Malta AI & Blockchain Summit

Druga edycja Malta AI & Blockchain Summit osiągnęła rekordową liczbę – ponad 5500 delegatów wzięło udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Wśród nich był zespół CoinCasso, który był najliczniejszy – reprezentowało go aż 40 osób!

Konferencja, która odbyła się w hotelu Hilton w St. Julians, przyciągnęła gości z całego świata i przedstawicieli wielu znanych firm z branży blockchain.

Oto komentarze niektórych z nich:
„Jak zawsze genialne [wydarzenie]. Mnóstwo interesujących ludzi, zarówno potencjalnych inwestorów, jak i usługodawców”,powiedział nam przedstawiciel Fasttoken – Artem Harutyunyan.

„Fasttoken zwykle bierze udział w tych szczytach, fascynujące jest to, jak zdumieni są ludzie, którzy słuchają i poznają naszą technologię. Możesz ich spotkać tylko tutaj”– dodał.

Fasttoken to pierwsze w pełni zdecentralizowane rozwiązanie do gier hazardowych i zakładów oparte na blockchain, zapewniające 100% przejrzystości, bezpieczeństwa i uczciwości wszystkim zaangażowanym stronom w świecie hazardu online.

„Znowu zespół Malta Blockchain Summit zorganizował wielkie wydarzenie. Do konferencji przyłączyło się wielu interesujących ludzi z całego świata, którzy przyczynili się do tego, że Malta jest wyspą blockchain ze swoją niesamowitą społecznością”– powiedział Oliver Marco La Rosa, dyrektor operacyjny w Globiance. Globiance to „połączenie banku i giełdy kryptowalut”.

Co się wydarzyło na szczycie?

Dzień 1, który rozpoczął się przemówieniem wygłoszonym przez premiera Malty. Niektóre z najciekawszych wystąpień wygłosili Bobby Lee, Roger Ver i Dr Larry Sanger (Wikipedia). Dzień 1 zakończyły Gala Awards. Nagrodę influencera roku Blockchain i A.I. zdobył Bitcoin.com.

Dzień 1 rozpoczął się przemówieniem wygłoszonym przez premiera Malty – Joseph Muscat.
„Musimy zadbać o to, aby inne kraje przyjęły tę technologię [blockchain]”,powiedział.

Później było wiele różnych paneli, niektóre z nich dotyczyły następujących tematów:

„Zdecentralizowane A.I .: ryzyko egzystencjalne czy pomyślna przyszłość?”

„Jak blockchain, A.I. i IOT zbiegną się w następnej dekadzie?”

„Czym jest web 3.0 i dlaczego ma to znaczenie?”– przemówienie wygłosił dr Larry Sanger, współzałożyciel Wikipedii. Dr Sanger mówił między innymi o tym, w jaki sposób media społecznościowe nadal dominują w naszym życiu społecznym i podkreślił, że korporacje Big Tech coraz bardziej współpracują z rządami na całym świecie.

„Eksploracja danych: twoja tożsamość online: A.I., Big Data, blockchain i tożsamość online spotkały się w nieuniknionym skrzyżowaniu.”

„Jak A.I. kształtuje zmieniający się rynek pracy?”

„Jak możemy pogodzić bezpieczeństwo blockchain z szalejącymi hackami?”,z Pascalem Gauthierem z Ledger.

„Bitcoin: renesans walutowy XXI wieku”,przemówienie wygłoszone zdalnie przez Tima Drapera.

„Czy globalny zdecentralizowany system finansowy jest możliwością czy utopią?”: Zdecentralizowany ekosystem finansowy ma na celu rozwiązanie kluczowych problemów infrastrukturalnych w dziedzinie finansów. Czy ten prototyp odniesie sukces tam, gdzie inni zawiedli?, z Ericiem Van Der Kleijem z C4DR.

„Przyszłość cyfrowych pieniędzy”z Bobbym Lee z Fundacji Bitcoin. Podczas gdy krótkoterminowa zmienność kryptowalut szaleje, trwająca adaptacja cyfrowych pieniędzy sprawia, że ​​przejście jest pewne.

„W jaki sposób blockchain przynosi korzyści społeczne wschodzącym gospodarkom”: Kraje rozwijające się, takie jak Indie, Kenia i inne w Afryce Wschodniej, odkrywają szereg aplikacji dla blockchain, które obiecują bezpieczny mechanizm peer-to-peer do weryfikacji informacji.

Oto program drugiego dnia:

Konferencja A.I., IOT i Big Data była współorganizowana przez Umnai.„Myślę, że będzie to najbardziej przełomowe wydarzenie w najnowszej historii; w rzeczywistości może to być ostatni wynalazek, jakiego ludzie mogą kiedykolwiek potrzebować”,powiedział Angelo Dalli, dyrektor generalny Umnai. Umnai „buduje etyczne rozwiązania AI, które pozytywnie wpływają na społeczeństwo”.

Projekt Gojoy.com wygrał Blockchain Battle (Bitwę Blockchain) z pulą nagród 100,000 euro.

Część Blockchain Investment & The Future of Digital Money (Inwestycja w Blockchain & Przyszłość Cyfrowych Pieniędzy) była współorganizowana przez TRAXALT. Traxalt jest„cyfrowym protokołem walutowym (TXT) lub kryptowalutą i protokołem blockchain, który tworzy ogromne przetwarzanie płatności na globalną skalę, hashowanie danych, zbieranie informacji i interfejsy API raportowania dla firm, które chcą stworzyć przejrzysty i godny zaufania ekosystem do zawierania transakcji, a także upraszczania ich i prowadzenia ewidencji płatności”.

Jednym z najciekawszych paneli podczas tej części był panel z Tony’m Vays’em.

Obejrzyjcie więcej zdjęć, które drużyna CoinCasoo zrobiła podczas tego wydarzenia:

Kolejna edycja Malta Blockchain Summit odbędzie się w dniach 7-8 listopada!


źródło: coincassogroup.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.