Czas – Bartek Marczyk

Czas

Przemierzam świat z bólem głowy, z bólem głowy przemierzam świat,

Gdy głowa bolała świat przemierzyłem, gdy go mierzyłem bolał nas czas.

Czas przeliczyłem gdy bolał mnie świat, świat podzieliłem gdy czas policzyłem,

Ból znów powrócił bo świat pomnożyłem, i wtedy znów mi zniknął czas,

Boli świat czas głowa boli, czasami o świcie boli kac,

Czasami też coś się spierdoli, gdy z bólem głowy przemierzam świat.

Czas zacząć. Po przeliczeniu wszystkich pieniędzy wychodzi mi na to, że wszystko jest za darmo. Dostałem od Boga za darmo życie i czas. Kartkę papieru i ołówek. Od Anioła dostałem pierwszą książkę, od Słońca pierwszy blask. Na talent sam sobie uzbierałem, ludzi spotkałem czy chciałem czy nie chciałem.

Trochę już w życiu zobaczyłem, rzecz jedną zrobiłem dobrze. Trzy rzeczy potem spieprzyłem a dwie następne poprawiłem.

Podnieś do góry swe oczy zmartwione, popatrz na niebo i darmowy czas. Czas zacząć, czas zacząć – słyszysz głosy stłumione. Lecz pytasz nieśmiale – jak? jak?

Chcesz błyszczeć, mieć wszystko, każdego dla siebie, chcesz żyć, śmiać się i spać. Na zakończenie chcesz znaleźć się w niebie – chcesz tego? Powiem Ci jak.

Zrób tak: daj trochę czasu mi w kredo, ja Ci swój czas później dam. Spiszemy umowę, zaliczkę już dałeś więc czekaj aż wróci do Ciebie Twój czas. Nie chcę pieniędzy, obietnic nie chcę. Kamieni też już dosyć mam. Nie potrzebuję niczego innego niż czas, Twój czas.

To najcenniejsze co masz, jedyne co masz, nie masz zresztą nic innego. Już jesteś bogaty, już jesteś szczęśliwy, nie pytaj się mnie dlaczego.

Czas Ci oddałem, umowa spełniona – idź w świat i dawaj czas. Kto tylko zechce temu pożyczaj, złap tęczę i słońca blask.

Gdy już zarobisz i będziesz miał wszystko, pragnienia spełnione, marzeń brak – dostaniesz od życia swój piękny prezent – ktoś da Ci swój czas.

Szczęście rozbłyśnie, w raj zamieni się świat. A gdy usłyszysz z oddali pytanie – jak zacząć? Odpowiedz – daj czas, swój czas!

Bartek Marczyk

Tańczymy nie śpimy Leon i Bartek Marczyk

Leon i Bartek Marczyk

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Jedna myśl nt. „Czas – Bartek Marczyk

  1. Bartek M.

    hehe 🙂 zdjęcie wyślę jakieś lepsze bo tu wyglądam jakbym nie był u fryzjera 9 miesięcy (bo nie byłem jakoś tak nie ma kiedy :P)
    pozdrawiam Doktora i czytelników najlepszej motywującej strony na świecie!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.