Chcesz nauczyć się zarabiać przez Internet?

Witaj

Damian Żukiewicz z tej strony!

Pozwól, że pokażę i wyjaśnię na prostych przykładach, jak ja i setki osób z którymi współpracuje, zarabia każdego dnia minimum 100 zł. w Internecie. 

Bonus na start od Damian Żukiewicz

Odbierz REWELACYJNĄ książkę „ENERGIA PIENIĘDZY” całkiem GRATIS!

Co więcej, te minimum 100 zł. (to najmniejszy dzienny zarobek w moim ekskluzywnym zespole, średni dzienny zarobek wynosi aktualnie 195 zł.) zarabia osoba, która jeszcze 2 tygodnie temu nie miała pojęcia o tym jak działają programy partnerski i skąd biorą pieniądze na wypłaty dla swoich współpracowników czyli dla osób takich jak Ty czy ja. Czas jaki przeznaczamy na „pracę” w Internecie to około 30 minut dziennie.

TAK. Dobrze widzisz, to TYLKO około 30 minut dziennie. Tyle zajmuje wykonanie wszystkich niezbędnych czynności, które dają nam te minimum 100 zł. każdego dnia. 


→  →  →  Kliknij mocno TUTAJ i podążaj za moimi instrukcjami

 

 

ale czy można zarabiać nie wychodząc z domu?

TAK. Od 2010 roku zarabiam nie wychodząc z domu. Do tej pory w internecie, na czysto zarobiłem już ponad $2 mln.

Jeśli Ty także chcesz zacząć zarabiać dodatkowe 3,000 zł. – 7,000 zł. (lub więcej) miesięcznie, napisz do mnie, ale bądź gotowy na odroczoną gratyfikację i inwestycję niedużych pieniędzy na start.

Te pieniądze nie są oczywiście dla mnie. Przeznaczysz je na swoją edukację i co bardzo ważne, na PRAKTYCZNĄ EDUKACJĘ, a nie jakieś teorie.

https://www.youtube.com/watch?v=PtEAwXHEai0

 

 

Podejmij decyzję i trwaj w niej do osiągnięcia SUKCESU!

Czy wiesz dlaczego większośc polaków nie ma i nigdy nie będzie miała pieniędzy na przyzwoite życie? Zobacz video poniżej, a potem zastanów się i przypomnij sobie ile razy „okazja” przeszła Ci koło nosa..

Ja nie jestem wyjątkiem. W latach 2010 – 2012 miałem możliwość kupienia prawie 3.000 BitCoinów za łączną kwotę poniżej 10.000 zł.

Nie kupiłem, bo za długo się zastanawiałem, czytałem opinie o BitCoinie w Internecie, słuchałem rad doradców finansowych zatrudnianych na etacie w bankach.

Mój dobry kolega wiedział czym jest BitCoin, kupował i sprzedawał BitCoin, a nawet je „wydobywał” (uczestniczył w obsłudze transakcji na rynku BitCoin – zobacz czym jest wydobycie Bitcoin tutaj).

Dzisiaj 1 BitCoin kosztuje około 3.500 zł !!!

Gdyby w moim portfelu było dzisiaj 3.000 BitCoinów kupionych kilka lat temu (za łączną cenę około 10.000 zł.), to mógłbym je sprzedać i zamienić na gotówkę w dosłownie kilka godzin. Pieniądze jakie otrzymałbym sprzedając dziś „moje” BitCoiny są tak duże, że pewnie nie uwierzysz mi, że mogłem zarobić tak wielką sumę..

Jaka to suma? Policzmy.

3.000 BitCoin x 3.500 zł. = 10.500.000 zł. (dziesięć i pół miliona złotych!)

Powtórzę jeszcze raz. Inwestycja w zakup BitCoin 4 lata temu = 10.000 zł.

Sprzedaż kupionych BitCoinów dziś (2016/2017) = 10.000.000 zł. (w zaokrągleniu 10 milionów złotych!

 

 

Jesteś zdecydowany ZARABIAĆ pieniądze w Internecie?

Odpowiedz sam sobie. Tak lub Nie?

Jeśli nie – zamknij tą stronę i przygotuj kolejne CV, bo będziesz się musiał do końca swego życia prosić się o pracę..

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie minimum 100 zł. dziennie, zacznij od pierwszego kroku czyli od rejestracji i testowej inwestycji w programach partnerskich, których opisy znajdziesz tutaj.

bonusnastart-zukiewicz468x60

 

 

 

Czy można jeszcze raz zarobić tak wielkie pieniądze inwestując dzisiaj (2017) w BitCoin?

Nie wiem, ale przyznam, że może to być bardzo trudne, bo BitCoin kosztuje dziś dziesiątki tysięcy razy więcej niż kosztował w pierwszym roku po jego emisji. Mogłeś kupić Bitcoina nawet poniżej $0,10 (poniżej 10 centów za sztukę), a dziś zbliżamy się do okrągłego $1.000 za 1 Bitcoina!

Inwestuj w DasCoin i zarób swój pierwszy MILION

Inwestując 10.000 zł. w zakup BitCoin kilka lat temu, zarobiłbyś aż 10.000.000 (10 milionów) zł.!

Mówiąc prościej, BitCoin dał zarobić wielu osobom nawet 10.000 razy więcej niż ich inwestycja początkowa. Gdybyś kupił Bitcoiny przed tym jak stał się bardziej popularny, za marne $100 (sto dolarów), to w najbliższym czasie mógłbyś je sprzedać za $1.000.000 (1 milion dolarów!)

 

Masz 30 minut? Chcesz 100 zł. dziennie? A możesz chcesz pracować więcej?

Jeśli jesteś w stanie zaangażować się bardziej we współpracę w naszym zespole. Dasz z siebie więcej, to po około miesiąca od dnia rozpoczęcia współpracy, czyli np. 30 dni od dzisiaj, będziesz zarabiał około 100 zł. dziennie.

Zarabiaj online 100 zł. dziennie

Nie wiem kim jesteś, jakie masz doświadczenie. Nie wiem też czy te dodatkowe 50 zł. każdego dnia, to dla Ciebie jest dużo czy mało? Wiem jednak jedno. Bez względu na to ile masz lat, jakie masz wykształcenie, jaki jest Twój stan majątkowy, to jeśli potrafisz obsługiwać komputer z dostępem do internetu (a wiem, że potrafisz bo właśnie teraz czytając te słowa jesteś w internecie) to NA PEWNO będziesz ZARABIAŁ PIENIĄDZE.

Jest jeden wyjątek kiedy pieniędzy nie zarobisz. Stanie się tak tylko wtedy, jeśli nie będziesz z nami współpracował. Jeśli natomiast zarejestrujesz się teraz w programie, po czym napiszesz do mnie maila (napisz mi, że jesteś już zarejestrowany i podaj mi swój login lub adres email jaki użyłeś przy rejestracji w programie).

 

 

 

Skąd biorą się pieniądze w Internecie?

a jak myślisz? Komputery je produkują? Nie. Pieniądze w internecie biorą się od REKLAMODAWCÓW.

Widzisz reklamę poniżej? Wiem, że widzisz, bo ją tam umieściłem. Właściciel firmy (marki, produktu) PŁACI MI za umieszczenie jej na moim blogu.

Za samo oglądanie reklamy płaci mi mniej, ale jak zainteresujesz się tym co widzisz w poniższym „okienku” reklamowym, następnie klikniesz w reklamę i przejdziesz na stronę reklamodawcy, to ja otrzymam za to od około 5 złotych.

 

 

 

Nie wierzysz, że w Internecie każdy początkujący może zarabiać minimum 300 zł. nawet bez doświadczenia?

Myślisz sobie, że zarabiać w internecie mogą tylko ludzie specjalnie uzdolnieni lub tacy którzy mają wielkie pieniądze na start?

A co do doświadczenia, to proszę odpowiedz sobie teraz (w tej chwili) sam na pytanie „Jak zdobywa się doświadczenie?„. No i co? Co sobie odpowiedziałeś? Czy Adam Małysz urodził się z doświadczeniem zawodowego skoczka? Skąd wzięło się jego doświadczenie w skokach narciarskich? Jak myślisz, czy Adam przez 15 lat czytał książki o skakaniu, a przed snem oglądał konkursy „Czterech skoczni”?

Jeśli zaczniesz działać ze mną i po miesiącu zarobisz pierwsze kilka stówek, to koniecznie powiedz o tym swoim 10 najbliższym osobom.

Powiedz tak „wiesz co Darek.. Zarobiłem przez ostatni miesiąc 700 zł. w internecie. Codziennie (każdego dnia) przeznaczałem na to około 20 minut„. Jak Darek powie Ci „no co Ty? chyba coś ściemniasz:)”, to pokaż mu dowód.

Wtedy Twój kolega pewnie powie Ci, że też chciałby zarabiać, ale niestety on się do tego nie nadaje. Powiedz mu „Nadajesz się Darek! Nadajesz się! Ja też miesiąc temu byłem zielony w tym temacie. Poznałem kogoś kto nie był zielony, wykonałem kilka prostych czynności i tyle. Teraz ja mogę pokazać Ci jak zarobić dodatkowe kilka stówek na miesiąc”.

Założę się, że w 97 przypadkach na 100, Twoi znajomi nie będą Ci wierzyć w to co mówisz. Dlaczego tak się dzieje? Będziesz zszokowany, tym, że Twój kolega Ci nie wierzy? Nie bądź zszokowany, bo Ty prawdopodobnie teraz zachowujesz się podobnie. Teraz Ty nie wierzysz mi. A jeśli nawet wierzysz, to nie wierzysz w siebie..

 

 

 

Jaka kwota jest dla Ciebie „realna” do zarobienia przez internet?

żukiewicz damian inwestor internetowy

Wiem, też, że dla większości Polaków kwoty o jakich piszę powyżej (300 – 2,000 zł. miesięcznie) są tak wysokie, że po prostu nie wierzą, że można je zarabiać jako dodatkowe wynagrodzenie za prace przez 30 minut dziennie na komputerze.

Dlatego, przyjmij, że na początku będziesz zarabiał tylko 10-30 zł. dziennie, pracując po 30 minut każdego dnia.

Czy w takie dodatkowe zarobki jesteś w stanie uwierzyć?

Jeśli nie, to nie pomogę Ci niestety…. ale jeśli tak jak ja, moi przyjaciele i partnerzy biznesowi, jesteś POZYTYWNYM I UFNYM człowiekiem, to chętnie POMOGĘ Ci zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet.

 

 

 

Jak działają programy reklamowe typu RevShare? Krótkie wyjaśnienie

 

 

 

To jest Biznes onLine. Ty też będziesz zarabiał korzystając z naszych narzędzi

 

 

 

UWAGA. WAŻNE!

Zarabianie w Internecie to NIE PRACA NA ETACIE

Pamiętaj, że zarabianie w Internecie, to nie jest PRACA NA ETACIE. Ja nie będę Twoim pracodawcą ani szefem.

Każda z osób, która zarabia w internecie dodatkowe , 30 PLN, 100 PLN, 300 PLN, 1,500 PLN czy nawet 4,000 PLN dziennie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.

Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.

 

 

 

1. gotów  2. PAL !!!!!!  3.cel…

Zanim napiszesz do mnie, wykonaj proszę (starannie, dokładnie i do końca) TYLKO jedną, banalnie PROSTĄ czynność (link poniżej):

→  →  →  Kliknij mocno TUTAJ i podążaj za moimi instrukcjami < < <

Zarabiaj online 100 zł. dziennie

Minimum 100 zł. dziennie z Internetu

 

 

 

Wykonałeś starannie, wszystkie 3 kroki?

Dopiero jak wykonasz (do końca, starannie) to o co poprosiłem Cię w linku powyżej, napisz do mnie. 

Przygotujemy plan działania dopasowany do Twoich możliwości i ruszamy z tematem. Pamiętaj jednak, że pieniądze nie biorą się z powietrza (no chyba, że masz wiatrak), to nie jest też lokata bankowa na której zarabia się nic nie robiąc. Jeśli nie masz około 11 minut dziennie (codziennie! w niedzielę, święta i wakacje także nie ma wolnego) to niestety nie zarobisz ani centa.

aaaa.. i jeszcze jedno! Współpracuję TYLKO i WYŁĄCZNIE z osobami z natury UFNYMI i POZYTYWNIE NASTAWIONYMI DO ŻYCIA. 

Dlaczego? Proste. Ja jestem od zawsze UFNY i POZYTYWNY. Jeśli masz inną osobowość to się nie dogadamy:)

 

 

 

Co jeszcze BLOKUJE Cię przed podjęciem decyzji?

Jest wiele płaszczyzn na których Polacy sami sobie strzelają w kolano. Chodzi o przekonanie do pieniędzy, sukcesu i szczęścia, o durne zwyczaje i schematy blokujące nas przed bogaceniem się.

Polecam zobaczyć materiał Mateusza Grzesiaka, który dokładniej wyjaśni Ci dlaczego Polacy mają problemy z zarabianiem pieniędzy. 

 

 

 

 

Wierzysz w moje DOBRE INTENCJE?

Zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze mnie nie znasz. Nie ufasz mi. Nie rozmawialiśmy na żywo twarzą w twarz, nie uścisnęliśmy sobie dłoni. Może myślisz, że chcę Cię tylko naciągnąć i zabrać Ci Twoje pieniądze..

FAKTY są takie (badania z 2015r. profesora Jana Czaplińskiego): Tyko 12% Polaków ufa innym, nowo poznanym osobom! W Danii poziom zaufania jest na znacznie wyższym poziomie i wynosi aż 66%. W Polsce poziom zaufania ludzi do siebie jest na jednym z najniższych poziomów na świecie!

Mógłbym wymienić teraz wiele osób, które nigdy wcześniej nie poznały mnie w realnym świecie, a które po przeczytaniu kilku wpisów właśnie tutaj (na tym blogu) lub na forum Przyjaznych Inwestorówbez wachania ZAUFAŁY MI, i pozwoliły mi „poprowadzić się” w temacie zarabiania w Internecie.

Nie muszę jednak tego robić, bo nie chcę „manipulować” Tobą stosując metodę „dowodu społecznego„. Ty sam masz wiedzieć czego chcesz i zawsze świadomie podejmować dezycję, które mają wpływ na Twoje przyszłe życie.

 

 

i pamiętaj, że..

Nie ma SZLACHECTWA w UBÓSTWIE

Bywałem Bogaty i bywałem biedny, ale za każdym razem wybieram bogactwo..

 

 


Zarabiaj przez Internet na całym świecie

Zarabiaj w Internecie minimum 100 zł. dziennie z Damianem ŻUKIEWICZ

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 


KONIECZNIE → Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania pieniędzy przez Internet !

3 KROKI do 100 zł. dziennie | BitCoin | FaceBook | YouTube  | MISJA | Kontakt


Treść artykułu (wszelkich tekstów w domenie i subdomenach zukiewicz.com) ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem osobistych poglądów autora. Nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

zukiewicz-zarabiaj-w-internecie-ksiazka-energia-pieniedzy-gratis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *