Od czego zacząć ZARABIANIE i INWESTOWANIE w INTERNECIE?

Najbardziej aktualne informacje i porady dotyczące zarabiania pieniędzy w Internecie, znajdziesz zawsze na moich profilach YouTube, FaceBook i Instagram.

Luksusowy hotel Portugalia
Damian i Kasia Źukiewicz – – Carvoeiro, Portugalia (8/2019)

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pomagają mi trafić do największej liczby odbiorców. Blogi takie jak ten, nie są już popularne jak w pierwszej dekadzie tego stulecia.

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat inwestowania i zarabiania przez internet, SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych.

YouTube – Damian Żukiewicz

SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

Damian Żukiewicz FaceBook
Damian Żukiewicz – FaceBook

Dodaj mnie do znajomych na FaceBook

Obserwuj mnie na Instagram

Przygotuj się aby mieć możliwość zarabiania w Internecie!

➙ Załóż konto na giełdzie kryptowalut CoinCasso

➙ Załóż konto w giełdzie kryptowalut BitBay

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBay, BitMax, Cloud Token, CoinCasso lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

D7 USA - Damian Żukiewicz
Kasia Żukiewicz – RAM 1500