Współpraca w Biznesie

 

Witaj. Krótko i na temat.

Średnie miesięczne przychody osób, które przystępują do współpracy, to około 500-2,000 zł. miesięcznie w pierwszym roku lub więcej jeśli będziesz działał zgodnie z modelem działania jaki otrzymasz.

► Współpraca nie koliduje z Twoimi obecnymi zajęciami czy pracą zawodową. Możesz, tak jak ja, pracować z domu (przez internet i telefon). Czas pracy to 5h-10h tygodniowo (to 1/4 etatu)

► Otrzymasz profesjonalne wsparcie oraz narzędzia do budowania Biznesu.

 

WAŻNE !

Współpraca ze mną nie polega na sprzedawaniu produktów. 

Szukam osób aktywnych, chcących rozwijać swoją finansową inteligencję, gotowych do współpracy w zespole przedsiębiorczych, przyjaznych i pozytywnie do życia nastawionych ludzi.

monavie-zespol-damian-zukiewicz

 

Niczego się nie obawiaj. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną to wiedz, że rozmawiasz z praktykiem Biznesu Rekomendacyjnego, zajmuje się nim bowiem nieprzerwanie od 2007r. i przez te kilka lat zarobiłem ponad 3 miliony złotych.

Oczywiście cały czas rozwijam swoje umiejętności, ale branże znam dosyć dobrze, czego potwierdzeniem może być tytuł najbardziej skutecznego partnera mBanku w Polsce, który to utrzymuje nieprzerwanie od 2012r. do dzisiaj.

 

 

Nasza branża POLECANA jest przez NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA.

Wspierają nas WARREN BUFFETT, BILL GATES, DONALD TRUMP i ROBERT KIYOSAKI (autor światowego Bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„)

           

 
Posłuchaj nagrania audio poniżej

 

Damian Żukiewicz

Szczerzę radzę Ci, zanim nie przystąpisz do budowania ze mną swojego Biznesu, to nie pytaj swoich znajomych o to, co sądzą na temat tego typu współpracy.

Po pierwsze, oni nic na ten temat nie wiedzą (jedyne co wiedzą to plotki), a po drugie, będą próbowali zniechęcić Cię do działania.

Dlaczego? Dlatego, że oni sami nie mają pieniędzy, pracują na etacie i taki czy inny Biznes to z ich perspektywy bardzo ryzykowne zajęcie, które nie daje „gwarancji” otrzymania wypłaty. Oni mają gwarancję, bo ich właściciel daje im co miesiąc wypłatę. Otrzymują wynagrodzenie, ale tylko wtedy jeśli chodzą do pracy.

Otrzymywanie pewnej wypłaty wiąże się jednak nierozerwalnie z absolutnym brakiem wolności oraz brakiem dodatkowego pasywnego dochodu (za raz wykonaną pracę otrzymujesz wynagrodzenie przez lata czy dziesiątki lat), który jest jedynym sposobem na osiągnięcie niezależności finansowej czyli stanu kiedy to nasze aktywa (samodzielnie działający biznes sieciowy, nieruchomości czy środki finansowe) „pracujądla nas.

PAMIĘTAJ! Tylko głupi ludzie pytają innych o to co mają zrobić z własnym życiem. Ludzie sukcesu podejmują decyzje zawsze samodzielnie, opierając się na własnym rozumie i przeczuciu.

Jeśli chcesz należeć do tej wąskiej grupy ludzi sukcesu, którzy mają wpływ na swoje życie (około 5% społeczeństwa), to zapytaj mnie o szczegóły współpracy, a potem samodzielnie podejmij decyzję kiedy chcesz wystartować.

 

Pozdrawiam Cię z uśmiechem

Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>