Jak zarejestrować się w SYNERGY WorldWide?

Rejestracja w SYNERGY WORLDWIDE jest bardzo prosta i intuicyjna.

 

Zanim zaczniesz rejestrację przygotuj sobie:

1. Numer ID osoby, która zaprasza Cię do zespołu SYNERGY, czyli 1754314

Ten numer jest bardzo ważny (najlepiej skopiuj go i wklej w wymaganym przy rejestracji polu), bo reprezentuje on osobę, która będzie Cię prowadziła i opiekowała się Tobą w Biznesie SYNERGY.

Możesz też KLIKNĄĆ W TEN LINK i wtedy nie będzie konieczne podawanie numeru ID, bo system sam rozpozna, że osobą, która zaprasza Cię do zespołu jestem ja (Damian ŻUKIEWICZ).

Osoby takie nazywamy „sponsorami”, i do nich możesz się zwrócić o pomoc w każdej sytuacji związanej z budowaniem Twojego zespołu. Jeśli Twój sponsor poważnie traktuje współpracę z grupą M4M+ (Synergy), to możesz być pewny, że Ty także na tym skorzystasz, bo wspólnie będziecie budowali, rozwijali i wspierali Wasz zespół.

 

Instrukcja rejestracji w Synergy WorldWide

► Tutaj możesz się zarejestrować w Synergy (po kliknięciu w link zostaniesz przeniesiony na stronę firmową Synergy WorldWide)

 

 

2. Zapytaj swojego „sponsora” (czyli osobę, która zaprasza Cię do swojego zespołu) o to, jaki pakiet startowy wybrać. Nie jest to może najważniejsze na starcie, ale ma wpływ na Twoje zarobki w przyszłości.

Ważne jest też to, że lepiej jest zacząć szybciej z tym co masz (wybrać niższy pakiet startowy niż taki jaki chciałbyś wybrać) niż czekać 2-3 tygodnie aż będziesz miał większe środki na start.

Ile zarabiają partnerzy Synergy

Wybierz najwyższy pakiet na jaki możesz sobie dziś pozwolić – Twoi nowi współpracownicy będą wybierali taki sam pakiet jak Twój

Firma Synergy oferuje możliwość upgrade (podniesienie) pakietu startowego po tym jak zarejestrujesz się na najniższym pakiecie (70 PV).

Pamiętaj, że pakiety startowe, to nic innego jak zestawy produktów Synergy wraz z materiałami edukacyjnymi i marketingowymi. Nie płacisz dodatkowych pieniędzy za „przyłączenie się” tylko wybierasz dla siebie i swojej rodziny najwyższej jakości żywność funkcjonalną.

 

 

Masz 100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Jeśli przez 3 miesiące od startu uznasz, że ten Biznes (bądź produkty) nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zakończyć współpracę a oddamy Ci 100% środków jakie przeznaczyłeś na zakup produktów. Co więcej, możesz zużyć produkty i odesłać nam same puste opakowania, a i tak otrzymasz zwrot 100% pieniędzy!

 

 

3. Do rejestracji w organizacji potrzebne są następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • adres email
  • numer telefonu
  • adres na który będą wysłane produkty

 

Ważne jest aby po rejestracji od razu napisać email do swojego sponsora Synergy (w tym wypadku do mnie).

W ciągu następnych 48h, sponsor lub osoba przez niego wyznaczona nauczą Cię obsługi Twojego biura PULSE oraz przekażą niezbędne informacje, a także otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy w portalu FaceBook, na której będziesz mógł szybko znaleźć odpowiedzi na ewentualne pytania. Znajdziesz też tam najbardziej aktualne informacje dotyczące szkoleń, prezentacji miejskich i webinarów.

Możesz zwielokrotnić swoje zarobki. Bądź jedną z pierwszych osób w organizacji SYNERGY – zarejestruj się TERAZ

Codzienne dołączają do nas nowe osoby! Ci którzy dołączą po Tobie, będą bardziej wspomagać Twój Biznes i dzięki temu, Ty znacznie szybciej osiągniesz swoje cele finansowe. To podobnie jak w tradycyjnym Biznesie, im szybciej, tym lepiej!

Jak zbudować przychód pasywny pracując po 1-2h dziennie?

Kasia Gruszecka i Damian Żukiewicz. Mamy marzenia i nie boimy się „ciężkiej ” pracy. Dołącz do nas, i poznaj tą lepszą stronę zawodowego jak i prywatnego Życia! Nie będziesz zawiedziony. Masz nasze słowo, obiecujemy!

Jeśli chcesz na prawdę zmienić swoje życie na lepszekontaktuj się z nami Teraz i działamy!

 

 

Pamiętaj! – Dajemy Tobie 100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI !

Jeśli przez 3 miesiące od startu uznasz, że ten Biznes (bądź produkty) nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zakończyć współpracę a oddamy Ci 100% środków jakie przeznaczyłeś na zakup produktów. Co więcej, możesz zużyć produkty i odesłać nam same puste opakowania, a i tak otrzymasz zwrot 100% pieniędzy!

Czy widzisz gdzieś jakiekolwiek ryzyko, które ogranicza Cię przed rozpoczęciem współpracy z nami? Naszym zdaniem, możesz tylko zyskać, ale decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Pozdrawiamy Cię z uśmiechem :)))

Kasia Gruszecka i Damian Żukiewicz

 

 
Właścicielem tej strony jest Damian Żukiewicz, niezależny dystrybutor firmy Synergy WorldWide, nr ID: 1754314

Produkty, których opisy dostępne są na stronie posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane na tej stronie nie mogą w żadnym wypadku zastąpić porady lekarskiej.

Nazwa firmy Synergy WorldWide oraz produktów: ProArgi9+, Mistify, PhytoLife, e9, SLM Smart, są znakami towarowymi firmy Synergy WorldWide.

Firma Synergy WorldWide nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na tej stronie.

Tutaj, możesz samodzielnie  zarejestrować się w Synergy WorldWide Polska (po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na OFICJALNĄ stronę internetową Synergy WorldWide w Polsce). Po rejestracji skontaktuje się z Tobą i odpowiem na każde pytanie dotyczące produktów jak i planu zarabiania pieniędzy w Synergy WorldWide Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *