Współpraca w Biznesie

 

Witaj. Krótko i na temat.

Średnie miesięczne przychody osób, które przystępują do współpracy, to około 500-2,000 zł. miesięcznie w pierwszym roku lub więcej jeśli będziesz działał zgodnie z modelem działania jaki otrzymasz.

► Współpraca nie koliduje z Twoimi obecnymi zajęciami czy pracą zawodową. Możesz, tak jak ja, pracować z domu (przez internet i telefon). Czas pracy to 5h-10h tygodniowo (to 1/4 etatu)

► Otrzymasz profesjonalne wsparcie oraz narzędzia do budowania Biznesu.

 

WAŻNE !

Współpraca ze mną nie polega na sprzedawaniu produktów. 

Szukam osób aktywnych, chcących rozwijać swoją finansową inteligencję, gotowych do współpracy w zespole przedsiębiorczych, przyjaznych i pozytywnie do życia nastawionych ludzi.

monavie-zespol-damian-zukiewicz

 

Niczego się nie obawiaj. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną to wiedz, że rozmawiasz z praktykiem Biznesu Rekomendacyjnego, zajmuje się nim bowiem nieprzerwanie od 2007r. i przez te kilka lat zarobiłem ponad 3 miliony złotych.

Oczywiście cały czas rozwijam swoje umiejętności, ale branże znam dosyć dobrze, czego potwierdzeniem może być tytuł najbardziej skutecznego partnera mBanku w Polsce, który to utrzymuje nieprzerwanie od 2012r. do dzisiaj.

 

 

Damian Żukiewicz

Jeśli jesteś osobą, która ma lub chce mieć wpływ na swoje życie, skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej.

 

Pozdrawiam Cię z uśmiechem

Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>