Mateusz Grzesiak (psycholog, coach)

Ile miesięcznie zarabia w Internecie Damian Żukiewicz?

JAk zarabia w internecie
Zaufanie w Biznesie to podstawa! Bez tego nie zaczynaj – Damian Żukiewicz. Hawaje 2017

Początki są trudne, ale z dnia na dzień jest coraz łatwiej.

W internecie zacząłem zarabiać (uczyć się zarabiać) pod koniec 2007 roku. Było to podczas mojego pobytu w Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia bez zapowiedzi zwolniłem się z pracy w cukierni i postanowiłem raz na zawsze, że już nigdy w życiu nie będę pracował na etacie.

Po nagłym wyjściu z pracy w połowie dnia, po dotarciu do wynajmowanego pokoju w dużym domu dla studentów / pracowników, siadłem do komputera i wpisałem w Google hasło „jak zarabiać 100 zł. dziennie w internecie?” – wtedy taka kwota była dla mnie marzeniem, bo dawało mi to około 3.000 zł. miesięcznie zarobione w 100% bez wychodzenia z domu, przez komputer!

Jak już dowiedziałem się o niezbędnych rzeczach wymaganych do startu w Internecie, to przez następne 3 miesiące pracowałem po 16h dziennie (w soboty i niedziele także), ale po tym okresie i ciężkiej pracy miałem już kupione kilka domen, server, założone proste strony sprzedażowe (zrobione przeze mnie w prostym programie Front Page na Windows).

Na moich stronach i blogach zamieściłem oczywiście treści i reklamy Google AdSense oraz innych produktów, takich jak mBank, firmy pożyczkowe oraz księgarnie internetowe.

Po kilku latach od startu na reklamę moich stron internetowych wydawałem już po około 100.000 zł. miesięcznie! Dodam, że korzystałem z pożyczonych pieniędzy, a nie z własnych oszczędności. Szedłem na całość – dlatego osiągnąłem wielkie sukcesy.

Ile wydaje na reklame Damian Żukiewicz
W ciągu kilku lat na reklamę w Google wydałem ponad 1,25 miliona złotych.

Ile zarabiałem po 3-5 latach od rozpoczęcia biznesu internetowego?

Podam Ci szacunkowe dane:

ZAROBKI z programu:

  1. Google AdSense = 1 milion PLN
  2. mBank = 1,4 miliona PLN
  3. Programy pożyczkowe (poprzez firmę ZANOX i Bankier.pl) = 1,6 miliona PLN
  4. Księgarnie Złote Myśli i Bogaty Ojciec = 150.000 zł.
ile zarabia żukiewicz
Ponad 1 milion złotych zarobione w Google AdSense!
Około 1,4 mln zł. zarobione przy współpracy z mBank
Zarobki program partnerski mbank.net.pl
Zarobki w necie
Damian Żukiewicz jako NAJLEPSZY PARTNER mBanku w Polsce. Zarobki miesięczne ponad 78.000 PLN

Moje przychody z Internetu za 1 / 2019 – Ponad 71.000 PLN

Przychody z działalności internetowej oraz z wynajmu nieruchomości za styczeń 2019

Czytałeś książki Mateusza Grzesiak, Roberta Kiyosaki lub Donalda Trump?

Jeśli tak, to pewnie już wiesz co mam na myśli mówiąc o zaufaniu, słuchaniu i analizowaniu rad MENTORA.

Mentora czyli osoby, która w danym temacie osiągnęło to co Ty sam chciałbyś osiągnąć.

Dla mnie mentorami są między innymi wspomniani już przedsiębiorcy Robert Kiyosaki i Donald Trump (aktualnie Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryku Północnej), a także Mateusz Grzesiak (psycholog, trener Biznesu) oraz Michał Wawrzyniak (mistrz motywacji – bezpośredniość jest jego najskuteczniejszym narzędziem dydaktycznym).

Ja Damian Żukiewicz, jestem skłonny dać Tobie GWARANCJĘ zarobków w Internecie na poziomie minimum 5.000 zł. miesięcznie.

Jedyne co od CIebie potrzebuje to GWARANCJI pełnego zaangażowania to co będziemy wspólnie robić w internecie.

Kim jest Damian Żukiewicz ?

Pasjonuje się wszelkiego rodzaju inwestycjami. Od 2000r. inwestuję w nieruchomości na wynajem oraz w metale szlachetne, a od 2007 roku zarabiam w Internecie jako inwestor oraz marketingowiec.

Od 2007 roku moje przychody przekroczyły 14.000.000 zł. (czternaście milionów złotych). Większość moich zarobków pochodzi z partnerstwa z firmą FutureNet oraz kopalnią BitClubNetwork (o której więcej poniżej), z którymi to firmami współpracuję od 2016r.

Damian Żukiewicz – FutureNet cafe Wrocław 2018

Ile zarabiam miesięcznie?

Kasia i Damian Żukiewicz - Dubaj
Trzymam moją żonę Kasię na rękach w największej galerii handlowej na świecie. Dubaj 2017

Na tej stronie będę czasami pokazywał Ci moje zarobki z programów partnerskich, inwestycji i firm z którymi współpracuję w Internecie.

Niektóre firmy zastrzegają sobie prywatność i poufność danych finansowych, więc nie mogę podać Ci moich pełnych zarobków.

Mój średni miesięczny przychód za 2018r. to około 300.000 zł. brutto. Po odjęciu kosztów prowadzenia firmy, reklamy, podatków, na czysto zostaje mi jakieś 150.000 zł. – 200.000 zł. miesięcznie!

Większość zarobionych pieniędzy przeznaczam na podróże, których w roku odbywam ponad 20. Każdego miesiąca staram się być w przynajmniej 2 krajach jako podróżnik czy turysta. Przez ostatnie lata zwiedziłem na „dziko” (czyli bez planowania) ponad 40 krajów na 5 kontynentach.

Zobacz materiały video z ostatnich wycieczek naszej ➙ grupy B3TEAM.

U kogo się szkolę i kto jest moim osobistym MENTOREM?

Mateusz Grzesiak (psycholog, coach)
Damian Żukiewicz i dr Mateusz Grzesiak – Razem wspieramy WOŚP – luty 2019

Moje kwalifikacje biznesowe oraz pasje rozwijam głównie dzięki dr Mateusz Grzesiak oraz Robert Kiyosaki.

Książki moich mentorów przeczytałem (lub słuchałem w formie audiobooków) dosłownie kilkaset razy i nadal je czytam i słucham. Nie ma tygodnie, żebym nie przeczytał przynajmniej jednej z książek Mateusza czy Roberta.

Każda książka obu autorów to źródło bezcennej wiedzy, której zastosowanie daje Ci niemal gwarancję osiągnięcia sukcesu. Do moich bestsellerów Mateusza należą „Success and Change” i „Podręcznik perswazji” – obie książki możesz kupić w formie tradycyjnej jak i pobrać (kupić) poprzez aplikację audioteka.pl

Moimi topowymi książkami Roberta Kiyosaki są „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec„, „Biznes XXI wieku” oraz „Młody bogaty Rentier” (polecam także „Kwadrant przepływu pieniędzy„). Na moim blogu znajdują się także 4 BARDZO WAŻNE nagrania video Roberta! Kliknij tutaj i oglądnij je kilkukrotnie, uważnie i całości.

Przyjemności dzięki zarabianiu w Internecie!

W 2018r. za pieniądze zarobione w Internecie, poza odbyciem 18 podróży zagranicznych, kupiłem także 2 nowe mieszkania we Wrocławiu oraz zainspirowany książką Wojciecha Cejrowskiego „Wyspa na Preriidomek wakacyjny w Arizonie (tak zwany „domek na prerii”) oraz nowego Dodge RAM 1500 – PRAWDZIWY AMERYKAŃSKI PICK-UP !

Za wszystko, od wycieczek, po picku-up, zapłaciłem GOTÓWKĄ !

Dom w Arizonie
Zdecydowanie jedna z NAJLEPSZYCH książek jakie przeczytałem!
Domek na Prerii (ARIZONA, USA), kupiony za pieniądze zarobione dzięki współpracy z FutureNet !
FutureNet
Mój domek na prerii kupiony za pieniądze z Internetu – Arizona, 5/2018
RAM 1500
D7 USA – Nasz amerykański RAM1500 kupiony za gotówkę dzięki współpracy z FutureNet
Domek na prerii kupiony dzięki przeczytaniu książki Wojciecha Cejrowskiego. Arizona 2018

Domek jaki widzisz na zdjęciu i filmie powyżej położony jest w południowej Arizonie, w klikacie pustynnym, na tak zwanej prerii, niedaleko granicy z Meksykiem. Do Kalifornii mamy też niedaleko bo około 1 godziny autem. Do samego San Diego czyli na zachodnie wybrzeże USA jedziemy z naszego domku zalewie 4 godziny.

Zakup domu w USA nie był inwestycją, ale spełnieniem naszych marzeń. Za kilka lat zamieszkamy w Arizonie na stałe. Dla nas to najlepsze miejsce na ziemi do zamieszkania. Podobne w tej kwestii poglądy ma sam Wojciech Cejrowski, który przez pół roku zamieszkuje południową Arizonę.

Aktywa, które wkładają nam pieniądze do kieszeni.

Oczywiście w 2018 roku zainwestowaliśmy z żoną także w aktywa, które co miesiąc wkładają nam pieniądze do kieszeni bez względu na to czy pracujemy czy nie pracujemy.

Do najbardziej stabilnych aktywów dających przychody pasywne są nieruchomości na wynajem. W nieruchomości inwestuję już od 20 lat, a w omawianym 2018 roku kupiłem 2 nowe mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Oczywiście inwestycji dokonałem za pieniądze zarobione w portalu FutureNet i kupiłem te mieszkania płacąc gotówką.

Te 2 mieszkania będą generować dla nas comiesięczne przychody w wysokości około 4.000 zł.

Kolejnym, bardzo ważnymi aktywami w jakie zainwestowałem w 2018r. były udziały w kopalni kryptowaluty FuturoCoin.

W tak zwane „kopanie” kryptowaluty FUTURO (FTO) zainwestowałem około 200.000 zł.

Ta inwestycja będzie pracować dla mnie 2 lata i jak przewiduje zarobi dla mnie przez ten okres około 100% czyli za zainwestowanych dziś 200.000 zł., wyciągnę za 2 lata około 400.000 zł. Oczywiście są to moje przewidywania, ale oparte są one na moim ponad 20 letnim doświadczeniu inwestycyjnym jak i zaufaniu do fundamentów kryptowaluty FuturoCoin.

W 2018r. inwestowałem także w wydobycie Ethereum i BitCoin, poprzez zakup udziałów w kopalni BitClubNetwork. Jest to jedna z największych i najdłużej działających kopalni kryptowalut na świecie. W kopanie tych kryptowalut zainwestowałem niecałe $100.000 czyli ponad 300.000 zł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest kopanie kryptowalut, oglądnij film poniżej.

Ile zarobiłem w 2018 roku przez Internet?

Poniżej screen z wynikami za cały 2018 rok. Moje przychody z internetu (głównie firma FutureNet) przekroczyły 3,5 miliona złotych, a wynik netto to ponad 2,6 miliona złotych.

Zarobki w Internecie (FutureNet) za 2018r. – Damian Żukiewicz

Księga przychodów i rozchodów mojej firmy za 10 miesięcy 2018 roku.

Przychody za 10 miesięcy 2018r. z internetu to ponad 3 MILIONY złotych 

Zarobki w internecie za grudzień 2018

Damian Żukiewicz – zarobki 12/2018

W grudniu 2018, moje miesięczne przychody przekroczyły 300.000 zł. Koszty prowadzenia biznesu w internecie, środki przekazane na cele charytatywne oraz moje podróże kosztowały mnie około 100.000 zł., więc NA CZYSTO ZAROBIŁEM około 200.000 zł.!

Na moim koncie bankowym staram się utrzymywać rezerwę w postaci 200.000 zł.

Zarobki w programie partnerskim BitBay za 2018r.

zarobki bitbay program partnerski
W 2018r. w programie partnerskim giełdy kryptowalut BitBay.info zarobiłem około 250.000 zł.

Przychody za 2 / 2019 – Ponad 86.000 PLN

W litym 2019 roku zarobiłem legalnie w internecie ponad 80.000 zł.

Inwestuje dalej, bo zarobione pieniądze muszą być w ruchu, aby się pomnożyły!

Całą oszczędzoną w grudniu kwotę (około 200.000 zł.) zainwestuję, żeby pomnożyć te pieniądze i przybliżyć się do prawdziwej wolności finansowej czyli stanu kiedy moje przychody pasywne (nie musze na nie pracować ani minuty miesięcznie) przekroczą moje miesięczne wydatki.

W internecie zarabiam od 2007 roku.

Przez ten czas moje przychody z biznesów internetowych przekroczyły grubo ponad 10 milionów złotych! 

W latach 2010 – 2018 na mój rachunek bankowy wpłynęło ponad 13.000.000 zł.

FutureNet
Zarobki z internetu – Damian Żukiewicz

Zarobki za 2 tygodnie kwietnia 2018 – Damian Żukiewicz

Zarobki w Internecie
Prawie 300.000 zł. zarobione w 7 dni – Damian Żukiewicz

Zakup Dodge RAM1500 za „gotówkę” – kwiecień 2018

samochody amerykańskie
CarsVIP.pl

Polecam Pana Michała LECHOWICZ z salonu CarsVIP we Wrocławiu i zapraszam do zakupu amerykańskiego samochodu!

Dziękuję za profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze wyposażenia dodatkowego mojego RAM1500 5.7 HEMI Laramie LongHorn!

RAM1500 LongHorn 5.7 HEMI. Kupiony w 100% za pieniądze z internetu! 

Chcesz działać w Internecie razem ze mną?

Otrzymasz minimum 1.000 zł. na START !

Damian Żukiewicz
Dubaj – 2018

Pokaż innym ile LEGALNIE ZARABIASZ w INTERNECIE !

DOŁĄCZ do NASZEGO ZESPOŁU TERAZ

Chcesz latać z nami ZA DARMO nawet 4 razy w roku na wycieczki naszej organizacji B3TEAM?

ILE ZARABIA SIĘ W FUTUREADPRO
Damian i Bartek Żukiewicz – FutureNet – JAMAJKA 2/2018

Dowiedz się czym jest B3TEAM i ➙ oglądnij relacje video z naszych ostatnich wycieczek TUTAJ.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać ze mą, proszę wykonaj teraz proste czynności poniżej.

Damian Żukiewicz Dubai
Nowe osoby w zespole #B3TEAM otrzymują nawet 6.000 zł. BONUS na START

Krok 1 ➙ Dodaj mnie do znajomych w portalu społecznościowym FutureNet

Link do rejestracji w FutureNet, FutureAdPro, Banners App i FuturoCoin ➙ KLIKNIJ TUTAJ aby się ZAREJESTROWAĆ!

Po rejestracji w FutureNet, otrzymasz także dostęp do:

a) programu reklamowego FutureAdPro 

b) kryptowaluty FUTURO

c) portalu FutureNet (program tak zwanych „matryc”)

d) aplikacji BannersApp na smartfon 

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro, Banners App i Futuro coin) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro oraz FUTURO coin.

Mam zaszczyt przekazać Ci informację, że nasz FTO jest sposorem Formuły1 (więcej na ten temat przeczytasz na moim blogu lub w internecie.

FTO F1 RedBull
FuturoCoin sponsoruje wyścigi Formuły 1

Krok 3 ➙ Aktywuj konto na platformie kryptowalut CoinDeal

Bezpieczna giełda kryptowalut
Zarejestruj się na ➙ CoinDealCrypto.com

CoinDeal to duża, międzynarodowa (założona przez Polaków), legalna i BEZPIECZNA giełda kryptowalut. Dzięki posiadaniu konta na platformie CoinDeal, możesz korzystniej wypłacać pieniądze zarobione w FutureNet i pozostałych programach.

Krok 4 ➙ Załóż i zweryfikuj konto na platformie kryptowalut CoinCasso

Damian Żukiewicz CoinCasso
Inwestycja w GIEŁDĘ KRYPTOWALUT

CoinCasso to coś więcej niż tylko giełda kryptowalut. Mamy pozwolenia na obracanie i ustawianie własnych BitoMatów (bankomatów do kupowania i sprzedawania kryptowalut) na terenie całej Unii Europejskiej. Firma stworzona przez Polaków, a jej siedziba jest w Estonii.

Ten krok jest o tyle ważny, że możesz zostać „udziałowcem” tej giełdy kryptowalut poprzez zakupienie tokenów CCX czyli w uproszczeniu „akcji” tej firmy. Przeczytaj więcej o zostaniu udziałowcem CoinCasso TUTAJ i ciesz się miesięcznym przychodem pasywnym na wysokim poziomie (nawet 1.000 zł. – 30.000 zł. miesięcznie w zależności od ilości zakupionych tokenów CCX)

Ja sam (Damian Żukiewicz), zainwestowałem w prawie 200.000 sztuk tokena CCX. Moje „udziały” w całej giełdzie kryptowalut mogą osiągnąć nawet 1% (w zależności od zakończenia sprzedaży tokenów CCX planowanej na 31 grudnia 2019r.). Na dzień 20/3/2019 moje udziały w giełdzie są warte około 2.000.000 PLN (ponad $576.000). Na dowód czego przedstawiam screen poniżej.

Światowe forum ekonomiczne Davos 2019
Twórca giełdy CoinCasso z Prezydentem Polski Andrzejem Duda
inwestycja coincasso
Wartość moich udziałów to ponad 2 miliony złotych (na dzień 20/3/2019)

Krok 4 ➙ Dołącz do jednej z największych kopalni BitCoin na świecie

Jak zarabiać na bitcoin
Właściciel BitClub – Russ Medlin i Damian Żukiewicz. Kopalnia BitCoin. Keflavik, Islandia 2018

O BitClub nie trzeba wile mówić, jesteśmy po prostu w czołówce kopania Bitcoina na świecie. Działamy od 2013r. Dowiedz się więcej i oglądnij każde video zamieszczone TUTAJ

Krok 5 ➙ Subskrybuj mój kanał na YouTube

[Będziesz jako pierwszy otrzymywał powiadomienia o nowych materiałach video, które wykorzystasz do nauki i promocji swoich Biznesów w Internecie]

Subskrybuj mój kanał YouTube i bądź aktywny na każdym nowym filmie (łapki, w górę lub w dół, udostępnienia, itp), a otrzymasz na start aż $10 w postaci produktów FutureNet Portal.com

KONTAKT z Damian Żukiewicz – Napisz do mnie

Damian Żukiewicz USA
Arizona – Damian i Kasia Żukiewicz
b3team kids
Wycieczka B3TEAM – Wyspy Kanaryjskie (styczeń 2018)
FutureNet
Miasto szczęśliwych ludzi – Dubaj 2016

Jeśli wykonałeś każdą z prostych czynności opisanych powyżej, to możesz skontaktować się ze mną poprzez:

  • wiadomość prywatna na platformie FaceBook
  • email:  b3.damian.zukiewicz@gmail.com

WAŻNE ! Jeśli nie wykonałeś każdego kroku z prezentowanych powyżej, proszę nie trać mojego cennego czasu i w ogólnie nie pisz do mnie wiadomości, bo nie odpiszę Tobie na nie.

Damian i Kasia Żukiewicz – Los Angeles, USA, 2017
Damian Żukiewicz - RAM 1500 LongHorn - D7 USA
Damian Żukiewicz – RAM1500 LongHorn Edition

ZAROBKI z internetu (FutureNet) – wrzesień 2018

Ile zarabia się w FutureNet

Im szybciej pozbędziesz się pracy na etacie, tym szybciej staniesz się prawdziwym przedsiębiorcą!

Zobacz więcej wartościowych filmów Roberta Kiyosaki !

Nota prawna. Ryzyko związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz inwestycjami.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z ryzykiem utraty całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

Na planie video-klipu „BitCoin” – Dubaj 2017