ILE ZARABIA SIĘ w INTERNECIE? – Ponad 3 MILIONY DOLARÓW w ciągu 10 lat!

WITAJ !

Z tej strony Damian ŻUKIEWICZ.

Damian Żukiewicz

Damian Żukiewicz [dr Ziuber]

 

Poniżej możesz zapoznać się z moimi wynikami (zarobkami) jakie osiągnąłem działając w Internecie od 2007r.

Zaznaczę, że zanim zacząłem zarabiać w Internecie byłem całkiem „zielony” w tym temacie. Nie ukończyłem studiów informatycznych (nie ukończyłem żadnych studiów), nie potrafiłem tworzyć stron internetowych (nadal nie potrafię), nie wiedziałem jak założyć swojego bloga (teraz już wiem i jeśli zechcesz to pomogę Ci założyć Twojego).

Chcesz 100 zł. dziennie?

Chcesz 100 zł. dziennie?

Mówię Tobie o tym dlatego, żebyś nie bał się postawić 3 pierwszych kroków, które jak jestem absolutnie przekonany doprowadzą Cię do zarobków minimym 100 zł. dziennie. Ta kwota to absolutne minimum, które pomogę Ci osiągąć w pierwszych 6 miesiącach od dzisiaj!

Kiedy ja zaczynałem, zarabianie w Internecie było na prawdę o wiele, wiele trudniejsze. Nie miałem do dyspozycji narzędzi i programów partnerskich jakie mamy dzisiaj.

W tamtym okresie, żeby zarabiać przez Internet musiałem zlecać wykonanie stron internetowych specjalistycznym firmom, a przykładowa strona kosztowała nie rzadko około 10,000 zł! To jednak jeszcze nic w porównaniu z tym, że sposób zarabiania na takiej stronie (za którą zapłaciłem 10,000 zł.) był praktycznie tylko jeden.

Jak więc zarabiałem? Zobacz jedną z moich pierwszych stron internetowych TUTAJ.

Po tym jak zapłaciłem za jej wykonanie, za serwer i domenę, musiałem jeszcze sprowadzić „ruch” (ludzi) na tą stronę. Generowanie ruchu odbywało się wtedy wyłącznie przez bardzo drogie reklamy (linki sponsorowane) w Google AdWords.

Chcesz wiedzieć ile wydałem na reklamowanie moich stron internetowych przez ostatnie kilka lat? Zobacz (kliknij) obrazek poniżej..

Ile kosztuje reklama w Adwords

Tyle wydałem na reklamowanie Biznesów w Internecie (lata 2010 – 2015)

 

 

Zarobki za kwiecień 2017 czyli ile zarabia Damian Żukiewicz

inwestowanie na kredyt w internecie

Inwestycja na kredyt w Internecie – Damian Żukiewicz – wyciąg z konta bankowego

 

 

Nie miałem BOGATYCH RODZICÓW !

Jak się ma bogatych rodziców to można sobie pozwolić na budowanie Biznesu w Internecie…

Dokładnie! Ale ja nie miałem bogatych rodziców. Mój tato prowadził z moim dziadkiem zakład szewski (naprawiał buty), mama pomagała w prowadzeniu zakładu, obsługiwała Klientów, zamawiała towar, zajmowała się księgowością i innymi papierkami, których jest zawsze więcej niż trzeba przy prowadzeniu nawet najmniejszej firmy.

Skąd więc miałem pieniądze na reklamowanie moich pierwszych Biznesów w Internecie?

Środki na tworzenie stron internetowych, zakup serwerów, domen i tworzenie kampanii reklamowych pochodziły z banku! Tak, dokładnie tak. Od samego początku kiedy zaczynałem działać w Internecie korzystałem z kredytów gotówkowych, kart kredytowych, kredytów inwestycyjnych oraz pożyczek hipotecznych (zastawiałem mieszkanie moich rodziców z którymi wtedy mieszkałem).

Czy to ryzykowne? Nie, nie, nie! Ryzyko jest takie samo wszędzie, w każdej działalności, w każdej „bezpiecznej” pracy na etacie, w związkach, małżeństwach, zdrowiu, sporcie i życiu.

Jeśli będziesz patrzył na zaciąganie kredytów jako na RYZYKO, to GWARANTUJĘ Ci, że będzie to ryzykowne.

Jeśli natomiast kredyty wykorzystasz INTELIGENTNIE do budowy swojego Biznesu w Internecie, i pieniądze przeznaczysz je na kampanie reklamowe w Google AdWords lub platformach reklamowych (zakup pakietów reklamowych – to najbardziej inteligentne i mega opłacalne rozwiązanie), to z ogromnym prawdopodobieństwem bardzo dobrze na tym zarobisz, a przy okazji zdobędziesz doświadczenie, dzięki któremu z czasem (ale na pewno) tak jak ja i wiele osób z mojego zespołu, dojdziesz do pierwszego MILIONA DOLARÓW zarobionych NA LUZIE w Internecie.

 

 

 

 

 

Nie bój się popełniania błędów, bo tylko dzięki nim urośniesz! 

Na początku nie potrafiłem tworzyć dobrych reklam, więc praktycznie 80% pieniędzy wyrzucałem w przysłowiowe „błoto”. Do dnia dzisiejszego spłacam kredyty, które zaciągnąłem lata temu na reklamowanie moich stron internetowych. Uwierz mi na słowo, że miesięczne raty jakie spłacam do dzisiaj to kwoty 5. cyfrowe (czyli np. 12,000 zł. lub 22,000 zł. – to są przykłady kwoty 5. cyfrowej).

Czy Ty miałbyś takie „jaja” żeby zastawiać mieszkanie i inwestować miliony złotych w Biznes Internetowy, którego nigdy wcześniej nie robiłeś?

To nie kwestia posiadania „jaj„, to kwestia „wiary w siebie” i patrzenia tylko w jednym kierunku. GWARANTUJĘ Ci, że jeśli będziesz przynajmniej w 10% tak pewny siebie jak ja, to w Internecie zarobisz też tak jak ja czyli dosłownie miliony złotych lub miliony dolarów.

 

Mam nadzieję, że Cię za bardzo nie wystraszyłem:)

Nie bój się. Dzisiaj jesteśmy w całkiem innej „epoce” jeśli chodzi o zarabianie bardzo dobrych pieniędzy w Internecie.

Nie musisz już brać setek tysięcy złotych kredytu, żeby wystartować. Nie musisz płacić dziesiątek tysięcy złotych za wykonanie strony internetowej na której będziesz zarabiał.

Czas jaki spędzisz na „pracy” w Internecie, liczony będzie w minutach dzienne, a nie tak jak za moich czasów w godzinach na dobę (minimum 6h każdego dnia).

Nie będziesz też musiał czekać 2 lata (ja tyle czekałem), żeby zobaczyć pierwsze dochody (zyski „na czysto”), bo w jednym z najnowocześniejszych programów partnerskich zarabiasz już po 15 minutach od rejestracji!

Oczywiście, nie ma nic „za darmo”. Zarabianie w Internecie jest dzisiaj bardzo, bardzo proste, a dodatkowo masz mnie, czyli osobę z ogromnym doświadczeniem, która pomoże Ci wystartować i dojść do momentu kiedy Twoje zarobki będą sięgały minimum 100 zł. dziennie.

 

Co będziesz musiał dać od siebie?

Chcę, żebyś dał z siebie swoje ZAANGAŻOWANIE. Jeśli decydujesz się na współpracę ze mną, to proszę daj z siebie przynajmniej 80% swojej mocy.

Kroki, które należy wykonać jeszcze przed tym jak skontaktujesz się ze mną opisałem dokładnie TUTAJ – są one tak banalnie proste, że aż się dziwię, że dzisiaj w tak dziecinnie łatwy sposób zarabia bardzo dobre pieniądze każda z kilkuset osób, która współpracuje ze mną.

Poniżej możesz zobaczyć niektóre z programów w jakich działałem i działam do dziś. Wszystkie „nowoczesne” programy partnerskie, w których działam obecnie opisałem TUTAJ.

żukiewicz damian inwestor internetowy

 

 

 

Najlepszy partner mBanku w Europie! 

https://www.youtube.com/watch?v=yk5eAhpO6qg

PS. Dzisiaj zarabianie jest znacznie, znacznie łatwiejsze!

Chcesz zacząć naukę od samego początku? Każdy może zarabiać i każdy bez doświadczenia BĘDZIE ZARABIAŁ W INTERNECIE, pod warunkiem, że będzie przez pierwsze 2-3 miesiące trzymał się osoby z dużym doświadczeniem.

W internecie działam zaledwie kilka lat. To mało, ale znacznie więcej niż większość partnerów. Wiesz dlaczego znacznie więcej? Bo absolutna większość to ludzie słabej wiary, słabej wiary w siebie! Ludzie poddają się już po miesiącu od startu… Żyjemy w świecie słabych ludzi (tak zwanych facetów „pussy”).

 

wpis z dnia 20 maj 2014

Właśnie wystawiłem fakturę za poprzedni miesiąc pracy w Internecie. Jest to dokładnie 78,140 zł.  Jeszcze w tym roku (2014) dobiję do 1 miliona złotych prowizji z jednego z programów w których działam.

zarobki-mbank-damian-zukiewicz-najlepszy-partner-mbanku

—————————————-

wpis z dnia 23 październik 2014

Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Przekroczyłem już 1,000,000 zł. (1 MILION złotych) wynagrodzenia za współpracę z mBankiem.

zarobki-marketing-rekomendacyjny-damian-zukiewicz

—————————————-

wpis z dnia 18 listopad 2015

mBank wypłacił mi już prawie 1,4 miliona złotych. Licząc średnią z ostatnich 4 lat, możesz zobaczyć, że każdego miesiąca zarabiam w mBanku około 30.000 zł.

zarabianie-internet-marketing-rekomendacyjny-damian-zukiewicz

 

 

a tu screen moich zarobków z programu Google AdSense

(zarobki od 2010 do 2015)

zarabianie-internet-marketing-spolecznosciowy-damian-zukiewicz

 

 

Poniżej screen z programu w którym działem dopiero niecałe 2 miesiące

(kwiecień, maj 2016)

Zarobki z FN i FAP - Damian Żukiewicz - maj 2016

Zarobki z FN i FAP – Damian Żukiewicz – maj 2016

 

 

 

Ponad 7 milionów złotych w kilka lat..

Ty możesz skorzystać na moim doświadczeniu, ale każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Jeśli chcesz zarabiać na początek dodatkowe 1,000 zł. miesięcznie, to będziesz zarabiał, ale MUSISZ ZACZĄĆ !

Jeśli chcesz zacząć to nie czytaj dalej, tylko napisz do mnie email z zapytaniem „gdzie się mam zarejestrować”. Nie, nie! Nie pisz do mnie mila tylko WYKONAJ 3 PROSTE KROKI – dopiero potem skontaktuj się ze mną.

Bonus na start od Damian Żukiewicz

Odbierz REWELACYJNĄ książkę „ENERGIA PIENIĘDZY” całkiem GRATIS!

 

 

Chcesz 100 zł. dziennie (każdego dnia przez 365 dni w roku) z Internetu?

Jeśli chcesz, żeby doprowadził Cię do GWARANTOWANYCH 100 zł. dziennego zarobku w Internecie, to nie masz mnie pytać „po co mam wykonywać te 3 kroki?”, tylko ZRÓB TO TERAZ !

NIE PYTAJ MNIE „co będę musiał robić?”, tylko ZAREJESTRUJ SIĘ we programach partnerskich, a potem wykonaj kilka podstawowych kroków o których przeczytasz przy rejestracji), bo bez rejestracji nie zarobisz ze mną nawet 5 złotych…

Jak zarobić 100 zł. dziennie w Internecie?

Znasz osobiście kogoś kto zarabia około 10.000 zł. dziennie na FaceBook i YouTube?

 

 

 

Zachowujesz się jak BARAN?

Przepraszam Cię jeśli masz „otwartą głowę” i jest to dla Ciebie zrozumiałe, ale większość osób w Polsce zachowuje się jak barany, którym trzeba pisać DRUKOWANYMI LITERAMI, a i tak nie rozumieją i dalej mnie pytają co mają zrobić. Dostaje takich maili około 12 dziennie!

Jeśli się nie zarejestrujesz, to jak chcesz żeby firma wypłaciła Ci pieniądze? Czy Twój szef wypłaca Ci pieniądze jak nie zna Twoich danych osobowych, jak nie ma numeru Twojego konta bankowego, jak nie przychodzisz do pracy?

Ja jak dowiedziałem się o możliwości zarabiania w internecie, jak zobaczyłem w internecie chłopaka, który zarobił ponad $1 milion w ciągu 4 lat, to od razu się z nim skontaktowałem. Ja się nie pytałem „a co będę musiał robić?„, chciałem tylko dołączyć do jego zespołu i uczyć się tego przy nim, bo to jedyna GWARANCJA SUKCESU!

Zawsze ucz się od praktyków w danej dziedzinie (biznesie). Nigdy nie przyjmuj rad od teoretyków…

 

 

Jeśli chcesz się uczyć od teoretyków, to zapraszam Cię na studia (sorry, ale studia to edukacja dla baranów). Twoi wykładowcy na pewno wiedzą jak zarabia się pieniądze, mają ich bardzo bardzo dużo i dlatego z nudów siedzą teraz całymi dniami z baranami, którzy studiują tylko po to, żeby potem pisać CV i błagać innych o pracę.

Nie każdy student jest baranem, ale ogromna większość jest, bo idzie na studia nie z pragnieniem bycia lekarzem, inżynierem, itp, ale dlatego, że w szkole średniej i w domu powiedziano mu, że po studiach znajdzie lepszą pracę 🙂

 

 

 

Jeśli nie masz marnego 1,000 zł. na wystartowanie w przynajmniej jednym z programów partnerskich, to nie będę Ci w stanie pomóc

Jeśli chcesz zarabiać ze mną to chętnie Ci pomogę, ale PAMIĘTAJ, że nie pomagam NIEUDACZNIKOM ŻYCIOWYM (95% ludzi na świecie), którzy po pierwszej porażce lub niekomfortowej sytuacji w jakiej się znajdą w związku z prowadzeniem biznesu, poddają się i wracają do swojego „bezpiecznego świata” czyli pracy na etacie lub innego durnego zajęcia, które wymaga tylko bycia posłusznym.

Nie pomogę też osobie, która nie chce zainwestować 1,000 zł. na rozpoczęcie współpracy (to nie są pieniądze dla mnie, to pieniądze jakie przeznaczysz na start w programie i reklamę swojej strony internetowej (wartej ponad 8,000 zł.!), którą otrzymasz w prezencie ode mnie)

Zarobki najlepszych partnerów mBanku - kwiecień 2014

Zarobki najlepszych partnerów mBanku – kwiecień 2014

Próbowałem pomagać już dziesiątkom osób, ale zawsze (poza jednym wyjątkiem) moje starania i poświęcenie szły na marne.

Tym wyjątkiem jest taki jeden Mariusz Pelczarski, którego inspirowałem, a teraz on inspiruje i pomaga mi.

Byłem PUSSY, bo się cackałem z ludźmi, a teraz wiem już, że diamenty powstają w bardzo niekomfortowych warunkach (w ścisku, pod presją, w bardzo wysokiej temperaturze, w ciemności, itd.), więc jeśli mam Cię czegoś nauczyć to muszę Ci takie warunki stworzyć – mam już przygotowane doskonałe pole testowe 🙂

 

Zanim Cię jednak czegoś nauczę i pomogę zarabiać naprawdę duże pieniądze, to najpierw Ty będziesz musiał pomóc mi.

W jaki sposób masz mi pomóc? Udowodnisz mi w bardzo prosty sposób, że jesteś TWARDY (przejdziesz przez pole testowe), albo okaże się, że jesteś CIPA. 

PUSSY – tak o dzisiejszych facetach wypowiada się Robert Kiyosaki, a ja wspieram go w tym jak mogę…

Człowieku obudź się! Weź odpowiedzialność za siebie, i nie zwalaj winy za swoje niepowodzenia na innych! Wszytko co masz w życiu, jest wyłącznie Twoją zasługą.

Jeśli zdecydujesz, że od TERAZ – właśnie od dzisiaj – zaczniesz na plus zmieniać swoje życie, to już NIGDY nie wycofuj się z tego postanowienia!!!  Tylko takie postępowanie w ciągu najbliższych lat (miesięcy) będzie miało MEGA dobry wpływ na Ciebie i wszystko co Cię otacza.

 

 

W ciągu niecałych 3 lat otrzymałem 1 MILION zł. prowizji jako wynagrodzenie za polecanie mBanku! Chcesz także zarabiać 10,000 - 50,000 zł. miesięcznie?

W ciągu niecałych 3 lat otrzymałem 1 MILION zł. prowizji jako wynagrodzenie za polecanie mBanku! Chcesz także zarabiać 10,000 – 50,000 zł. miesięcznie?

To jak? Chcesz zarabiać pieniądze? Jeśli tak to wykonaj 3 pierwsze kroki i kontaktuj się ze mną. 

Tylko proszę nie pisz do mnie jeśli z góry zakładasz sobie, że o tym czy zrobisz to co Ci wskażę zdecydujesz dopiero jak dowiesz się czegoś na temat tego zadania. Jeśli chcesz się tego podjąć to zdecyduj już TERAZ, że to zrobisz, zanim dowiesz się co to będzie.

Ja poświęciłem ponad 5 lat życia (codziennej pracy po nocach), poświęciłem też zdrowie i ponad 300,000 zł. na naukę (nie na reklamę!) zarabiania w internecie. Te pieniądze poleciały w eter na testy!! – jesteś gotowy dać tyle z siebie? jesteś gotowy tak jak ja, zaciągnąć kilkaset tysięcy złotych kredytu, bez pewności, że Ci się uda? Pieniądze te wydałem na próbowanie różnych rodzaju strategii, na budowę i kupno stron www, na szkolenie, itd.

To zadanie jakie chcę Ci postawić nie jest trudne. Jest moim zdaniem 80 razy łatwiejsze (naprawdę jest to 80 razy łatwiejsze!) niż zarabianie w Internecie, ale z góry wiem, że większość z Was będzie kręciła nosem i szukała wymówek, bo większość ludzi to „barany” czyli osoby, które idą za tłumem (bo lepiej się nie wychylać, bo będą mnie wytykać palcem), a potem dziwią się, że ich życie jest nudne, niczego nie osiągają, a ich znajomi to najwięksi pesymiści w mieście.

Tak właśnie zachowują się Ci nieudacznicy i przegrani ludzie, bo zawsze można znaleźć wymówkę na wszystko, żeby czegoś nie zrobić.

Jeśli w ogóle chcesz do mnie napisać, i zapytać o możliwość współpracy, to najpierw musisz oglądnąć te 2 video poniżej. Jestem pewny, że po tych kilku minutach filmów, około 90% ludzi zamknie tą stronę i rzuci pod nosem (lub w komentarzu) kilkoma zdaniami, które przez ogół (baranów) uważane są za „przekleństwa”.

Czy dasz z siebie wszytko?

 

Czy otaczasz się ludźmi lepszymi od siebie? Utnij znajomości, które ciągną Cię w dół!

Jeśli coś Ci nie wychodzi, to próbuj dalej i nie zwalaj winy na innych..

 

 

Sukces nie jest dla każdego, bo większość boi się opinii innych.

 

 

 To jak? STARTUJEMY?!

 

 

 

damian-zukiewicz-m4m-krawat-czerwony-2015

 

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków 🙂

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

PS. Za moje lekcje nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy.

START  |  MISJA  |  FaceBook  |  YouTube  |  Instagram   |  Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *