Kopanie Zcash

BitClub uruchamia Pule Wydobywcze Zcash

Przez ostatni rok Zcash był jednym z najbardziej oczekiwanych projektów branży walut cyfrowych.

zooko_wilcox_zcash_minningZostał powołany DreamTeam (drużyna snów) składająca się z najlepszych kryptografów i ekspertów do spraw bezpieczeństwa, którzy zebrali się w jednej drużynie by zbudować najbezpieczniejszy i najbardziej prywatny łańcuch bloków jaki można sobie wyobrazić.

Jesteśmy podekscytowani Zcash ponieważ jak nic innego w branży kryptowalut, Zcash jest prawdziwymKOŃCEM GRY” gdy chodzi o anonimowość, bezpieczeństwo i nic nie zdoła go w tym pobićNIGDY!

 

 

Co czyni Zcash tak wyjątkowym?

Zcash korzysta z zero-proof (zerowych potwierdzeń), zero-knowlegdy (zero wiedzy) „bezuprawnieniowego” łańcucha bloków, który nie pozostawia śladów żadnej transakcji. To jest ostateczne bezpieczeństwo i prywatność i może stać się szybko standardem w przypadku kryptowalut.

zcash-secure-transactionW Zcash jedyną rzeczą jaką odbiorca wie o transakcji jest to czy jest ona ważna czy nie (czy miała miejsce).

Niema tam żadnego adresu do sprawdzenia, trasowania blockchaina, i niema możliwości dla obserwatorów zobaczyć wartości przepływów portfeli Zcash.

Ta nowa technologia jest ponad wszystkim co do tej pory powstało a jeśli potrzebujesz więcej technicznych informacji zobacz stronę z.cash

Podczas inicjalizowania łańcucha bloków Bitcoina miał on być bardzo prywatny i anonimowy. Dziś wiemy, że jest bardzo bezpieczny, natomiast jego anonimowość już od dawna pozostaje w sferze legend i można z powodzeniem wytropić na podstawie historii transakcji wiele informacji.

To też czyni Bitcoina tak wspaniałym i Blockchain w samym sobie ze wszystkim co niesie ze sobą i rewolucjonizuje nienaruszalny zapis transakcji łańcucha bloków.

Jednak nie jest to poufne. Jest publiczne! Branża zorientowała się że Bitcoin nie jest ideałem jeśli chodzi o poufność. Już istnieje kilka kryptowalut, które są bardziej poufne niż Bitcoin jak Blackcoin czy Monerero

Zcash jest ostateczną wersją prywatności i nie łączy on innych specjalnych zasad na podstawie tego samego protokołu. Oni naprawdę złamali formę i po uruchomieniu tej waluty sądzimy że zdominuje ona branże w których najbardziej liczy się poufność i bezpieczeństwo.

 

 

WIELKA szansa dla członków BitClub !

Zcash oficjalnie startuje 28go października i do tej port trwają tylko otwarte testy. Nikt nie wydobędzie wcześniej ani jednej monety!

To oznacza TYLKO CZŁONKOWIE mogą otrzymać Zcash na początku, nie uda Ci się kupić tej waluty na żadnej giełdzie na starcie projektu. To też zapewne dodatkowo uczyni Zcash bardzo wartościowym od samego początku.

Richard Branson po polsku

OTRZYMASZ książkę w PREZENCIE !

Twórcy Zcach chcą w pierwszej kolejności kopać monety używając CPU czyli procesorów normalnych komputerów domowych. Założenie jest takie jak w przypadku BitCoin że każdy będzie mógł zacząć kopać coiny w domu.

Aczkolwiek, to czego nie przewidzieli na początku (nie spodziewali się raczej) implementacja kopania w oparciu o GPU (procesory graficzne) okaże się bardziej wydajna niż w oparciu o CPU.

W odniesieniu do tego faktu drużyna twórców Zcash zaoferowała $30.000 dolarów nagrody dla każdego kto opracuje konfigurację pod GPU do domowego kopania coinów już na starcie wydobycia.

 

 

Cóż, zgadnij co…. mamy ten kod

Many ten kod ale nie jesteśmy chciwi i nie satysfakcjonuje was nagroda 30.000$ za prawa do kudu dla wszystkich.

Zapewne ktoś opracuje jakiś kod i zgarnie nagrodę. Wiemy też ze nasza opracowana metoda i kod będzie znacznie wydajniejsza niż ta konkursowa.

Zatem głównym celem jest… Jesteśmy w doskonałej sytuacji dla kapitalizacji i WIELKIEGO skoku na kopanie Zcash w minucie jego oficjalnego startu.

Nie jesteśmy zachłanni jak już zauważyłeś i chcemy podzielić się z naszymi członkami możliwością wspólnego wydobycia w pulach.

Dodatkowo, wierzymy, że Zcash potrzebuje solidnego kanału dystrybucji jaki nasza mocna kopalnia może mu zapewnić. Będziemy kopać z uwaga na dotychczasowych członków BitClub i dystrybuować tą monetę do tysięcy ludzi którzy będą wczesnymi adoptantami Zcash.

Ta moneta będzie wysoko pożądana i nie da się opisać jak wysoko opłacalna może się stać. Wszystkie giełdy i exchangery już biją się o nią i przygotowują pod nią chcąc rezerwować i skupować pierwsze transze Zcach jak tylko zostaną wydobyte wręcz na zasadzie zapisów. Przewidywana cena początkowa może osiągnąć nawet 50$ za monetę na wejściu. To może być prawdziwa gwiezdna rakieta ze względu na wysoki popyt i słabe zaopatrzenie na początku.

*Szybkie zastrzeżenie… To talk nasza opinia, ta moneta może upaść i stracić wartość, nie odnieść sukcesu. To jak zawsze wielkie ryzyko kiedy nowa moneta wirtualna wchodzi na rynek.

 

 

Jak będzie działała Pula Zcash?

Ta pula będzie bardzo podobna do puli Ethereum jaką uruchomiliśmy kiedyś dla limitowanej ilości członków BitClub.

Przychody pasywne BitCoin

Jeśli mass wykupioną pulę Ethereum będziesz mógł zdecydować czy swoją moc GPU chcesz przekierować na Zcash czy zostać przy wydobyciu ETH.

Pula Zcash będzie wypłacała podział codziennie jak inne nasze pule. Będziesz miał wirtualny portfel Zcash i będziesz musiał ustawić sobie swój prywatny portfel Zcash by wypłacać je z BitClub.

Każdy udział (pula) będzie kosztowała 1000$ i można ja opłacić z Bitcoin, ClubCoin abo z twojego wirtualnego portfela BitClub (stanu konta).

Zakup udziału Zcash odbywa się dokładnie tak samo jak w przypadku zakupu puli wydobywczej BitCoin.

jak kopać zcash

Wydobywaj kryptowalutę ZCASH bezpiecznie z BitClub

zarejestruj-sie-teraz

 

 

 

 

GPU Pule Wydobywcze – Wiele przyszłych możliwości

Skupiamy się na rozszerzaniu naszych pul GPU w tej chwili ponieważ te maszyny są znacznie bardziej wszechstronne niż układy ASIC używane do miningu Bitcoina. ASIC mają tylko jedno zadanie co czyni je mniej żywotnymi i szybciej zużywającymi się (2-3 lata).

Układy bazujące na GPU mogą być używane do wielu różnych zastosowań poza kopalnianych i dają wiele szersze możliwości na przyszłość. Mamy plany by stać się największą farą GPU na świecie.

Wierzymy w to, że będziemy mogli kopać i pozyskiwać coraz większy rynek na wiele lat z nowymi monetami jakie powstają i dawać Ci twój zakupiony sprzęt wydobywczy na zawsze na własność!

Od kiedy GPU mogą być używane do czynności poza kopaniem poszukujemy dróg do wynajmowania mocy GPU ponieważ jest to bardziej opłacalne i maszyny mają żywotność 20 i więcej lat i może to się stać doskonałą możliwością do posiadania na własność części naszej farmy fizycznie.

Pomyśl o AWS (Amazon Wer Services) – oni wydali miliardy na swoje serwery i farmy i stale je rozszerzają jak szaleni.

bitclub-sztuczna-inteligencjaW ostatnim roku zarobili 10 Miliardów USD na wynajmie swoich wirtualnych serwerów i stale powiększają ilość zasobów.

Zdajemy sobie sprawę, że moc obliczeniowa będzie ekstremalnie ważna w przyszłości ponieważ wszystko zmierza ku Sztucznym Inteligencjom i potrzeba do tego WIELKIEJ mocy równolegle pracujących komputerów.

Firmy takie jak Google, Microsoft i wiele innych rozszerzają swoje farmy serwerów tylko po to by posadowić tam własne usługi i widzimy tam wiele możliwości wynajmu mocy GPU w przyszłości.

Przewidujemy że nasi użytkownicy będą mogli wybrać do czego będą używane zakupione przez nich moce GPU aby zarabiać najwyższe możliwe ROI. Zatem dla tych którzy wcześniej kupili pule Ethereum i myśleli, że to tylko Ethereum są teraz w doskonałej sytuacji ponieważ mogą zdecydować co będzie kopała ich pula – a to tylko początek tych możliwości.

Pojawi się jeszcze inna aktualizacja wkrótce o tym wszystkim nad czym jeszcze pracujemy… ClubCoin, CoinPay i uruchomienie Mobilnej Aplikacji, ale w pierwszej kolejności chcemy dedykować tą aktualność Zcash ponieważ jest bardzo unikatowa i warta uwagi ze względu na czas.

zarejestruj-sie-teraz

Świetlanej przyszłości!

Z pozdrowieniami,
-BCN Support

[tlumaczenie pochodzi ze strony bitcoinclub.pl]

 

 

Jak zainwestować w Zcash?

Zakup puli wydobywczej Zcash odbywa się dokładnie tak samo jak zakup puli Bitcoin.

Na poniższym filmie pokażę Ci jak kupić pulę Zcash, ale bardzo mocno rekomenduję Tobie oglądnięcie w skupieniu wszystkich materiałów jakie przygotowałem odnośnie inwestycji w BitCoin → Materiały te znajdziesz TUTAJ

Z

c

a

s

h

 

 


 

 

DYWERSYFIKACJA inwestycji w Kryptowaluty

Aby zminimalizować ryzyko utraty całości lub części zainwestowanego kapitału, zalecane jest podzielenie środków jakie chcesz przeznaczyć na zakup kryptowalut na kilka części.

Jeśli więc chcesz przeznaczyć na inwestycję w wydobycie i handel kryptowalutą kwoty 100.000 zł. (sto tysięcy złotych), to podziel te środki na 3 części (lub inną dowolną ilość) i każdą z części przeznacz na zakup innej kryptowaluty.

Przykładowy podział środków przeznaczonych na inwestycję w kryptowaluty

  1. Kwota 50.000 zł. → Inwestycja w zakup licencji DasCoin
  2. Kwota 30.000 zł. → Inwestycja w wydobycie Zcash
  3. Kwota 20.000 zł. → Inwestycja w wydobycie BitCoin

Po podziale środków, ryzyko utraty całości zainwestowanego kapitału znacznie spada, dzięki czemu nawet w przypadku zaistnienia sytuacji, w której np. kryptowaluta Zcash upada, Twoja strata wynosi tylko 20% zainwestowanego przez Ciebie kapitału.

Jeśli zainwestowałbyś wszystkie swoje środki w zakup tylko jednej kryptowaluty (np. Zcash), to w przypadku kiedy kryptowaluta ta stanie się bezwartościowa, Ty utracisz 100% zainwestowanych pieniędzy.

 


 

 

 

UWAGA !

Jest bardzo dużo kopalni kryptowalut i każda z nich jest prywatną spółką.

Spółka taka odpowiada za swoje poczynania tylko posiadanym majątkiem.

Właściciele (osoby fizyczne) spółek tego typu nie odpowiadają za nie swoim majątkiem.

Jeśli kopalnia nie będzie przynosiła dochodu lub będzie źle zarządzana, to najzwyczajniej zbankrutuje czyli przestanie działać, a Twoje pieniądze zainwestowane w sprzęt do wydobywania BitCoin czy innej kryptowaluty (Zcash, DasCoin, Ethereum, itp.) przepadną i to wszystko jest zgodnie z prawem, bo jest to inwestycja a nie lokata bankowa.

Tak jak w przypadku każdej innej inwestycji musisz się więc liczyć z ryzykiem utraty całych zainwestowanych przez Ciebie środków.

 

 

OSTRZEŻENIE

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „kopalnie” BitCoin i innych kryptowalut, a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

 

 

 


Zarabiaj przez Internet na całym świecie

Zarabiaj w Internecie minimum 100 zł. dziennie z Damianem ŻUKIEWICZ

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Tobie moje 10 letnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet (swój pierwszy $1 MILLION zarobiłem właśnie w Internecie) oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś jak najszybciej zarabiał minimum 100 zł. dziennie na czysto w Internecie. 

 

Czekam na wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

 

 


! KONIECZNIE Subskrybuj mój kanał na YouTube – Będziesz zawsze otrzymywał jako pierwszy najważniejsze informacje o nowościach i możliwościach zarabiania jeszcze większych pieniędzy przez Internet !

3 KROKI do 100 zł. dziennie | FaceBook | YouTube  | MISJA | Kontakt


1000usd-1bitcoin

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *