FutureNet

Damian Żukiewicz – Kontakt

Proszę, wykonaj proste kroki opisane poniżej.Z

Krok 1. – NAJWAŻNIEJSZY KROK KU WOLNOŚCI FINANSOWEJ

→ Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

Link do rejestracji w FutureNet, FutureAdPro i FUTUROcoin ➙ KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ!

Po rejestracji w FutureNet, otrzymasz także dostęp do:

a) programu reklamowego FutureAdPro – zarabiasz pieniądze za oglądanie reklam przez 10 minut dziennie (Zarabiasz około 5% miesięcznie!) 

b) kryptowaluty FUTURO

c) zarabiania w portalu FutureNet (program tak zwanych „matryc”)

d) aplikacji BannersApp, dzięki której zarabiasz bez inwestycji, dzięki oglądaniu reklam na smartfonie!

Dobrze wystartuj i ODBIERZ GWARANTOWANY BONUS oraz książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki !

ile zarabia się w FutureNet
 Otrzymasz GWARANTOWANE pozycje w matrycach FutureNet (o wartości $1.685) całkowicie za DARMO !

BONUS 1 – Po zakupie minimum 1 paczki reklamowej w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $10 w postaci „matrycy” MEMBER (wartość $10) dzięki, której będziesz mógł zarobić nawet $44,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 2 – Po zakupie minimum 10 paczek reklamowych w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $35 w postaci „matryc” MEMBER i BASIC (wartość $35) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $110,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 3 – Po zakupie minimum 25 paczek reklamowych w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $85 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC i GOLD (wartość $85) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $221,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 4 – Po zakupie minimum 50 paczek reklamowych w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $185 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD i EXCLUSIVE (wartość $185) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $442,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet. Otrzymasz także paczkę wydobywczą FuturoCoin o wartości $100

BONUS 5 – Po zakupie minimum 100 paczek reklamowych w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $685 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD, EXCLUSIVE i SAPPHIRE (wartość $685) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $2,214,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

BONUS 6 – Po zakupie minimum 400 paczek reklamowych w programie FutureAdPro, otrzymasz dodatkowe $1685 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD, EXCLUSIVE, SAPPHIRE oraz ROYAL (wartość $1685) dzięki, którym będziesz mógł zarobić nawet $4,428,000 na aktywności w portalu społecznościowym FutureNet.

Bonusy powyżej są uznaniowe i przyznawane tylko przy pierwszym zakupie paczek reklamowych. 

Bogaty Ojciec gratis za darmo
 Twoja Wolność Finansowa jest na wyciągnięcie ręki.

Po rejestracji możesz skontaktować się ze mną aby odebrać książki i inne BONUSY na START. Napisz do mnie email: b3.damian.zukiewicz@gmail.com

 

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro i FuturoCoin) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro oraz FUTURO coin.


Krok 2 → Aktywuj konto na platformie kryptowalut CoinDeal

[BitBay to największa, polska, legalna i BEZPIECZNA giełda kryptowalut]


Krok 3 → Subskrybuj mój kanał na YouTube

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]


Proszę uszanuj naszą pracę i 100% zaangażowanie w pomoc innym!

UWAGA! Nasz 7 osobowy zespół, każdego dnia prowadzi rozmowy z ponad 100 osobami. Każdy z nas pracuje po minimum 10h dziennie! Ja (Damian Żukiewicz) pracuję bardzo często po 16h na dobę.

Bardzo Cię proszę, uszanuj naszą pracę i kontaktuj się z nami dopiero po tym jak wykonasz każdy z prostych kroków opisanych powyżej. W innym wypadku trudno nam będzie Tobie pomóc. Na początku musisz zarejestrować się w każdym z programów opisanych w punktach powyżej.

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

 • wiadomość prywatna na platformie FaceBook
 • email:  b3.damian.zukiewicz@gmail.com

WAŻNE ! Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych powyżej, proszę nie trać naszego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie.

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zobacz ile średnio zarabiam każdego miesiąca, oraz ile zarobiłem w Internecie przez ostatnie kilka lat.

b3team
Średnie miesięczne zarobki w Internecie – Damian Żukiewicz (wyciąg z konta bankowego)
ile zarabia Damian Żukiewicz
Zarobki w Internecie Damian Żukiewicz
RAM 1500
D7 USA – Nasz amerykański RAM1500

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

Damian Żukiewicz, FuturoCoin
Liderzy B3TEAM (FuturNet, FutureAdPro, BannersApp, FuturoCoin)
Jamajka
Grupa B3TEAM – Jamajka 2018

Jesteś gotowy zacząć dzisiaj?

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj proste kroki opisane poniżej!

Otrzymasz GWARANTOWANE 1.000 na START po zakupie paczek reklamowych w portalu FutureNet

Po rejestracji w FutureNet, zakup 50 tak zwanych paczek reklamowych, a otrzymasz aż BONUSY o wartości około 1.000 zł.

inwestycja bitcoin
 Kasia Żukiewicz – Qatar 2018

Po wykonaniu powyższych kroków oraz po dokonaniu zakupu 50 paczek reklamowych w FutureAdPro, skontaktuj się ze mną ➙ ZUKIEWICZ.com/KONTAKT

UWAGA! Z bonusu mogą skorzystać tylko i wyłącznie osoby, które zarejestrowały się w FutureNet pomiędzy 10 kwietnia 2018r. a 31 grudnia 2022r. i zrobiły to poprzez kliknięcie w link ➙ FutureNetPortal.com

Bonus ten jest przyznawany dobrowolnie jako darowizna i może być odwołany w każdym momencie.

Odbierz książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec” za DARMO

Robert Kiyosaki po polsku
 Bogaty Ojciec GRATIS

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Pomogę Ci zwolnić się z pracy na etacie i rozpocząć własny Biznes oparty na nowych technologiach (współpraca z organizacją #b3team).

Już po kilku miesiącach od startu możesz zarabiać minimum 3.000 zł. miesięcznie, a po kilku latach możesz tak jak ja zdobyć WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie

 

Zarabiam pasywnie, czyli 24h/dobę i przez 365 dni w roku (nawet wtedy kiedy śpię i nic nie robię) od 2000r.

Tesla model S Damian Żukiewicz

Zapraszamy Cię do FutureNet i Futuro Coin!

Roman Ziemian i Damian Żukiewicz
Zapraszamy Cię do FutureNet i Futuro Coin

Dajcie tylko proszę znać kogo zapraszacie na #FutureNetEvent2017 do ekskluzywnego centrum ICE w Krakowie 💎💎💎 Każdy, kto zaprosi na nasz event znajomych ze swojego zespołu, otrzymuje 100% #GRATIS pozycję SAPPHIRE czyli ponad 2.000 PLN ($500) 💸💸💸Więcej info o 222 #DARMOWYCH #wejściówkach na FutureNet EVENT oraz 22 nagrodach po $500 i 2 nowych #BMW serii 3 przeczytasz na → http://zukiewicz.com/futurenet-event2017/#startCentrum Kongresowe ICE w Krakowie ma się rozlecieć od #POZYTYWNEJ #ENERGII jaką tam wspólnie stworzymy 💃🏽🔥🕺#FutureNet i #FutureAdPro to #Bezpieczna #INWESTYCJA #ZUKIEWICZcom #B3TEAM..PS. Wiem, że wielu z Was woli promować eventy programów #revshare, które płacą 2%-5% dziennie i działają przez 3 miesiące a potem BANKRUTUJĄ. Sorry, ale #debile (sam nim kiedyś byłem, więc się nie obrażajcie) nie biorą udział w mojej promocji. #PEACE and #LOVE ✌️❤️✨Damian Żukiewicz

Opublikowany przez Damian Żukiewicz Piątek, 3 lutego 2017

ZACZNIJ ZARABIAĆ TERAZ KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ!

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Pozwól sobie pomoc!

Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?
 Mam sprawdzone rozwiązanie, żeby polepszyć Twoje życie! Skorzystasz z mojej pomocy?

Pomogę Ci zarabiać dodatkowe pieniądze, bez konieczności zmiany Twojego trybu życia.

Nie musisz zmieniać swojej pracy. Pewnie ją lubisz i jesteś bardzo zadowolony z tego jak zarabiasz pieniądze. Ja nie chcę zakłócać Ci tego stanu.

Wystarczy, że zaangażujesz się na około 10-30 minut dziennie. Nie musisz nawet wychodzić z domu bo „pracować” będziemy przez Internet.

Jesteś gotowy, więc zacznijmy dzisiaj!

Damian Żukiewicz
 Dubaj – 2018

Jeśli już wiesz, jeśli już jesteś pewny tego, że ruszysz do przodu (małymi kroczkami, ale do przodu) i zaczniesz działać w kierunku osiągnięcia swojego celu finansowego (np. zarabianie dodatkowego 100 zł. dziennie bez zmiany dotychczasowej pracy), to teraz napisz do mnie i zaczynamy!

Zacznij teraz z tym co masz, bo inaczej NIGDY nie zaczniesz i Twoje życie przeleci Ci przez palce w szarej, smutnej i dołującej przeciętności..

Już dawno, dawno temu Napoleon Hill dał nam do zrozumienia, żeby zacząć działać TERAZ!

Do not wait: the time will never be ‚just right’. Start where you stand, and work whatever tools you may have at your command and better tools will be found as you go along.

Ja tłumaczę to w tak:

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ! Zacznij tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz. W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ, z tym co masz i tam gdzie obecnie jesteś!
 Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz! W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

NIE MÓW, ŻE NIE MOŻESZ, tak zachowują się tylko TCHÓRZE !

Pracuję z ludźmi od 2001r. i przez te lata, miałem przyjemność nauczyć i poprawić życie wielu, wielu osób. Nie było łatwo, bo Polacy są absolutnymi MISTRZAMI w wymyślaniu WYMÓWEK i udowadnianiu tego, że nie mogą czegoś zrobić…

To bardzo smutna i najbardziej destrukcyjna cecha polaków, która dla ogromnej większości osób, działa tak, że ich życie przemija w miernocie, biedzie i niezadowoleniu.

Budzą się oni dopiero na „łożu śmierci” i wtedy komunikując się ze swoimi dziećmi, wnukami czy księdzem, mówią „Gdybym dostał jeszcze jedno życie, lub nawet dodatkowy 1 rok życia, które właśnie tracę, to ROBIŁBYM TYLKO TO CZEGO PRAGNĘ, A NIE TO, CO JEST BEZPIECZNE I ZGODNE Z TYM CZEGO OCZEKUJE MOJA RODZINA, SZEF W PRACY I ZNAJOMI.. OGROMNIE ŻAŁUJĘ TEGO, CZEGO NIE ZROBIŁEM..

 Napisz do mnie TERAZ! Nie czekaj do jutra, bo ono nie nadejdzie!

Pozdrawiam Ciebie bardzo gorąco!

Damian Żukiewicz


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Inwestowanie pieniędzy, prowadzenie własnego biznesu (także w internecie) oraz każde działania mające na celu zarabianie pieniędzy, wiążą się z ryzykiem utraty nawet całości kapitału własnego (wszystkich pieniędzy jakie przeznaczysz na biznes czy inwestycję). 

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

9 myśli nt. „Damian Żukiewicz – Kontakt

 1. Irek Wrobel

  Witaj Damian 🙂

  Właśnie trafiłem na Twoją stronę. Z całego serca błogosławię Tobie. Błogosławię cały Twój sukces.

  PS
  Dziękuję ci bardzo, że uruchomiłeś tą stronę. Właśnie zobaczyłem jeden z filmów, na twojej stronie. Prawdopodobnie, gdyby nie ty, nigdy nie dowiedziałbym się o istnieniu Jacka Walkiewicza.
  Kiedyś słyszałem:
  ..nauczyciel przychodzi, gdy uczeń jest gotowy..
  Dziękuję ci raz jeszcze i z całego serca życzę samych sukcesów !!!!

  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
  1. dr Ziuber Autor wpisu

   Dzięki za miłe słowa Irek 🙂

   Bardzo mi jest miło, że trafiłeś do mnie i sam sobie pomogłeś.

   Pozdrawiam Cię mocno i słonecznie !
   Peace & LoVe
   Damian Żukiewicz

   Odpowiedz
  1. dr Ziuber Autor wpisu

   Czesc:)

   Wspolpraca nie polega na klikaniu w banery. Nie polega na wplacaniu mi pieniedzy czy obstawianiu wynikow w zakladach bukmacherskich. Nie namawiam Cie też na zakladanie swojej firmy i placenie ZUSu i podatków debilom (ludziom, ktorzy rozdają pieniądze innym).

   To jest Biznes XXI wieku. Biznes z epoki informacyjnej. Jeśli teraz napisze Tobie na czym polega wspolpraca, to wybacz mi, ale pewnie mnie nie zrozumiesz i stracisz szanse na wyjscie z szarego zycia (mowie tutaj ogolnie, nie do Ciebie osobiscie, ale do kazdego, przecietnego czlowieka takiego jak ja, mój kolega czy Ty.

   Jeśli chcesz na prawdę zarabiac i zminic swoje życie, to dam Ci 100% GWARANCJI na 90 dni! Jeśli w tym czasie nie bedziesz zadowolony z efektów wspolpracy to mozesz sie wycofać (w ogóle to zawsze mozesz sie wycofać, bez pytania mnie czy kogokolwiek o zdanie).

   Najpierw jednak kup sobie książkę „Biznes XXI wieku” oraz „Młody Bogaty Rentier” Roberta Kiyosaki – a potem przeczytaj te ksiązki minimum 4 razy w ciągu 30 dni. Jeśli to zrobisz, to będziesz w 100% przekonany do tego, żeby wyjść z durnego „wyścigu szczurów” w którym się znajdujesz. Nie obrażam Cię, ja też jestem jeszcze jedną nogą w tym wyścigu dla debili. Jestem tam jednak ze świadomością, że już z niego wychodzę i nie wrócę tam nigdy, bo pracuje nad budowę Biznesu XXI wieku, i na własnej skórze i własnym portfelu, zdążyłem już doświadczyć jak wspaniały jest to Biznes.

   Kończę i wracam do pracy! 28 września ODPALAM swój Biznes na MAXA i ruszam z programem 90 dni. Każdy kto dołączy do mojego zespołu jeszcze w fazie Pre-launch (czyli przed oficjalnym startem), otrzyma 50% gotowego, zbudowanego Biznesu. Teraz nie wiesz jeszcze co to oznacza, ale proszę Cię zaufaj mi, nie chwal się żonie, nie mów nic znajomym i przetestuj mnie na żywo, a po 3 miesiącach powiesz swoim „przeciętnym” znajomym, że (przeznaczając max 20h miesięcznie )w Internecie, zarabiasz więcej niż w oni przez cały miesiąc na etacie.

   Jeśli jesteś zdecydowany dołączyć to Wejdź w zakładkę KONTAKT i napisz do mnie. Jeśli jednak chcesz tylko zapytać, zastanowić się to nie pisz do mnie tylko kup książki jakie Ci poleciłem, i porozmawiamy za 30 dni, tylko wtedy będziesz miał już 2 razy więcej pracy, żeby dojść na zadawalający Cię poziom zarobków.

   Do zobaczenia na Żywo 🙂
   Damian Żukiewicz

   Odpowiedz
 2. Pingback: Lecisz ze mną? | Damian Żukiewicz

 3. Pingback: Biznes XXI wieku – Buduj rurociąg, którym popłyną pieniądze dla Ciebie | Damian Żukiewicz

 4. Ania Marczykow

  Damian dziekuje za wszytko co dla mnie zrobiles. Nie znamy sie jeszcze osobiscie ale korzystam z twoich rad i motywujacych tekstow kazdego dnia. Mieszkam w USA, ale juz wkrotce odwiedze moja ojczyzne i mam nadzieje ze sie zobaczymy na zywo!

  Zycze dalszych sukcesow w poprawianiu na lepsze zycia takich zwyczajnych ludzi jak ja.

  pozdrawiam. Ania

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.