Pierwsze kroki do 3000 zł. miesięcznie zarobku w Internecie

Najpierw działanie, później analizowanie!

Jak dołączyć do B3TEAM

Dołącz do B3TEAM i zarabiaj minimum 3000 zł. miesięcznie w Internecie

Jest takie prawo w Biznesie i prawo to działa niesamowicie i bez żadnych większych zmian, od kiedy ludzie zaczęli prowadzić interesy i zarabiać poważne pieniądze czyli już tysiące lat temu.

To magiczne prawo to nic innego jak przedłożenie działania nad analizowanie.

Nie rozumiesz? Ja też kiedyś tego nie rozumiałem, ale studiowanie dziesiątek biografii najbogatszych ludzi świata pozwoliło mi raz na zawsze zrozumieć i zastosować to prawo w moim życiu.

Niestety około 95% ludzi nie dorabia się nigdy większych pieniędzy, bo zamiast działać, analizuje.

Zmora gnuśności (odwlekanie, rozmyślanie, analizowanie „co by było gdyby..”, szukanie „za” i ‚przeciw”) towarzyszy nam codziennie i sprawia, że nie osiągamy w życiu nic nadzwyczajnego. Powiem mocniej! Osiągamy maksimum NĘDZY niemal na każdej płaszczyźnie życia.

Absolutnie każdy człowiek sukcesu PODEJMUJE DECYZJE PRAWIE NATYCHMIASTOWO i trzyma się ich latami!

Ja nazwałem to zasadą:

  1. Gotów (w ciągu 10 minut zdecyduj TAK lub NIE)
  2. PAL !!! (jeśli zdecydowałeś TAK, to od razu zacznij działać)
  3. Cel (dopiero po miesiącu mocnej pracy zacznij analizować swoje dotychczasowe działania i zmieniaj je bardzo powoli, obserwując jak zmieniają się osiągane przez Ciebie wyniki)
Richard Branson po polsku

Otrzymasz książkę w PREZENCIE !

Jeśli chcesz więc zarabiać minimum 5,000 zł. miesięcznie w Internecie. Jeśli chcesz zwolnić się raz na zawsze z pracy na etacie, z której nie jesteś zadowolony, to nie zastanawiaj się i nie słuchaj swoich znajomych nieudaczników, tylko ZRÓB TO!

Co masz zrobić? Zacznij od podstaw czyli zarejestruj się w minimum 5 programach, które będą podstawą Twoich przychodów pasywnych w przyszłości. Ani ja, ani żaden inny lider zarabiający dziś minimum $1.000 dziennie w Internecie nie pominął tego kroku.

Każdy z nas zaczynał od rejestracji i pierwszej inwestycji – bez tego nie da się ruszyć dalej!

Zarejestruj się na → platformie społecznościowej FutureNet TUTAJ

zarejestruj sie dr ziuber zarabiaj w internecie

 

 

 

Zarejestruj się we WSZYSTKICH programach partnerskich.

To bardzo ważne aby zarejestrować się od razu w każdym programie, bo dzięki temu dywersyfikujesz swoje inwestycje, zapewniasz sobie BEZPIECZEŃSTWO i maksymalizujesz potencjalne ZYSKI na przyszłość !

Kopalnia BitCoin

Inwestuj pasywnie w BitCoin

→ FutureNet (nr 1 na świecie wśród portali społecznościowych, które płacą nam za aktywność! Rejestrując się w FutureNet, otrzymasz też konto w FutureAdPro)

→ BitClub (kopalnia BitCoin, Ethereum, Zcash oraz innych kryptowalut)

 

UWAGA! Oczywiście rejestracja jest wszędzie darmowa, ale nie zarobisz żadnych (większych) pieniędzy jeśli nie zainwestujesz swoich pieniędzy (minimum 400 zł. – około $100) w przynajmniej jednym w programów wymienionych powyżej.  

Jeśli nie masz zamiaru inwestować swoich pieniędzy, to proszę nie rejestruj się w programach powyżej. 

 

 

 

Witaj serdecznie !

Nazywam się Damian Żukiewicz. Możliwe, że się jeszcze nie znamy osobiście, ale jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu.

Moją życiową MISJĄ jest wyciągnięcia minimum 1 MILIONA osób z „wyścigu szczurów”, w jakim ja sam żyłem jeszcze kilka lat temu.

Tym co robię wspomagam Mateusza Grzesiaka, który jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych trenerów rozwoju osobistego na świecie!. Misja Mateusza jest znacznie większa od mojej, i właśnie dlatego pomagam mu ją zrealizować, przy okazji realizując to do czego ja zostałem powołany.

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak

Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak

 

 

 

Milion osób zarabiających minimum 100 zł. dziennie w Internecie?

Zdaje sobie sprawę z tego, że biorę na siebie dużą odpowiedzialność, ale czym byłoby moje życie bez robienia czegoś dobrego dla innych.

Damian ŻukiewiczKiedy bowiem masz już pieniądze na spokojne życie i nie musisz martwić się o to, za co kupisz jedzenie, ubranie czy choćby zabawki dla swojego kochanego dziecka, wtedy budzi się w Tobie taka MOC, która dosłownie pcha Cię ku temu, żeby pomóc tym, którzy jeszcze nie mogą cieszyć się wolnością finansową i osobistą.

Codzienne wstawanie do pracy, zarabianie tyle, że ledwo starcza na podstawowe rachunki, wakacje raz w roku, jeden samochód raz na 10 lat i ciągły strach przed zwolnieniem, to z pewnością nie jest Twoje wymarzone życie. Jest czy nie jest?

Mówię teraz do Ciebie prosto z mojego serca. Mówię to, bo dokładnie wiem co to znaczy. Sam latami pracowałem na etacie i nawet nie myślałem, że mógłbym kiedyś przestać martwić się o pieniądze.

Droga do większych zarobków i wolności finansowej jest na prawdę bardzo prosta. Niestety przez swą prostotę, stereotypy i negatywne nastawienie Polaków, staje się ona niełatwa do przejścia.

 

 

 

Dlaczego Polacy myślą, że pieniądze są złe?

Możesz zapytać mnie teraz o jakich stereotypach i przekonaniach Polaków mówię. To bardzo proste i na 100% zgodzisz się tu ze mną. Zobacz jakie przekonania na temat pieniędzy ma przeciętny Polak:

Wyzwanie 120 dni

Zarabiaj minimum 3000 zł. miesięcznie po 120 dniach od startu !

 

1. „Pieniądze są złe” – tak? a kto Ci to powiedział? Na prawdę tak sądzisz? Dlaczego więc swoim życiem pokazujesz coś całkiem odwrotnego? Codziennie idziesz do pracy, której nienawidzisz, a na koniec miesiąca czekasz na pieniądze… Jeśli uważasz, że pieniądze są złe, to po cholerę spędzasz większość swego cennego życia pracując na nie? Nienawidzisz pieniędzy? Ja je kocham, bo dają mi wolność. Dają mi możliwość pomagania innym, dają mi słońce, spokój i możliwość wyboru.

2. „Pieniądze nie są w życiu najważniejsze” – ok, a co jest najważniejsze? Miłość, zdrowie czy może wolność? Zadam pytanie inaczej, może teraz zrozumiesz.. Co jest dla Ciebie ważniejsze ręka czy noga? Co jest dla Ciebie ważniejsze syn czy córka? Ja uważam, że pieniądze są ważne wtedy kiedy są ważne i są potrzebne w materialnym świecie tak samo jak miłość, zdrowie czy wolność. Próbowałeś kiedyś zapłacić miłością rachunek za telefon? A może swoim zdrowiem zapłacisz czynsz za mieszkanie w którym mieszkasz z żoną i dziećmi?

3. „Do pieniędzy dochodzi się tylko ciężką pracą” – a ja Ci mówię, że to bzdura, bo gdyby tak było to najbogatszymi ludźmi w Polsce byliby górnicy, budowlańcy i pracownicy huty. W moim zespole natomiast jest już kilkadziesiąt osób, które zarabiają około 200 zł. każdego dnia, na pracę w Internecie przeznaczając maksymalnie 30 minut dziennie! Ile dziennie pracuje górnik i ile wynosi jego dniówka?

4. „Żeby mieć kasę, trzeba się bogato urodzić” – nie wiem kto tak sądzi, ale fakty są takie, że ogromna większość osób z list najbogatszych Polaków, do swojego majątku doszła sama. Te osoby urodziły się w zwykłych, przeciętnych a czasami nawet bardzo ubogich rodzinach. A może myślisz, że ja (Damian Żukiewicz – autor tego tekstu) urodziłem się w bogatej rodzinie? Jak tak myślisz to się mylisz. Mój tata był szewcem, a mama pomagała mu w prowadzeniu warsztatu. Ile zarabia szewc? Sam się dowiedz… Nie urodziłem się w bogatej rodzinie, a teraz, po kilku latach działania w internecie, zarabiam minimum 300 zł. każdego dnia.

5. „Tylko ludzie wykształceni, po studiach, mogą dużo zarabiać” – teraz to trafiłeś w sam środek. To przekonanie rozśmiesza mnie najbardziej, i to nie dlatego, że ja nigdy nawet nie próbowałem studiować, ale dlatego, że prawda jest całkiem odwrotna. Zasada jest taka: Im wyższe wykształcenie masz, tym trudniej będzie Ci zarabiać duże pieniądze. Dlaczego? Szkoły uczą nas tego, żebyśmy byli POSŁUSZNI, NIE WYCHYLALI SIĘ i BALI POPEŁNIAĆ BŁĘDY. Im więcej czasu spędzisz w szkołach, tym bardziej będziesz przywiązany do „bezpiecznej” pracy na etacie (a to droga do frustracji finansowej). Pamiętaj, że pieniądze zarabia się testując różne rozwiązania, podejmując działanie na własnych rachunek a nie pracując dla swojego pana (szefa) i wykonując jego polecenia.

6. „Oszczędzaj grosz do grosza, a po 60 latach będziesz bogaty” – OK. Ile masz już odłożone? Ile pieniędzy odkładasz ze swojej miesięcznej wypłaty? Nawet jeśli co miesiąc odkładasz po 200 zł., to po 40 latach odkładania na Twoim koncie będzie dopiero 100,000 zł., a za taką kwotę to chyba długo nie pożyjesz. Nie kupisz za to nawet dobrego auta, a przecież Ty chcesz być wolny i robić to co chcesz.. Druga kwestia, o której nikt z „oszczędzajacych grosz do grosza” nie mówi, to wiek w jakim będziesz mógł cieszyć się uzbieranymi pieniędzmi. Chcesz korzystać z życia w wieku 70 lat? Ja chce korzystać teraz.

Oczywiście tych ograniczających nas przekonań na temat pieniędzy jest znacznie więcej. Jeśli chcesz to zobacz to nagranie, a jeśli już zdałeś sobie sprawę z tego, że te przekonania nie mają nic wspólnego z prawdą, to czytaj dalej. Zaraz pokażę Ci w jaki sposób ja i cała moja grupa (obecnie ponad 1000 osób) zarabia od pierwszego dnia działania w internecie. Co ważne, każdy z nas na pracę w internecie przeznacza TYLKO około 30 minut dziennie!

 

 

 

Chcesz zarobić swoje pierwsze 500 zł. w Internecie? Wykasuj ze swojej głowy negatywne przekonania!

Zobacz proszę video poniżej. Nie skupiaj się jednak na tym o czym mówię ja. Nie skupiaj się na pieniądzach. Popatrz na to jak reaguje mój syn (Damian Junior).


i jak? Zgadzasz się z Damianem Juniorem? Jeśli TAK, kliknij proszę LUBIE TO (video powyżej) i dodaj mnie do znajomych na FaceBook. 

Dzieci nie mają durnych przekonań, które są częścią dorosłego społeczeństwa. Jak pokazuję dziecku, jak jeździ się na rowerze, to dziecko bierze rower i próbuje. Próbuje do momentu, aż zaczyna samodzielnie jeździć. Jak tata pokazuje swojemu synowi jak zarabia się dzisiaj pieniądze, to synek widząc jakie to łatwe mówi, że też będzie tak pracował.

A Ty jak zareagujesz na to co czytasz i widzisz teraz przed sobą? Nie wiem jak Ty zareagujesz, ale wiem jak zareaguje przeciętny Polak. Powie bez zastanowienia „to niemożliwe, gdyby to było takie proste to każdy by zarabiał w ten sposób„. Następnie tak przeciętny polaczek zamknie tą stronę, włączy TV, napije się piwa i uśnie, tylko po to, żeby rano wstać o 5:45 i ruszyć do swojego Pana i władcy, któremu życie zawdzięcza, bo ten daje mu pracę.

Gdybyśmy nie analizowali, tylko robili to co ma być robione i brali przykład z ludzi sukcesu, to każdy z nas (tych samodzielnie myślących i nie patrzących na opinie ogółu, który zawsze się myli) miałby dziś to co mieć chce, a nie żył w tym co da mu los, czy co jeszcze śmieszniejsze tak zwany „bóg” czy „wyższa moc”.

 

 

 

ZACZNIJ OD PODSTAW

Mniej więcej połowa osób współpracujących ze mną w internecie, zadaje mi na początku pytanie „Jak i kiedy mam zacząć działać?”. To bardzo dobrze postawione pytanie.

Zasadą nr 1 w Biznesie internetowym jest działanie poprzez naśladowanie liderów. Każde takie działanie przynosi mierzalne efekty, nawet wtedy kiedy dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze doświadczenia.

Kogo masz naśladować? Naśladuj osoby, które mają widoczne i ponadprzeciętne efekty w zarabianiu przez internet. Wybierz sobie takie 1-2 osoby i jak najszybciej zacznij działać.

Zacznij od rejestracji w programach partnerskich, w których działają osoby za którymi będziesz podążał.

Jeśli pieniądze jakie ja (Damian Żukiewicz) zarobiłem dotychczas w internecie są dla Ciebie wystarczające i chciałbyś zarabiać podobnie, to na początek zarejestruj się w programach, które przedstawiam poniżej.

Jestem NUMEREM 1 w ogólnoświatowych RANKINGACH największego portalu społecznościowego, który płaci swoim użytkwnikom czyli FutureNet i FutureAdPro. Jeśli więc chcesz się uczyć od najlepszych, to daleko szukać nie musisz.

FutureAdPro numer 1 na świecie

FutureNet - numer 1 na świecie

Na początku będziesz aktywnie działał (uczył się) tylko 2-3 programów jednocześnie, ale zarejestruj się na każdej platformie, jaką wyminiam poniżej. Już po około miesiącu będziesz mógł działać i wykorzystwyać w pełni potencjał zarokowy każdego z programów.

W każdym z programów prezentowanych poniżej zarejestrujesz się za darmo. Konta na procesorach płatniczych też są całkiem darmowe. Jednak, żeby zarabiać pieniądze będziesz musiał dokonać własnych inwestycji.

 

UWAGA!

Zarabianie w Internecie, to NIE JEST PRACA NA ETACIE.

Jeśli nie masz własnych pieniędzy, PROSZĘ NIE REJESTRUJ SIĘ W ŻADNYM PROGRAMIE!

 

 

 

Pierwszy, NAJWAŻNIEJSZY krok !

Zarejestruj się we WSZYSTKICH programach partnerskich.

To bardzo ważne aby zarejestrować się od razu w każdym programie, bo dzięki temu dywersyfikujesz swoje inwestycje, zapewniasz sobie BEZPIECZEŃSTWO i maksymalizujesz potencjalne ZYSKI !

minerman

→ FutureNet (nr 1 na świecie wśród portali społecznościowych, które płacą nam za aktywność! Rejestrując się w FutureNet, otrzymasz też konto w FutureAdPro)

→ BitClub (kopalnia BitCoin i Zcash)

 

 

UWAGA! Oczywiście rejestracja jest wszędzie darmowa, ale nie zarobisz żadnych (większych) pieniędzy jeśli nie zainwestujesz swoich pieniędzy (minimum 400 zł. – około $100) w przynajmniej jednym w programów wymienionych powyżej.  

Jeśli nie masz zamiaru inwestować swoich pieniędzy, to proszę nie rejestruj się w programach powyżej. 

Zespół zarządzający portalu FutureNet

Zespół zarządzający portalu FutureNet – Wrocław 2016

 

 

UWAGA. WAŻNE !

Zarabianie w Internecie to NIE PRACA NA ETACIE

Pamiętaj, że zarabianie w Internecie, to nie jest PRACA NA ETACIE. Ja nie będę Twoim pracodawcą ani szefem.

Każda z osób, która zarabia w internecie dodatkowe 100 PLN, 300 PLN, 1.500 PLN czy nawet 40.000 PLN miesięcznie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.

Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.

Przeczytaj więcej o zasadach zarabiania w Internecie.

FutureNet i FutureAdPro

Zespół FutureNet

 

 

 

damian-zukiewicz-m4m-krawat-czerwony-2015

 

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

BONUS na START  |  MISJA  |  FaceBook  |  YouTube  |  Instagram  |  FutureNet  |  Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *