Na giełdzie CoinCasso kupiłem BitCoin kartą VISA w mniej niż 60 sekund!

przez | 23 maja, 2020
Damian Żukiewicz CoinCasso.net
Na giełdzie CoinCasso.net kupisz BitCoin zwykłą kartą płatniczą VISA lub MasterCard

Od mojego pierwszego zakupu BitCoina minęły już ponad 4 lata, ale dopiero teraz po raz pierwszy mogę kupić tą kryptowalutę w tak szybkim czasie.

Mówiąc bardziej precyzyjnie, kupiłem dziś 0.0063 BTC w ciągu niecałych 60 sekund, zasilając swój portfel EURO na giełdzie kryptowalut CoinCasso.net zwyczajną kartą płatniczą VISA.

Ta funkcja jest na prawdę mega pomocna i bardzo ułatwia życie nam wszystkim czyli entuzjastom rynku kryptowalut. Dotąd aby kupić BitCoina musiałem robić przelewy z konta bankowego na giełdę, co zajmowało od 1 do 3 dni, a przecież tak ważne jest aby kupić BitCoina od razu kiedy mamy taką potrzebę.

Poniżej opisuję „krok po kroku” jak za pomocą karty płatniczej (VISA lub MasterCard) zasilić portfel EURO na giełdzie CoinCasso i za posiadane EURO kupić BitCoin.

Masz już konto na CoinCasso?

coincasso formularz rejestracyjny
Rejestracja na CoinCasso.net

Twój portfel na giełdzie CoinCasso

Jak kupić BitCoin kartą VISA
Zasilenie salda portfela EURO na giełdzie kryptowalut CoinCasso za pomocą karty debetowej

Po zalogowaniu się na giełdę CoinCasso.net wejdź w menu po lewej stronie ekranu i wybierz „WALLETS” czyli Twoje portfele walut Fiat i kryptowalut.

Z posiadanych walut tradycyjnych (Fiat) wybierz „EURO„. Wyboru dokonujemy klikając w symbol wybranej waluty. Po kliknięciu tło wybranej waluty zostanie podświetlone na inny kolor.

W zakładce „DEPOSIT„, która znajduje się po prawej stronie ekranu, zaznacz opcję płatności kartami płatniczymi – kliknij w „Credit Card”.

W polu poniżej podaj kwotę EURO jaką chcesz zasilić swój portfel na giełdzie kryptowalut. Co ważne, nie musisz posiadać specjalnego konta bankowego ani karty płatniczej w walucie EURO. Do zasilenia Twojego portfela EURO na giełdzie możesz użyć zwyczajnej karty płatniczej (VISA lub MasterCard), która powiązana jest z Twoim rachunkiem bankowym w PLN lub w innej walucie.

Teraz kliknij przycisk „DEPOSIT” znajdujący się pod polem z kwotą transakcji.

Możesz płacić dowolną kartą VISA i MasterCard

Jak kupić BitCoin kartą bankową
BitCoin VISA MasterCard

Wybierz posiadaną kartę płatniczą.

Ważne jest, aby Twoja karta płatnicza (debetowa, kredytowa lub inna) miała włączone płatności internetowe. Jeśli zalogujesz się do swojego banku, to w zakładce „KARTY” będziesz mógł ustawić płatności internetowe oraz limity kwotowe dotyczące płatności kartą w internecie.

Podaj numer karty

Damian Żukiewicz CoinCasso.net
Bezpieczne zakupy BitCoin kartą VISA i MasterCard

Podaj swój adres zamieszania, taki sam jaki podałeś w swoim banku.

Teraz wypełnij pola w formularzach. Podaj numer karty, jej datę ważności oraz kod CVV, który znajduje się po drugiej stronie Twojej karty.

Po podaniu wszystkich danych, kliknij w przycisk „Pay Securely

Twoje saldo EURO na giełdzie zostanie zasilone natychmiast

CoinCasso giełda kryptowalut
Teraz swój portfel (EURO, PLN, GBP) na giełdzie CoinCasso, zasilisz kartą płatniczą

Na screenie powyżej widać, że moje saldo w portfelu EURO zostało zasilone od razu czyli w czasie rzeczywistym.

Cała operacja zasilenia salda EURO na giełdzie CoinCasso (wraz z podaniem danych karty płatniczej) trwała mniej niż 30 sekund.

Możesz od razu kupić BitCoin za pieniądze, które wpłacisz na giełdę CoinCasso.net za pomocą karty VISA lub MasterCard

Jak kupić BitCoin kartą?
Zakup BitCoin za EURO na giełdzie CoinCasso.net

Po zasileniu swojego portfela walutą EURO, z menu po lewej stronie wybierzEXCHANGE„, a w oknie które się pojawi, wybierz parę walutową „BTC / EUR”

W polu „Limit” / „Buy BTC” podaj cenę maksymalną w EURO, po której chcesz kupić BTC. Cenę tą możesz też wybrać z arkusza zleceń sprzedaży, który znajduje się po prawej stronie ekranu (czcionka koloru czerwonego). Wystarczy, że klikniesz w odpowiednią wartość np. 8,484 (czyli cenę BitCoina wyrażoną w EURO), a cena ta zostanie zapisana w formularzu „Price” poniżej. Po podaniu ceny BitCoina oraz kliknięciu w przycisk „100%„, w formularzu „Amount” zostanie wyświetlona ilość kryptowaluty BitCoin jaką kupisz po wybranej cenie za całe środki jakie posiadasz. Jeśli nie chcesz wydawać wszystkich posiadanych środków na zakup BitCoina, to wybierz opcje 25%, 50%, 75% lub sam podaj ilość kryptowaluty jaką chcesz kupić.

Po wypełnieniu wymaganych pól kliknij w zielony przycisk „BUY BTC

BitCoin kupiony na CoinCasso.net za pomocą karty płatniczej w mniej niż 1 minutę

CoinCasso giełda kryptowalut
Na CoinCasso.net kupisz kryptowaluty kartą kredytową w mniej niż 60 sekund

Po zakupie BitCoina, w menu po lewej stronie „WALLETS„, zaznacz kryptowalutę BitCoin czyli kliknij w symbol „BTC

Następnie kliknij w zakładkę „HISTORY„, które znajduje się u góry po prawej stronie ekranu. Zobaczysz swoją historię operacji wykonanych na giełdzie w kryptowalucie BTC. Będzie też tam Twoja ostatnia transakcja zakupu BitCoina. W moim przykładzie było to 0.00632341, co możesz zobaczyć na screenie powyżej.

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com oraz kanał w serwisie YouTube, to moje prywatne kanały informacyjne poświęcone edukacji finansowej.

Wszystkie informacje dostępne w materiałach video, wpisach w mediach społecznościowych (FaceBookInstagramYouTube i innych) jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Pokazuję w nich moją drogę do osiągnięcia wolności finansowej, czyli stanu, w którym nie muszę wykonywać żadnej pracy, a co miesiąc dostaję wynagrodzenie od firm z którymi współpracowałem w przeszłości.

Wszelkie informacje zawarte w wyżej wymienionych mediach, nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane przez osoby trzecie na podstawie treści zawartych w materiałach informacyjnych jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.

Jedna myśl nt. „Na giełdzie CoinCasso kupiłem BitCoin kartą VISA w mniej niż 60 sekund!

  1. Pingback: Emerytura w BitCoinach i Złocie po 10 latach – Damian Żukiewicz

Dodaj komentarz