BitCoin

Jak kupić swój pierwszy BitCoin? Instrukcja dla początkujących.

Jak legalnie i bezpiecznie kupić BitCoin przelewem bankowym

Na powyższym video przedtawiam także proste czynności, po wykonaniu których otrzymasz nawet 270 zł. bonusu na start, po rejesracji na giełdzie kryptowalut CoinCasso.net

Jak duże jest zainteresowanie kryptowalutami na świecie?

wykres obroty dzienne kryptowaluty
Kapitalizacja rynku kryptowalut to 237 miliardów dolarów – Dane na dzień 15/5/2020

Każdego dnia na całym świecie dokonywane są transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut na kwotę około $200.000.000 (200 miliardów dolarów USA).

Jak BEZPIECZNIE i LEGALNIE kupić BitCoin za złotówki?

Pierwszy na świecie video-klip poświęcony kryptowalucie BitCoin [Dubaj 2016]

B3TEAM – Bitcoin (Dubai, 2016)

Kiedy nagrywaliśmy ze Zbyszkiem Lemańskim to video (grudzień 2016) #BitCoin mogłeś kupić w cenie $700 za sztukę.

Dzisiaj po 3,5 latach, możesz sprzedać kupione wtedy BitCoiny w cenie $7.000 za sztukę czyli 10 razy drożej.

Za kilka dni w sieci BitCoin będzie miał miejsce tak zwany „halving” czyli wynagrodzenie za „wydobycie” BitCoina spadnie o połowę z 12,50 BTC ($87.500) do 6,25 BTC ($43.750).

Po tym halvingu przychody kopalni kryptowalut zmniejszą się dokładnie o 50% i żeby móc się utrzymać na rynku, kopalnie te będą musiały sprzedawać wydobyte Bitcoiny po 2 krotnie wyższej cenie czyli po około $14.000 za sztukę.

Oczywiście, nie możemy przewidzieć przyszłości, więc nie możemy być pewni ile kosztował będzie 1 BitCoin za miesiąc, rok czy 5 lat.

Jeśli dzisiaj chcesz kupić jakąś część BitCoina, to nie czekaj, tylko zrób to od razu, a później czekaj na dzień, kiedy będziesz mógł sprzedać swojego Bitcoina po kilkukrotnie wyższej cenie.

BitCoin możesz kupić bezpiecznie przelewem bankowym na legalnej giełdzie kryptowalut CoinCasso lub BitBay.

Luke Ozimski i Mirosław Bugajski – Pierwsze Bitomaty CoinCasso

Gdzie kupić Bitcoiny?

Zaproś znajomego do korzystania z giełdy kryptowalut
Odbierz GWARANTOWANE $35 BONUS od giełdy CoinCasso.net

Moje ponad 5 letnie doświadczenie na rynku handlu kryptowalutami, podpowiada mi, żeby polecić Tobie rejestracje na minimum 3 giełdach kryptowalut.

Po co mi konta na trzech giełdach?

Rynek obrotu kryptowalutami jest jeszcze bardzo młody, bo ma niespełna 10 lat. Giełdy kryptowalut oferują podobne usługi, ale na każdej z giełd możesz cieszyć się wyjątkowymi funkcjonalnościami, takimi jak np.

  • możliwość korzystania z Bitomatów (CoinCasso)
  • kupno i sprzedaż BitCoin za złotówki i wypłatę środków (PLN) na konto bankowe (BitBay)
  • możliwość handlu na kontraktach terminowych na kryptowaluty – tak zwane „Futures” (Binance)

Poniżej możesz przeczytać podstawowe informacje o giełdach, których używam na codzień.

CoinCasso.net

CoinCasso oficjalnym partnerem PSG (Paris Saint-Germain)

CoinCasso.net to nowoczesna, bezpieczna i licencjonowana giełda kryptowalut, która od stycznia 2020r. współpracuje z zapewne dobrze Tobie znanym, francuskim klubem sportowym PSG Paris Saint-Germain. Giełdę w 2019 roku stworzył Łukasz Ozimski i do dziś zarządza nią jako CEO.

Bitomat CoinCasso

CoinCasso rozbudowuje także sieć własnych Bitomatów, czyli urządzeń podobnych do bankomatów, za pomocą których możesz kupić za gotówkę oraz sprzedać kryptowaluty.

Partnerstwo CoinCasso i PSG, to ewenement na skalę światową. Nigdy wcześniej żadna giełda kryptowalut nie miała tak dużego i rozpoznawalnego (ponad 400 milionów fanów na całym świecie) partnera.

Partnerstwo PSG i CoinCasso
CoinCasso i PSG – Jedyne tak duże partnerstwo w świecie giełd kryptowalut

CoinCasso wyróżnia się z pośród polskich i europejskich giełdy tym, że kupisz na niej kryptowaluty bardzo wygodnie, używając kart płatniczych VISA i MASTERCARD.

Dodatkowo, jeśli kupisz tokeny giełdy CoinCasso (CCX), będziesz zarabiał pieniądze, tak jakbyś był udziałowcem giełdy. Posiadając tokeny CCX część opłat i prowizji, które pobiera giełda od każdego użytkownika, trafia do Ciebie czyli zarabiasz na giełdzie tak jak jej właściciele.

Jak to działa? W obrocie jest tylko około 10.000.000 (dziesięć milionów) tokenów CCX. Każdy token odpowiada jednemu udziałowi w giełdzie (podobnie jak akcje w przypadku spółek akcyjnych, np. PKO BP, KGHM, Tesla, Apple, itp.). Jeśli posiadasz np. 10.000 tokenów CCX, to tak jakbyś był posiadaczem 0,1% akcji całej spółki.

Jeżeli obroty na giełdzie osiągną np. $90.000.000 miesięcznie (tak jak pokazano na screenie poniżej – kliknij obrazek aby go powiększyć), to Ty posiadając 10.000 tokenów CCX otrzymasz pasywny dochód w wysokości około 1.800 zł. miesięcznie jako „udziałowiec” giełdy.

Posiadając tokeny CCX, zarabiasz pasywnie tak jak właściciel giełdy

Użytkownicy CoinCasso mają także wyjątkowy program partnerski, w którym prowizje za plecenie giełdy sięgają aż 50%. Dla porównania giełdy BINANCE i BitBay oferują 20% w swoich programach afiliacyjnych.

Posiadając i trzymając tokeny giełdy CoinCasso (CCX) zapłacisz nawet 50% mniejsze prowizje przy zakupie i sprzedaży kryptowalut.

Kliknijzałóż konto na giełdzie CoinCasso, wykonaj swoje pierwsze transakcje (kupno, sprzedaż kryptowalut) i odbierz do 0.5 ETH (około 500 zł.) w prezencie.

BINANCE.biz.pl

Giełda kryptowalut Binance
Aplikacja Binance

Binance to jedna z najwiekszych i najbardzej zaawansowanych giełd kryptowalut na świecie. Każdego dnia użytkownicy Binance kupują i sprzedają kryptowaluty za minimum $5.000.000.000 (pięć miliardów dolarów USA). Giełda ta oferuje także najlepsze narzędzia i możliwości dla traiderów czyli osób, które zarabiają na handlu kryptowalutmi.

Na Binance kupisz kryptowaluty szybko i wygodnie, bo możesz użyć do ich zakupu karty płatnicze VISA lub MASTERCARD.

Handel kryptowalutami (także kontrakty terminowe FUTURES) jest bardzo wygodny dzięki aplikacji Binance (screen z prawej strony).

Kliknijzałóż konto na giełdzie Binance, wykonaj swoje pierwsze transakcje (kupno, sprzedaż kryptowalut) i odbierz do 0.5 ETH (około 500 zł.) w prezencie.

BitBay.info

Kup bitcoin za PLN
BitBay.info – Największa giełda kryptowalut w Polsce

BitBay.info – to założona w 2014 roku i trzecia co do wielkości giełda walut cyfrowych w Europie (aktualnie BitBay jest największą giełdą w Polsce oraz w Europie środkowo-wschodniej).

Na BitBay kupisz BitCoin i kilkadziesiąt innych kryptowalut zwykłym przelewem bankowym (za złotówki). Możesz także sprzedać posiadane kryptowaluty i jeśli zechcesz, to otrzymane środki (PLN) dotrą na Twoje konto bankowe nawet w 24h.

Założycielem giełdy jest przedsiębiorca ze Śląska, entuzjasta kryptowalut Sylwester Suszek.

Przez ostatnie lata BitBay zyskał w Polsce setki tysięcy stałych, zadowolonych użytkowników.

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w internecie w materiałach video, postach, wpisach, zdjęciach jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.

WAŻNE!

Inwestowanie oraz prowadzenie jakiegokolwiek biznesu, zawsze wiąże się z UTRATĄ CAŁOŚCI (100%) PIENIĘDZY (środków, aktywów) jakich posiadasz.

Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty) np. http://BitBay.info lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za rejestrację i korzystanie z danego serwisu.