BitCoin – to waluta przyszłości

przez | 10 kwietnia, 2020
B3TEAM – Bitcoin (Dubai, 2016)

Kiedy nagrywaliśmy ze Zbyszkiem Lemańskim to video (grudzień 2016) #BitCoin mogłeś kupić w cenie $700 za sztukę.

Dzisiaj po 3,5 latach, możesz sprzedać kupione wtedy BitCoiny w cenie $7.000 za sztukę czyli 10 razy drożej.

Za 32 dni w sieci BitCoin będzie miał miejsce halving czyli wynagrodzenie za „wydobycie” BitCoina spadnie o połowę z 12,50 BTC ($87.500) do 6,25 BTC ($43.750).

Za miesiąc przychody kopalni kryptowalut zmniejszą się dokładnie o 50% i żeby móc się utrzymać na rynku, kopalnie te będą musiały sprzedawać wydobyte Bitcoiny po 2 krotnie wyższej cenie czyli po około $14.000 za sztukę.

Oczywiście, nie możemy przewidzieć przyszłości, więc nie możemy być pewni ile kosztował będzie 1 BitCoin za miesiąc, rok czy 5 lat.

Jeśli dzisiaj chcesz kupić jakąś część BitCoina, to nie czekaj, tylko zrób to od razu, a później czekaj na dzień, kiedy będziesz mógł sprzedać swojego Bitcoina po kilkukrotnie wyższej cenie.

BitCoin możesz kupić bezpiecznie przelewem bankowym na legalnej giełdzie kryptowalut CoinCasso lub BitBay.

Giełda kryptowalut CoinCasso i klub PSG (Paris Saint-Germain)

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w internecie w materiałach video, postach, wpisach, zdjęciach jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.

WAŻNE!

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z UTRATĄ CAŁOŚCI (100%) PIENIĘDZY (środków, aktywów) jakich posiadasz.

Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty) np. http://BitBay.info lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za rejestrację i korzystanie z danego serwisu.

Dodaj komentarz