Nie daj sobie wmówić, że czegoś nie potrafisz !

Nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś nie potrafisz.
Masz jakieś marzenia, spełnij je.
Ludzie mówią, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią.
Chcesz czegoś to walcz i już !

Dodam jeszcze coś od siebie:

Nigdy nie pozwalaj nikomu sterować Twoim życiem. Tylko Ty decydujesz, co, jak i kiedy robisz.

To czy chodzisz za rękę z dziewczyną czy z chłopakiem to tylko Twoja sprawa. Jeśli lubisz pić to pij ile chcesz, jeśli lubisz spać to śpij całymi dniami, jeżeli nie lubisz rozmawiać z Niemcami to nie rób tego, nawet jeśli jeden z nich powie Ci „Dzień Dobry” kiedy wchodzisz do windy – nie odpowiadaj mu jeśli nie chcesz – i nie myśl sobie, co wypada a co nie wypada.

Rób ze swoim życiem co tylko chcesz, zmieniaj zdanie nawet co 35 sekund. Nie ważne, że jeszcze przed chwilą nie lubiłeś Niemców – jeśli spotkasz odpowiedniego, możesz się z nim nawet zaprzyjaźnić lub pójść do łóżka.

Urodziłeś się wolnym człowiekiem, i taki pozostaniesz do śmierci. Możesz robić co chcesz, tylko nie ingeruj na siłę w życie innych.

Tak więc, nie zabijaj ludzi i zwierząt, nie pluj nikomu w twarz bez powodu, nie pal papierosów w towarzystwie innych osób, nie dodawaj nikomu narkotyków do drinka czy coli bez jego wiedzy i zgody, nie mów swojej dziewczynie czy chłopakowi co może a czego nie może robić, jak może a jak nie może się ubierać lub z kim może a z kim nie może się spotykać.. Ingerując na siłę w czyjeś życie, pozbawiasz tą osobę wolności, a tym samym Ty stajesz się śmierdzącym gównem, do którego nikt nigdy już nie podejdzie.

Jeśli ktoś próbuje Cię pozbawiać WOLNOŚCI, to uciekaj od tej osoby jak najdalej się da !

 

Pozdrowionka

Damiano Damianini lub Damian Żukiewicz

 

PS. Na tym świecie jest już stanowczo za dużo ludzi, którzy żyją pod czyjeś dyktando (małżonka, rodziców, kościoła, państwa, itp.). Nie daj sobie wmówić, że „tak już jest” i że „trzeba się z tym pogodzić”.  Jeszcze raz Ci mówię: Sam decydujesz o swoim życiu !! – Możesz teraz napluć na monitor lub wyrzucić kompa przez okno (tylko uważaj żeby kogoś przy tym nie skrzywdzić).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.