FutureAdPro 2.0 – Jak reinwestować środki w nowe adpacki?

Nowe FutureAdPro 2.0 to nowe zasady – pamiętajcie, że od teraz możemy reinwestować zgromadzone środki na swoim koncie tylko 3 razy każdego miesiąca tj. 7, 17 i 27. Poniżej video, z którego dowiesz się jak kupić nowe adpacki ze środków dostępnych na Twoim koncie FAP.

Pamiętajcie, że ograniczenie do 3 dni w miesiącu dotyczy wyłącznie reinwestycji czyli kupowania paczek reklamowych ze zgromadzonych środków na koncie. Kupując adpacki za gotówkę z zewnątrz czyli płacąc w kryptowalucie Futurocoin nie mamy ograniczeń i możemy dokupić paczki każdego dnia!

Pamiętaj, aby otrzymywać codzienne naliczenia z paczek, musisz spełnić 3 warunki:

  • dodać własną reklamę na portalu FutureAdPro
  • przydzielić do swoich reklam wszystkie zakupione wyświetlenia
  • każdego dnia oglądać minimum 10 reklam (w zależności od posiadanej ilości paczek)

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.