Promocje i Bonusy od B3TEAM – zasady przyznawania

Witaj. Z tej strony Damian Żukiewicz, współzałożyciel organizacji B3TEAM oraz prezes spółki akcyjnej B3TEAM S.A.*

Proszę oglądnij uważnie video oraz zapoznaj się z całym tekstem zamieszczonym poniżej.

* na dzień 28/11/2017 spółka B3TEAM S.A. jest w procesie rejestracji

 

 

Aktualna PROMOCJA B3TEAM

Do dnia 30/12/2017 obowiązuje między innymi promocja „Pule wydobywcze FUTUROcoin 10% TANIEJ„. Promocja ta opisana jest szczegółowo poniżej.

 

BONUS na START w organizacji B3TEAM

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak odebrać bonusy oferowane Tobie po dołączeniu do naszej organizacji, proszę ➙ KLIKNIJ TUTAJ

 

Programy dzięki, którym będziesz zarabiał w Internecie

Firmy z którymi współpracujemy i zarabiamy pieniądze wymienione są poniżej oraz ➙ TUTAJ

 

 

Zostań LIDEREM B3TEAM i oferuj Bonusy i Promocje swoim poleconym!

Więcej informacji już wkrótce ➙ TUTAJ

 

 

 

Pule wydobywcze FUTUROcoin 10% TANIEJ !

Aby skorzystać z możliwości zakupu pul miningowych kryptowaluty FUTURO (waluta portalu społecznościowego FutureNet) po niższej cenie, wykonaj kroki opisane poniżej, a następnie aktywuj się na pozycji ROYAL w portalu FutureNet. 

Promocja dotyczy pierwszej puli wydobywczej FUTUROcoin, którą zakupiusz. Z promocji możesz skorzystać jeden raz na jednym koncie w portalu FutureNet. Jeśli posiadasz kilka kont w FutureNet, możesz skorzystać z promocji na każdym z nich.

 

 

Krok 1 – Podstawy. Wykonaj kilka prostych czynności.

Damian Żukiewicz YouTube

SUBSKRYBUJ i odbierz BONUS na START!

 ➙ SUBSKRYBUJ kanał YouTube

Dzięki temu, będziesz otrzymywał na bieżąco aktualne informacje oraz filmy instruktażowe dotyczące inwestowania i zarabiania pieniędzy w Internecie.

 ➙ Dodaj mnie do znajomych w portalu FutureNet oraz FaceBook

Jeśli nie masz jeszcze konta w portalu FutureNet to załóż je TUTAJ!  Aby dodać mnie do znajomych, musisz posiadać prawdziwe konto na FaceBook oraz FutureNet, z prawdziwym zdjęciem profilowym. To co robimy jest legalne i przejrzyste. Nie musisz kryć się za pseudonimem w obawie o swoją reputację. Nie przyjmuję do znajomych osób bez zdjęcia (lub ze zdjęciem kotka, supermana lub innych pierdół).

 

Polub profil na INSTAGRAM

Jeden obraz to 1.000 słów! Obserwuj nas i naucz się zarabiać na robieniu odpowiednich fotek.

Załóż portfel kryptowalut BitBay

To bardzo ważne! BONUSY jakie otrzymasz, prześlę Tobie w kryptowalucie BitCoin. Musisz posiadać więc portfel do przyjmowania i przechowywania tych płatności. Załóż więc klikając tutaj → konto na giełdzie BitBay,  dzięki czemu nauczysz się jak kupić, sprzedać i płacić zwykłe rachunki za pomocą BitCoin oraz innymi kryptowalutami, które kupisz i bezpiecznie przechowasz na BitBay. Bardzo ważne jest żebyś konto założył poprzez link BitBay.info – współpracujemy bowiem z portalem BitBay i dzięki naszej aktywności (także Twojej) możemy przyznawać bonusy członkom organizacji B3TEAM. To, czy założyłeś konto w BitBay z linku na tej stronie będziemy mogli potwierdzić jeśli podasz nam swój „username” (nazwę użytkownika) w BitBay.

 ➙ Dodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

Jeśli będziesz miał pytanie na które nie znajdziesz odpowiedzi na moim blogu, wtedy zadaj je społeczności B3TEAM na naszej zamkniętej grupie.

 

 

 

Krok 2

Zarejestruj się w programach wymienionych poniżej

UWAGA! Jeśli chcesz brać udział w promocjach i konkursach B3TEAM, a także otrzymać 500 zł. BONUS na START, to przy rejestracji w programach opisanych poniżej, w polu username (nazwa użytkownika) przed nazwą jaką używasz dodaj przedrostek „B3TEAM

Jeśli przy rejestracji w programie chcesz użyć nazwy PaulinaTorbicka to Twój username ma wyglądać tak: B3TeamPaulinaTorbicka

Na screenach poniżej widzisz przykłady użytkowników, którzy przy rejestracji podali swoją nazwę użytkownika poprzedzoną nazwą „B3TEAM„. Tacy użytkownicy mogą korzystać z wszelkich przywilejów.

 

Formularz rejestracyjny w portalu społecznościowym FutureNet

Damian Żukiewicz FutureNet

Rejestrując się w FutureNet przed nazwą użytkownika wstaw „B3TEAM”

 

 

Formularz do rejestracji w kopalni BitClub

Odbierz GWARANTOWANE 500 zł. na START – Z B3TEAM osiągniesz znacznie więcej!

 

 

Formularz do rejestracji na stronie NetLeaders

Instrukcja rejestracji DasCoin

 

 

Krok 2 – Teraz zarejestruj się!

UWAGA! Przez przystąpieniem do któregokolwiek z programów oraz dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji, bardzo szczegółowo zapoznaj się z ➙ RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie

Program #1 – Portal społecznościowy FutureNet

Ile zarabia się w FutureNet

Ponad $1.000 za 2 tygodnie bycia aktywnym w portalu FutureNet

→ FutureNet – To portal bardzo podobny do FaceBooka. To co różni Futurenet od FaceBooka, to pieniądze, które otrzymujemy wraz z rozwojem portalu. Mówiąc jaśniej, portal dzieli się swoimi przychodami z emisji reklam oraz sprzedaży produktów cyfrowych z każdym z aktywnych użytkowników.

Ile możesz zarobić na aktywności w portalu?

Ja zarabiam bardzo dobre pieniądze (kliknij w obrazek po lewej stronie), a Ty możesz już w kilka miesięcy od startu zarabiać około 2,000 zł. miesięcznie (tyle zarabia moja 65 letnia mama, która dołączyła do FutureNet w kwietniu 2016) lub znacznie znacznie więcej.

FutureNet FUTURO coin

FUTUROcoin

Zapoznaj się z informacjami i video na temat zarabiania w portalu społecznościowym, które zamieściłem tutaj i aktywuj się w portalu jeszcze dziś (to zaledwie kilka kliknięć).

Portal od listopada 2017r. posiada także własną kryptowalutę FUTURO, dzięki czemu możesz zarabiać jeszcze więcej całkowicie pasywnie!

FutureNetPortal.com

FutureNet Damian Żukiewicz

Zacznij zarabiać w Internecie

Program reklamowy FutureAdPro

zarobki futurenet

Odbierz 500 PLN od NAJLEPSZYCH partnerów FutureNet na świecie!

→ FutureAdPro – UWAGA! Jeśli zarejestrowałeś się już w portalu FutureNet, to automatycznie masz założone konto w portalu reklamowym FutureAdPro – do programu logujesz się za pomocą tego samego loginu i hasło, które używasz w FutureNet.

Zarabianie w programie reklamowym FutureAdPro jest prostsze niż myślisz. Jedyne wymagane czynności jakie musisz wykonać każdego dnia to oglądanie 10 reklam. Przeczytaj więcej informacji na temat tego programu i aktywuj się w nim jak najszybciej, bo tutaj czas pracuje na Twoją korzyść.

Gdybyś aktywował się w programie wtedy kiedy ja to zrobiłem (kwiecień 2016) to dziś zarabiałbyś już minimum 5.000 zł. miesięcznie lub znacznie więcej. Moje zarobki w tym portalu to ponad 100.000 zł. miesięcznie (kliknij obrazek po prawej stronie aby zobaczyć moje zarobki z kwietnia 2017).

Link do rejestracji ➙ FutureNetPortal.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ FutureNet, FutureAdPro i FUTUROcoin


 

 

 

Program #2 – INWESTYCJE PASYWNE w wydobycie (mining) KRYPTOWALUT

wydobycie bitcoina

Kopalnia kryptowalut BitClubNetwork – Islandia 06/2017

Mówiąc „inwestycje pasywne” mam na myśli to, że po dokonaniu takiej inwestycji zarabiasz pieniądze w 100% bez wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Najprostszym porównaniem będzie w tym wypadku lokata bankowa, ponieważ zarówno inwestując pieniądze w wydobycie (kopanie) kryptowalut, jak i deponując je na lokacie bankowej, zarabiasz pieniądze nic nie robiąc.

Na tym kończą się podobieństwa lokaty bankowej oraz inwestycji w zakup sprzętu do wydobywania BitCoinów i innych kryptowalut.

Deponując 10.000 zł. na lokacie bankowej, po roku otrzymasz około 2% czyli 200 zł. zysku. Inwestując te same 10.000 zł. w zakup pool miningowych w BitClub, możesz się spodziewać, że po 12 miesiącach zarobisz minimum kilkadziesiąt procent!

Przez ostatni miesiąc zyski z wydobycia kryptowalut wzrosły do około 7% miesięcznie. Tak więc inwestując 10.000 zł. w zakup koparki w BitClub, każdego miesiąca zarabiasz na czysto około 700 zł.

Na jednorazowej inwestycji zarobisz około 8.400 zł. rocznie – Zobacz szczegółowe obliczenie zysku z wydobycia BitCoin i ETHEREUM.

Na rynku wydobycia kryptowalut możesz zarabiać na prawdę bardzo duże pieniądze i co ważne, bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy!

BitClubNetwork - BitClubNet.ORG

BEZPIECZNA INWESTYCJA w wydobycie BitCoina oraz Ethereum

Wydobycie BitCoin i ETHEREUM (oraz innych kryptowalut).

Inwestycja w BitCoinW firmie BitClubNetwork działającej od 2015r. inwestujesz w sprzęt do tak zwanego miningu (kopania) najpopularniejszych kryptowalut świata.

ETHEREUM bezpieczna inwestycja w kopanie ETHBitClub jest moim zdaniem najbezpieczniejszą pod względem przyszłości inwestycją w internecie, bo zasada zarabiania jest tam bardzo prosta i logiczna.

Każdego miesiąca nasza kopalnia wydobywa BitCoiny o wartości minimum 50.000.000 PLN (pięćdziesiąt milionów złotych)!

Zarabiasz część tego co zarobi firma każdego dnia. Przeczytaj więcej o BitClub tutaj i odbierz $100 na pierwszą inwestycję w wydobycie BitCoina, ETHEREUM i Zcash.

Link do rejestracji w programie ➙ BitClubNet.org

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ BitClub Network


 

 

Program #3 – DasCoin – Kryptowaluta ZAUFANIA

DasCoin to REWOLUCYJNA kryptowaluta, którą będziemy mogli płacić w każdym sklepie. Przeczytaj więcej..

Link do rejestracji ➙ NetLeaders.com

Szczegółowy opis i zasady działania ➙ NetLeaders – DasCoin


 

 

 

UWAGA!

Po rejestracji DOKŁADNIE ZAPOZNAJ SIĘ z ZASADAMI DZIAŁANIA PROGRAMÓW. Pełne informacje oraz zasady działania znajdziesz na stronach:

 1. informacje o programie FutureNet, FutureAdPro i kryptowalucie FUTURO
 2. informacje o miningu (wydobyciu) BitCoin – BitClub
 3. informacje o kryptowalucie DasCoin

 

Kroki dodatkowe i obsługa płatności.

→ Załóż portfel BitCoin (BitBay)

→ SUBSKRYBUJ kanał YouTube z aktualnymi informacjami

Polub profil na INSTAGRAM

Dodaj się do GRUPY WSPARCIA #B3TEAM

Sprawdź opinie innych osób, które współpracują ze mną każdego dnia

 

 

 

 

Uaktywnij się w każdym z programów

Co to jest aktywacja w programach?

Od momentu aktywacji w każdym z programów, stajesz się członkiem organizacji B3TEAM, zaczynasz zarabiać pieniądze i kwalifikujesz się do uzyskania także innych BONUSÓW, np.

 • wycieczki na Wyspy Kanaryjskie 4 razy w roku
 • 1 tygodniowy pobyt na Dominikanie
 • 2 tygodniowy pobyt na Malediwach, Seszelach lub Mauritius
 • książki z serii „Bogaty Ojciec” Roberta Kiyosaki
 • komputery MacBook
 • smartfony Apple
 • kamery GoPro

 

Aby uzyskać status „aktywny” i zacząć zarabiać pieniądze wykonaj proste czynności opisane poniżej.

Minimalny poziom aktywności:

 1. Aktywny w FutureNet – pozycja minimum EXCLUSIVE – Tutaj dowiesz się więcej o FutureNet
 2. Aktywny w FutureAdPro – zakup minimum 5 paczek reklamowych – Tutaj dowiesz się więcej o FutureAdPro
 3. Aktywny w FUTUROcoin – zakup dowolny pakiet wydobywczy kryptowaluty FUTUTO – Tutaj dowiesz się więcej o FUTUROcoin
 4. Aktywny w BitClub – zakup dowolną pulę do wydobycia BitCoin – Tutaj dowiesz się więcej o kopaniu kryptowalut w BitClub
 5. Aktywny w NetLeaders (DasCoin) – zakup dowolną pulę do wydobycia DasCoin – Tutaj dowiesz się więcej o kryptowalucie DasCoin

Jeśli dokonałeś aktywacji:

 • posiadasz pozycję minimum EXCLUSIVE w portalu Futurenet
 • zakupiłeś minimum 5 paczek reklamowych w programie FutureAdPro
 • posiadasz dowolną pulę wydobywczą FUTUROcoin
 • dokonałeś inwestycji w zakup minimum 1 puli wydobywczej (BitCoin) w BitClub

Napisz do mnie poprzez komunikator FutureNet (mój nick w portalu to: ZiuberCO) i podaj mi adres swojego portfela BitCoin na platformie BitBay.info, na który prześlę Tobie 500 zł. BONUS w kryptowalucie BitCoin.

Podaj mi także swój adres korespondencyjny, a otrzymasz w PREZENCIE 3 książki z zakresu edukacji finansowej.

Honolulu Hawaje 2017

Dołącz do B3TEAM TERAZ i lataj z nami na wakacje 4 razy w roku!

GRATIS od Damian Żukiewicz

Otrzymasz 500 zł. oraz książki z serii Bogaty Ojciec na START !

Online zarobiłem dotychczas już → kilkanaście milionów złotych


 

 

 

UWAGA !

Zapoznaj się z RYZYKIEM inwestycyjnym i ZASADAMI zarabiania w Internecie.

Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.