Współpraca w BIZNESIE !

Witaj. Krótko i na temat.

►  Twoja inwestycja to TYLKO około 300 zł.

Średnie miesięczne zarobki osób, które przystępują do współpracy, to około 500-1,000 zł. miesięcznie w pierwszych 3 miesiącach lub znacznie więcej, jeśli będziesz działał zgodnie z modelem działania jaki otrzymasz.

► Współpraca nie koliduje z Twoimi obecnymi zajęciami czy pracą zawodową. Możesz, tak jak ja, pracować z domu (przez internet i telefon, w każdym zakątku świata). Czas pracy to 4h-8h tygodniowo (to 1/5 etatu)

► Otrzymasz profesjonalne wsparcie, najlepsze szkolenia oraz narzędzia do budowania Biznesu.

 

 

PO CO ZAPRASZAM CIĘ DO ZESPOŁU?

Moim głównym celem budowania zespołu, jest to, żeby poznać WARTOŚCIOWE, POZYTYWNE i gotowe się ROZWIJAĆ osoby, z którymi będę mógł się zaprzyjaźnić i zbudować stabilny, bardzo dochodowy Biznes.

 

 

CZY KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ?

Nie. Nie każdy może z nami współpracować.

 

Opracowaliśmy własny KODEKS HONOROWY i zawsze działamy w oparci o niego. Nie ma wyjątków, stąd nie każdy będzie mógł dołączyć do naszego zespołu.

Jakie są więc kryteria przyjęcia do zespołu? W zasadzie jedyną cechą jaka zapewni Ci możliwość dołączenia do naszej grupy, jest bycie pozytywną osobą. To znaczy: nie marudzisz, nie zwalasz winy na innych, sam kreujesz swoje życie, czyli wiesz, że to kim jesteś i wszytko co masz pojawia się w Twoim życiu tylko dzięki Tobie i Twojej pracy.

Nie ważne ile masz lat, nie ważne ile masz pieniędzy, nie ważne jakie masz wykształcenie.. Wykształcenie jest ważne, ale w pracy na etacie, u nas ważna jest Twoja pozytywna postawa i chęć kształcenia się.

 

 

WAŻNE !

Współpraca ze mną nie polega na sprzedawaniu produktów. 

Jeszcze raz podkreślę, szukam osób aktywnych, chcących rozwijać swoją osobistą i finansową inteligencję, gotowych do współpracy w zespole przedsiębiorczych, przyjaznych i pozytywnie do życia nastawionych ludzi.

monavie-zespol-damian-zukiewicz

 

Niczego się nie obawiaj. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną to wiedz, że rozmawiasz z praktykiem Biznesu Rekomendacyjnego, zajmuje się nim bowiem nieprzerwanie od 2007r. i przez te kilka lat zarobiłem ponad 3 miliony złotych.

Oczywiście cały czas rozwijam swoje umiejętności, ale branże znam dosyć dobrze, czego potwierdzeniem może być tytuł najbardziej skutecznego partnera mBanku w Polsce, który to utrzymuje nieprzerwanie od 2012r. do dzisiaj.

Aktywnie działam na różnych płaszczyznach Biznesowych. Współpracuje z kilkoma dużymi firmami jak i realizuję własne pomysły. Mam też przyjaciół, którzy odnoszą sukcesy w różnego rodzaju projektach Biznesowych, w których ja akurat nie działam.

A mówię Ci o tym po to, żebyś mi ZAUFAŁ, i miał świadomość, że będziesz mógł zdecydować w jakiej branży chciałbyś budować swoją finansową niezależność. Jeśli ja nie będę Ci mógł pomóc, to polecę Ci sprawdzoną firmę lub przyjaciela, który z taką firmą współpracuje.

 

Nasza branża POLECANA jest przez NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA.

Wspierają nas WARREN BUFFETT, BILL GATES, DONALD TRUMP i ROBERT KIYOSAKI (autor światowego Bestsellera „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„)

           
Posłuchaj nagrania audio poniżej

Zobacz video Roberta Kiyosaki na Biznes21wieku.pl

 

Damian Żukiewicz

Szczerzę radzę Ci, zanim nie przystąpisz do budowania ze mną swojego Biznesu, to nie pytaj swoich znajomych o to, co sądzą na temat tego typu współpracy.

Po pierwsze, oni nic na ten temat nie wiedzą (jedyne co wiedzą to plotki), a po drugie, będą próbowali zniechęcić Cię do działania.

Dlaczego? Dlatego, że oni sami nie mają pieniędzy, pracują na etacie i taki czy inny Biznes to z ich perspektywy bardzo ryzykowne zajęcie, które nie daje „gwarancji” otrzymania wypłaty. Oni mają gwarancję, bo ich właściciel daje im co miesiąc wypłatę. Otrzymują wynagrodzenie, ale tylko wtedy jeśli chodzą do pracy.

Otrzymywanie pewnej wypłaty wiąże się jednak nierozerwalnie z absolutnym brakiem wolności oraz brakiem dodatkowego pasywnego dochodu (za raz wykonaną pracę otrzymujesz wynagrodzenie przez lata czy dziesiątki lat), który jest jedynym sposobem na osiągnięcie niezależności finansowej czyli stanu kiedy to nasze aktywa (samodzielnie działający biznes sieciowy, nieruchomości czy środki finansowe) „pracujądla nas.

PAMIĘTAJ! Tylko głupi ludzie pytają innych o to co mają zrobić z własnym życiem. Ludzie, chcą stać się ludźmi sukcesu, podejmują decyzje zawsze samodzielnie, opierając się na własnym rozumie i przeczuciu.

Jeśli chcesz należeć do tej wąskiej grupy ludzi, którzy mają wpływ na swoje życie (około 5% społeczeństwa), to zapytaj mnie o szczegóły współpracy, a potem samodzielnie podejmij decyzję kiedy chcesz wystartować.

i jeszcze jedno.. To jest Biznes, a nie praca na etacie. Jeśli teraz nie stać Cię na inwestycje rzędu 300 zł. miesięcznie, którą przeznaczysz na budowę Biznesu, to nie pisz do mnie i nie pytaj się na czym polega współpraca, bo niezależnie od tego co Ci powiem i tak nic nie zrobisz nie mając pieniędzy.

Jeżeli jednak inwestycja kilkaset złotych miesięcznie nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, to możemy zacząć działać już dziś.

Jestem przekonany w 100%, że tak jak ja, już w pierwszymi miesiącu naszej współpracy (pracując po kilka godzin tygodniowo) zarobisz znacznie więcej niż większość Polaków zarabia pracując przez cały miesiąc.

 

Pozdrawiam Cię z uśmiechem

Możesz mi ZAUFAĆ! – Damian Żukiewicz

 

PS. Od wielu lat zajmuje się tylko i wyłącznie budowaniem Biznesów, które prowadzą do osiągania przychodów pasywnych. Za raz wykonaną pracę (mogę ją wykonywać nawet 5 lat) dostaje pieniądze przez 10 i więcej lat. 

To dlatego inwestuje w nieruchomości, teraz nie mam z tego pieniędzy, ale za około 9 lat moje kredyty zostaną spłacone a ja i moja rodzina, będziemy cieszyli się przychodem pasywnym na poziomie minimum 20,000 zł. miesięcznie i więcej. To dlatego inwestuję w internetowe systemy sprzedażowe na których zarobiłem już ponad 3 miliony złotych. To dlatego zajmuję się obecnie budowanie Biznesu w branży Wellness w ramach Marketingu Społecznościowego!!

Jeśli chcesz szybko i bez wysiłku zarobić 100,000 zł. (dajesz sobie na to 1 miesiąc) to polecam Ci inne zajęcie niż budowanie Biznesu ze mną:)

Zapraszam Cię do budowania Globalnego Biznesu, opartego na zaufaniu i dobrych relacjach, a nie na oszustwie.

Zapraszam Cię do Biznesu, w którym możesz wystartować nawet zaraz (online z śmiesznie małymi pieniędzmi). W końcu Zapraszam Cię do Biznesu, który na pewno da Tobie przychody pasywne, jeśli tylko poświecisz na to trochę czasu i dasz z siebie odrobinę pozytywnej energii.

Jeszcze raz Cię pozdrawiam.  

Damian Żukiewicz

 

► Zanim skontaktujesz się ze mną zobacz krótką prezentację Biznesu.

► Kontakt

 

5 myśli nt. „Współpraca w BIZNESIE !

  • Przytaczam tylko statystyki czyli nie obrażam nikogo wskazując palcem, nie w mojej naturze jest obrażanie ludzi:)

   Chcę tylko pokazać jak co dzieje się z ludźmi, którzy spędzają po 15-20 lat w szkole. Bardzo często wychodzą z tego posłuszne „roboty”, które boją się samodzielnie podejmować decyzji we własnym życiu (na każdej płaszczyźnie, nie chodzi tylko o Biznes).

   Bardzo przepraszam jeśli kogoś tym urażam, ale powtarzam, że odnoszę się do statystycznej osoby.

   Pozdrawiam ciepło
   .and See You at the TOP (wherever it is)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>