Zarabiaj w STABILNEJ kopalni kryptowalut – www.BitClubNetwork.asia

BitClubNetwork - BitClubNet.ORG

Przed dokonaniem własnej inwestycji zapoznaj się szczegółowo z wszelkimi informacjami opisanymi na stronie ➙ ZASADY

 

 

 

Krypoto kolacja – gość specjalny Tomasz Sychowski

Dołącz do organizacji b3team TERAZ i zacznij zarabiać pasywnie na wydobyciu kryptowalut!

 

 

 

Jak zarabiać na kopaniu (wydobyciu) BitCoina i innych kryptowalut?

Najlepiej najprościej. Czasy kiedy można było kopać BitCoiny w domu na własnym komputerze minęły bezpowrotnie. Dziś tą najpopularniejszą kryptowalutę kopiemy grupowo czyli kupując udziały w tak zwanych kopalniach kryptowalut.

Przez ostatnie 10 lat zarobiłem w internecie ponad 11 milionów złotych. Nie było łatwo zacząć zarabiać, bo kiedy zaczynałem w 2007 roku, w internecie zarabiało się znacznie trudniej niż dziś. W 2016 roku sytuacja zmieniła się diametralnie – zmieniła się trochę wcześniej, ale ja dopiero wtedy dopiero zacząłem na tym korzystać.

Pierwsze udziały w kopalni kryptowalut BitClub kupiłem w lipcu 2016 za kwotę $3.500, ale z miesiąca na miesiąc dokonywałem coraz większych inwestycji w ten pasywny biznes.

Dokładnie po roku od startu w BitClubie, miałem już zainwestowane $135.000 czyli około 0,5 miliona złotych i nadal dokupuje pule wydobywcze (udziały).

Jak to wszystko działa. Czy muszę coś robić, żeby zarabiać? W skupieniu oglądnij film poniżej, a potem zapoznaj się z całym wpisem.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się TUTAJ i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START

 

WAŻNE! ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zakupu udziałów w kopalni BitClub potrzebna Ci będzie kryptowaluta BitCoin, bo to nią płacimy za udziały. Załóż więc od razu konto na bezpiecznej platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu kupisz BitCoiny, a także wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

 

 

 

Jak kupić udziały w BitClubNetwork?

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START

Jeśli chcesz zainwestować kwotę powyżej 100.000 zł., skontaktuj się ze mną teraz (napisz na adres: damian.zukiewicz@gmail.com), a pomogę Ci wynegocjować specjalne warunki inwestycji.

 

 

 

Kopalnia BitClub Network, to minimum $10.000.000 (około 40 milionów złotych) miesięcznie do podziału między inwestorów takich jak Ty i ja

Inwestycja w BitCoinBitClub Network, to sprawdzona przez doświadczonych inwestorów oraz najbezpieczniejsza z możliwych opcja do wspólnego inwestowania w wydobycie kryptowalut takich jak BitCoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash czy Monero.

Organizacja BitClub działa na rynku od 2015r., a każdego miesiąca z samego tylko wydobycia BitCoina osiąga przychody sięgające grubo ponad $10.000.000 (dziesięć milionów dolarów), którymi dzieli się z członkami wspólnie inwestującymi w sprzęt do „kopania” kryptowalut.

Jeśli dodamy do tego zyski z wydobycia innych kryptowalut, to możemy już mówić o dziesiątkach milionów miesięcznie!

Kopanie Bitcoin Statystyki wydobycia

W lipcu wydobyliśmy Bitcoiny o wartości około $10.000.000 – Wszystko do podziału pomiędzy użytkowników BitClubNet.org

Aktualne statystyki wydobycia BitCoinów kopalni BitClub znajdziesz na stronie: btc.com/stats/pool/BitClub

W 2016r. miałem przyjemność poznać właściciela firmy oraz zespół zarządzający projektem.

To właśnie dlatego jestem tak bardzo spokojny o przyszłość organizacji i z pełną odpowiedzialnością polecam inwestycje w BitClub mojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom.

Przez ostatni rok zainwestowałem w mining (wydobycie, kopanie) ponad 0,5 miliona złotych, dzięki czemu zarabiam bardzo stabilnie na kopaniu BitCoina.

Kopanie BitCoinów to doskonała pasywna inwestycja średnio i długoterminowa.

stopa zwrotu z inwestycji w kopanie BitCoin

aż 140% rocznie czyli tyle zarobisz rocznie na wydobyciu BitCoinów

Do końca tego roku zainwestuje dodatkowe 500.000 zł. w wydobycie kryptowalut, co da mi całkowitą kwotę inwestycji na poziomie 1 miliona złotych.

Dzięki zainwestowanym środkom, będę zarabiał całkowicie pasywnie (czyli bez jakiejkolwiek pracy) kilkadziesiąt tysięcy złotych każdego miesiąca!

Jeżeli chcesz tak jak ja i ponad 10.000 moich partnerów biznesowych, zarabiać na inwestycjach w internecie, to zapoznaj się dokładnie z wszystkimi materiałami poniżej i od razu zacznij działać.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START

 

Jeśli chcesz zainwestować kwotę powyżej 100.000 zł., skontaktuj się ze mną teraz (napisz na adres: damian.zukiewicz@gmail.com), a pomogę Ci wynegocjować specjalne warunki inwestycji.

 

 

Kupić BitCoiny czy pulę wydobywczą?

➙ Kup pule wydobywcze w BitClub

 

 

Musisz posiadać własne BitCoiny aby kupić pulę wydobywczą w BitClub!

BitCoiny kupisz BEZPIECZNIE tylko i wyłącznie na polskiej platformie BitBay.


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

 

 

 

Jak bezpiecznie kupić BitCoiny i zainwestować je w sprzęt do kopania kolejnych BitCoinów

Przed dokonaniem inwestycji w wydobycie BitCoin zarejestruj się na ➙ BitBay oraz BlockChain

 

 

 

0%, 30% czy 100% – Na ile procent ustawić automatyczną reinwestycje w kopanie BitCoin?

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zamiany BitCoinów na tradycyjną walutę (PLN) musisz posiadać konto na platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.

 

 

Ponad 15% miesięcznie – Zwrot zainwestowanego kapitału w 6 miesięcy!

 

BitCoiny wykopane w kopalni BitClub Network

Wydobycie BitCoin BitClub

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się TUTAJ i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START


 

 

 

 

BitCoin to WALUTA PRZYSZŁOŚCI

♫♫♫ „BitCoin to waluta przyszłości, BitCoin symbol FINANSOWEJ WOLNOŚCI, BitCoin, zapłacisz nim za wszystko, BitCoin, leży obok, tak blisko! Wchodzisz?” ♫♫♫


 

 

Sztuczna inteligencja radzi w co inwestować pieniądze

a Ty co wybierasz? Inwestujesz w złoto czy w kopanie BitCoin?

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START

 

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zamiany BitCoinów na tradycyjną walutę (PLN) musisz posiadać konto na platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.

 

 

Lecisz z nami na Dominikanę za DARMO?

Damian Żukiewicz B3TEAM

B3TEAM lata za darmo 4 razy w roku! Dołącz do nas i odbierz Dominikanę allinclusive w PREZENCIE!

Jeśli chcesz lecieć za darmo na Dominikanę, załóż konto w BitClub z linku BitClubNet.org, następnie kup 3 pule miningowe BitCoin aby otrzymać status FOUNDER i osiągnij rangę BUILDER.

B3TEAM dominikana GRATIS

Osiągnij rangę BUILDER (to bardzo proste) i leć z nami na Dominikanę za darmo!

 

 

 

Czym są kryptowaluty? Przyszłość płatności.

Ile zarabia się na kopaniu BitCoin i Ethereum

Najbardziej BEZPIECZNA z INWESTYCJI w Internecie czyli WYDOBYCIE BitCoin, Ethereum oraz innych gwarantujących najwyższe zyski kryptowalut

BitCoin to waluta (kryptowaluta), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko. 

bitcoin-gold-bitclub-zukiewiczBitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

BitCoin jest też wprost DOSKONALE zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów BitCoin). 

buy-gold-and-silver-bitcoinTa kryptowaluta jest więc w opinii większości wybitnych ekonomistów najlepszym zabezpieczeniem przed skutkami utraty wartości standardowych środków płatniczych (inflacja).

Inwestycja w BitCoin jest w tym kontekście bardzo podobna do inwestycji w ZŁOTO czy SREBRO, ponieważ istnieje ograniczona ilość każdego z tych dóbr materialnych (nie da się „dodrukować” nowych BitCoinów, tak jak nie da się wyprodukować nowego złota czy srebra poza tym które jest już i będzie wydobyte).

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

 

 

Kupowałeś BitCoin w 2010 – 2013?

Pytam tylko dlatego, bo ja byłem byłem tak głupi, że pomimo tego, że miałem możliwość zakupu BitCoinów (kolega pokazywał mi jak je kupić i jak na nich zarobić dodatkowo biorąc udział w ich wydobyciu „kopaniu”), to ich nie kupiłem.

W tamtym czasie miałem możliwość zakupu tej kryptowaluty w cenie od około $0,50 do $2 za 1 BitCoina. 

Na inwestycję tą miałem przeznaczyć jakieś 10.000 PL czyli mniej więcej $3.000. Za te pieniądze kupiłbym około 3.000 BitCoinów (kupując po $1 za sztukę).

 

 

Ile dzisiaj kosztuje 1 BitCoin?

Zobaczmy cenę BitCoina w grudniu 2016r. w PLN. 

ile kosztuje bitcoin

BitKantor.INFO – Kup BitCoin najtaniej. Wypłacaj BitCoin z bankomatu anonimowo bez karty!

 

Aktualną cenę BitCoin w dolarach [USD] z dnia dzisiejszego widzisz poniżej


 

 

 

 

Zarabiamy całkowicie PASYWNIE przez około 3 lata!

Jak to działa?

Inwestycja w wydobycie kryptowalut to bardzo dobry i przyszłościowy Biznes

Za nasze pieniądze kupowane są komputery, które połączone w sieć, obsługują transakcje na rynku BitCoin czy innych kryptowalut (Ethereum, Zcash, Monero i inne).

Ta obsługa transakcji zwana jest potocznie „wydobywaniem” kryptowaluty.

Z każdym wydobytym blokiem, nasza firma otrzymuje około 16 BitCoinów (dokładnie jest to 12,5 BitCoina za wydobycie 1 bloku oraz między 3 a 4 BitCoiny zysku z prowizji za obsługę transakcji na rynku BitCoin).

BitClub wydobywa przeciętnie 150 bloków każdego miesiąca. Jeśli pomnożymy liczbę bloków przez nagrodę w postaci 16 BitCoinów za każdy wydobyty blok, otrzymamy 2.400 BitCoinów każdego miesiąca. 

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieZarejestruj się i napisz do mnie, a otrzymasz GWARANTOWANY BONUS na START

 

Aby obliczyć jakie są miesięczne przychody z wydobycia samych BitCoinów w naszej firmie (wydobywamy jeszcze inne popularne kryptowaluty, w tym najbardziej opłacalną do wydobycia czyli Ethereum), wystarczy znać aktualną cenę Bitcoina.

Na dzień 24 sierpnia 2017, cena 1 BTC to około $4,000 (lub 15.000 PLN).

Z prostego obliczenia wynika, że każdy z nas (ja, Ty i każdy aktywny członek B3TEAM) jest udziałowcem firmy, która robi miesięczny obrót w okolicach $10.000.000 (10 milionów dolarów) lub równowartość w naszej walucie 37.000.000 PLN (ponad 37 milionów złotych)!

Część z tych milionów dolarów przeznaczana jest na ciągłą rozbudowę kopalni BitClub, część wydawana jest na opłaty za energię elektryczną niezbędną do pracy naszego sprzętu wydobywającego kryptowaluty, a reszta dzielona jest pomiędzy osoby takie jak my, posiadające udziały w kopalni BitClub Network. 

ZANIM zaczniesz kopać BitCoiny

Do zamiany BitCoinów na tradycyjną walutę (PLN) musisz posiadać konto na platformie BitBay

Załóż BEZPIECZNY portfel kryptowalut BitBay, dzięki któremu wypłacisz (w bankomacie lub na swoje konto bankowe) pieniądze zarobione na kopaniu BitCoin.

 

 

Ile zarobisz?

Im więcej zainwestujesz w zakup pul miningowych, tym więcej będziesz zarabiał. Dla przykładu podam Ci, że przez ostatnie 12 miesięcy inwestycja $3.500 wypracowała dla mnie 3 Bitcoiny czyli aktualnie ponad $12.000.

Należy pamiętać o tym, że moja inwestycja będzie pracować dla mnie aż 1.000 dni czyli około 3 lata. Spodziewam się, że każdego roku będę osiągał stopę zwrotu z inwestycji, na poziomie minimum 100%

Wyobraź sobie, że posiadasz 200.000 PLN do zainwestowania. Połowę kwoty (100.000 PLN) inwestujesz w lokatę bankową w mBanku na 2% rocznie. Drugą połowę (także 100.000 PLN) przeznaczasz na inwestycje w kryptowaluty BitCoin.

Mija 12 miesięcy. Twoja lokata bankowa dobiega końca, a Ty wyciągasz z banku swój wkład oraz otrzymujesz zarobione odsetki w kwocie 2.000 PLN

Także po 12 miesiącach logujesz się na swój profil w BitClubNetwork i wypłacasz BitCoiny o wartości minimum 100.000 PLN (to jest Twój zysk).

Pieniądze które zainwestowałeś wydobycie kryptowalut będa pracowac dla Ciebie jeszcze przez 2 lata, przynosząc Ci ogromne zyski liczone w setkach a nawet tysiącach procent.

Co ważne, inwestując własne pieniądze w BitClubNetwork, nie musisz nic robić, aby otrzymywać zyski z wydobycia kryptowalut takich jak:

  1. BitCoin [BTC]
  2. Zcash [ZEC]
  3. Monero [XMR]
  4. Ethereum [ETH]
  5. Ethereum Classic [ETC]

Inwestycja w BitCoin inwestycja zcash inwestycja mining Monero ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETH

wystarczy, że zakupisz udziały (pule wydobywcze) do kopania interesującej Cię kryptowaluty i gotowe!

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Od teraz zarabiasz pieniądze całkowicie pasywnie (bez Twojego udziału) przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, przez następne 1000 dni (a nawet znacznie, znacznie dłużej).

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieDo zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info


 

 

Oficjalne statystyki z kopania BitCoinów w kopalni BitClub

Jeśli szukasz informacji na temat aktualnego wydobycia BitCoin oraz mocy jaką posiada kopalnia BitClubNetwork, wejdź proszę na stronę ➙ btc.com/stats/pool/BitClub

B3TEAM Bonus na START

Przez ostatnie 6 miesięcy wykopaliśmy aż 977 bloków (ponad 13.000 BitCoinów), o wartości około $250.000.000 (ćwierć MILIARDA DOLARÓW)

Dowiedz się więcej o kopaniu Bitcoin i odbierz 500 zł. na START !

 

 

Chcesz $100 + książki Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec” oraz „Kwadrant Przepływu Pieniędzy” na START?

Otrzymasz $100 na START

Jeśli jesteś gotowy do zakupu pul wydobywczych BitCoin o wartości minimum $1.000 to na START otrzymasz w PREZENCIE $100 !

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecieAby odebrać BONUS $100 napisz do mnie!

Pieniądze prześlę Tobie na Twój adres BitCoin w portalu BitBay.info – otwórz konto w BitBay TERAZ i podaj mi swój login, a dodatkowo otrzymasz książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” oraz „Kwadrant Przepływu Pieniędzy” zupełnie ZA DARMO!

Dubaj, BitCoin teledysk Zbyszek Lamański drHAJS

Otrzymasz $100 czyli około 400 zł. na START

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez około 3 lata.

 

 

 

 

Jakie są PIERWSZE KROKI po REJESTRACJI w BitClub?

bitcoinicon225Po rejestracji w BitClub, dokonaj opłatę rejestracyjną $99. 

Płatność wykonasz wyłącznie w BitCoinach. BitCoiny możesz kupić w prosty sposób na bezpiecznej polskiej giełdzie BitBay.

Na → prezentacjach video, pokazuje jak poruszać się po BitClub Network oraz jak dokonać pierwszej inwestycji w wydobycie BitCoinów. KONIECZNIE ZOBACZ TE PREZENTACJE.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

BitClubNetwork to jedna z największych kopalni BitCoin oraz Ethereum na świecie!

BitClubNetwork kopalnia BitCoin

 

 

BEZPIECZNIE wydobywaj Ethereum, BitCoin oraz inne najbardziej popularne kryptowaluty zarabiając PASYWNIE nawet 100% rocznie

Inwestycja w wydobycie BitCoin jest całkowicie pasywna.

BitClubNetwork

Bezpieczne i pasywne zarabianie na kopaniu kryptowalut

To znaczy, że nie musisz codziennie logować się do programu i oglądać reklam tak jak w przypadku programów revshare. Inwestując w sprzęt do wydobywania BitCoin, stajesz się udziałowcem firmy i zarabiasz procent od jej zysku.

Dodatkowo zarabiasz na wzroście wartości BitCoina w czasie Twojej inwestycji.

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Oglądnij film poniżej zanim dokonasz inwestycji w wydobycie BitCoin!

Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez niezależnych, tak zwanych „górników” oraz przez duże firmy, które posiadają tak zwane „farmy BitCoin”. Sam też możesz wydobywać BitCoiny.

Do tego będziesz potrzebował szybki komputer ze specjalnym oprogramowaniem. Komputer będzie musiał być włączony do sieci 24h na dobę, przez 365 dni w roku.

„Wydobywanie” BitCoin oraz innych kryptowalut (Ethereum, Zcash, Monero, itd.) może być nieopłacalna jeśli będziesz to robił na małą skalę.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupienie sprzętu do wydobywania BitCoin w ramach spółki (organizacji) w jednej z kilku „kopalni BitCoin”, które posiadają swoje centra sprzętowe na całym świecie.

gornik-bitcoin-wydobywanie

Wydobywaj BitCoin z leglną organizacją BitClub

Wydobywaj BitCoin we współpracy ze sprawdzoną i wiarygodną organizacją BitClub.

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Do zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info

 

 

 

 

Wydłużamy okres inwestycji! Teraz nie 600, a aż 1000 dni będą pracowały dla Ciebie pule miningowe!

inwestycja BitCoin

BitCoin to waluta przyszłości – Inwestuj w BitClubNet.ORG

Na poniższych filmach możesz widzieć jak mówimy o pracy pul miningowych przez 600 dni od daty zakupu udziałów w BitClub.

We wrześniu 2016r. firma postanowiła ku uciesze inwestorów przedłużyć czas trwania inwestycji z 600 do 1.000 dni. 

Każda inwestycja będzie pracowała dla Ciebie około 3 lat czyli o ponad 1 rok dłużej niż było to dotychczas.

Jeśli kupiłeś udziały w BitClub Network wcześniej w 2016r. to ich ważność zostanie automatycznie przedłużona o 400 dni. 

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

 

 

Ile zarobisz przez 6 miesięcy na KOPANIU BitCoinów w BitClubNetwork?

PASYWNA INWESTYCJA w wydobycie BitCoin.

 

 

 

Dołącz do organizacji TERAZ i zyskaj WIĘCEJ !

Liderzy organizacji BitClub – Cambodia 9 lipiec 2016

Jeśli chcesz współpracować ze mną czyli światowymi liderem organizacji BitClub to → ZAREJESTRUJ się w BitClub TUTAJ

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

Rejestracja i kupno pakietów w BitClub

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Do zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info

➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

 

 

 

Sprawdź wiarygodność i statystyki wydobycia BitCoinów przez BitClub

ile zarabia się na wydobyciu bitcoinów

Ponad $6.000.000 (25 milionów złotych) miesięcznego przychodu z wydobycia BitCoin przez BitClubNet.org

Sprawdź czy organizacja BitClub jest na liście firm wydobywających BitCoin i czy nie jest piramidą finansową (schemat Ponziego) jak większość firm podszywających się pod kopalnie BitCoin (np. HashOcean).

→ Klikając TUTAJ zobaczysz aktualną listę firm wydobywających BitCoiny oraz ich udział w rynku wydobycia tej kryptowaluty.

→ Klikając TUTAJ zobaczysz całościowe statystyki wydobycia BitCoinów przez organizację BitClub.

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

 

Zobacz jak wyglądają nasze jednostki wydobywcze

https://www.youtube.com/watch?v=wLLcSqRv4rQ

bitmine4

Więcej informacji o naszych → BitCoin kopalniach znajdziesz TUTAJ (po przejściu na stronę, możesz wybrać język polski klikając w prawym górnym rogu strony).

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

Jak rozpocząć inwestycję w wydobycie BitCoinów?

footerbitWydobywanie BitCoin w ten sposób, jest dziecinnie proste.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w organizacji BitClub, opłacisz jednorazową składkę członkowską w wysokości $99 i kupisz za minimum $500 sprzęt do wydobywania BitCoin (tak zwane pule wydobywcze – „mining pool”), które zapewnią Ci stałe zyski przez następne 1.000 dni czyli około 3 lata!

Po dokonaniu inwestycji, nie musisz się niczym zajmować, a każdego dnia będziesz otrzymywał udział w wydobytych przez firmę (kopalnię) BitCoinach.

Kupuj BitCoin, ETHEREUM, LiteCoin i LISK bezpiecznie

Twój udział w zyskach firmy będzie trwał 1.000 dni od daty dokonania inwestycji. W poprzednich latach, zwrot z inwestycji wynosił około 100% rocznie (czysty zysk).

Pieniądze, które zainwestujesz w BitClub Network, zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do wydobywania Bitcoinów. W każdej chwili możesz wycofać się z inwestycji i poprosić o sprzęt jaki został zakupiony za Twoję środki na początku inwestycji. Więcej o zwrocie sprzętu przeczytasz tutaj.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

Oczywiście jak w przypadku każdej innej inwestycji (nawet lokaty bankowej) nie możesz otrzymać żadnych gwarancji, ponieważ Twój zysk uzależniony będzie od wydobycia oraz ceny BitCoina w przyszłości.

 

 

Ile zarobisz na inwestycji w kopalnię BitCoin?

bitclubminers

Pamiętaj, że w kopalni BitCoin zarabiamy pieniądze na własnej inwestycji, a nie na polecaniu kopalni (tak jak zarabia się w programach partnerskich).

Oczywiście możemy też polecić organizację BitClub, ale nie jest to wymagane, żeby zarabiać pieniądze.

Aby rozpocząć zarabianie, musisz zainwestować w sprzęt do wydobycia BitCoinów.

BitClub daje nam możliwość inwestycji w 3 różnych pulach wydobywczych. Wszystkie Bitcoiny z każdej puli będą wypłacane i dzielone między wszystkich członków mających w danej puli udziały.

Ile kosztują udziały w każdej z puli?

Pula #1 – koszt zakupu 1 udziału to 500$

Pula #2 – koszt zakupu 1 udziału to 1.000$

Pula #3 – koszt zakupu 1 udziału to 2.000$

Po zakupie udziałów w puli, będziesz otrzymywać (zarabiać) Bitcoiny aż przez 1.000 dni! Procent ze wszystkich wydobywanych Bitcoinów będzie wykorzystywany do opłacenia kosztów wydobycia i zakupu nowego sprzętu.

 

 

 

 

Przykładowe obliczenie Twojego zysku z inwestycji w wydobycie BitCoinów

bitcoin-vs-dollar

Jeśli w puli #1 całkowita ilość Bitcoinów wydobytych danego dnia = 1 BTC i mamy 100 udziałowców, każdy udział zarobi 0.01 BTC (jedna setna BitCoina).

Z tej kwoty 50% będzie wypłacone członkowi jako zysk (0.005 BTC), a drugie 50% (0.005 BTC) będzie wykorzystane do opłacenia kosztów wydobywania i na zakup kolejnych udziałów.

Więc jesli 1 Bitcoin kosztuje dzisiaj 600 USD a Ty masz jeden udział w puli #1, zarobisz $6.00 USD (0.01 BTC) z czego $3.00 będzie wypłacone, a $3.00 wykorzystane na opłacenie kosztów wydobywania i zakup kolejnego udziału w Twoim imieniu.

W tym przypadku zakupiłbyś 0.005 udziału za swoje $3.00 i miałbyś w sumie 1.005 udziałów zarabiających dla Ciebie następnego dnia.

WAŻNE. Każdy pełen oraz częściowy udział będzie trwał czyli zarabiał pieniędze dla Ciebie przez 1.000 dni.

Jest to spowodowane ciągłym wzrostem wyliczeń i mocy komputerów niezbędnych do kalkulacji. BitCoin został tak zaprojektowany, że wraz z upływem czasu jest coraz trudniej wydobywać Bitcoiny (trzeba użyć więcej mocy obliczeniowej i więcej prądu).

Zobacz materiał video z obliczeniami z czerwca 2017 na których widać aktualne zarobki z wydobycia BitCoin oraz ETHEREUM.

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

Do zakup pul miningowych w kopalni BitClub będziesz potrzebował bitcoiny, które bezpiecznie i szybko kupisz na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ~ BitBay.info

 

 

 

Dlaczego WARTO dokonać INWESTYCJI w BitCoin? – Sylwester Suszek

Załóż w kilka sekund swój → portfel BitCoin


 

 

 

 

 

DYWERSYFIKACJA inwestycji w Kryptowaluty

Aby zminimalizować ryzyko utraty całości lub części zainwestowanego kapitału, zalecane jest podzielenie środków jakie chcesz przeznaczyć na zakup kryptowalut na minimum 3 części.

Jeśli więc chcesz przeznaczyć na inwestycję w wydobycie i handel kryptowalutą kwoty 100.000 zł. (sto tysięcy złotych), to podziel te środki na 3 części (lub inną dowolną ilość) i każdą z części przeznacz na zakup innej kryptowaluty.

Przykładowy podział środków przeznaczonych na inwestycję w kryptowaluty

  1. Kwota 70.000 zł. → Inwestycja w wydobycie BitCoin
  2. Kwota 20.000 zł. → Inwestycja w zakup licencji DasCoin
  3. Kwota 10.000 zł. → Inwestycja w wydobycie Ethereum

Po podziale środków, ryzyko utraty całości zainwestowanego kapitału znacznie spada, dzięki czemu nawet w przypadku zaistnienia sytuacji, w której np. kryptowaluta Ethereum upada, Twoja strata wynosi tylko 10% zainwestowanego przez Ciebie kapitału.

Jeśli zainwestowałbyś wszystkie swoje środki w zakup tylko jednej kryptowaluty (np. Ethereum), to w przypadku kiedy kryptowaluta ta stanie się bezwartościowa, Ty utracisz 100% zainwestowanych pieniędzy.

UWAGA

korzystaj tylko z BEZPIECZNEJ giełdy kryptowalut BitBay®

Kupuj BitCoin, ETHEREUM, LiteCoin i LISK bezpiecznie


 

 

 

 

 

 

UWAGA !

W Internecie znajdziesz ogromną liczbę firm, które informują o tym, że są kopalniami BitCoin, ale nie jesteś w stanie zweryfikować tego faktu, bo firm takich nie ma na liście aktualnych kopalni (podgląd na żywo prac kopalni), którą znajdziesz pod adresem BTC.com

Firmy takie jak HashOcean, oferują zysk na poziomie nawet 3% dziennie z zainwestowanej kwoty. Miesięcznie możemy więc w nich zarobić około 90% kwoty jaką zainwestowaliśmy w sprzęt do wydobywania BitCoinów, a po 2 miesiącach zwraca się nam cała włożona gotówka i jesteśmy jeszcze „na czysto” na bardzo dużym plusie.

Firmy oferujące tak wysokie stopy zwrotu z inwestycji, mogą się jednak nie wytrwać długo jeśli będą oddawały swoje zyski inwestorom. Działają one przez rok lub 2 lata (a czasami kilka miesięsięcy).

Ja (Damian Żukiewicz), poprzez swoją niewiedzę (na tamten moment) zainwestowałem swoje środki w kopalni HashOcean, a po kilku dniach firma, która prawdopodobnie podszywała się pod prawdziwą kopalnię BitCoinów, wyłączyła swoją stronę internetową i ślad po niej zaginął.

Straciłem w ten sposób prawie 3BTC (równowartość około 50.000 zł.)!

Obecnie całe moje środki finansowe przeznaczone na inwestycję w wydobycie BitCoinów przekazuje do organizacji BitClub, ponieważ poznałem i miałem przyjemność rozmawiać z jej właścicielem oraz znam fakty czyli mogę w każdej chwili sprawdzić (w niezależnym źródle) jak dużo firma wydobywa BitCoinów każdego dnia.

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie➙  Tutaj krok po kroku zobaczysz jak zarejestrować się w BitClub i zarabiać pasywnie przez ponad 1000 dni! 

 

 

 

 

Na czym zarabiamy pieniądze?

slide1

Platforma internetowa na której wydobywamy BitCoin, ETHEREUM, Zcash i inne kryptowaluty różni się niemal pod każdym względem od programów RevShare, internetowych biznesów MLM i innych programów partnerskich (mbank, Google AdSense).

Inwestujemy w fizyczny sprzęt IT (najwyższej jakości karty graficzne, procesory i inny sprzęt komputerowy). Firma, za środki zebrane od inwestorów takich jak ja i Ty, kupuje sprzęt IT, który instalowany jest w lokalizacjach na całym świecie.

Sprzęt ten służy do budowy tak zwanych kopalni kryptowalut, dzięki którym spółka zarabia pieniądze.

W każdej chwili możesz wycofać się z inwestycji i poprosić o sprzęt jaki został zakupiony za Twoję środki na początku inwestycji. Więcej o zwrocie sprzętu przeczytasz tutaj.

Duża "farma" (kopalnia) BitCoin

Duża „farma” (kopalnia) BitCoin

UWAGA! Codziennie będziesz otrzymywał na swoje konto w programie inwestycyjnym walutę BitCoin, którą będziesz mógł płacić w Internecie, będziesz mógł także inwestować ją w portalu społecznościowym, ale co ważne, będziesz mógł w tym samym dniu wypłacić zarobione BitCoiny w każdym bankomacie na całym świecie! – Zobacz jak wypłacić zarobione BitCoiny w mniej niż 2 minuty!

 

 

 

Czym jest wydobywanie (kopanie) BitCoinów

Wydobywanie BitCoinów

Wydobywanie BitCoinów

Wydobywanie BitCoin to mówiąc prościej obsługa transakcji na rynku BitCoin. System do obsługi transakcji BitCoin działa inaczej niż tradycyjne systemy transakcyjne, ale podobnie jak inne systemy jest bardzo kosztowny.

Jeśli na przykład przesyłasz swojej żonie pieniądze tradycyjnym przelewem z Twojego banku, na konto bankowe w jej banku, to transakcja ta jest obsługiwana przez Twój i jej bank (np. mBank i PKO). Aby transakcja doszła do skutku czyli żeby pieniądze przesłane zostały z Twojego konta na konto Twojej żony, muszą być włączone systemy komputerowe obu banków.

bitclub-logoSystemy te (komputery) muszą być też na bierząco pilnowane (kontrolowane) przez pracowników obu banków, muszą być też serwisowane, ich oprogramowanie musi być uaktualniane, a także sprzęt fizyczny (podzespoły komputerów, serwerów) muszą być zawsze sprawne i nowoczesne.

Wszystko to wiąże się ogromnymi kosztami (miliony dolarów), dlatego też korzystanie z banków nie jest darmowe. Nawet jeśli Twoje konto jest darmowe jak np. w mBanku, to bank i tak zarabia pieniądze na pożyczaniu Twoich pieniędzy innym Klientom swojego banku.

Podobnie jest z płatnościami za pomocą kart płatniczych (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, itd.). Jeśli płacisz za zakupy w sklepie kartą, to transakcja nie jest bezpłatna (płaci za nią sklep i jest to kilka procent ceny towaru jaki kupujesz), bo żebyś mógł skorzystać z tej bardzo wygodnej formy płatności, korporacje obsługujące je (np. VISA) muszą posiadać ogromny, ogólnoświatowy system transakcyjny (komputerowy), którego obsługa kosztuje miliony dolarów.

Farma BitCoin BitMinister

Tak zwana „kopalnia” BitCoin – czyli sprzęt do obsługi transakcji na rynku BitCoin

System płatności BitCoinami też wymaga użycia sprzętu komputerowego, systemów oraz nadzoru.

Obsługą transakcji na tym rynku zajmują się tak zwani „górnicy”. Czynności obsługi nazywana jest też „wydobywaniem BitCoin” (BitCoin mining).

Górnik BitCoin (kopacz)

Górnik BitCoin (kopacz)

Mogą się nią zajmować osoby takie jak ja czy Ty.

Do „kopania” BitCoinów potrzebny nam będzie odpowiedni komputer (sprzęt) – podłączony 24h na dobę do sieci internet.

Twój komputer połączony jest wtedy z ogromną ilością innych komputerów w sieć i razem z nimi tworzy on właśnie system do obsługi transakcji na rynku BitCoin.

Wydobywaniem” BitCoin (czyli obsługą transakcji) zajmują się też duże firmy, które nazywane są też kopalniami BitCoin

bitclub-logo zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

 

UWAGA

Przed dokonaniem własnej inwestycji zapoznaj się szczegółowo z wszelkimi informacjami opisanymi na stronie ➙ ZASADY

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.


Zarabiaj przez Internet na całym świecie

Zarabiaj w Internecie minimum 100 zł. dziennie z Damianem ŻUKIEWICZ

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 

 

 


1000usd-1bitcoin


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

FaceBook | YouTube  | MISJA | Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *