BONUS na START

Zarabiam ponad 50.000 PLN miesięcznie. Dołącz do B3TEAM już dziś!

Mam dla Ciebie BONUSY na START.

Wybierz jaki BONUS chcesz otrzymać:

 • 0.1 ETH (około 100 zł.)
 • 0.25 ETH (około 250 zł.)
 • 0.5 ETH (około 500 zł.)
 • 1 ETH (około 1,000 zł.)

Leć z nami na darmową wycieczkę B3TEAM.

Zapraszamy na darmowe wakacje z B3TEAM – Mauritius

Dodatkowo, poza bonusami na start, masz też możliwość skorzystania z całkowicie darmowych wakacji all-inclusive, na które latamy minimum 4 razy w roku wraz z ekipą B3TEAM. Jeśli będziesz regularnie korzystał z kryptowalut możesz polecieć z nami na niezapomnianą wycieczkę zupełnie za darmo!

Jeszcze coś extra dla fanów piłki nożnej!

Zobacz mecz Paris Saint-Germain na żywo w Paryżu

Chciałbyś polecieć do Paryża na mecz ligowy Paris Saint-Germain? Osoby korzystające z giełdy CoinCasso (która jest oficjalnym partnerem PSG) będą mogły latać ze mną na wybrane mecze PSG całkowicie za darmo!

Dodaj mnie do znajomych

Ekipa B3TEAM – Dubai 2017

Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę bądź ze mną w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe:

 1. SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube 
 2. Dodaj mnie do znajomych na FaceBook 
 3. Obserwuj mnie na INSTAGRAM 

WAŻNE! Przed rejestracją w jakimkolwiek programie partnerskim, na giełdzie kryptowalut czy w dowolnej witrynie internetowej zapoznaj się z zasadami konkretnego serwisu w którym zakładasz konto oraz zasadami korzystania z mojego bloga i ryzykiem inwestycyjnym.

Giełdy kryptowalut dzięki, którym otrzymasz nawet 1 ETH na START

Damian Żukiewicz Dubai
Odbierz BONUS na START

Najważniejsza czynność jaką należy wykonać, abyś mógł skorzystać z każdego BONUSU, to założenie konta na trzech giełdach kryptowalut, poprzez kliknięcie w linki poniżej:

1. Zarejestruj się na ➙ BitBay.info

2. Zarejestruj się na ➙ BINANCE.biz.pl

3. Zarejestruj się na ➙ CoinCasso.net

BONUS nr 1 – Możesz otrzymać 0.1 Ethereum

Zdjęcia do pierwszego na świecie teledysku o Bitcoin – Dubai 2016
 1. Zarejestruj się na 3 giełdach kryptowalut: BitBay.info, BINANCE.biz.pl i CoinCasso.net
 2. Zasil każdą giełdę środkami (tradycyjną walutą PLN, EURO lub USD) przelewem bankowym lub za pomocą karty płatniczej i kup za nie kryptowalutę BitCoin.
 3. Po zakupie BTC skontaktuj się ze mną. W wiadomości, którą do mnie napiszesz podaj mi swój adres email jaki użyłeś do rejestracji na giełdach. Podaj mi także adres Twojego portfela ETH na giełdzie CoinCasso. Na ten adres otrzymasz ode mnie równowartość 0.1 ETH czyli około 100 zł.

BONUS nr 2 – Możesz otrzymać 0.25 Ethereum

Ekipa B3TEAM na 9. wspólnych wakacjach – Bułgaria 2019
 1. Zarejestruj się na sprawdzonych i bezpiecznych giełdach: CoinCasso.net, BitBay.info oraz BINANCE.biz.pl
 2. Zasil każdą giełdę środkami (tradycyjną walutą PLN, EURO lub USD) przelewem bankowym lub za pomocą karty płatniczej i kup za nie minimum 3 BitCoin na każdej z giełd. Możesz kupić także mniejsze części BitCoina kilka razy, aby suma transakcji kupna wyniosła minimum 3 BTC. Możesz więc zasilić giełdę małą kwotą np. 5.000 PLN, a następnie kupować i sprzedawać BTC, tak aby Twoje wszystkie transakcje zakupu przekroczyły wartość 3 BTC.
 3. Po zakupie BTC skontaktuj się ze mną. W wiadomości, którą do mnie napiszesz podaj mi swój adres email jaki użyłeś do rejestracji na giełdach. Podaj mi także adres Twojego portfela ETH na giełdzie CoinCasso. Na ten adres otrzymasz ode mnie równowartość 0.25 ETH czyli około 250 zł.

WAŻNE. Nie musisz kupować bitcoina jednocześnie na każdej giełdzie. Chodzi o to, żebyś na każdej z giełd przećwiczył jej zasilanie tradycyjnymi walutami (przelewem bankowym, kartą kredytową), następnie zakup BitCoina i później jego sprzedaż. Na wykonanie tego zadania masz nieograniczony czas, więc możesz najpierw przelać środki na jedną giełdę, kupić tam BitCoin, potem sprzedać ten BitCoin lub wysłać go na inną giełdę, a później tam sprzedać go i z powrotem odkupić, itd. Wykonanie tego zadania dokładnie omawiam na filmie zamieszczonym poniżej.

BONUS nr 3 – Możesz otrzymać 0.5 Ethereum

Sonoyta. Granica USA-Mexico 2019
 1. Zarejestruj się na 3 giełdach kryptowalut: BitBay.info, BINANCE.biz.pl i CoinCasso.net
 2. Zasil każdą giełdę środkami (tradycyjną walutą PLN, EURO lub USD) przelewem bankowym lub za pomocą karty płatniczej i kup za nie minimum 10 BitCoin na każdej z giełd. Możesz kupić także mniejsze części BitCoina kilka razy, aby suma transakcji kupna wyniosła minimum 10 BTC. Możesz więc zasilić giełdę małą kwotą np. 20.000 PLN, a następnie kupować i sprzedawać BTC, tak aby Twoje wszystkie transakcje zakupu przekroczyły wartość 10 BTC.
 3. Po zakupie BTC skontaktuj się ze mną. W wiadomości, którą do mnie napiszesz podaj mi swój adres email jaki użyłeś do rejestracji na giełdach. Podaj mi także adres Twojego portfela ETH na giełdzie CoinCasso. Na ten adres otrzymasz ode mnie równowartość 0.5 ETH czyli około 500 zł.

WAŻNE. Nie musisz kupować bitcoina jednocześnie na każdej giełdzie. Nie musisz też kupować 10 BTC za jednym razem. Chodzi o to, żebyś na każdej z giełd przećwiczył jej zasilanie tradycyjnymi walutami (przelewem bankowym, kartą kredytową), następnie zakup BitCoina i później jego sprzedaż. Na wykonanie tego zadania masz nieograniczony czas, więc możesz najpierw przelać środki na jedną giełdę, kupić tam BitCoin, potem sprzedać ten BitCoin lub wysłać go na inną giełdę, a później tam sprzedać go i z powrotem odkupić, itd. Wykonanie tego zadania dokładnie omawiam na filmie zamieszczonym poniżej.

Koszulki i bluzy PSG oraz B3TEAM

Paris Saint-Germain CoinCasso
Koszulki PSG od CoinCasso
Damian Żukiewicz
PSG i CoinCasso
Ponad 150 koszulek typu polo z logo ekipy B3TEAM

Oryginalne koszulki klubu Paris Saint-Germain oraz B3TEAM w nagrodę za zaangażowanie w edukowanie społeczeństwa Polskiego w zakresie kryptowalut i inwestycji w nowe technologie.

Co zrobić aby otrzymać BONUSY?

Oglądnij uważnie video zamieszczone poniżej. Wyjaśniam na nim krok po kroku jakie czynności zależy wykonać abyś otrzymał bonusy na start.

Jak odebrać BONUSY na START – Damian Żukiewicz

WAŻNE! Przed rejestracją w jakimkolwiek programie partnerskim, na giełdzie kryptowalut czy w dowolnej witrynie internetowej zapoznaj się z zasadami konkretnego serwisu w którym zakładasz konto oraz zasadami korzystania z mojego bloga i ryzykiem inwestycyjnym. Wszystkie bonusy przyznawane są uznaniowo przeze mnie (Damian Żukiewicz) i są bezzwrotną darowizną. Wszelkie zmiany w zasadach przyznawania darowizn (bonusów) ogłaszam zawsze na filmach, które zamieszczam na moim kanale YouTube oraz w portalu FaceBook. Subskrybuj mój kanał i dodaj mnie do znajomych aby być na bierząco.

Dodatkowy Bonus – Dostaniesz około 150 PLN w tokenie CCX od giełdy CoinCasso

Zaproś znajomego do korzystania z giełdy kryptowalut
Odbierz GWARANTOWANE $35 BONUS od giełdy CoinCasso.net
 1. Zarejestruj się na giełdzie ➙ CoinCasso.net i zweryfikuj swoje konto
 2. Prześlij przelewem bankowym złotówki na giełdę i kup za nie kryptowalutę BitCoin. Powtórz operację kilka razy, tak aby zakup BitCoina stał się dla Ciebie dziecinnie prosty.
 3. Z zakładki „Afiliacje” pobierz swój link partnerski. Prześlij link swojemu bratu, kuzynowi, koledze lub znajomemu z pracy, a potem umów się z nim na spotkanie (może być online) i pokaż mu jak kupić BitCoin na giełdzie.
 4. Subskrybuj kanał YouTube giełdy CoinCasso
Pokaż znajomemu jak kupić Bitcoin i odbierz BONUS od CoinCasso

Jeśli Twój znajomy z Twoją pomocą kupi BitCoin na giełdzie CoinCasso, to otrzymasz BONUS w wysokości $35 czyli około 150 zł. Bonus ten otrzymasz w tokenach CCX czyli w oficjalnej walucie giełdy.

Co ważne Twój znajomy także otrzyma $35 (150 zł.) w tokenach CCX. Korzystasz więc Ty i osoby, których nauczysz kupować BitCoiny na giełdzie.

Bonus ten przyznawany jest przez giełdę CoinCasso. Regulamin i zasady przyznawania BONUSU dostępne są TUTAJ.

Subskrybuj kanał YouTube giełdy CoinCasso aby mieć dostęp do najnowszych promocji i konkursów organizowanych przez giełdę.

Załóż konto na 3 giełdach krypto

Aby móc efektywnie zarabiać w Internecie musisz posiadać konto na minimum 3 giełdach kryptowalut. Jeśli jeszcze nie posiadasz BitCoina, załóż konto na poniższych giełdach:

Giełda kryptowalut Binance
Aplikacja Binance

Binance to jedna z najwiekszych i najbardzej zaawansowanych giełd kryptowalut na świecie. Każdego dnia użytkownicy Binance kupują i sprzedają kryptowaluty za minimum $5.000.000.000 (pięć miliardów dolarów USA). Giełda ta oferuje także najlepsze narzędzia i możliwości dla traiderów czyli osób, które zarabiają na handlu kryptowalutmi.

Na Binance kupisz kryptowaluty szybko i wygodnie, bo możesz użyć do ich zakupu karty płatnicze VISA lub MASTERCARD.

Handel kryptowalutami (także kontrakty terminowe FUTURES) jest bardzo wygodny dzięki aplikacji Binance (screen z prawej strony).

Kliknijzałóż konto na giełdzie Binance, wykonaj swoje pierwsze transakcje (kupno, sprzedaż kryptowalut) i odbierz do 0.5 ETH (około 500 zł.) w prezencie.

Kup bitcoin za PLN
BitBay.info – Największa giełda kryptowalut w Polsce

BitBay.info – to założona w 2014 roku i trzecia co do wielkości giełda walut cyfrowych w Europie (aktualnie BitBay jest największą giełdą w Polsce oraz w Europie środkowo-wschodniej).

Na BitBay kupisz BitCoin i kilkadziesiąt innych kryptowalut zwykłym przelewem bankowym (za złotówki). Możesz także sprzedać posiadane kryptowaluty, a otrzymane środki (PLN) wysłać na swoje konto bankowe.

Założycielem giełdy jest przedsiębiorca ze Śląska, entuzjasta kryptowalut Sylwester Suszek.

CoinCasso oficjalnym partnerem PSG (Paris Saint-Germain)

CoinCasso.net to nowoczesna, bezpieczna i licencjonowana giełda kryptowalut, która od stycznia 2020r. współpracuje z zapewne dobrze Tobie znanym, francuskim klubem sportowym PSG Paris Saint-Germain. Giełdę w 2019 roku stworzył Łukasz Ozimski i do dziś zarządza nią jako CEO.

Bitomat CoinCasso

CoinCasso rozbudowuje także sieć własnych Bitomatów, czyli urządzeń podobnych do bankomatów, za pomocą których możesz kupić za gotówkę oraz sprzedać kryptowaluty.

Partnerstwo CoinCasso i PSG, to ewenement na skalę światową. Nigdy wcześniej żadna giełda kryptowalut nie miała tak dużego i rozpoznawalnego (ponad 400 milionów fanów na całym świecie) partnera.

Partnerstwo PSG i CoinCasso
CoinCasso i PSG – Jedyne tak duże partnerstwo w świecie giełd kryptowalut

CoinCasso wyróżnia się z pośród polskich i europejskich giełdy tym, że kupisz na niej kryptowaluty bardzo wygodnie, używając kart płatniczych VISA i MASTERCARD.

Dodatkowo, jeśli kupisz tokeny giełdy CoinCasso (CCX), będziesz zarabiał pieniądze, tak jakbyś był udziałowcem giełdy. Posiadając tokeny CCX część opłat i prowizji, które pobiera giełda od każdego użytkownika, trafia do Ciebie czyli zarabiasz na giełdzie tak jak jej właściciele.

Jak to działa? W obrocie jest tylko około 10.000.000 (dziesięć milionów) tokenów CCX. Każdy token odpowiada jednemu udziałowi w giełdzie (podobnie jak akcje w przypadku spółek akcyjnych, np. PKO BP, KGHM, Tesla, Apple, itp.). Jeśli posiadasz np. 10.000 tokenów CCX, to tak jakbyś był posiadaczem 0,1% akcji całej spółki.

Jeżeli obroty na giełdzie osiągną np. $90.000.000 miesięcznie (tak jak pokazano na screenie poniżej – kliknij obrazek aby go powiększyć), to Ty posiadając 10.000 tokenów CCX otrzymasz pasywny dochód w wysokości około 1.800 zł. miesięcznie jako „udziałowiec” giełdy.

Posiadając tokeny CCX, zarabiasz pasywnie tak jak właściciel giełdy

Użytkownicy CoinCasso mają także wyjątkowy program partnerski, w którym prowizje za plecenie giełdy sięgają aż 50%. Dla porównania giełdy BINANCE i BitBay oferują 20% w swoich programach afiliacyjnych.

Posiadając i trzymając tokeny giełdy CoinCasso (CCX) zapłacisz nawet 50% mniejsze prowizje przy zakupie i sprzedaży kryptowalut.

Na giełdach kryptowalut zarabiam około 20.000 zł. – 50.000 zł. miesięcznie. Ty też możesz.

BitBay.info
Ponad 6.000 zł. tygodniowo – Moje zarobki na BitBay.info za ostatnie 7 dni

Ważne

Wszystkie bonusy przyznawane są uznaniowo przeze mnie (Damian Żukiewicz) i są bezzwrotnymi darowiznami, a nie nagrodami w konkursie. Nie obowiązuje żaden regulamin dotyczący przyznawania bonusów (darowizn).

Bonusy opisane na tej stronie obowiązują od 1 kwietnia 2020 do 1 maja 2020.

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com oraz kanał w serwisie YouTube, to moje prywatne kanały informacyjne poświęcone edukacji finansowej.

Wszystkie informacje dostępne w materiałach video, wpisach w mediach społecznościowych (FaceBook, Instagram, YouTube i innych) jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Pokazuję w nich moją drogę do osiągnięcia wolności finansowej, czyli stanu, w którym nie muszę wykonywać żadnej pracy, a co miesiąc dostaję wynagrodzenie od firm z którymi współpracowałem w przeszłości.

Wszelkie informacje zawarte w wyżej wymienionych mediach, nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane przez osoby trzecie na podstawie treści zawartych w materiałach informacyjnych jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.