Płatności w Internecie (BitCoin, Payza, BitBay, mBank)

Zarabiając pieniądze w Internecie będziesz musiał wcześniej czy później (raczej wcześniej) skorzystać z usług przynajmniej kilku pośredników finansowych (banków, procesorów płatniczych, platform do płatności on-line).

Jeśli nie masz czasu i ochoty na przeglądanie setek tego typu platform, możesz w kilka minut otworzyć swoje konta na najbardziej bezpiecznych i popularnych (dziesiątki milionów użytkowników na całym świcie) platformach płatniczych.

Te najbardziej potrzebne Tobie na start platformy prezentuję poniżej.

 

Co to jest procesor płatniczy?

Procesor płatniczy to platforma dzięki której w bezpieczny sposób wpłacamy i wypłacamy pieniądze z programów partnerskich, a także dokonujemy płatności za usługi reklamowe na różnych platformach na całym świecie.

Mówiąc prościej, procesor płatniczy zapewnia Tobie poufność i bezpieczeństwo przy transakcjach internetowych.

Jest on takim dodatkowym buforem bezpieczeństwa pomiędzy Twoim bankiem a firmą z którą współpracujesz zarabiając pieniądze w internecie.

 

 

Twoje bezpieczeństwo

Procesor płatniczy może zabezpieczyć Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami (kontrahentami).

Jeśli zamówisz jakiś towar (usługę) w internecie płacąc przez procesor płatniczy, a okaże się, że zamówiony towar czy usługa nie zostaną Ci dostarczone lub będą nie zgodne z opisem, to masz możliwość odzyskania 100% ceny jaką zapłaciłeś nieuczciwemu sprzedawcy.

 

 

Funkcjonalne i nowoczesne Konto Bankowe

Ważne jest bowiem, żeby Twój bank nadążał za nowinkami i rozwiązaniami technologicznymi, które ułatwią Tobie życie, a co ważniejsze zarabianie w Internecie.

Bank, z którego korzystam nieprzerwanie od 2000r. (tak, tak jestem już taki stary:) piastuje pierwsze pozycję w rankingach Najlepszych i Najnowocześniejszych Banków mobilnych.

Dlatego tak mocno rekomenduję swojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom korzystanie z mBanku.

Darmowe Konto w mBanku założysz i w pełni uaktywnisz dosłownie w 7 minut od → wypełnienia wniosku przez internet.

Oczywiście możesz też korzystać z każdego innego banku. Polecam Tobie mBank, bo ja i moi partnerzy biznesowi korzystają właśnie z niego, i jak tu nie polecać usługi z której jesteśmy w pełni zadowoleni.

 

 

Portfel BitCoin

Czym jest BitCoin? Na temat tej waluty przeczytasz bardzo dużo w Internecie. Zanim jednak zechcesz pogłębić swoją wiedzę na temat tej waluty przyszłości zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o BitCoin. 

Jak zawsze, polecam także uczenie się „na sobie” czyli w tym wypadku korzystanie z portfela BitCoin i wykonanie kilku prostych transakcji (wysyłanie i przyjmowanie BitCoinów).

Otwórz bezpieczny  → Portfel do przechowywania BitCoin (BitBay)

 

 

 

Płać rachunki i wypłacaj BitCoin z bankomatu

Po założeniu konta na BitBay będziesz mógł KUPIĆ walutę BitCoin przelewem z Twojego konta bankowego, kartą kredytową (płatniczą), przez SMS lub nawet poprzez wpłatę gotówki na Poczcie.

Konto na platformie BitBay to także możliwość WYPŁATY BitCoin w bankomacie (wypłacasz gotówkę na całym świecie), płacenia rachunków (prąd, abonament telefoniczny, wynajem mieszkania, rata kredytu, itp.) oraz handlowania BitCoinem (BTC) oraz innymi kryptowalutami (LTC, ETH).

Do wypłaty gotówki z bankomatu (zamiana BitCoin na gotówkę) nie będzie nam potrzebna nawet karta płatnicza, bo dzięki możliwościom portalu BitBay możemy wypłacać gotówkę z bankomatu używając do tego kodów jakie przyjdą nam na telefon komórkowy oraz adres email.

Załóż konto na sprawdzonej platformie  → BitBay.net

 

 

 

Procesor płatniczy PAYZA

Z tego procesora korzystam od wielu miesięcy. Wykorzystuję go głównie do transakcji w programie reklamowym MXrevshare. 

Otwórz konto na procesorze  → PAYZA

 

 

 

a teraz do dzieła!

Jeśli masz już konta na każdej z platform jakie opisałem powyżej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć mocno działać w Internecie!

 

 

 

Jak zarabiać w Internecie - Damian ŻUKIEWICZ

Nie do wiary? Sprawdź sam! Wykonaj 3 pierwsze kroki.. a potem.. Sam się zdziwisz!

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

3 PROSTE kroki do 100 zł. dziennie z Internetu  | FaceBook | YouTube | MISJA | Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *