Payza

Co to jest procesor płatniczy?

Procesor płatniczy to platforma dzięki której w bezpieczny sposób wpłacamy i wypłacamy pieniądze z programów partnerskich, a także dokonujemy płatności za usługi reklamowe na różnych platformach na całym świecie.

Mówiąc prościej, procesor płatniczy zapewnia Tobie poufność i bezpieczeństwo przy transakcjach internetowych. Jest on takim dodatkowym buforem bezpieczeństwa pomiędzy Twoim bankiem a firmą z którą współpracujesz zarabiając pieniądze w internecie.

 

 

Twoje bezpieczeństwo

Procesor płatniczy może zabezpieczyć Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami (kontrahentami). Jeśli zamówisz jakiś towar (usługę) w internecie płacąc przez procesor płatniczy, a okaże się, że zamówiony towar czy usługa nie zostaną Ci dostarczone lub będą nie zgodne z opisem, to masz możliwość odzyskania 100% ceny jaką zapłaciłeś nieuczciwemu sprzedawcy.

 

Rejestracja w procesorze płatniczym
payza

→ Otwórz darmowe konto w PAYZA

zarejestruj-sie-zukiewicz

 

 

Jak krok po kroku założyć konto w PAYZA

zarejestruj-sie-zukiewicz

Zacznij korzystać z NOWOCZESNEJ i ANONIMOWEJ waluty czyli → BitCoin ฿

Jak przelać pieniądze z konta bankowego na procesor PAYZA

zarejestruj-sie-zukiewicz

UWAGA! Zasilenie Twojego konta na procesorze płatniczym PAYZA poprzez wysłanie pieniędzy z Twojego konta bankowego wiąże się z opłatą (prowizją) w wysokości 20 zł.

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy w Internecie to na pewno będziesz często korzystał ze swojego portfela (procesora płatniczego) PAYZA.

Zasilenie Twojego konta PAYZA jednorazowo kwotą 200 zł. – 500 zł. jest bardziej opłacalne niż zasilanie go np. 5 x kwotą 100 zł., ponieważ od każdej transakcji (każdego zasilenia z Twojego konta bankowego) pobierana jest opłata (prowizja) w wysokości 20 zł.

Zacznij korzystać z NOWOCZESNEJ i ANONIMOWEJ waluty czyli → BitCoin ฿

 

 

 

Jak zamienić PLN (złotówki) na USD (dolary) na PAYZA

Zacznij korzystać z NOWOCZESNEJ i ANONIMOWEJ waluty czyli → BitCoin ฿

zarejestruj-sie-zukiewicz

 

 

 

Bądź w PEŁNI gotowy na przyjmowanie zarobionych pieniędzy!

Do pełnego wykorzystania możliwości płatności Internetowych, zalecam założenie własnego portfela BitCoin (konta na platformie BitBay) dzięki któremu będziesz mógł wypłacać BitCoiny z każdego bankomatu na świecie.

Płać rachunki i wypłacaj BitCoiny z bankomatu (nawet bez karty). Otwórz bezpieczny portfel do BitCoin  → BitBay

 

 

 

 

Jak zarabiać w Internecie - Damian ŻUKIEWICZ

Nie do wiary? Sprawdź sam! Wykonaj 3 pierwsze kroki.. a potem.. Sam się zdziwisz!

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 


100 zł. dziennie z Internetu? Proste!

200zl-na-start-zukiewicz-BONUS

KONIECZNIE → SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

W zarabianiu przez Internet bardzo duże znaczenie ma szybkość podjętych działań.

Dzięki SUBSKRYBCJI, będziesz jako pierwszy otrzymywał najważniejsze informacje o nowościach, przez co szybciej niż inni zajmiesz pozycję w nowym Biznesie i skorzystasz na tym finansowo !

OBSERWUJ MNIE → YouTube | FaceBook | FutureNet | Kontakt

Zarabiaj 100 zł. dziennie | Bonus 200 zł. na START | Inwestuj w BitCoinMISJA


Treść artykułu, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: zukiewicz.com, ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, giełdy krytptowalut, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanego kapitału.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *