/watch?v=yk5eAhpO6qg

PS. Dzisiaj zarabianie jest znacznie, znacznie łatwiejsze!

Chcesz zacząć naukę od samego początku? Każdy może zarabiać i każdy bez doświadczenia BĘDZIE ZARABIAŁ W INTERNECIE, pod warunkiem, że będzie przez pierwsze 2-3 miesiące trzymał się osoby z dużym doświadczeniem.

W internecie działam zaledwie kilka lat. To mało, ale znacznie więcej niż większość partnerów. Wiesz dlaczego znacznie więcej? Bo absolutna większość to ludzie słabej wiary, słabej wiary w siebie!

Właśnie wystawiłem fakturę za poprzedni miesiąc pracy w Internecie. Jest to dokładnie 78,140 zł.  Jeszcze w tym roku (2014) dobiję do 1 miliona złotych prowizji z jednego z programów w których działam.

zarobki-mbank-damian-zukiewicz-najlepszy-partner-mbanku

—————————————-

edycja 2014-10-23

Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Przekroczyłem już 1,000,000 zł. wynagrodzenia za współpracę z jedną z firm.

zarobki-marketing-rekomendacyjny-damian-zukiewicz

—————————————-

edycja 2015-11-18

zarabianie-internet-marketing-rekomendacyjny-damian-zukiewicz

a tu screen z innego programu (zarobki od 2010 do 2015)

zarabianie-internet-marketing-spolecznosciowy-damian-zukiewicz

Ponad 3 miliony złotych w kilka lat..

Ty możesz skorzystać na moim doświadczeniu, ale każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Jeśli chcesz zarabiać na początek dodatkowe 1,000 zł. miesięcznie, to będziesz zarabiał, ale MUSISZ ZACZĄĆ !

Jeśli chcesz zacząć to nie czytaj dalej, tylko napisz do mnie email z zapytaniem „gdzie się mam zarejestrować”.

Jak otrzymasz odpowiedź zwrotną, w której będzie instrukcja rejestracji w programie marketingowym, to MUSISZ się tam ZAREJESTROWAĆ i ZAKUPIĆ PAKIET AKTYWACYJNY wraz z materiałami marketingowymi.

Nie masz mnie pytać „po co?”, tylko masz to zrobić.

Nie pytaj mnie „co będę musiał robić?”, tylko się zarejestruj, bo bez rejestracji nie zarobisz ze mną nawet 5 złotych…

Zachowujesz się jak BARAN?

Przepraszam Cię jeśli masz „otwartą głowę” i jest to dla Ciebie zrozumiałe, ale większość osób w Polsce to barany, którym trzeba pisać DRUKOWANYMI LITERAMI, a i tak nie rozumieją i dalej mnie pytają co mają zrobić. Dostaje takich maili około 5 dziennie!

Jeśli się nie zarejestrujesz, to jak chcesz żeby firma wypłaciła Ci pieniądze? Czy Twój szef wypłaca Ci pieniądze jak nie zna Twoich danych osobowych, jak nie ma numeru Twojego konta bankowego, jak nie przychodzisz do pracy?

Ja jak dowiedziałem się o możliwości zarabiania w internecie, jak zobaczyłem w internecie chłopaka, który zarobił ponad $1 milion w ciągu 4 lat, to od razu się z nim skontaktowałem. Ja się nie pytałem „a co będę musiał robić?„, chciałem tylko dołączyć do jego zespołu i uczyć się tego przy nim, bo to jedyna GWARANCJA SUKCESU!

Zawsze ucz się od praktyków w danej dziedzinie (biznesie). Nigdy nie przyjmuj rad od teoretyków…

Jeśli chcesz się uczyć od teoretyków, to zapraszam Cię na studia (sorry, ale studia to edukacja dla baranów). Twoi wykładowcy na pewno wiedzą jak zarabia się pieniądze, mają ich bardzo bardzo dużo i dlatego z nudów siedzą teraz całymi dniami z baranami, którzy studiują tylko po to, żeby potem pisać CV i błagać innych o pracę.

Nie każdy student jest baranem, ale ogromna większość jest, bo idzie na studia nie z pragnieniem bycia lekarzem, inżynierem, itp, ale dlatego, że w szkole średniej i w domu powiedziano mu, że po studiach znajdzie lepszą pracę 🙂

Jeśli nie masz marnego 1,000 zł. na rozpoczęcie współpracy to Ci nie pomogę

Jeśli chcesz zarabiać ze mną to chętnie Ci pomogę, ale PAMIĘTAJ, że nie pomagam NIEUDACZNIKOM ŻYCIOWYM (99% ludzi na świecie), którzy po pierwszej porażce lub niekomfortowej sytuacji w jakiej się znajdą w związku z prowadzeniem biznesu, poddają się i wracają do swojego „bezpiecznego świata” czyli pracy na etacie lub innego durnego zajęcia, które wymaga tylko bycia posłusznym.

Nie pomogę też osobie, która nie chce zainwestować 1,000 zł. na rozpoczęcie współpracy (zakup zestawu startowego, materiałów reklamowych, szkoleń, itp.)

Zarobki najlepszych partnerów mBanku - kwiecień 2014

Zarobki najlepszych partnerów mBanku – kwiecień 2014

Próbowałem pomagać już dziesiątkom osób, ale zawsze (poza jednym wyjątkiem) moje starania i poświęcenie szły na marne.

Tym wyjątkiem jest taki jeden Mariusz Pelczarski, którego inspirowałem, a teraz on inspiruje i pomaga mi.

Byłem PUSSY, bo się cackałem z ludźmi, a teraz wiem już, że diamenty powstają w bardzo niekomfortowych warunkach (w ścisku, pod presją, w bardzo wysokiej temperaturze, w ciemności, itd.), więc jeśli mam Cię czegoś nauczyć to muszę Ci takie warunki stworzyć – mam już przygotowane doskonałe pole testowe 🙂

Zanim Cię jednak czegoś nauczę i pomogę zarabiać naprawdę duże pieniądze, to najpierw Ty będziesz musiał pomóc mi.

W jaki sposób masz mi pomóc? Udowodnisz mi w bardzo prosty sposób, że jesteś TWARDY (przejdziesz przez pole testowe), albo okaże się, że jesteś CIPA. 

PUSSY – tak o dzisiejszych facetach wypowiada się Robert Kiyosaki, a ja wspieram go w tym jak mogę…

Człowieku obudź się! Weź odpowiedzialność za siebie, i nie zwalaj winy za swoje niepowodzenia na innych! Wszytko co masz w życiu, jest wyłącznie Twoją zasługą.

Jeśli zdecydujesz, że od TERAZ – właśnie od dzisiaj – zaczniesz na plus zmieniać swoje życie, to już NIGDY nie wycofuj się z tego postanowienia!!!  Tylko takie postępowanie w ciągu najbliższych lat (miesięcy) będzie miało MEGA dobry wpływ na Ciebie i wszystko co Cię otacza 🙂

W ciągu niecałych 3 lat otrzymałem 1 MILION zł. prowizji jako wynagrodzenie za polecanie mBanku! Chcesz także zarabiać 10,000 - 50,000 zł. miesięcznie?

W ciągu niecałych 3 lat otrzymałem 1 MILION zł. prowizji jako wynagrodzenie za polecanie mBanku! Chcesz także zarabiać 10,000 – 50,000 zł. miesięcznie?

To jak? Chcesz zarabiać pieniądze? Jeśli tak to kontaktuj się ze mną za pomocą email.

Tylko proszę nie pisz do mnie jeśli z góry zakładasz sobie, że o tym czy zrobisz to co Ci wskażę zdecydujesz dopiero jak dowiesz się czegoś na temat tego zadania. Jeśli chcesz się tego podjąć to zdecyduj już TERAZ, że to zrobisz, zanim dowiesz się co to będzie.

Ja poświęciłem ponad 5 lat życia (codziennej pracy po nocach), poświęciłem też zdrowie i ponad 300,000 zł. na naukę (nie na reklamę!) zarabiania w internecie. Te pieniądze poleciały w eter na testy!! – jesteś gotowy dać tyle z siebie? jesteś gotowy tak jak ja, zaciągnąć kilkaset tysięcy złotych kredytu, bez pewności, że Ci się uda? Pieniądze te wydałem na próbowanie różnych rodzaju strategii, na budowę i kupno stron www, na szkolenie, itd.

To zadanie jakie chcę Ci postawić nie jest trudne. Jest moim zdaniem 80 razy łatwiejsze (naprawdę jest to 80 razy łatwiejsze!) niż zarabianie w Internecie, ale z góry wiem, że większość z Was będzie kręciła nosem i szukała wymówek, bo większość ludzi to „barany” czyli osoby, które idą za tłumem (bo lepiej się nie wychylać, bo będą mnie wytykać palcem), a potem dziwią się, że ich życie jest nudne, niczego nie osiągają, a ich znajomi to najwięksi pesymiści w mieście.

Tak właśnie zachowują się Ci nieudacznicy i przegrani ludzie, bo zawsze można znaleźć wymówkę na wszystko, żeby czegoś nie zrobić.

Jeśli w ogóle chcesz do mnie napisać, i zapytać o możliwość współpracy, to najpierw musisz oglądnąć te 2 video poniżej. Jestem pewny, że po tych kilku minutach filmów, około 90% ludzi zamknie tą stronę i rzuci pod nosem (lub w komentarzu) kilkoma zdaniami, które przez ogół (baranów) uważane są za „przekleństwa”.

Czy dasz z siebie wszytko?

Czy otaczasz się ludźmi lepszymi od siebie? Utnij znajomości, które ciągną Cię w dół!

Jeśli coś Ci nie wychodzi, to próbuj dalej i nie zwalaj winy na innych..

Sukces nie jest dla każdego, bo większość boi się opinii innych.

 To jak? STARTUJEMY?!

 

damian-zukiewicz-m4m-krawat-czerwony-2015

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków 🙂

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

PS. Za moje lekcje nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy.

Kontakt  |   MISJA  |  Zarejestruj się w programach partnerskich

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

5 myśli nt. „Ponad 78,000 zł. miesięcznie – Chcesz zarabiać w Internecie?

 1. Grzesiek Wesołowski

  Masz Damianie świętą rację twierdząc, ze wszystko zależy od nas samych. Mnie specjalnie nikt nie musiał do tego przekonywać, ale po drodze popełniałem dużo błędów. Wszystko się zmieniło gdy zaryzykowałem, a konkretnie podpisałem umowę deweloperską na tą swoją pierwszą kawalerkę na Legnickiej nie mając pieniędzy, od tamtej pory w moim życiu, ale tym finansowym baaaardzo dużo się zmieniło. I myślę, że dosyć szybko zgromadzę aktywa, które mnie uwolnią. Musze tylko jasno trzymać się wytyczonej ścieżki bo jest ona słuszna..

  Ale wracają do tematu przekonywania kogokolwiek do czegokolwiek. Najpierw człowiek musi być otwarty bo gdy ma zamknięty umysł to wszelkie próby przekonania go do czegokolwiek odbierze jako atak i będzie się bronił… atakując nas.. Już niestety tego doświadczyłem. Ludzie gdy naruszamy ich strefę komfortu czują się bardzo źle i chcą się uwolnić z niekomfortowej sytuacji. Są ludzie, którzy naprawdę coś chcą robić i oni jak zauważą, że w ich otoczeniu jest ktoś kto działa to sami przyjdą.. pójdą za przykładem bo czują, że tak jest słusznie, że tak działają właściwie, ale są i tacy, którzy zwyczajnie chcą przez życie przejść po najmniejszej linii oporu i nie lubią dreszczyku emocji jaki wiąże się z przedsiębiorczością choćby w najmniejszej skali.

  P.S Tydzień temu przebiegłem kolejny maraton poprawiając się o 10 minut 😉 Jeszcze jeden we wrześniu i w przyszłym roku debiut w biegach ultra 🙂

  Odpowiedz
 2. Mariusz

  Witaj.
  Obserwuję Twój profil o kilku miesięcy, od artykułu Pawła Krzyworączki,
  http://ebiznesy.pl/?s=damian&x=0&y=0

  Mam konto w mBanku od 2000r i korzystałem z niego bardzo aktywnie
  przez te wszystkie lata do 2013r., to było moje jedyne konto bankowe.
  Konto to mam nadal aktywne, ale chwilowo korzystam z innego banku.

  Nie brałem nigdy udział w żadnym PP.
  Marketingu internetowego bardzo intensywnie uczę się od niecałego roku.

  Myślałem już skontaktować się z Tobą wcześniej,
  jednak odłożyłem to, ponieważ przerabiam dziennie po 8-10 godzin różnych szkoleń
  z marketingu int.

  Z teorii już teraz chciałbym przejść do praktyki.

  Ze względu na to, że obserwuję Twój profil na FB
  oraz, że już wcześniej myślałem o skontaktowaniu się z Tobą
  celem współpracy- może to teraz właśnie byłby najwłaściwszy moment,
  aby odpowiedzieć na Twoje wezwanie 😉

  Pozdrawiam, Mariusz Penczek.
  Tel.602-60-60-30

  Odpowiedz
 3. Pingback: Współpraca | Damian Żukiewicz

 4. Paweł Pawlus

  Witam Prosiłbym o wiecej informacji na mój adres e-mail na temat tego rodzaju zarobkowania na internecie
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. dr Ziuber Autor wpisu

   Paweł lub Ty, który czytasz właśnie ta wiadomość. Jeśli na prawdę chcesz zmienić swoje życie na lepsze, to napisz do mnie email http://zukiewicz.com/kontakt/

   Przez około 10 lat, wydałem prawie pół miliona na własny łeb, no to żeby sie rozwijać i zmienić swoje przekonania. Mogę dać Ci tę wiedzę za darmo, ale nie dam Ci jej jeśli jesteś „ciotą” (czytaj osobą, która chce zmienić swoje życie grając codziennie w LOTTO lub szukając kolejnej, lepiej płatnej pracy..)

   Jeśli chcesz, to daje DAJE CI 100% GWARANCJI, że po roku darmowego szkolenia, będziesz zarabiał dodatkowe 5,000 zl. miesiecznie!

   Bedziesz dostawal tyle MINIMUM, i nie bedziesz musial zmianiac swojego dotychcczasoawgo zycia zewnetrznego – bedziesz musial sie jednak zmienic wewnatrz.. a przede wszystkim, bedziesz musial wyzbyć się strachu przed tym co na Twoj temat powiedzą inni! To jest najwazniejsze w tym calym procesie nauki i zmiany swojego wnetrza.

   Jesli jestes pewny , ze chcesz sprobowac i nie poddasz sie przez minimum 12 miesiecy, to zacznij od codziennego ogladania tego video z sluchwakami na uszach (minimum 5 odtworzen dziennie w skupieniu) – zobacz to i ogladaj codziennie http://zukiewicz.com/jak-radzic-sobie-z-krytyka-i-opiniami-innych-osob/

   Szukam TYLKO 4 osoby od mojego zespolu. TYLKO 4, bo nie da sie dobrze rozwijac ich umiejetnosci kiedy bedzie ich wiecej niz 4.

   Kto pierwszy ten lepszy. Pierwsza osoba skorzysta najbardziej i do 23 grudnia tego roku, bedzie juz zarabiala dodatkowe 1,200 zl. co miesiac!

   Jeśli się nie poddasz, to do konca 2016 roku, bedziesz juz zarbial minimum 6,000 zl miesiecznie i uwierz mi nie jest to nic nadzwyczajnego w naszym Biznesie.

   Gdzie jest haczyk? Haczyk jest w dupie! a mówiąc bardziej ostro, haczyk jest w głowach baranów, którzy nie widzą w sobie możliwości zmiany! Nie wierzą w siebie i pozostaną zależni od swojego właściciela (szefa w pracy) do konca swoich smutnych, szarych dni. Co gorsze taki baran, bedzie mial swiadomosc, ze moze osiagnac co tylko zechce, ale nic ruszy palcem, zeby to zrobic? Dlaczego? Bo swiat namowil go do tego, zeby byl przecietny! Bo zona mowi mu „Nie wychylaj sie! Jak chcesz wiecej kasy to znajdz sobie lepszą pracę, a nie sluchaj jakiegos naciagacza z internetu!”, itp, itd..

   Chcesz Wiecej od Życia? Pozwól sobie pomóc…

   Pozdrawiam Cię Ciepło
   Damian ŻUKIEWICZ

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.