WOLNOŚĆ i WSPANIAŁE ŻYCIE !

Mam MARZENIE i jestem ABSOLUTNIE PEWIEN, że je ZREALIZUJĘ, ale POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY!

Wraz z osobami, które już mi pomagają (organizacja B3TEAM), ale także z Tobą (tak Tobą, który właśnie czytasz to zdanie), wyciągniemy dosłownie MILIONY osób z „wyścigu szczurów” w jakim żyją na co dzień!

Pokażemy ludziom, jak żyje się życiem WYKREOWANYM przez SAMEGO SIEBIE!

Damy przykład i nauczymy każdego kto tylko zechce, tego jak ZARABIAĆ PIENIĄDZE w Internecie, bawiąc się przy tym i pomagając innym.

Sprawimy, że miliony ludzi na całym świecie doświadczy FINANSOWEJ WOLNOŚCI i resztę swojego życia spędzi w SZCZĘŚCIU i RADOŚCI!

Większość z nas, żyje teraz życiem na bardzo, bardzo niskim poziomie. Ludzie boją się nawet pomyśleć o czymś wspaniałym, a przecież każdy z nas zasługuje i jest zdolny czerpać z wszystkich bogactw i dobrodziejstw naszego wszechświata.

Pierwszym i moim zdaniem najważniejszym problemem współczesnego człowieka, jest brak umiejętności zarabiania pieniędzy poza standardową pracą.

Nie chce na początku zbyt mocno Cię dołować i nie powiem Ci o tym, że praca na etacie to najbardziej ryzykowne podejście do zarabiania pieniędzy w XXI wieku.

To co chcę Ci pokazać, to możliwość dorobienia „po godzinach”, to szansa na może niewielkie pieniądze na początek (wypłata rzędu 600-1,200 zł. miesięcznie), ale miej na uwadze to, że na współpracę poświęcisz tylko 2-6 godzin na tydzień i co ważne nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu (świat wkroczył w epokę informacji, więc pracujemy przez internet, telefon, skype, FB, itp.)

Zarabiaj jak ludzie XXI wieku
Zarabiaj jak ludzie XXI wieku

Pamiętaj też o tym, że pomimo tego, że wynagrodzenie nie jest duże jak na początek, to w Biznesie XXI wieku, zarabiamy latami i dostajemy wynagrodzenie za raz wykonaną pracę!

Wiesz co to jest przychód pasywny? Pewnie o tym nie słyszałeś, i radzę Ci, nie pytaj swoich „przeciętnych” znajomych o czy oni słyszeli o tym, żeby dostawać pieniądze latami za raz wykonaną pracę. Twoi jak i moi znajomi powiedzą Ci tylko tyle, żebyś „uważał”, „żebyś lepiej znalazł sobie dodatkową pracę na myjni samochodowej lub w McDonalds, a nie pracował w internecie”. Dla nich jest to absolutną prawdą, bo nie znają nikogo, kto zarabia pasywnie.

Chcesz zarabiać pasywnie? Napisz do mnie!
Ja pracuję tam gdzie chcę, na plaży, na lotnisku. Mogę pracować w Kenii, Kambodży lub na Fuercie… Chcesz być WOLNYM CZŁOWIEKIEM? Napisz do mnie.

Nie jesteś sam! Możesz być z nami!

→  Dołącz do B3TEAM TERAZ i ciesz się przychodami pasywnymi i wolnością finansową dzięki zarabianiu w Internecie!

Historia po której zrozumiesz, to że pracując na etacie stajesz się NIEWOLNIKIEM i zawsze będziesz BIEDNY..


Zaczniesz TERAZ? Jestem gotowy, żeby Ci POMÓC!

Damian Żukiewicz
Wycieczka b3team – Jamajka 2018

ZRÓB tylko 3 PROSTE KROKI

Robert Kiyosaki „Bogaty Ojciec” – NAJLEPSZA EDUKACJA BIZNESOWA !

Dlaczego warto inwestować i prowadzić własny biznes.

➙ Kliknij TUTAJ aby oglądnąć więcej filmów Roberta Kiyosaki.

Oglądnij każdy z filmów w skupieniu.

Ja sam, pomimo tego, że mam już ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów i inwestowaniu pieniędzy, oglądam materiały videoRoberta Kiyosaki minimum 1 raz w miesiącu.

Jesteś bliżej SUKCESU..

Kasia i Damian Żukiewicz

Jestem ZMOTYWOWANY NA WIĘCEJ i dzielę się swoją POZYTYWNĄ ENERGIĄ z innymi.

Zmotywowany na Więcej!
Zmotywowany na Więcej! – Rzym 2015

Ja pomogę Ci zarabiać dodatkowe kilka tysięcy złotych (na początek może kilka stówek), bez konieczności zmiany pracy, w której jesteś obecnie, a Ty dasz mi część swojej pozytywnej energii, bez której ja nie jestem w stanie żyć 🙂

Pomożesz mi?

Jeśli na prawdę zdecydujesz się pomóc mi i moim kolegom z B3TEAM, to nawet nie zauważysz, jak Twoje życie zmieni się na lepsze, i nie mówię tu tylko o kwestiach oczywistych takich jak większe pieniądze, ale mam na myśli coś znaczenie ważniejszego..

Pamiętaj „To co dajesz od siebie innym, bez oczekiwania na zapłatę, powraca do Ciebie ze zdwojoną siłą! Zawsze wraca!” Daj więc coś od siebie – pomóż mi, a zostaniesz sowicie wynagrodzony i co ważniejsze poczujesz, że żyjesz, bo będziesz ratował wiele ludzkich istnień..

Motivated 4 More - Zmotywowani na Więcej
Ja już RUSZYŁEM, a Ty?

Chcesz LEPSZEGO ŻYCIA? Tylko Ty musisz się zmienić

Aby, stworzyć życie w którym sam będziesz decydował o swoim jutrze, musisz przejść przemianę, i nie mówię tutaj o zmianie swojej fryzury, żony czy kraju w którym mieszkasz. To wszystko możesz zmienić, ale Twoje życie nadal pozostanie szare, jeśli nie zmienisz swoich przekonań i swojego wnętrza.

To będzie długa, ciężka, ale warta zachodu droga. Od razu polecam Ci znaleźć sobie trenera, osobę, która pokaże Ci drogę i wspomoże w chwilach słabości, bo takie na pewno nadejdą.

Nie stać Cię na osobistego trenera od rozwoju osobistego? Napisz do mnie – chętnie przekażę Ci wszystko czego nauczyłem się od najlepszych ludzi z branży. Nie chcę od Ciebie ani 1 złotówki, pomimo tego, że od 2005r. do dziś, wydałem na swój rozwój osobisty prawie 500,000 zł. (pół miliona złotych)! Nie chcę od Ciebie nic, poza Twoim zaangażowaniem i chęciom współpracy.

Mateusz Grzesiak
Mateusz Grzesiak

Ja także mam swojego coacha, i jest nim wspaniały człowiek Mateusz Grzesiak.

Pomimo swojego młodego wieku, Mateusz jest już jednym z TOP światowych trenerów osobistych (nauczycieli życia, biznesu). Szczerze więc polecam Ci jego szkolenia, książki i wszelkie nagrania video z jego udziałem.

Mateusz też ma MISJĘ i jest ona tożsama z moją. Chce on bowiem zmienić raz na zawsze mentalność Polaków, tak żebyśmy byli dumni z faktu bycia Polakami.

Zobacz krótkie video Grzesiaka z przesłaniem do Polaków

Zobacz też mowę motywacyjną (video poniżej) jaką wygłosił on podczas kongresu jednej z firm Marketingu Sieciowego w Berlinie.

Miałem zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu, i szczerze powiem Ci, że był to moment kiedy zacząłem na prawdę zmieniać swoje życie – a impulsem do zmiany było właśnie przemówienie Mateusza, po którym dosłownie wyskoczyłem z butów i pobiegłem podziękować mu osobiście za to co dla mnie zrobił.. aż łza się kręci w oku kiedy o tym myślę.

Radzę wysłuchaj tej mowy, a jeśli nie znasz języka angielskiego, to czym prędzej zacznij się uczyć – jeśli chcesz to ja mogę Cię uczyć za darmo przez internet.

Cały materiał Mateusza jest GENIALNY, a końcówka to MISTRZOSTWO ŚWIATA!  

Mateusz Grzesiak Wrocław 2016
Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak – Wrocław 2016

Komu mogę pomóc?

Moje działania skierowane są na pomoc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Chcę, żeby każdy z nas, był w 100% WOLNYM CZŁOWIEKIEM !

Mariusz Pelczarski i Damian Żukiewicz
Mariusz Pelczarski i Damian Żukiewicz

WOLNYM pod każdym względem. Finansowym, mentalnym, fizycznym i każdym innym. Pragnę, żebyś Ty także mógł w każdej chwili sam decydować o swoim życiu. Jeśli chcesz przez najbliższe 23 godziny spać, to po prostu idź spać! Nie musisz nikogo o tym powiadamiać, nie musisz wcześniej tego planować.

Jeśli chcesz za 6 miesięcy polecieć w kosmos, to polecisz w ten kosmos.

Jeśli chcesz wybudować szkołę, szpital i wodociąg dla ludzi gdzieś w południowej Kenii, to zrobisz to, masz na to środki i ludzi, którzy Ci z przyjemnością w tym pomogą!

Możesz robić co zechcesz, kiedykolwiek zechcesz, na własnych warunkach. Czegóż chcieć więcej? (Kasiu, dzięki za te słowa..).

Jestem Zmotywowany na WIĘCEJ, i mam nadzieję, że Ty także nie zadowalasz się w życiu „przeciętnością”!

Dopiero tutaj odnalazłem to czego szukałem całe Życie !
Do zobaczenia gdziekolwiek będziesz !

Pozdrawiam Cię ciepło i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

Najbardziej aktualne informacje i porady dotyczące zarabiania pieniędzy w Internecie, znajdziesz zawsze na moich profilach YouTube, FaceBook i Instagram.

Damian Żukiewicz
Wakacje za BitCoin – bajeczna plaża przy hotelu Tivoli Carvoeiro, Portugalia (8/2019)

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pomagają mi trafić do największej liczby odbiorców. Blogi takie jak ten, nie są już popularne jak w pierwszej dekadzie tego stulecia.

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat inwestowania i zarabiania przez internet, SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych.

YouTube – Damian Żukiewicz

Krok 1. KliknijSUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

FaceBook – Damian Żukiewicz

Krok 2. KliknijDodaj mnie do znajomych na FaceBook

Instagram – Damian Żukiewicz

Krok 3. KliknijObserwuj mnie na Instagram

TWOJE PIENIĄDZE MUSZĄ DLA CIEBIE CIĘŻKO PRACOWAĆ !

Zanim zaczniesz czytać dalej, oglądnij video poniżej!

Damian Żukiewicz - BitCoin
Bitomat czyli gotówka zarobiona legalnie w internecie
Działaj samodzielnie i nigdy nie proś nikogo o radę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.