Damian Żukiewicz Dubai

Matryce FutureNet

Oglądnij uważnie 2 filmy (prezentacje) dotyczące zarabiania w matrycach FutureNet. T

Gdy wykonasz poniższe – podstawowe i niezbędne do startu – kroki napisz do mnie wiadomość prywatną – przedstawię Ci wszystkie możliwości jakie daje rejestracja na portalu społecznościowym FutureNet oraz udział w programie reklamowym FutureAdPro i BannersApp. Pokażę Ci również potencjał kryptowaluty FuturoCoin!

UWAGA! FutureNet nie jest platformą inwestycyjną. Przed przystąpieniem do programu zapoznaj się z jego zasadami (regulamin i zasady dostępne przy rejestracji) oraz oglądnij każde video oraz przeczytaj wszystkie zasady dostępne pod adresem: zukiewicz.com/zasady


Jeśli chcesz zacząć zarabiać, proszę, wykonaj teraz proste kroki:

Futurocoin iwestycja
Zbyszek Lemański i Damian Żukiewicz. FutureNet

KNAJWAŻNIEJSZY PIERWSZY KROK !

KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ w FutureNet

➙ Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

➙ Polub FanPage FutureNet, aby być na bierząco z wszystkimi informacjami!

Po rejestracji w FutureNet, otrzymasz także dostęp do:

a) programu reklamowego FutureAdPro 

b) kryptowaluty FUTURO

c) portalu FutureNet (program tak zwanych „matryc”)

d) aplikacji na telefon komórkowy – możesz zarabiać za każdym razem kiedy odblokowujesz ekran

WAŻNE ! Czym jest FutureNet? Oglądnij video.

Oglądnij uważnie video poniżej. Jak działają matryce FutureNet? Dokładne wyjaśnienie.

Jeśli dołączysz do mojego zespołu FutureNet, możesz otrzymać GRATIS nawet wszystkie matryce FutureNet o wartości około 6.000 zł. (matryce za: $10, $25, $50, $100, $500 i $1.000 – razem $1.685).

BONUS 1 – Po zakupie minimum 1 paczki reklamowej w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $10 w postaci „matrycy” MEMBER (wartość $10).

BONUS 2 – Po zakupie minimum 10 paczek reklamowych w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $35 w postaci „matryc” MEMBER i BASIC (wartość $35).

BONUS 3 – Po zakupie minimum 25 paczek reklamowych w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $85 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC i GOLD (wartość $85).

BONUS 4 – Po zakupie minimum 50 paczek reklamowych w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $185 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD i EXCLUSIVE (wartość $185). Otrzymasz także paczkę wydobywczą FuturoCoin o wartości $100

BONUS 5 – Po zakupie minimum 100 paczek reklamowych w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $685 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD, EXCLUSIVE i SAPPHIRE (wartość $685) 

BONUS 6 – Po zakupie minimum 400 paczek reklamowych w programie FutureAdProotrzymasz dodatkowe $1685 w postaci „matryc” MEMBER, BASIC, GOLD, EXCLUSIVE, SAPPHIRE oraz ROYAL (wartość $1685) 

ile zarabia się w FutureNet
Otrzymasz GWARANTOWANE pozycje w matrycach FutureNet (o wartości $1.685) całkowicie za DARMO !

Bonusy powyżej są uznaniowe i przyznawane tylko przy pierwszym zakupie paczek reklamowych. 

Po rejestracji w FutureNet i aktywacji swojego konta skontaktuj się ze mną, aby odebrać Bonusy na START.

Oglądnij jeszcze raz materiał o zarabianiu w FutureNet!

WAŻNE !

Pamiętaj, że uczestnictwo w FutureNet to NIE JEST PROGRAM INWESTYCYJNY. FutureNet to międzynarodowa firma zapoczątkowana w 2014 roku, posiadająca ponad 5 milionów partnerów na całym świecie. Firma dzieli się swoimi zyskami z aktywnymi uczestnikami według zasad ustalonych w regulaminie.

WAŻNE! Przed rejestracją w FutureNet i podjęciem działań w programach FutureAdPro, programie matryc, BannersApp, kopalni FuturoCoin (futuro network) oraz innymi częściami firmy FutureNet ZAPOZNAJ SIĘ DOKŁADNIE Z REGULAMINAMI TYCH PROGRAMÓW.

Firma dzieli się uczciwie swoimi zyskami od wielu wielu lat ze swoimi użytkownikami, i choć zasady wynagradzania użytkowników FutureNet są niemal niezmienne od 5 lat, to firma zobligowana zasadami prawa nie może zagwarantować Tobie konkretnych zarobków w przyszłości.

Abyś lepiej zrozumiał brak możliwości dania nam GWARANCJI określonego wynagrodzenia, podam Ci przykład z funduszami inwestycyjnymi, lokatami bankowymi czy samodzielnym prowadzeniem biznesu.

Jak widzisz reklamę funduszu inwestycyjnego czy lokaty bankowej, to z reklamy telewizyjnej lub internetowej możesz dowiedzieć się, że dany fundusz lub bank zarobi dla Ciebie np. 2% rocznie. Jednak przy tej liczbie umiejscowiona jest tak zwana gwiazdka (drobny druk), który wyjaśnia, że konkretny zysk nie może być gwarantowany z uwagi na ciągle zmieniające się warunki ekonomiczne i gospodarcze w danym kraju, na danym kontynencie jak i na całym świecie.

Podobnie wygląda sytuacja z prowadzeniem własnego biznesu. Twój znajomy może od 10 lat prowadzić swój warsztat samochodowy i jego średnio-miesięczny zysk z prowadzonego biznesu wynosi około 10.000 zł. Jeśli jednak nastanie kryzys w danym rejonie lub właściciel warsztatu będzie musiał zmagać się z brakiem pracowników, to jego miesięczne dochody mogą spaść do np. 3.000 zł. miesięcznie. Może też on nie poradzić sobie z prowadzeniem biznesu i będzie musiał go zamknąć, a wtedy jego dochody spadną do 0 zł. (zero).

BONUS aż 20% na zakup paczek reklamowych w FutureAdPro! oraz inne, dodatkowe BONUSY o wartości ponad 6.000 zł.

Damian Żukiewicz Dubai
Nowe osoby w zespole #B3TEAM otrzymują nawet 6.000 zł. BONUS na START

Rejestrując się w programie FutureAdPro z mojego bloga, lub z polecenia osoby należącej do grupy B3TEAM, otrzymujesz aż 20% więcej!

Przykładowo, jeśli chcesz zakupić 20 paczek reklamowych, których koszt zakupu wynosi $1000, to przed ich zakupem skontaktuj się ze mną poprzez prywatną wiadomość w portalu FaceBook lub emailem. 

Za 20 paczek zapłacisz tylko $800, a nie $1000 czyli aż $200 mniej!

Za 50 paczek zapłacisz tylko $2,000, a nie $2,500 czyli aż $500 mniej!

Za 100 paczek zapłacisz tylko $4,000, a nie $5,000 czyli aż $1,000 mniej!

Ile zyskujesz działając z B3TEAM? 


UWAGA! Przed zakupem paczek reklamowych skontaktuj się ze mną. Powyższa promocja jest uznaniowa i zależy od aktualnych wyników grupy B3TEAM.

Dobrze wystartuj i ODBIERZ GWARANTOWANY BONUS oraz książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki !

Bonusy powyżej są uznaniowe i przyznawane tylko przy pierwszym zakupie paczek reklamowych. 

ile zarabia się w FutureNet
Otrzymasz GWARANTOWANE pozycje w matrycach FutureNet (o wartości $1.685) całkowicie za DARMO !

Po rejestracji możesz skontaktować się ze mną aby odebrać książki i inne BONUSY na START. Napisz do mnie email: b3.damian.zukiewicz@gmail.com

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro i FuturoCoin) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro oraz FUTURO coin.

Krok 1 ➙ Rejestracja w FutureNet

Krok 2 ➙ Aktywuj konto na platformie kryptowalut CoinDeal

Gdzie sprzedać futurocoin
Bezpieczna, polska giełda kryptowalut CoinDeal

[Na tej giełdzie możesz sprzedawać i kupować FuturoCoin oraz inne kryptowaluty

Krok 3 ➙ Subskrybuj mój kanał na YouTube

Krok 4 ➙ Polub FanPage FutureNet, aby być na bierząco z wszystkimi informacjami!

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]

Proszę uszanuj naszą pracę i 100% zaangażowanie w pomoc innym!

UWAGA! Nasz 7 osobowy zespół, każdego dnia prowadzi rozmowy z ponad 100 osobami. Każdy z nas pracuje po minimum 10h dziennie! Ja (Damian Żukiewicz) pracuję bardzo często po 16h na dobę.

Bardzo Cię proszę, uszanuj naszą pracę i kontaktuj się z nami dopiero po tym jak wykonasz każdy z prostych kroków opisanych powyżej. W innym wypadku trudno nam będzie Tobie pomóc. Na początku musisz zarejestrować się w każdym z programów opisanych w punktach powyżej.

KONTAKT z Damianem Żukiewicz – Napisz do mnie

b3team
Bartek i Damian Żukiewicz – B3TEAM

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

  • wiadomość prywatna na platformie FaceBook
  • email:  b3.damian.zukiewicz@gmail.com

WAŻNE ! Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych powyżej, proszę nie trać naszego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie.

FuturoCoin

NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCA SIĘ KRYPTOWALUTA 2018 roku

➙ Dowiedz się więcej o FUTURO tutaj!

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zobacz ile zarobiłem w Internecie przez ostatnie kilka lat.

FutureNet
Zarobki z internetu – Damian Żukiewicz
Katarzyna Żukiewicz
Tesla model S – Kasia Żukiewicz #b3team

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

damian żukiewicz
Fundacja „b3team – Nie jesteś sam”

Jesteś gotowy zacząć dzisiaj?

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj proste kroki opisane poniżej!

Po rejestracji w FutureNet, zakup 50 paczek reklamowych, a otrzymasz BONUSY o wartości około 1.000 zł.

inwestycja bitcoin
Kasia Żukiewicz – Qatar 2018

Po wykonaniu powyższych kroków oraz po dokonaniu zakupu 50 paczek reklamowych w FutureAdPro, skontaktuj się ze mną ➙ ZUKIEWICZ.com/KONTAKT

UWAGA! Z bonusu mogą skorzystać tylko i wyłącznie osoby, które zarejestrowały się w FutureNet pomiędzy 10 kwietnia 2018r. a 31 grudnia 2020r. i zrobiły to poprzez kliknięcie w link ➙ FutureNetPortal.com

Bonus ten jest przyznawany dobrowolnie jako darowizna i może być odwołany w każdym momencie.

Odbierz książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec” za DARMO

Robert Kiyosaki po polsku
Bogaty Ojciec GRATIS

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Pomogę Ci zwolnić się z pracy na etacie i rozpocząć własny Biznes oparty na nowych technologiach (współpraca z organizacją #b3team).

Już po kilku miesiącach od startu możesz zarabiać minimum 3.000 zł. miesięcznie, a po kilku latach możesz tak jak ja zdobyć WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie

Tesla model S Damian Żukiewicz

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Pozwól sobie pomoc!

Jesteś gotowy, więc zacznijmy dzisiaj!

Damian Żukiewicz
Dubaj – 2018

Zacznij teraz z tym co masz, bo inaczej NIGDY nie zaczniesz i Twoje życie przeleci Ci przez palce w szarej, smutnej i dołującej przeciętności..

Już dawno, dawno temu Napoleon Hill dał nam do zrozumienia, żeby zacząć działać TERAZ!

Do not wait: the time will never be ‚just right’. Start where you stand, and work whatever tools you may have at your command and better tools will be found as you go along.

Ja tłumaczę to w tak:

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ! Zacznij tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz. W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ, z tym co masz i tam gdzie obecnie jesteś!
Czas nigdy nie będzie idealny! Zacznij działać TERAZ tam gdzie jesteś i z takimi zasobami finansowymi i umiejętnościami jakie obecnie posiadasz! W miarę upływu czasu będziesz coraz lepszy, nagle okoliczności zaczną Tobie sprzyjać i OSIĄGNIESZ WSZYTKO TO O CZYM MARZYSZ!

NIE MÓW, ŻE NIE MOŻESZ, tak zachowują się tylko TCHÓRZE !

Pracuję z ludźmi od 2001r. i przez te lata, miałem przyjemność nauczyć i poprawić życie wielu, wielu osób. Nie było łatwo, bo Polacy są absolutnymi MISTRZAMI w wymyślaniu WYMÓWEK i udowadnianiu tego, że nie mogą czegoś zrobić…

To bardzo smutna i najbardziej destrukcyjna cecha polaków, która dla ogromnej większości osób, działa tak, że ich życie przemija w miernocie, biedzie i niezadowoleniu.

Budzą się oni dopiero na „łożu śmierci” i wtedy komunikując się ze swoimi dziećmi, wnukami czy księdzem, mówią „Gdybym dostał jeszcze jedno życie, lub nawet dodatkowy 1 rok życia, które właśnie tracę, to ROBIŁBYM TYLKO TO CZEGO PRAGNĘ, A NIE TO, CO JEST BEZPIECZNE I ZGODNE Z TYM CZEGO OCZEKUJE MOJA RODZINA, SZEF W PRACY I ZNAJOMI.. OGROMNIE ŻAŁUJĘ TEGO, CZEGO NIE ZROBIŁEM..

Damian Żukiewicz - Rzym 2015
Napisz do mnie TERAZ! Nie czekaj do jutra, bo ono nie nadejdzie!

Pozdrawiam Ciebie bardzo gorąco!

Damian Żukiewicz


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/