W przyszłości spędzisz resztę swojego życia – Pablo i Bruno

Historia Pablo i Bruno

Powoli ale systematycznie buduje swoje rurociągi już od 2003 roku.

Nie potrzeba na to żadnej dużej gotówki (wystarczy mniej niż przeciętne wynagrodzenie z pracy na etacie).

Nie jest to zbyt trudne, ale wymaga systematyczności i zainwestowania kilku godzin w tygodniu (po pracy, którą wykonujesz dzisiaj) a czasami przeznaczenia soboty na to, żeby przyspieszyć budowę.

Sam sprawdziłem na sobie, że przeznaczając na dodatkowe zajęcie kilkanaście godzin miesięcznie, da się zbudować swój własny „rurociąg”, który daje nam później nieprzerwany strumień dodatkowej gotówki każdego miesiąca. Najlepsze jest w tym to, że kasa napływa niezależnie od tego czy pracuje czy leżę pod palmą w San Diego (Kalifornia) 🙂

Zarabianie w internecie

Lubisz podróżować? Zarabianie w Internecie pozwoli Ci spełniać marzenia!

Kiedy staram się podzielić swoją wizją i możliwościami z moimi znajomymi, to chociaż wierzą mi w to co mówię (daje im przecież dowody z którymi nie da się dyskutować), to i tak nie są oni zainteresowani zbudowaniem rurociągu razem ze mną!

Rozumiesz coś z tego? Dlaczego ludzie tak bardzo boją się żyć?

Czy Ty jesteś też na tyle głupi, żeby nie skorzystać z szansy, którą Ci daję? Przecież nie chcę od Ciebie ani 1 złotówki, chcę tylko Twojego zaangażowania na poziomie 2-3 godzin na tydzień! Więcej czasu spędzasz w korku na mieście lub błąkając się po galerii handlowej…

Chcesz przez całe życie być niewolnikiem swojego szefa? Chcesz zarabiać 2,000 zł. miesięcznie i tylko raz w roku jechać na wakacje? Chcesz żyć jak większość? Większość zawsze się myli…

Nie proponuję Ci od razu inwestowania w nieruchomości czy inwestowania w skomplikowane systemy sprzedażowe w internecie (zbudowanie ich zajęło mi ponad 5 lat), bo zaraz powiesz „nie mam pieniędzy”, „nie dostanę kredytu”..

Pomimo tego, że nie proponuję Ci niczego w co miałbyś „wsadzać” pieniądze, odpowiedz ni na pytanie. Czy wiesz dlaczego nie masz pieniędzy? Kiedy będziesz miał? Czy myślisz, że robiąc ciągle to samo będziesz miał inne rezultaty? Będziesz miał pieniądze za 3 czy 5 lat? Nie masz pieniędzy czy nie masz pieniędzy na inwestycję w swoje lepsze życie i wolność swojej całej rodziny? Nie masz pieniędzy na budowanie „rurociągu”, ale na pewno bardzo szybko je znajdziesz (pomimo że ich nie masz) jeśli dziś wieczorem zepsuje Ci się telewizor. Założę się, że już jutro będziesz miał nowy! Skąd weźmiesz pieniądze? Pożyczysz, ale je cudownym trafem znajdziesz na swoim koncie bankowym?

Widzisz.. Ty masz lub możesz mieć pieniądze. Teraz tylko dajesz sobie wymówkę, żeby spławić sam siebie, żeby nie podejmować decyzji, bo po prostu boisz się tego, co na Twój temat powiedzą znajomi, kiedy zobaczą, że po roku współpracy ze mną będziesz jeździł nowym samochodem, że być może zwolnisz się z pracy do której chodziłeś przez ostatnie 17 lat, boisz się tego, że będziesz wytykany palcami na swoim osiedlu i rodzina się od Ciebie odwróci jak dowiedzą się, że nie pracujesz, a zarabiasz – dla nich (dla baranów) jest to przecież „kombinowanie” to jest złe, bo trzeba przecież ciężko pracować przez całe życie i umrzeć 2-3 lata przed otrzymaniem świadczeń emerytalnych! To jest normalne, bogaci ludzie to złodzieje i oszuści..

Proponuje Ci współpracę w branży większej niż cały ogólnoświatowy przemysł filmowy. Proponuję Ci Biznes, w którym możesz bardzo dobrze wystartować już za mniej niż 2,500 zł.!! Biznes, w którym nie płacisz ZUS, niczego nie sprzedajesz, nie masz szefa, a zarabiasz na wzroście rozpoznawalności marki na świecie.

Czy dalej mówisz „nie to nie dla mnie, ja sobie nie poradzę„?

Tak to nie jest dla Ciebie jeśli nie masz chęci życia. Jeśli jednak chcesz wyjść z dołka lub masz już dość słuchania swojego szefa i wykonywania jego rozkazów do końca swojego życia, to jest to Biznes dla Ciebie.

Każdy się nadaje, bo wszytko co będziesz musiał robić, żeby zarabiać pasywnie od 500 zł. do nawet 5,000 zł. to stale powtarzać proste (wręcz dziecinnie proste) czynności – i nie jest to sprzedawanie produktów, nie jest to naciąganie ludzi, ani tego typu rzeczy, z którymi może miałeś do czynienia.

Co więcej? Dam Ci nawet GWARANCJĘ! Jeśli nie będziesz zadowolony z zarobków jakie osiągniesz do 3 miesięcy, to zwrócę Ci całą (100%) kwotę jaką zainwestowałeś we współpracę ze mną.

Jeśli nie jesteś na tyle odważny, żeby choć porozmawiać ze mną na żywo, to proszę Cię bardzo przekaż link to tej strony swojemu znajomemu lub udostępnij ją na FaceBook – ktoś z Twoich znajomych na pewno podziękuję Ci za to, że przyczyniłeś się do zmiany jego życia na lepsze.

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam Cię ciepło (aktualnie z Paryża – mogę lecieć tam kiedy chcę bo mam już swój malutki rurociąg:)

Damian Żukiewicz

Skontaktuj się ze mną

PS. Zobacz dlaczego większość ludzi przestaje realizować swoje marzenia

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Jedna myśl nt. „W przyszłości spędzisz resztę swojego życia – Pablo i Bruno

  1. Pingback: Jak radzić sobie z krytyką, hejtem i opinią innych osób? Mateusz GRZESIAK | Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.