Jak szybko i bezpiecznie kupić BitCoin za złotówki (PLN) za pomocą przelewu bankowego.

Na filmie poniżej wraz z Mirosławem Bugajskim pokażemy Ci jak w prosty sposób kupić BitCoin na giełdzie kryptowalut CoinCasso.

Do zasilenia giełdy złotówkami (PLN) użyjemy zwykłego przelewu bankowego.

Wejdź na giełdę kryptowalut ➙ CoinCasso i sprawdź jak kupić BitCoin i inne kryptowaluty za złotówki.

Więcej o giełdzie CoinCasso dowiesz się TUTAJ.

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Informacje zawarte w powyższym wpisie oraz na całym blogu w domenie i subdomenach zukiewicz.com oraz na każdym video dostępnym w internecie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://zukiewicz.com/zasady/

Inwestowanie oraz budowanie biznesów zawsze wiąże się z utratą całości (100%) pieniędzy jakie posiadasz.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w dowolnym serwisie zewnętrznym np. BitBayCoinCasso lub innym, to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania konkretnego serwisu!