ZARABIAJ BEZPIECZNIE na oglądaniu reklam użytkowników portalu społecznościowego FutureNet

Zobacz video – Monika Zamachowska o FutureNet

Zobacz prezentację FutureNet.

Ponad 5 milionów użytkowników!

Mamy ponad 5 milionów użytkowników! Jesteśmy wśród 10 największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie!
Damian Żukiewicz FutureAdPro
Dołącz NAJBARDZIEJ STABILNEJ FIRMY ➙ FutureNetPortal.com

Pomogę Tobie zarabiać nawet 3.000 zł. i więcej miesięcznie dzięki platformie FutureNet!

Damian Żukiewicz
Dubai. Najwyższy budynek świata. Burj Khalifa.

BONUSY i POMOC w zarabianiu nawet 3.000 zł. miesięcznie przekazujemy TYLKO i WYŁĄCZNIE osobom, które wykonają kilka prostych czynności opisanych poniżej.

Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych poniżej, proszę nie trać mojego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie!

Czym jest FutureNet i FutureAdPro – PODSTAWY !

Jesteś gotowy zacząć dzisiaj?

Damian Żukiewicz
MAURITIUS 8/2018 – Darmowa wycieczka B3TEAM dla liderów!

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej!

Krok 1. 

FutureNet
San Diego, słoneczna Kalifornia. 31 grudnia 2018

➙ Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

➙ Dodaj mnie do znajomych na platformie FaceBook

SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube i zaznacz otrzymywanie powiadomień o nowych materiałach (kliknij w symbol dzwoneczka przy subskrybowaniu mojego kanału).

Polub TYLKO i WYŁĄCZNIE OFICJALNY FanPage FutureNet, aby być na bierząco z wszystkimi informacjami!

Krok 2. NAJWAŻNIEJSZY KROK KU WOLNOŚCI FINANSOWEJ

Zarejestruj się w portalu FutureNet!

KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ  To jest link do rejestracji w FutureNet, FutureAdPro i FuturoCoin oraz BannersApp. Przy rejestracji podaj swoje prawdziwe dane osobowe, bo inaczej nie będziesz mógł zarabiać w programie FutureAdPro.

Załóż konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal – Jest ono niezbędne do korzystania z programu FutureAdPro. Pamiętaj aby podać prawdziwe dane osobowe, zgodne z Twoim dokumentem tożsamości.

Parowanie konta FutureAdPro z CoinDeal

Po rejestracji w FutureNet, otrzymasz także dostęp do:

a) FutureAdPro – programu reklamowego dzięki, któremu firma może dzielić się z Tobą swoimi zyskami 

b) wydobycia FuturoCoin – zarabiasz pasywnie inwestując w zakup udziałów w kopalni kryptowalut

c) portalu FutureNet – zarabiasz zawsze wtedy kiedy do Twojego zespołu dołączają nowe osoby (znajomi i nieznajomi), którzy tak jak Ty posiadają matryce FutureNet.

d) BannersAPP – aplikacji na smartfony, dzięki której zarabiasz na oglądaniu reklam. Aplikację pobierzesz bezpośrednio na swój smartfon. Wcześniej jednak musisz posiadać swoją nazwę użytkownika oraz hasło do portalu FutureNet. Tymi danymi będziesz logował się do BannersApp.

Rejestracja FutureNet
Po rejestracji na: www.FutureNetPortal.com uzyskujesz dostęp do pozostałych programów FutureNet

Po zakupie paczek reklamowych w FutureAdPro, dodaj swoją reklamę! Zobacz na filmie poniżej jak to zrobić.

WAŻNE ! Zmiany w FutureAdPro – STYCZEŃ 2019

Oglądnij każde video poniżej.

video 1 – Jak połączyć konto FutureAdPro oraz CoinDeal

video 2 – Jak wypłacić zarobione pieniądze z FutureAdPro

video 3 – Jak zamieścić reklamę w portalu FutureAdPro. Musisz to zrobić, aby korzystać z podziału zysków firmy !

video 4 – Jak oglądać reklamy w FutureAdPro?

Robert Kiyosaki i WOLNOŚĆ FINANSOWA. Podstawy każdego Biznesu. Uważnie oglądnij video!

Bogaty Ojciec GRATIS
Odbierz książki Roberta Kiyosaki

Kliknij TUTAJ aby oglądnąć filmy Roberta Kiyosaki.

Oglądnij każdy z filmów w skupieniu.

Ja sam, pomimo tego, że mam już ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów i inwestowaniu pieniędzy, oglądam materiały video Roberta Kiyosaki minimum 1 raz w miesiącu.

Jeśli zdecydowałeś się zarabiać z nami, to zacznij od dzisiaj działać na 100% i skup się na jednym biznesie!

Uwaga. Ważne!

Pamiętaj, że uczestnictwo w FutureNet to NIE JEST PROGRAM INWESTYCYJNY. FutureNet to międzynarodowa firma zapoczątkowana w 2014 roku, posiadająca ponad 5 milionów partnerów na całym świecie. Firma dzieli się swoimi zyskami z aktywnymi uczestnikami według zasad ustalonych w regulaminie.

WAŻNE! Przed rejestracją w FutureNet i podjęciem działań w programach FutureAdPro, programie matryc, BannersApp, kopalni FuturoCoin (futuro network) oraz innymi częściami firmy FutureNet ZAPOZNAJ SIĘ DOKŁADNIE Z REGULAMINAMI TYCH PROGRAMÓW.

Firma dzieli się uczciwie swoimi zyskami od wielu wielu lat ze swoimi użytkownikami, i choć zasady wynagradzania użytkowników FutureNet są niemal niezmienne od 5 lat, to firma zobligowana zasadami prawa nie może zagwarantować Tobie konkretnych zarobków w przyszłości.

Abyś lepiej zrozumiał brak możliwości dania nam GWARANCJI określonego wynagrodzenia, podam Ci przykład z funduszami inwestycyjnymi, lokatami bankowymi czy samodzielnym prowadzeniem biznesu.

Jak widzisz reklamę funduszu inwestycyjnego czy lokaty bankowej, to z reklamy telewizyjnej lub internetowej możesz dowiedzieć się, że dany fundusz lub bank zarobi dla Ciebie np. 2% rocznie. Jednak przy tej liczbie umiejscowiona jest tak zwana gwiazdka (drobny druk), który wyjaśnia, że konkretny zysk nie może być gwarantowany z uwagi na ciągle zmieniające się warunki ekonomiczne i gospodarcze w danym kraju, na danym kontynencie jak i na całym świecie.

Podobnie wygląda sytuacja z prowadzeniem własnego biznesu. Twój znajomy może od 10 lat prowadzić swój warsztat samochodowy i jego średnio-miesięczny zysk z prowadzonego biznesu wynosi około 10.000 zł. Jeśli jednak nastanie kryzys w danym rejonie lub właściciel warsztatu będzie musiał zmagać się z brakiem pracowników, to jego miesięczne dochody mogą spaść do np. 3.000 zł. miesięcznie. Może też on nie poradzić sobie z prowadzeniem biznesu i będzie musiał go zamknąć, a wtedy jego dochody spadną do 0 zł. (zero).

Jeden login i hasło do wszystkich usług i możliwości zarabiania w FutureNet!

Wystarczy, że raz zarejestrujesz się (podając prawdziwe dane osobowe – to bardzo ważne) w portalu społecznościowym FutureNet, a otrzymasz także dostęp do pozostałych usług i produktów firmy czyli wspominanych powyżej FutureAdPro, wydobycia FuturoCoin, aplikacji BannersApp i innych rozwijanych w przyszłości produktów i aplikacji FutureNet.

Krok 3. – Załóż konto na platformie kryptowalut CoinDeal

Bezpieczna giełda kryptowalut
Zarejestruj się na ➙ CoinDealCrypto.com

CoinDeal to giełda kryptowalut, oraz platforma dzięki której możesz zamieniać kryptowaluty (także te które zarobisz dzięki FutureNet) na zwykłe, tradycyjne pieniądze.

Kliknij tutaj aby założyć konto na CoinDeal (zrób to od razu, bo to bardzo ważne)

Portal CoinDeal współpracuje blisko z korporacją FutureNet, dlatego dla użytkowników FutureNet ma najniższe stawki przy wypłacie zarobionych środków z programów FutureNet, FutureAdPro i innych.

Do poprawnego i co najważniejsze BEZPIECZNEGO korzystania z CoinDeal wymagane jest zainstalowanie na Twój smartfon aplikacji Google Authenticator (zainstaluj to teraz).

Obserwuj oficjalny FanPage giełdy CoinDeal na FaceBook

BONUS aż 20% na zakup paczek reklamowych w FutureAdPro!

Rejestrując się w programie FutureAdPro z mojego bloga, lub z polecenia osoby należącej do grupy B3TEAM, otrzymujesz aż 20% więcej!

Przykładowo, jeśli chcesz zakupić 20 paczek reklamowych, których koszt zakupu wynosi $1000, to przed ich zakupem skontaktuj się ze mną poprzez prywatną wiadomość w portalu FaceBook lub emailem. 

Po co Tobie paczki reklamowe FutureAdPro?

Paczki reklamowe (tak zwane „adpacks” lub „adpaki”), dają Ci możliwość zarabiania pasywnego w portalu, dzięki oglądaniu reklam. Wszystko co musisz zrobić, to po rejestracji w FutureNet, zalogować się do FutureAdPro, kupić paczki reklamowe i oglądać 10 reklam dziennie (każda reklama trwa około 30 sekund).

Ile możesz zarobić posiadając paczki reklamowe?

Firma FutureNet dobrowolnie dzieli się swoim zyskiem każdego dnia ze swoimi aktywnymi użytkownikami. Aktywny użytkownik to taki, który posiada paczki reklamowe, matryce oraz pakiet wydobywczy kryptowaluty FuturoCoin oraz konto na platformie kryptowalut CoinDeal.

Dlatego tak ważne jest, żebyś na początku założył konto w FutureNet oraz na CoinDealWAŻNE! Przy rejestracji podawaj swoje prawdziwe dane osobowe, gdyż firma weryfikuje tożsamość każdej osobie, aby zapobiec nadużyciom ze strony nieuczciwych osób oraz oszustów.

Firma dzieli się tylko i wyłącznie własnym zyskiem, więc nie dostaniesz gwarancji, że każdego miesiąca będziesz zarabiał około 5% kwoty przeznaczonej na zakup paczek reklamowych.

Współpracuje z FutureNet od lat (dokładnie od początku 2016 roku) i przez ten okres zarobiłem w firmie grubo ponad 3 miliony złotych.

Moje wyniki możesz sprawdzić na moim blogu w zakładce ZAROBKI. Aktualnie zarabiam każdego miesiąca od 150.000 zł. do ponad 300.000 zł. dzięki współpracy z FutureNet.

Oczywiście moje zarobki uzależnione są nie tylko od posiadanych paczek reklamowych, produktów matrycowych oraz pakietów wydobywczych FuturoCoin. Zarabiam więcej niż większość aktywnych osób w FutureNet na świecie, ponieważ otrzymuje także wynagrodzenie za rozwój firmy (marketing).

Firma dzieli się uczciwie swoimi zyskami od początku swojego istnienia z MILIONAMI użytkowników na całym świecie, i choć zasady wynagradzania osób współpracujących z FutureNet są niemal niezmienne od 5 lat, to firma zobligowana zasadami prawa nie może zagwarantować Tobie konkretnych zarobków w przyszłości.

Oczywiście nie musisz być marketingowcem tak jak ja aby zarabiać w FutureNet.

Jeśli zadowalają Cię zarobki rzędu 1.000 zł. – 10.000 zł. miesięcznie, wystarczy, że będziesz aktywnym użytkownikiem wymienionych powyżej programów (matryce FutureNet, FutureAdPro, kopanie kryptowaluty Futuro, korzystanie z aplikacji BannersApp i inne).

Aktywny użytkownik to taki, który:

  • posiada matryce FutureNet (im więcej matryc tym wyższe potencjalne zarobki)
  • paczki reklamowe FutureAdPro (im więcej paczek tym możliwość możliwość potencjalnych zarobków)
  • pakiet wydobywczy FuturoCoin (im wyższy pakiet wydobywczy, tym więcej kryptowaluty Futuro wydobywasz każdego dnia. Wydobyte FuturoCoiny możesz przesłać na giełdę CoinDeal i wypłacić w złotówkach na swoje konto bankowe).
  • korzysta z aplikacji BannersApp na swoim smartfonie
  • korzysta aktywnie z platformy CoinDeal

Dlaczego FutureAdPro to NAJBARDZIEJ STABILNA PLATFORMA REKLAMOWA, dzięki której możesz także bezpiecznie zarabiać pieniądze przez następne lata?

Dzięki zmianom wprowadzonym w styczniu 2019r. w planie marketingowym FutureNet – FutureAdPro, nasza firma jest moim zdaniem jedyną w branży, o przyszłość której nie musimy się martwić, możemy spać spokojnie, i zarabiać bardzo dobre pieniądze przez następne lata!

Ze mną otrzymujesz aż 20% więcej paczek reklamowych w FutureAdPro oraz ZA DARMO tak matryce FutureNet o wartości nawet $1.685 (około 6.000 zł.)

Za 20 paczek zapłacisz tylko $800, a nie $1000 czyli aż $200 mniej!

Za 50 paczek zapłacisz tylko $2,000, a nie $2,500 czyli aż $500 mniej!

Za 100 paczek zapłacisz tylko $4,000, a nie $5,000 czyli aż $1,000 mniej!

Ile zyskujesz działając z B3TEAM?

Bonus na START FutureAdPro B3TEAM
Z B3TEAM kupujesz paczki reklamowe FutureAdPro o 20% taniej!

UWAGA! Przed zakupem paczek reklamowych skontaktuj się ze mną. Powyższa promocja jest uznaniowa i zależy od aktualnych wyników grupy B3TEAM.

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro, FuturoCoin i inne) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro, FuturoCoin, bannersapp i innych.


 Subskrybuj mój kanał na YouTube, aby być na bierząco z najnowszymi informacjami z FutureNet.


Odbierz taże książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec”

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Pomogę Ci zwolnić się z pracy na etacie i rozpocząć własny Biznes oparty na nowych technologiach.

Bogaty Ojciec GRATIS
Odbierz książki Roberta Kiyosaki oraz $100 na inwestycję w kopanie BitCoin

Już po kilku miesiącach od startu możesz zarabiać minimum 3.000 zł. miesięcznie, a po kilku latach możesz tak jak ja zdobyć WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie

Nie szukaj „stałej” i „bezpiecznej” pracy, bo NIGDY SIE NIE WZBOGACISZ !

KONTAKT z Damianem Żukiewicz – Napisz do mnie

Damian Żukiewicz
Ajo, Ariozna

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

  • wiadomość prywatna na platformie FaceBook
  • email:  b3.damian.zukiewicz@gmail.com

WAŻNE ! Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych powyżej, proszę nie trać mojego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie.

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zobacz ile zarobiłem w Internecie przez ostatnie kilka lat.

Przez 1 tydzień kwietnia 2018 roku zarobiłem 300.000 zł.

Zarobki w Internecie
Prawie 300.000 zł. zarobione w 7 dni – Damian Żukiewicz

 Nowy Dodge RAM 1500 kupiony za gotówkę dzięki FutureNet!

CarsVIP Damian Żukiewicz
Potwierdzenie przelewu dla salonu „CarsVIP” – RAM1500 5.7 HEMI Laramie LongHorn Edition

Podatki od zarobków w internecie

Od tego co zarabiam w Internecie płacę zwykły podatek dochodowy.

Każdego miesiąca płacę od 40.000 zł. ponad 100.000 zł. podatku, dzięki czemu policja, wojsko, szkoły oraz inne instytucje publiczne mogą dzielnie i służyć Polakom. Dzięki płaconym podatkom, partie rządzące krajem mogą rozdawać ludziom zasiłki w stylu 500+.

Podatki od kryptowalut
Podatek dochodowy 100.000 zł. od zarobków w internecie.
Damian Żukiewicz zarobki
Miesięczny podatek od zarobków z Internetu. Damian Żukiewicz. FutureNet.

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

damian żukiewicz

➙ Przeczytaj więcej o mojej życiowej MISJI !

Otrzymasz GWARANTOWANE 1.000 zł. lub więcej na START po zakupie paczek reklamowych w portalu FutureNetP

inwestycja bitcoin
Kasia Żukiewicz – Qatar 2018

Po wykonaniu powyższych kroków oraz po dokonaniu zakupu ➙ paczek reklamowych w FutureAdPro, skontaktuj się ze mną ➙ ZUKIEWICZ.com/KONTAKT

UWAGA! Z bonusu mogą skorzystać tylko i wyłącznie osoby, które zarejestrowały się w FutureNet z mojego bloga lub poprzez kliknięcie w link ➙ FutureNetPortal.com

Bonus ten jest przyznawany dobrowolnie jako darowizna i może być odwołany w każdym momencie.

 

Zarabiam pasywnie, czyli 24h/dobę i przez 365 dni w roku (nawet wtedy kiedy śpię i nic nie robię) od 2000r.

Tesla model S Damian Żukiewicz

Nasze produkcje (organizacja b3team)

Nakręcony na Miliony

My FutureNet

Życie piękne jest

Przytul HAJS

Nie jesteś sam

BitCoin

Rhythm of FREEDOM

Fuerteventura 2017


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne czy biznesowe podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

D7 USA - Damian Żukiewicz
Kasia Żukiewicz – RAM 1500