Prezentacja Szansy Biznesowej

Witaj

Zanim oglądniesz pierwszy film poniżej, przyjmij proszę do świadomości, że to co zobaczysz, NIE JEST TYM o czym myślisz.

Wiem, że w 99% przypadków, osoba, która włącza film, po 5 minutach myśli sobie „a to jest to.. to ja już wiem.. będę musiał sprzedawać produkty.. to jest taka piramidka.. mnie to nie interesuję.. nie dam się naciągnąć…

Jeśli więc nie jesteś ignorantem, obejrzyj video poniżej.

Prezentacja – webinar

Chcesz wiedzieć więcej o produktach, które dosłownie zmieniają na lepsze życie milionów ludzi na świecie? Zobacz dokładne dane, video, a także opinie użytkowników - produkty Synergy WorldWide w Polsce

 

 

Czy potrzebujesz doświadczenie w sprzedaży, żeby zarabiać w MLM dodatkowe 500 zł. – 2,000 zł. miesięcznie?

 

 

 

Etat czy Marketing Społecznościowy – Co wybierzesz?

Czy zgodzisz się ze mną, że praca na etacie to zajęcie z epoki kamienia łupanego?

 

 

 

Co to za branża?

Nasza branża POLECANA jest przez NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA.

Wspierają nas WARREN BUFFETT, BILL GATES, DONALD TRUMP i ROBERT KIYOSAKI (autor światowego Bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„)

           

Biznes XXI wieku – Robert Kiyosaki – nagranie audio


..to może być najważniejsze nagranie jakie wysłuchasz w swoim życiu!

 

 

 

video Biznes XXI wieku – Robert Kiyosaki


Zobacz video Roberta Kiyosaki na Biznes21wieku.pl

 

 

 

100% Twojego ZADOWOLENIA lub ZWRACAMY CI ZAINWESTOWANE PIENIĄDZE

Powtórzę jeszcze raz. BĘDZIESZ ZADOWOLONY, albo OTRZYMASZ 100% ZAINWESTOWANEJ KWOTY

Firma jest tak pewna Twojego Sukcesu (zadowolenia), że daje Ci okres aż 90 dni na podjecie ostatecznej decyzji.

Jeśli przez te 3 miesiące od dzisiaj (od rejestracji - skontaktuj się ze mną), uznasz, że to „nie jest dla Ciebie” lub, że „produkty nie działają” czy „nie zarabiam tyle ile oczekiwałem” – to masz 100% pewność, że oddamy Ci te kilkaset złotych jakie zainwestowałeś na start w zakup produktów. 

Wystartuj już dziś, już teraz. Ja zrobiłem to dokładnie 14 sierpnia 2015r. Nie wiedziałem o firmie nic, dopiero teraz przygotowuje materiały, żeby każdy z nas mógł dowiedzieć się więcej.

Nie wiedziałem nic, ale nie brakuje mi rozumu, i skorzystałem z szansy Biznesowej jaką przedstawił mi dalszy znajomy (znajomość tylko z internetu). Dzisiaj (8 wrzesień 2015) w moim zespole jest już ponad 170 osób i każda z nich zmienia swoje życie na lepsze!, a większość w ciągu niecałych 2 tygodni zarobiła już swoje pierwsze pieniądze (od 45 do nawet kilkunastu tysięcy złotych).

Dlaczego bez sprawdzania i pytania innych o zdanie, zająłem sobie miejsce w najlepszym polskim zespole Motivated 4 More? To logiczne i tak proste, że nawet mój 5 letni synek nie ma problemu ze zrozumieniem mojej decyzji.

Dostałem zapewnienie o możliwości wycofania się ze współpracy do 3 miesięcy od rejestracji. Firma zwraca 100% tego co wydaliśmy na zakupu produktów na start, czyli mniej więcej 390 – 940 zł. Ja osobiście wybrałem większe zamówienie za około 2,400 zł., ale tylko dlatego, że mam większe cele finansowe oraz dlatego, że w mojej rodzinie jest 5 osób, które są świadome potrzeby suplementacji (uzupełnienia niedoborów składników odżywczych) w dzisiejszych czasach.

Pieniądze przeznaczone na start, to nie wydatek, ale inwestycja. Po pierwsze inwestycja we własne zdrowie i zdrowie swojej rodziny, a po drugie inwestycja w duży, międzynarodowy Biznes, oferujący przychody pasywne, i Biznes, który działa  bez mojej obecności, nawet wtedy kiedy jestem na wakacjach:)

Jeśli chcesz na prawdę osiągnąć więcej niż dotychczas – MUSISZ SIĘ ZMIENIĆ! MUSISZ POZBYĆ SIĘ NEGATYWNYCH NAWYKÓW!

 

 

 

Co jeśli nie masz pieniędzy?

Jeśli nie masz pieniędzy… Jeśli nie masz 390 zł. – 940 zł., żeby zacząć zmieniać swoje życie na lepsze (i to z Gwarancją 100% zwrotu jeśli się rozmyślisz), to wybacz, ale nigdy do niczego nie dojdziesz. Nigdy.

Jeśli zapytam Cię ile masz lat, a Ty odpowiesz mi, że 32, to ja zapytam Cię, o to, co robiłeś przez te wszystkie lata? Nie masz kilku stówek?

 

Udowodnię Ci, że masz te pieniądze. Jedyne czego nie masz, to pragnienie wyjścia z „przeciętności” i zmiany swojego życia (zdrowia, finansów, relacji z ludźmi) na lepsze.

Jak Ci udowodnię, że masz te pieniądze? Wystarczy, że zepsuje Ci się dziś telewizor, a już jutro do wieczora, w domu będzie stał nowy model. Nie ważne, że nie masz kasy, weźmiesz nowy na raty, pożyczysz od znajomych te 1,500 zł., bo musisz mieć telewizor, żebyś mógł nadal być ogłupiany przez programy typu „Dlaczego ja?” i inne śmieci, które serwowane są na okrągło w TV.

Inny przykład to papierosy, piwo, hamburgery, parówki, żywność wysoko przetworzona i inne śmieci, na które wydajesz minimum 600 zł. miesięcznie. Nie myślisz o tym, ale tak jest. Wolisz zamieniać swoje pieniądze na tego typu „gówno” niż zainwestować 390 zł. w zmianę swojego życia!

 

 

 

Masz lub możesz mieć pieniądze, tylko brakuje Ci odpowiedniej MOTYWACJI

 

Potrzebujesz więcej? Ja nie potrzebowałem takich zapewnień jakie daje Tobie.

Zarejestruj się TERAZ  (możesz zarejestrować się sam lub poproś mnie o pomoc, napisz email)

Jeśli chcesz to zobacz więcej o firmie na Nature’s Sunshine Products, ale pamiętaj, że decyzję o tym czy chcesz spróbować musisz podjąć samodzielnie. Jeśli zapytasz się swoich przeciętnych znajomych o to czy warto spróbować, to ich szukające bezpieczeństwa i braku odpowiedzialności mózgi, powiedzą Tobie „NIE!!!”. Zapytasz ich dlaczego NIE? Odpowiedzą Ci, że:

- to jest ryzykowne

- to jest ściema, ktoś chce Cię oszukać

- takie biznesy nie działają

- to jest jakaś piramidka

- jeśli chcesz dodatkowe 1,000 zł. miesięcznie, to lepiej znajdź sobie dodatkową pracę na weekendy a nie kombinuj z Biznesami…

Pamiętaj, że mądrzy ludzie podejmują decyzję zawsze samodzielnie, kierując się swoim rozumem, i nie ważne co tutaj napiszę, nie ważne co mogą powiedzieć Twoi znajomi. Ważne jest to co Ty czujesz. Ważna jest Twoja samodzielna decyzja na TAK lub NIE. Każda będzie dobra, i każda zaprowadzi Cię w inne miejsce.

Nie zależy mi na tym, żeby ludzie bez wiary w siebie, przyłączali się do naszego zespołu, bo tylko osłabią nasz Team. Jeśli nie jesteś pewny i chcesz się zastanowić, to lepiej zamknij ta stronę. Na prawdę, to nie jest Biznes dla ludzi, którzy narzekają i winę za swoje niepowodzenia zwalają na innych.

 

 

 

CZAS

Tak więc sprawą oczywistą (dla osób z dużym doświadczeniem w marketingu), że im więcej zainwestujemy na start, tym szybciej dojdziemy do oczekiwanych zarobków. Jednak jeszcze ważniejszą sprawą jest czas w którym dołączamy do Biznesu.

Jeśli w chwili obecnej nie jesteś w stanie zainwestować około 900 – 2,500 zł. w pakiet PREMIUM lub BIZNES, to nic się nie dzieje. Możesz dołączyć do grona osób z zarobkami na poziomie 5,000 zł. miesięcznie już w kilka miesięcy od dzisiaj, inwestując na start tylko 390 zł.!  (oczywiście z 100% GWARANCJĄ SATYSFAKCJI lub ZWROTEM PIENIĘDZY - Tak, dobrze widzisz. 100% GWARANCJI lub ZWROT zainwestowanej kwoty!).

 

Powtórzę! Czas ma największe znaczenie na STARCIE !

Jak już wiesz, NIE RYZYKUJESZ ABSOLUTNIE NIC dołączając do naszego zespołu dzisiaj. Jeśli przyłączysz się teraz, to osoby, która będą dołączały do nas później (za 15 minut, za godzinę, jutro, za 5 dni, za miesiąc, za rok, za 10 lat) będą mogły być członkami Twojego zespołu!!

Wiesz co to znaczy? Ile to może być warte (w prawdziwych pieniądzach) dla Ciebie?

W uproszczeniu, znaczy to, że Twoje wynagrodzenie będzie powiększone o % z zarobków każdej osoby, która przyłączyła się do naszego zespoły później niż Ty! Są to setki złotych na początku prowadzenia Biznesu, do nawet dziesiątek tysięcy złotych w kolejnych latach.

Taka jest właśnie nagroda za SZYBKI START! To dokładnie tak jakbyś kupił akcje firmy Apple, Coca-Cola czy Google na początku istnienia tych firm.

Osoby, które wchodzą do firmy na początku zwane są w świecie Biznesu innowatorami i jest ich naprawdę garstka, z reguły 1-2%. Dopiero po nich do systemu przyłączają się inne osoby.

Dokładnie sposób wynagradzania, wyjaśnimy Ci po tym jak zajmiesz pozycję w systemie i przyłączysz się do nas. Pamiętaj, że NIC NIE RYZYKUJESZ. Jeśli nie będziesz zadowolony otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Tylko TERAZ dołączając do naszego zespołu, dostajesz aż 3 miesiące (90 dni) na sprawdzenie i podjęcie decyzji! Jeśli produkt lub zarobione pieniądze nie będą dla Ciebie dobre, to możesz zrezygnować ze współpracy bez ponoszenia konsekwencji finansowych. Czy kiedykolwiek w Twoim życiu, jakiś przyjaciel (przedsiębiorca) dał Ci możliwość sprawdzenia Biznesu przed podjęciem decyzji?

 

 

 

ZAROBKI

Przeznaczając kilka godzin tygodniowo na rozwój osobisty oraz budowę Biznesu, już po kilku miesiącach możesz zarabiać minimum 1,000 zł. (i więcej) miesięcznie! Jeśli interesujesz się tematem wolności finansowej i będziesz działał zgodnie z naszym modelem, to już w 6 miesięcy od dzisiaj będziesz mógł cieszyć się dochodem 2,500 zł. miesięcznie i znacznie znacznie więcej!

Chcesz wiedzieć ile zarabiają osoby współpracujące z nami w Polsce? - Zobacz pełny plan wynagradzania współpracowników

 

 

 

WAŻNE !

Dlaczego miałbyś mi zaufać? Dlaczego chcesz budować swój Biznes ze mną?

Od wielu lat zajmuje się tylko i wyłącznie budowaniem Biznesów, które prowadzą do osiągania przychodów pasywnych. Za raz wykonaną pracę (mogę ją wykonywać za darmo nawet 5 lat) dostaje pieniądze przez następne 10 lat a często znacznie więcej (zbudowany Biznes podlega dziedziczeniu i jest przekazywany dzieciom).

To dlatego inwestuje w nieruchomości, teraz nie mam z tego pieniędzy, ale za około 9 lat moje kredyty zostaną spłacone a ja i moja rodzina, będziemy cieszyli się przychodem pasywnym na poziomie minimum 20,000 zł. miesięcznie i więcej.

To dlatego inwestuję swój czas i pieniądze w internetowe systemy sprzedażowe na których zarobiłem już ponad 3 miliony złotych. 

To dlatego zajmuję się obecnie  budowaniem Biznesów w branży Wellness, Zdrowia oraz Rozwoju osobistego w ramach nowoczesnego, dopiero tworzonego systemu MLM 3.0

 

 

Są też pieniądze bez wysiłku, za darmo…

Jeśli chcesz szybko i bez wysiłku zarobić 100,000 zł. (dajesz sobie na to 1 miesiąc) to polecam Ci inne zajęcie niż budowanie Biznesu ze mną:) Rób to co przeciętni, czyli 90% społeczeństwa, graj codziennie w Lotto i szukaj bezpiecznej pracy na etacie.

Licz się tylko z tym, że Twoje życie też będzie przeciętne. Co znaczy przeciętne? Mniej więcej tyle: 1 mieszkanie w bloku na całe życie, 1 tygodniowa wycieczka w roku za granicę, 7 letni VW Passat. Brak czasu na życie własnym życiem, brak czasu dla swoich dzieci, konieczność wykonywania poleceń przełożonych przez całe życie, zły stan zdrowia, zaniżenie poziomu własnej wartości (prowadzące do depresji), przeciętni znajomi (weekendy spędzane na piciu alkoholu i grillowaniu), emerytura na poziomie dzisiejszego 1,000 zł. – wyżyjesz za tyle?

To są tylko suche dane statystyczne. Mógłbym ich przytoczyć znacznie więcej, ale nie będę zaśmiecał swojego pozytywnego umysłu takimi przeciętnymi wyrazami jak „etat”, „negatywni znajomi”, „brak możliwości zwiedzania świata”, „frustracja” itd.

ZA DARMO JEST TYLKO BIEDA, NĘDZA I PRZECIĘTNOŚĆ !

 

 

 

Zaufaj i Wystartuj już dzisiaj! 

Zapraszam Cię do budowania Globalnego Biznesu opartego na zaufaniu i dobrych relacjach, a nie na oszustwie. Zapraszam Cię do Biznesu, w którym możesz wystartować nawet zaraz (online z śmiesznie małymi pieniędzmi). W końcu Zapraszam Cię do Biznesu, który na pewno da Tobie przychody pasywne, jeśli tylko poświecisz na to trochę czasu i dasz z siebie odrobinę pozytywnej energii.

Właśnie TERAZ ODPALAM BIZNES  - Ja i moi przyjaciele jesteśmy Zmotywowani na Więcej! Skorzystaj na tym. Zapraszam Ciebie, Twoją rodzinę i najbliższych znajomych do naszego zespołu.

Sponsor Synergy ID 1754314

Zmotywowani na WIĘCEJ ! Damian Żukiewicz i Kasia Gruszecka – Dołącz do nas już dziś

Zanim zdecydujesz jak poważnie potraktujesz nasz Biznes, możemy spotkać się na żywo w jednym z większych miast Polski. Dokładnie wytłumaczę Ci zasady oraz plan działania, w zależności od celów jakie sobie postawisz.

Oczywiście nie ryzykujesz niczego, bo masz 3 miesięczną GWARANCJĄ ZWROTU PIENIĘDZY. Jeśli więc chcesz się zastanowić, to rób to będąc już w naszym zespole.

Zobacz jak zarejestrować się do naszego zwycięskiego zespołu. 

 

 

 

A co jeśli będzie już za późno…?  Musisz dać z siebie maksa już teraz!

Jeśli coś Ci nie wychodzi, to próbuj dalej i nie zwalaj winy na innych..

 

 

Boisz się „wychylić”? Wyjść poza ramy wyznaczone przez negatywną, szarą masę?

Sukces nie jest dla każdego, bo większość boi się opinii innych.

 

 

Razem ZROBIMY znacznie WIĘCEJ

To jest właśnie siła i potęga Biznesu w sieci ! 

Damian Żukiewicz

Możesz mi zaufać - Damian Żukiewicz

 

 

► Czujesz się niekomfortowo myśląc o tym, że będziesz zarabiać więcej niż przeciętny Polak? Koniecznie zobacz dlaczego warto opuścić swoją bezpieczną strefę, tak zwaną „strefę komfortu”.

podstawowa wiedza (niezbędna) na temat branży Marketingu Społecznościowego (MLM)

► produkty Synergy WorldWide w Polsce

 skontaktuj się w sprawie współpracy biznesowej

Jedna myśl nt. „Prezentacja Szansy Biznesowej

  1. Pingback: Zacznij ŻYĆ – Nie bądź przeciętny! | Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>