Współpraca w Biznesie

 

Witaj. Krótko i na temat.

►  Twoja inwestycja to TYLKO około 400 zł. miesięcznie

Średnie miesięczne zarobki osób, które przystępują do współpracy, to około 500-1,000 zł. miesięcznie w pierwszym roku lub znacznie więcej jeśli będziesz działał zgodnie z modelem działania jaki otrzymasz.

► Współpraca nie koliduje z Twoimi obecnymi zajęciami czy pracą zawodową. Możesz, tak jak ja, pracować z domu (przez internet i telefon). Czas pracy to 5h-10h tygodniowo (to 1/4 etatu)

► Otrzymasz profesjonalne wsparcie, najlepsze szkolenia oraz narzędzia do budowania Biznesu on-line.

 

PO CO ZAPRASZAM CIĘ DO ZESPOŁU?

Moim głównym celem budowania zespołu, jest to, żeby pozyskać wartościowych, pozytywnych i chcących się rozwijać ludzi, z którymi będę mógł zbudować stabilny bardzo dochodowy Biznes.

 

CZY KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ?

Nie. Nie każdy może z nami współpracować.

Jakie są więc kryteria przyjęcia do zespołu? W zasadzie jedyną cechą jaka zapewni Ci możliwość dołączenia do naszej grupy, jest bycie pozytywną osobą. To znaczy: nie marudzisz, nie zwalasz winy na innych, sam kreujesz swoje życie, czyli wiesz, że to kim jesteś i wszytko co masz pojawia się w Twoim życiu tylko dzięki Tobie i Twojej pracy.

Nie ważne ile masz lat, nie ważne ile masz pieniędzy, nie ważne jakie masz wykształcenie.. Wykształcenie jest ważne, ale całkiem inaczej niż na tradycyjnym rynku pracy – tutaj im niższe jest Twoje wykształcenie tym lepiej, bo osoby z wyższym wykształceniem bardzo często cechują się brakiem samodzielności i kreatywności. Dzieję się tak dlatego, że państwowy system szkolnictwa produkuje „posłusznych niewolników”, którzy będą wykonywali polecenia swoich właścicieli (czytaj szefów, kierowników). To ludzie wymodelowani do bycia trybem w korporacji, do tego, aby rywalizować a nie współpracować. Tacy ludzie, w takich miejscach pracy, aby wspiąć się wyżej, muszą usunąć (zniszczyć) swojego konkurenta, bardzo często w drastyczny sposób.

Mam nadzieję, że już rozumiesz dlaczego chcemy współpracować tylko z pozytywnymi osobami. Jeśli nie rozumiesz, to powiem jaśniej. Wyobraź sobie teraz, 10 pozytywnych osób, które nie narzekają na zewnętrzne okoliczności, które chcą rozwijać się osobiście i przeć do przodu. Jeśli takie 10 osób współpracuje ze sobą, kierując się osobistym, ale i wspólnym dobrem (tak skonstruowany jest plan działania), to nie ma innej możliwości jak osiągnięcie tych celów w znacznie krótszym czasie niż każde osiągnęłoby je z osobna.

 

 

WAŻNE !

Współpraca ze mną nie polega na sprzedawaniu produktów. 

Jeszcze raz podkreślę, szukam osób aktywnych, chcących rozwijać swoją osobistą i finansową inteligencję, gotowych do współpracy w zespole przedsiębiorczych, przyjaznych i pozytywnie do życia nastawionych ludzi.

monavie-zespol-damian-zukiewicz

 

Niczego się nie obawiaj. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną to wiedz, że rozmawiasz z praktykiem Biznesu Rekomendacyjnego, zajmuje się nim bowiem nieprzerwanie od 2007r. i przez te kilka lat zarobiłem ponad 3 miliony złotych.

Oczywiście cały czas rozwijam swoje umiejętności, ale branże znam dosyć dobrze, czego potwierdzeniem może być tytuł najbardziej skutecznego partnera mBanku w Polsce, który to utrzymuje nieprzerwanie od 2012r. do dzisiaj.

Aktywnie działam na różnych płaszczyznach Biznesowych. Współpracuje z kilkoma dużymi firmami jak i realizuję własne pomysły. Mam też przyjaciół, którzy odnoszą sukcesy w różnego rodzaju projektach Biznesowych, w których ja akurat nie działam.

A mówię Ci o tym po to, żebyś miał świadomość, że będziesz mógł zdecydować w jakiej branży chciałbyś budować swoją finansową niezależność. Jeśli ja nie będę Ci mógł pomóc, to polecę Ci sprawdzoną firmę lub przyjaciela, który z taką firmą współpracuje.

 

Nasza branża POLECANA jest przez NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA.

Wspierają nas WARREN BUFFETT, BILL GATES, DONALD TRUMP i ROBERT KIYOSAKI (autor światowego Bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„)

           
Posłuchaj nagrania audio poniżej

Zobacz video Roberta Kiyosaki na Biznes21wieku.pl

 

Damian Żukiewicz

Szczerzę radzę Ci, zanim nie przystąpisz do budowania ze mną swojego Biznesu, to nie pytaj swoich znajomych o to, co sądzą na temat tego typu współpracy.

Po pierwsze, oni nic na ten temat nie wiedzą (jedyne co wiedzą to plotki), a po drugie, będą próbowali zniechęcić Cię do działania.

Dlaczego? Dlatego, że oni sami nie mają pieniędzy, pracują na etacie i taki czy inny Biznes to z ich perspektywy bardzo ryzykowne zajęcie, które nie daje „gwarancji” otrzymania wypłaty. Oni mają gwarancję, bo ich właściciel daje im co miesiąc wypłatę. Otrzymują wynagrodzenie, ale tylko wtedy jeśli chodzą do pracy.

Otrzymywanie pewnej wypłaty wiąże się jednak nierozerwalnie z absolutnym brakiem wolności oraz brakiem dodatkowego pasywnego dochodu (za raz wykonaną pracę otrzymujesz wynagrodzenie przez lata czy dziesiątki lat), który jest jedynym sposobem na osiągnięcie niezależności finansowej czyli stanu kiedy to nasze aktywa (samodzielnie działający biznes sieciowy, nieruchomości czy środki finansowe) „pracujądla nas.

PAMIĘTAJ! Tylko głupi ludzie pytają innych o to co mają zrobić z własnym życiem. Ludzie sukcesu podejmują decyzje zawsze samodzielnie, opierając się na własnym rozumie i przeczuciu.

Jeśli chcesz należeć do tej wąskiej grupy ludzi sukcesu, którzy mają wpływ na swoje życie (około 5% społeczeństwa), to zapytaj mnie o szczegóły współpracy, a potem samodzielnie podejmij decyzję kiedy chcesz wystartować.

i jeszcze jedno.. To jest Biznes, a nie praca na etacie. Jeśli teraz nie stać Cię na inwestycje rzędu 200 – 400 zł. miesięcznie, którą przeznaczysz na budowę Biznesu, to nie pisz do mnie i nie pytaj się na czym polega współpraca, bo niezależnie od tego co Ci powiem i tak nic nie zrobisz nie mając pieniędzy.

Jeżeli jednak inwestycja kilkaset złotych miesięcznie nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, to możemy zacząć działać już dziś.

Jestem przekonany w 100%, że tak jak ja, już w pierwszymi miesiącu naszej współpracy (pracując po kilka godzin tygodniowo) zarobisz znacznie więcej niż większość Polaków zarabia pracując przez cały miesiąc.

 

Pozdrawiam Cię z uśmiechem

Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>