Damian Żukiewicz – Kontakt

Damian Zukiewicz, Dubai
Making „BitCoin” videoclip. Dubai 2017

Najbardziej aktualne informacje i porady dotyczące zarabiania pieniędzy w Internecie, znajdziesz zawsze na moich profilach YouTube, FaceBook i Instagram.

Damian Żukiewicz
Wakacje za BitCoin – bajeczna plaża przy hotelu Tivoli Carvoeiro, Portugalia (8/2019)

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pomagają mi trafić do największej liczby odbiorców. Blogi takie jak ten, nie są już popularne jak w pierwszej dekadzie tego stulecia.

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat inwestowania i zarabiania przez internet, SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych.

YouTube – Damian Żukiewicz

Krok 1. KliknijSUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

FaceBook – Damian Żukiewicz

Krok 2. KliknijDodaj mnie do znajomych na FaceBook

Instagram – Damian Żukiewicz

Krok 3. KliknijObserwuj mnie na Instagram

TWOJE PIENIĄDZE MUSZĄ DLA CIEBIE CIĘŻKO PRACOWAĆ !

Zanim zaczniesz czytać dalej, oglądnij video poniżej!

Damian Żukiewicz - BitCoin
Bitomat czyli gotówka zarobiona legalnie w internecie
Działaj samodzielnie i nigdy nie proś nikogo o radę!

Ważne! DECYZJE dotyczące swojego życia oraz prowadzenia biznesu i inwestycji PODEJMUJ ZAWSZE SAMODZIELNIE !

Tylko ty odpowiadasz za to czy zarobiusz pieniądze i ile ich zarobisz. Od Ciebie zależy kiedy i po jakiej cenie kupisz dane aktywa (np. udziały w giełdzie kryptowalut) oraz kiedy i po jakiej cenie sprzedasz swoje aktywa.

Nikt nie jest w stanie przewidzień przyszości, dlatego nie kieruj się opinią innych w kwestii własych finansów i własnego życia. Tylko Ty możesz i powinieneś decydować o tym co robisz i jak to robisz, także jeśli chodzi o zarabianie i inwestowanie pieniędzy.

Samodzielne działanie to PIERWSZY KROK DO SUKCESU W BIZNESIE !

Po oglądnięciu filmu, proszę wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej!

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBay lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Dam Ci 100% zaangażowania i GWARANCJĘ, że dam z siebie wszystko abyś poznał czym jest wolność finansowa i przychody pasywne.

Damian Żukiewicz Dubaj

➙ Sprawdź moje zarobki

Uwaga! Chcę abyś był samodzielny i niezależny finansowo, dlatego proponuję Tobie, abyś działał i uczył się w ten sam sposób w jaki ja uczę się biznesu i zarabiam od 2000r.

Jaki to sposób?

Od czego rozpocząć naukę zarabiania w internecie?

Bądź samodzielny i odpowiedzialny wyłącznie za siebie i swoje decyzje jakie podejmujesz w życiu oraz w biznesie (inwestowaniu).

Tylko w ten sposób zdobędziesz umiejętności i pewność siebie jaka potrzeba jest Ci aby zarabiać minimum $1.000 miesięcznie w Internecie!

Przeczytaj wszytko co interesuje Cię na moim blogu oraz oglądnij każdy film.

Jeśli zainteresuje Cię jakiś ze sposobów na prowadzenie biznesu i zarabiane pieniędzy przez internet, to po prostu zarejestruj się z linków jakie znajdziesz na moim blogu, a następnie działaj!

Możesz obserwować mnie lub innych liderów grupy B3TEAM i możesz naśladować nasze działania, ale pamiętaj, że to Ty sam musisz podjąć decyzję i wykonać działanie.

Kontakt. Damian Żukiewicz. B3TEAM

Jeśli masz pytania dotyczące danego biznesu czy sposobu zarabiania w internecie, to zadaj je dopiero po ➙ oglądnięciu wszystkich filmów na moim kanale YouTube oraz WYKONANIU 3 prostych kroków i rejestracji w biznesie, które ➙ prezentuje na moim blogu TUTAJ

Po rejestracji w biznesie, zdeponowaniu minimum $1.000, możesz skontaktować się ze mną za pomocą email (damian.zukiewicz @gmail.com), jednak dopiero po 30 dniach od dokonania przez Ciebie pierwszej inwestycji, abyś mógł napisać mi w mailu, ile zarobiłeś pieniędzy przez pierwszy miesiąc zarabiania w internecie razem z B3TEAM.

Damian Żukiewicz
MAURITIUS 8/2018 – Darmowa wycieczka B3TEAM dla liderów!

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej!

Krok 1. 

DAMIAN ŻUKIEWICZ ARIZONA
My vacation home in ARIOZNA, USA

A ➙ SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube i zaznacz otrzymywanie powiadomień o nowych materiałach (kliknij w symbol dzwoneczka przy subskrybowaniu mojego kanału).

B ➙ Dodaj mnie do znajomych na FaceBook

C ➙ Obserwuj mnie na INSTAGRAM

Krok 2.

online investor
Damian Zukiewicz. Dubai. United Arab Emirates. 4/2019

Musisz posiadać konta na giełdach kryptowalut (oraz aplikacje na smartfon), aby móc inwestować i wypłacać pieniądze zarobione online.

A ➙ Załóż konto na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay (to BARDZO WAŻNE, ponieważ tylko na Polskiej giełdzie, będziesz mógł kupić BitCoin i dziesiątki innych kryptowalut zwykłym przelewem bankowym)

B ➙ Pobierz aplikację CloudToken (portfel kryptowalut na smartfon)

Krok 3.

Damian Żukiewicz
Doha, Qatar 2018

Zarejestruj się na stronach internetowych firm, z którymi współpracujemy. Po rejestracji wybierz i kup swój pierwszy pakiet, aby zarabiać pieniądze online.

ACloud Token (około 10% zysku miesięcznie dzięki trzymaniu swoich środków na portfelu)

UWAGA! WAŻNE (Krok 3)

Damian Żukiewicz zarobki
Inwestuje w Internecie od 2007 roku

W kroku 3. nie wystarczy zarejestrować się. Należy dokonać inwestycji w walutach cyfrowych (takich jak na przykład BitCoin, Ethereum, USDT lub innych), która umożliwi Ci zarabianie w internecie.

Jeśli nie zainwestujesz własnych pieniędzy w projekty wymienione powyżej, to nie zarobisz nawet 10 zł. miesięcznie w internecie.

Ile należy zainwestować? Nie ważna jest kwota inwestycji, ważne jest abyś zainwestował jakiekolwiek środki (waluty cyfrowe), bo dopiero wtedy zobaczysz wyniki tej inwestycji i będziesz mógł wyciągnąć wnioski na przyszłość oraz zdecydować, w którym z projektów czujesz się najlepiej i na którym chcesz się skupić w dalszych inwestycjach.


Zapraszamy Cię na EGZOTYCZNE, DARMOWE WAKACJE oraz PRAKTYCZNE SZKOLENIA z grupą B3TEAM, aż 4 razy w roku!

Darmowa wycieczka B3TEAM. Mauritius

Każda osoba, która zaangażuje się na 100% w promowanie WOLNOŚCI FINANSOWEJ wśród polaków oraz osób z całego świata, może polecieć z nami na całkowicie darmowe wakacje all inclusive!

Jak się zakwalifikować na wakacje z B3TEAM?

FutureNet
San Diego, słoneczna Kalifornia. 31 grudnia 2018

Przeczytaj książki Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Biznes 21 wieku”, a następnie dziel się zdobytą wiedzą ze swoimi znajomymi i ucz ich inteligencji finansowej, na przykład przez pokazanie im możliwości zarabiania przez internet.

Oczywiście, Twoi znajomi nie będą słuchać Twoich rad i nie będą chcieli uczyć się zarabiania w internecie, jeśli Ty sam nie pokażesz im swoich wyników czyli pieniędzy, które sam zarabiasz każdego miesiąca przez internet.

Jeśli chcesz zmian w swoim życiu, to czytaj odpowiednie książki i zmień swoich znajomych

Badź na bierząco z tym co dzieje się w Internecie !

 Subskrybuj mój kanał na YouTube, aby być na bierząco z najnowszymi informacjami

Jeśli zainwestujesz 0 zł. to nic nie zarobisz, bo 0 PLN x 25% = 0 zł. zysku!

Jeśli nie masz zamiaru inwestować własnych środków, to proszę nie rejestruj się w programach oraz na giełdach kryptowalut opisanych powyżej, bo nic na tym nie zarobisz.

Odbierz taże książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec”

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie

Wolność Finansowa. Robert Kiyosaki. Bardzo ważne video!

Robert Kiyosaki – Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec.

➙ Kliknij TUTAJ aby oglądnąć więcej filmów Roberta Kiyosaki.

Oglądnij każdy z filmów w skupieniu.

Ja sam, pomimo tego, że mam już ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów i inwestowaniu pieniędzy, oglądam materiały videoRoberta Kiyosaki minimum 1 raz w miesiącu.

KONTAKT z Damianem Żukiewicz – Napisz do mnie

Damian Żukiewicz
Ajo, Ariozna

Jeśli wykonałeś 3 pierwsze kroki opisane w zakładce START, możemy spotkać się i porozmawiać na żywo podczas jednej z wycieczek organizacji B3TEAM.

Wycieczki organizujemy minimum 4 razy w roku. Terminy wycieczek podajemy zawsze z wyprzedzeniem na naszych profilach FaceBook oraz YouTube.

Kliknij ➙ TUTAJ aby subskrybować mój kanał YouTube.

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zobacz moje obroty na rachunku firmowym przez ostatnie lata.

Zarobki Damian Żukiewicz
18 milionów zł. zarobione przez internet od 2007 roku.

Przez 1 tydzień kwietnia 2018 roku zarobiłem 300.000 zł.

Zarobki w Internecie
Prawie 300.000 zł. zarobione w 7 dni – Damian Żukiewicz

Nowy Dodge RAM 1500 kupiony za gotówkę dzięki prowadzeniu działalności gospodarczej i zarabianiu w internecie.

CarsVIP Damian Żukiewicz
Potwierdzenie przelewu dla salonu „CarsVIP” – RAM1500 5.7 HEMI Laramie LongHorn Edition

Nasz domek wakacyjny na prerii w Arioznie, kupiony dzięki zarabianiu w internecie!

Ariozna, USA

Podatki od zarobków w internecie

Od tego co zarabiam w Internecie płacę zwykły podatek dochodowy.

Każdego miesiąca płacę od 40.000 zł. ponad 100.000 zł. podatku, dzięki czemu policja, wojsko, szkoły oraz inne instytucje publiczne mogą dzielnie i służyć Polakom. Dzięki płaconym podatkom, partie rządzące krajem mogą rozdawać ludziom zasiłki w stylu 500+.

Podatki od kryptowalut
Podatek dochodowy 100.000 zł. od zarobków w internecie.
Damian Żukiewicz zarobki
Miesięczny podatek od zarobków z Internetu. Damian Żukiewicz. FutureNet.

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

Dominikana 2018

➙ Przeczytaj więcej o mojej życiowej MISJI !

Zacznij działać teraz!

inwestycja bitcoin
Kasia Żukiewicz – Qatar 2018

 

Zarabiam pasywnie, czyli 24h/dobę i przez 365 dni w roku (nawet wtedy kiedy śpię i nic nie robię) od 2000r.

Tesla model S Damian Żukiewicz

Nasze produkcje (organizacja b3team)

Nakręcony na Miliony

My FutureNet

Życie piękne jest

Przytul HAJS

Nie jesteś sam

BitCoin

Rhythm of FREEDOM

Fuerteventura 2017


Proszę uszanuj naszą pracę i 100% zaangażowanie w pomoc innym!

darmowa wycieczka b3team
Wycieczka B3TEAM. Mauritius 2018

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

Damian Żukiewicz
Liderzy B3TEAM
Jamajka
Grupa B3TEAM – Jamajka 2018

Jesteś gotowy zacząć dzisiaj?

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj proste kroki opisane poniżej!

Zacznij od edukujacji finansowej Roberta Kiyosaki

Robert Kiyosaki po polsku
 Bogaty Ojciec GRATIS

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki.


 

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Pozwól sobie pomoc!

Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?
 Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?

Możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, bez konieczności zmiany Twojego trybu życia.

Nie musisz zmieniać swojej pracy. Pewnie ją lubisz i jesteś bardzo zadowolony z tego jak zarabiasz pieniądze. Ja nie chcę zakłócać Ci tego stanu.

Wystarczy, że zaangażujesz się na około 10-30 minut dziennie. Nie musisz nawet wychodzić z domu bo „pracować” będziemy przez Internet.

Jesteś gotowy, więc zacznijmy dzisiaj!

Damian Żukiewicz
 Dubaj – 2018

Zacznij teraz z tym co masz, bo inaczej NIGDY nie zaczniesz i Twoje życie przeleci Ci przez palce w szarej, smutnej i dołującej przeciętności..

Już dawno, dawno temu Napoleon Hill dał nam do zrozumienia, żeby zacząć działać TERAZ!

Do not wait: the time will never be ‚just right’. Start where you stand, and work whatever tools you may have at your command and better tools will be found as you go along.

Ja tłumaczę to w tak:

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ! Zacznij tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz. W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ, z tym co masz i tam gdzie obecnie jesteś!
 Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz! W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

NIE MÓW, ŻE NIE MOŻESZ, tak zachowują się tylko TCHÓRZE !

Pracuję z ludźmi od 2001r. i przez te lata, miałem przyjemność nauczyć i poprawić życie wielu, wielu osób. Nie było łatwo, bo Polacy są absolutnymi MISTRZAMI w wymyślaniu WYMÓWEK i udowadnianiu tego, że nie mogą czegoś zrobić…

To bardzo smutna i najbardziej destrukcyjna cecha polaków, która dla ogromnej większości osób, działa tak, że ich życie przemija w miernocie, biedzie i niezadowoleniu.

Budzą się oni dopiero na „łożu śmierci” i wtedy komunikując się ze swoimi dziećmi, wnukami czy księdzem, mówią „Gdybym dostał jeszcze jedno życie, lub nawet dodatkowy 1 rok życia, które właśnie tracę, to ROBIŁBYM TYLKO TO CZEGO PRAGNĘ, A NIE TO, CO JEST BEZPIECZNE I ZGODNE Z TYM CZEGO OCZEKUJE MOJA RODZINA, SZEF W PRACY I ZNAJOMI.. OGROMNIE ŻAŁUJĘ TEGO, CZEGO NIE ZROBIŁEM..

 Napisz do mnie TERAZ! Nie czekaj do jutra, bo ono nie nadejdzie!

Pozdrawiam Ciebie bardzo gorąco!

Damian Żukiewicz


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.