Współpraca

Witaj !

Wspólnie z moim partnerem biznesowym szukamy osób do współpracy z absolutnym LIDEREM branży Wellness na świecie.

Inwestycja w Biznes to jednorazowo około 5,000 zł. do 10,000 zł., w zależności od tego jak poważnie potraktujesz współpracę z nami. Do podjęcia współpracy nie wymagamy założenia działalności gospodarczej (jest to wskazane dopiero po około roku, kiedy zarobki przekroczą 10,000 zł. miesięcznie).

Współpraca nie koliduje z Twoimi obecnymi zajęciami. Możesz pracować z domu. Czas pracy to 8h – 12h tygodniowo.

 

Niczego się nie obawiaj. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę ze mną to wiedz, że rozmawiasz z praktykiem a nie teoretykiem. Marketingiem rekomendacyjnym zajmuje się bowiem nieprzerwanie od 2007r. Oczywiście cały czas rozwijam swoje umiejętności, ale branże znam dosyć dobrze, czego potwierdzeniem może być tytuł >> najbardziej skutecznego partnera mBanku w Polsce << który to utrzymuje nieprzerwanie od 2012r. do dzisiaj.

 

Startujemy 1 kwietnia 2015r., i do tego dnia czekamy na Twoje zgłoszenie.

 

WAŻNE !

Nie szukamy sprzedawców, ani przedstawicieli handlowych. Współpraca z nami nie polega na sprzedawaniu czegokolwiek. Nie proponujemy też pracy na etacie.

Szukamy osób AKTYWNYCHgotowych do współpracy w zespole przedsiębiorczych, przyjaznych i pozytywnie do życia nastawionych osób.

Czekam na propozycje współpracy od każdego, bez względu na wykształcenie, wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy staż pracy.

Jeśli jesteś osobą, która ma lub chce mieć wpływ na swoje życie, skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej.

 

Pozdrawiam

Damian Żukiewicz

4 myśli nt. „Współpraca

 1. Biznesów takie jak ten są dziesiątki, niemniej jednak jeśli będziesz uparty i zdyscyplinowany to połowa sukcesu za Tobą :)
  Powodzenia.

  • Dzięki za Dobre słowa Szymek !

   Za nami pierwsza prezentacja i spotkanie ze sponsorami. Atmosfera była na prawde Rewelacyjna i właśnie dlatego jesteśmy MonaVie !

   Oczywiście połowa zaproszonych osób nie przyszła na spotkanie, ale to akurat nie powod do zmartwień, bo jakość osób, które przybyły przebiła wszystko :))
   Mieliśmy 10 przysłowiowych Mercedesów, a nie 20 Daewoo Matiz :)))

   Oczywiscie Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie. Nie będziemy Was sztucznie nakręcać, Nie usłyszycie oklasków na zawołanie i oczywiście Nie musicie do nas dołączać… ale z wielka przyjemnoscia przyjmiemy Wasze mentalne wsparcie, bo go poprostu potrzebujemy :)

   Pozdo 9500
   Dr Ziuber wraz z Dream Team Monavie

 2. Damian, super stronka, super biznes. Też piję te soki wraz z całą rodzinką w tym z 2 letnim synkiem. Używając produktów MONAVIE spadłem z wagi z 98 na 82 kg, nadciśnienie, które leczę od czerwca 2012r. i nie mogłem ustabilizować od czerwca 2013 spadło mi na 115-118 na 76-78 tak, że ja jesteśmy zadowoleni i polecamy.

 3. Pingback: MonaVie Nysa – Otwarcie „Dream Team MonaVie” | Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>