Damian Juszczyk dołączył do ekipy CoinCasso!

Wczoraj otrzymaliśmy newsa, że ekipa CoinCasso powiększyła się o kolejnego, bardzo zdolnego współpracownika z ogromnym doświadczeniem! Do działu marketingu CoinCasso dołączył Damian Juszczyk.

Damian poinformował oficjalnie wszystkich o tym wydarzeniu na swoim profilu FB:

„Z dumą informuję, że dziś oficjalnie dołączyłem do Ekipy Luke, by współtworzyć Dział Marketingu czołowej światowej giełdy kryptowalut CoinCasso i firmę Try Codnet – Fintech Development & Blockchain Marketing Agency. Przed nami wiele ciekawych wyzwań, w tym… sport przez duże „S”! Energii i pomysłów na pewno mi nie zabraknie! Świetny Zespół, więc nic, tylko działać!”

Damian Juszczyk i Luke Ozimski – CoinCasso


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCasso lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!