Rejestracja w programach partnerskich

Załóż konto w programie partnerskim – wybierz jeden z nich, a jeśli chcesz szybciej nauczyć się zarabiać w Internecie, a przy okazji zdywersyfikować swoje zarobki, zarejestruj się w każdym programie:

A ) reklamowy program partnerski → MXrevshare

( po rejestracji w programie, zobacz wszystkie filmy dotyczące MXrevshare )

W programie ZARABIASZ około 10% od kwoty jaką zainwestujesz w zakup paczek reklamowych. Minimalny czas inwestycji to 44 dni. (średni zysk miesięczny to 7,5%)

 

B ) portal społecznościowy i reklamowy program partnerski → FutureNet + FutureAdPro

FutureNet i FutureAdPro to programy połączone ze sobą. Można działać w każdym z nich z osobna lub w obu na raz. Wystarczy się zarejestrować raz w FutureNet.

 

 

FutureNet – Zarabiasz za logowanie się do portalu każdego dnia, za dzielenie się postami, LIKE’owanie i inne aktywności (są to wynagrodzenia w częściach dolara USA czyli w centach).

W FutureNet możesz zarabiać także znacznie większe pieniądze. Właściciele portalu wynagrodzą Cię także za to, że pokażesz innym osobom (np. swoim znajomym) w jaki sposób oni mogą zarabiać na byciu aktywnym.

Wynagrodzenie to $0.5, $1.25, $2.5, $5, $25, $50 za każdą osobę, która będzie aktywna w programie FutureNet Club (tak zwane matryce – z angielskiego matrix). Więcej dowiesz się z video, które zamieściłem tutaj. 

 

FutureAdPro (FAP) – To program typu RevShare. W programie ZARABIASZ około 20% od kwoty jaką zainwestujesz w zakup paczek reklamowych. Minimalny czas inwestycji to 120 dni. (średni zysk miesięczny to 5%)

( po rejestracji w programie, zobacz wszystkie filmy dotyczące FutureNet i FAP )

Jak zarabiać w FuturteNet

Dostajesz od $0,5 do $50 za każdą nową osobę w portalu FutureNet (nie musisz jej sam zapraszać!)

 

 

C ) do przelewania zarobionych pieniędzy z programów partnerskich na Twoje konto bankowe, będziesz potrzebował skorzystać z procesora płatniczego (np. PAYZA) – Załóż konto na procesorze płatniczym PAYZA (odpowiednik znanego PayPala)

zarabiam-przez-internet-przychody-pasywne-zukiewcz

 

 

To jest Biznes onLine. Ty też będziesz zarabiał korzystając z naszych narzędzi

 

 

UWAGA. WAŻNE !

Zarabianie w Internecie to NIE PRACA NA ETACIE

Pamiętaj, że zarabianie w Internecie, to nie jest PRACA NA ETACIE. Ja nie będę Twoim pracodawcą ani szefem.

Każda z osób, która zarabia w internecie dodatkowe 100 PLN, 300 PLN, 1,500 PLN czy nawet 80,000 PLN miesięcznie, jest mentalnie PRZEDSIĘBIORCĄ, czyli sama odpowiada za to co robi.

Przedsiębiorca nie szuka winnych za swoje porażki czy niepowodzenia, ale z drugiej strony jego SUKCES jest przypisywany tylko jemu, a nie jego szefowi.

 

 

Pozdrawiam

Damian ŻUKIEWICZ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *