Od czego zacząć ZARABIANIE i INWESTOWANIE w INTERNECIE? Wykonaj 3 proste kroki aby zacząć.

Od czego zacząć naukę zarabiania w internecie? Damian Żukiewicz

Najbardziej aktualne informacje i porady dotyczące zarabiania pieniędzy w Internecie, znajdziesz zawsze na moich profilach YouTube, FaceBook i Instagram.

Luksusowy hotel Portugalia
Damian i Kasia Źukiewicz – – Carvoeiro, Portugalia (8/2019)

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pomagają mi trafić do największej liczby odbiorców. Blogi takie jak ten, nie są już popularne jak w pierwszej dekadzie tego stulecia.

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat inwestowania i zarabiania przez internet, SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych.

YouTube – Damian Żukiewicz

SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

FaceBook – Damian Żukiewicz

Dodaj mnie do znajomych na FaceBook

Instagram – Damian Żukiewicz

Obserwuj mnie na Instagram

Otaczaj się ludźmi, którzy pomogą Ci dojść do tego czego pragniesz

Przygotuj się aby mieć możliwość zarabiania w Internecie!

jak kupić bitcoin
BitBay.info – Polska, BEZPIECZNA GIEŁDA KRYPTOWALUT

Inwestowanie i zarabianie online możliwe jest dzięki kryptowalutom.

Na początek kup 1 BitCoin (na dzień 13 września 2019, 1 BTC wart jest około 40.000 zł.) lub jego dowolną część np. 0.01 BTC (około 400 zł.) lub 0.001 BTC (około 40 zł.) na BEZPIECZNEJ, LEGALNEJ i polskiej giełdzie kryptowalut BitBay.

Zakup BitCoina jest prosty, a jeśli potrzebujesz pomocy to na giełdzie znajdziesz instrukcje „krok po kroku”. Więcej o zakupie BitCoin napisałem także w moim wpisie TUTAJ.

Darmowa wycieczka dla członków B3TEAM !

darmowa wycieczka B3TEAM
9-ta wycieczka B3TEAM (6/2019)

Mam dla Ciebie POZYTYWNE INFORMACJE na START !

Po wykonaniu 3 PROSTYCH KROKÓW opisanych poniżej, możesz zadeklarować chęć udziału w następnej wycieczce organizacji B3TEAM.

Na wakacje latamy aż 4 razy w roku, a na każdy wyjazd zabieramy około 50 członków naszej grupy. Jeśli zakwalifikujesz się na wycieczkę, to polecisz na nią całkowicie za darmo (przelot, hotel, jedzenie, itp.).

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w organizowanych przez nas wyjazdach, zapoznaj się z wpisem na moim blogu TUTAJ.

Ważne! DECYZJE dotyczące swojego życia oraz prowadzenia biznesu i inwestycji PODEJMUJ ZAWSZE SAMODZIELNIE !

Tylko ty odpowiadasz za to czy zarobiusz pieniądze i ile ich zarobisz. Od Ciebie zależy kiedy i po jakiej cenie kupisz dane aktywa (np. udziały w giełdzie kryptowalut) oraz kiedy i po jakiej cenie sprzedasz swoje aktywa.

Nikt nie jest w stanie przewidzień przyszości, dlatego nie kieruj się opinią innych w kwestii własych finansów i własnego życia. Tylko Ty możesz i powinieneś decydować o tym co robisz i jak to robisz, także jeśli chodzi o zarabianie i inwestowanie pieniędzy.

Samodzielne działanie to PIERWSZY KROK DO SUKCESU W BIZNESIE !

Po oglądnięciu filmu, proszę wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej!

Cześć. Nazywam się Damian Żukiewicz.

DAMIAN ŻUKIEWICZ
DAMIAN ŻUKIEWICZ – Wycieczka grupy #b3team JAMAJKA (luty 2018)

Naukę zarabiania przez internet zacząłem w 2007 roku. Dziś, dzięki współpracy z kilkoma międzynarodowymi firmami moje obroty na rachunku firmowym, wynoszą około 200.000 zł. każdego miesiąca.

Jeśli chcesz abym przekazał Ci moją wiedzę i co najważniejsze doświadczenie biznesowe, wykonaj proste kroki opisane poniżej.

TWOJE PIENIĄDZE MUSZĄ DLA CIEBIE CIĘŻKO PRACOWAĆ !

Zanim zaczniesz czytać dalej, oglądnij video poniżej!

Działaj samodzielnie i nigdy nie proś nikogo o radę!

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem utraty całości zainwestowanych środków. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji biznesowej oraz inwestycyjnej zapoznaj się z ryzykiem i zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBay lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Dam Ci 100% zaangażowania i GWARANCJĘ, że dam z siebie wszystko abyś poznał czym jest wolność finansowa i przychody pasywne.

Damian Żukiewicz Dubaj

➙ Sprawdź moje zarobki

Uwaga! Chcę abyś był samodzielny i niezależny finansowo, dlatego proponuję Tobie, abyś działał i uczył się w ten sam sposób w jaki ja uczę się biznesu i zarabiam od 2000r.

Inwestycje w internecie
Jak zacząć zarabiać przez internet?

Jaki to sposób?

Bądź samodzielny i odpowiedzialny wyłącznie za siebie i swoje decyzje jakie podejmujesz w życiu oraz w biznesie (inwestowaniu).

Tylko w ten sposób zdobędziesz umiejętności i pewność siebie jaka potrzeba jest Ci aby zarabiać minimum $1.000 miesięcznie w Internecie!

Przeczytaj wszytko co interesuje Cię na moim blogu oraz oglądnij każdy film.

Jeśli zainteresuje Cię jakiś ze sposobów na prowadzenie biznesu i zarabiane pieniędzy przez internet, to po prostu zarejestruj się z linków jakie znajdziesz na moim blogu, a następnie działaj!

Możesz obserwować mnie lub innych liderów grupy B3TEAM i możesz naśladować nasze działania, ale pamiętaj, że to Ty sam musisz podjąć decyzję i wykonać działanie.

Proszę NIE KONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ przez internet.

Jeśli masz pytania dotyczące danego biznesu czy sposobu zarabiania w internecie, to zadaj je na naszych grupach wsparcia. Linki do takich grup znajdziesz na moim blogu na stronach prezentujących dany Biznes.

Chętnie spotkam się z Tobą i porozmawiam na żywo, na jednej z naszych wycieczek B3TEAM.

Damian Żukiewicz
MAURITIUS 8/2018 – Darmowa wycieczka B3TEAM dla liderów!

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę wykonaj 3 proste kroki opisane poniżej!

Krok 1. 

DAMIAN ŻUKIEWICZ ARIZONA
My vacation home in ARIOZNA, USA

A ➙ SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube i zaznacz otrzymywanie powiadomień o nowych materiałach (kliknij w symbol dzwoneczka przy subskrybowaniu mojego kanału).

B ➙ Dodaj mnie do znajomych na FaceBook

C ➙ Obserwuj mnie na INSTAGRAM

Krok 2.

online investor
Damian Zukiewicz. Dubai. United Arab Emirates. 4/2019

Musisz posiadać konta na giełdach kryptowalut (oraz aplikacje na smartfon), aby móc inwestować i wypłacać pieniądze zarobione online.

A ➙ Załóż konto na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay (to BARDZO WAŻNE, ponieważ tylko na Polskiej giełdzie, będziesz mógł kupić BitCoin i dziesiątki innych kryptowalut zwykłym przelewem bankowym)

B ➙ Pobierz aplikację CloudToken (portfel kryptowalut na smartfon).

UWAGA, WAŻNE ! Po pobraniu aplikacji Cloud Token, musisz ją uruchomić, zarejestrować się i podać specjalny 10 cyfrowy kod: 0557216252

instrukcję instalacji aplikacji Cloud Token i jej uruchomienia znajdziesz TUTAJ

Krok 3.

Damian Żukiewicz
Doha, Qatar 2018

Zarejestruj się na stronach internetowych firm, z którymi współpracujemy. Po rejestracji wybierz i kup swój pierwszy pakiet, aby zarabiać pieniądze online.

ACloud Token (około 10% zysku miesięcznie dzięki trzymaniu swoich środków na portfelu)

UWAGA! WAŻNE (Krok 3)

Damian Żukiewicz zarobki
Inwestuje w Internecie od 2007 roku

W kroku 3. nie wystarczy zarejestrować się. Należy dokonać inwestycji w walutach cyfrowych (takich jak na przykład BitCoin, Ethereum, USDT lub innych), która umożliwi Ci zarabianie w internecie.

Jeśli nie zainwestujesz własnych pieniędzy w projekty wymienione powyżej, to nie zarobisz nawet 10 zł. miesięcznie w internecie.

Ile należy zainwestować? Nie ważna jest kwota inwestycji, ważne jest abyś zainwestował jakiekolwiek środki (waluty cyfrowe), bo dopiero wtedy zobaczysz wyniki tej inwestycji i będziesz mógł wyciągnąć wnioski na przyszłość oraz zdecydować, w którym z projektów czujesz się najlepiej i na którym chcesz się skupić w dalszych inwestycjach.

Na dzień pisania tego tekstu (11 wrzesień 2019), mam zainwestowane ponad 0.6 miliona złotych w kryptowaluty Ethereum i Bitcoin. Do końca tego roku moja inwestycja przekroczy 1 milion PLN. Oczywiście nie musisz inwestować tyle co ja. Ważne, żebyś Ty sam był zadowolony z zarobków jakie osiągasz dzięki inwestycjom jakie poczyniłeś.

Trzymaj się osoby, ktora pokazała Ci możliwości zarabiania w Internecie (B3EAM) i nie zmieniaj nigdy tej osoby. Gwarantuje Ci długoletni SUKCES FINANSOWY jeśli będziesz działał zgodnie ze swoją moralnością i zasadami grupy B3TEAM!

BYCIE LOJALNYM TO NAJBARDZIEJ OPŁACALNA CECHA BIZNESMENA !

Najlepszy przykład na video poniżej. Mateusz Majerski od 3 lat działał ze mną w ramach B3TEAM. Na początku (przez pierwsze 2 lata zarabiał dosłownie grosze), a wykonywał ciężką pracę.

Nie poddał się i w 3 roku naszej wspołpracy zarabia już grubo ponad 200.000 PLN miesięcznie! Czy było warto trzymać się zasad i jednego sponsora oraz grupy B3TEAM?

Podobnym przykładem jest Damian Kuziak, ktory wspolpracuje ze mna w ramach B3TEAM od kilku miesięcy. Chłopak pracuje ciężko, ale już zarabia ponad 30.000 PLN miesięcznie, a wiem, że będzie coraz lepiej!

Na zakończenie powiem Ci, że ja (Damian Żukiewicz), także od samego początku trzymam się jednego lidera (to jest Mateusz Gużda) i działam z nim od 4 lat, a zarobilem dzięki niemu już ponad 18.000.000 PLN – TAK 18 MILIONOW PLN przez Internet. Jeśli nie wierzysz, to zobacz moje PIT i zestawiania finansowe, a także wyciągi z konta bankowego.

BYCIE LOJALNYM TO NAJBARDZIEJ OPŁACALNA CECHA BIZNESMENA !

Zapraszamy Cię na EGZOTYCZNE, DARMOWE WAKACJE oraz PRAKTYCZNE SZKOLENIA z grupą B3TEAM, aż 4 razy w roku!

Darmowa wycieczka B3TEAM. Mauritius

Każda osoba, która zaangażuje się na 100% w promowanie WOLNOŚCI FINANSOWEJ wśród polaków oraz osób z całego świata, może polecieć z nami na całkowicie darmowe wakacje all inclusive!

Jak się zakwalifikować na wakacje z B3TEAM?

FutureNet
San Diego, słoneczna Kalifornia. 31 grudnia 2018

Przeczytaj książki Roberta Kiyosaki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Biznes 21 wieku”, a następnie dziel się zdobytą wiedzą ze swoimi znajomymi i ucz ich inteligencji finansowej, na przykład przez pokazanie im możliwości zarabiania przez internet.

Oczywiście, Twoi znajomi nie będą słuchać Twoich rad i nie będą chcieli uczyć się zarabiania w internecie, jeśli Ty sam nie pokażesz im swoich wyników czyli pieniędzy, które sam zarabiasz każdego miesiąca przez internet.

Jeśli chcesz zmian w swoim życiu, to czytaj odpowiednie książki i zmień swoich znajomych

Badź na bierząco z tym co dzieje się w Internecie !

 Subskrybuj mój kanał na YouTube, aby być na bierząco z najnowszymi informacjami

Jeśli zainwestujesz 0 zł. to nic nie zarobisz, bo 0 PLN x 25% = 0 zł. zysku!

Jeśli nie masz zamiaru inwestować własnych środków, to proszę nie rejestruj się w programach oraz na giełdach kryptowalut opisanych powyżej, bo nic na tym nie zarobisz.

Odbierz taże książki Roberta Kiyosaki z serii „Bogaty Ojciec”

Bestsellery sprzedane w ponad 30 milionach egzemplarzy „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki otrzymasz za darmo w wersji drukowanej (nie PDF).

Jedyne czego od Ciebie oczekuję, to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE i ZAUFANIE do mnie

Wolność Finansowa. Robert Kiyosaki. Bardzo ważne video!

Robert Kiyosaki – Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec.

➙ Kliknij TUTAJ aby oglądnąć więcej filmów Roberta Kiyosaki.

Oglądnij każdy z filmów w skupieniu.

Ja sam, pomimo tego, że mam już ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów i inwestowaniu pieniędzy, oglądam materiały videoRoberta Kiyosaki minimum 1 raz w miesiącu.

KONTAKT z Damianem Żukiewicz – Napisz do mnie

Damian Żukiewicz
Ajo, Ariozna

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez email

WAŻNE ! Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych powyżej, proszę nie trać mojego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie.

Przyjmuj rady, tylko i wyłącznie od osób, które osiągnęły w życiu to, co Ty chcesz osiągnąć!

Zobacz moje obroty na rachunku firmowym przez ostatnie lata.

Zarobki Damian Żukiewicz
18 milionów zł. zarobione przez internet od 2007 roku.

Przez 1 tydzień kwietnia 2018 roku zarobiłem 300.000 zł.

Zarobki w Internecie
Prawie 300.000 zł. zarobione w 7 dni – Damian Żukiewicz

Nowy Dodge RAM 1500 kupiony za gotówkę dzięki prowadzeniu działalności gospodarczej i zarabianiu w internecie.

CarsVIP Damian Żukiewicz
Potwierdzenie przelewu dla salonu „CarsVIP” – RAM1500 5.7 HEMI Laramie LongHorn Edition

Nasz domek wakacyjny na prerii w Arioznie, kupiony dzięki zarabianiu w internecie!

Ariozna, USA

Podatki od zarobków w internecie

Od tego co zarabiam w Internecie płacę zwykły podatek dochodowy.

Każdego miesiąca płacę od 40.000 zł. ponad 100.000 zł. podatku, dzięki czemu policja, wojsko, szkoły oraz inne instytucje publiczne mogą dzielnie i służyć Polakom. Dzięki płaconym podatkom, partie rządzące krajem mogą rozdawać ludziom zasiłki w stylu 500+.

Podatki od kryptowalut
Podatek dochodowy 100.000 zł. od zarobków w internecie.
Damian Żukiewicz zarobki
Miesięczny podatek od zarobków z Internetu. Damian Żukiewicz. FutureNet.

Moja życiowa MISJA, to wyciągnąć z pracy na etacie minimum 1 MILION OSÓB!

Dominikana 2018

➙ Przeczytaj więcej o mojej życiowej MISJI !

Zacznij działać teraz!

inwestycja bitcoin
Kasia Żukiewicz – Qatar 2018

 

Zarabiam pasywnie, czyli 24h/dobę i przez 365 dni w roku (nawet wtedy kiedy śpię i nic nie robię) od 2000r.

Tesla model S Damian Żukiewicz

Nasze produkcje (organizacja b3team)

Nakręcony na Miliony

My FutureNet

Życie piękne jest

Przytul HAJS

Nie jesteś sam

BitCoin

Rhythm of FREEDOM

Fuerteventura 2017


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBay, BitMax, Cloud Token, CoinCasso lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

D7 USA - Damian Żukiewicz
Kasia Żukiewicz – RAM 1500