WOLNOŚĆ i WSPANIAŁE ŻYCIE !

Mam MARZENIE i jestem ABSOLUTNIE PEWIEN, że je ZREALIZUJĘ, ale POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY!

Wraz z osobami, które już mi pomagają, ale także z Tobą (tak Tobą, który właśnie czytasz to zdanie), możemy wyciągnąć dosłownie MILIONY osób z „wyścigu szczurów” w jakim żyją na co dzień!

Pokażemy ludziom, jak żyje się życiem WYKREOWANYM przez SAMEGO SIEBIE!

Damy przykład i nauczymy każdego kto tylko zechce, tego jak ZARABIAĆ PIENIĄDZE w Internecie, bawiąc się przy tym i pomagając innym.

Sprawimy, że miliony ludzi na całym świecie doświadczy FINANSOWEJ WOLNOŚCI i resztę swojego życia spędzi w SZCZĘŚCIU i RADOŚCI!

Większość z nas, żyje teraz życiem na bardzo, bardzo niskim poziomie. Ludzie boją się nawet pomyśleć o czymś wspaniałym, a przecież każdy z nas zasługuje i jest zdolny czerpać z wszystkich bogactw i dobrodziejstw naszego wszechświata.

Pierwszym i moim zdaniem najważniejszym problemem współczesnego człowieka, jest brak umiejętności zarabiania pieniędzy poza standardową pracą.

Nie chce na początku zbyt mocno Cię dołować i nie powiem Ci o tym, że praca na etacie to najbardziej ryzykowne podejście do zarabiania pieniędzy w XXI wieku.

To co chcę Ci pokazać, to możliwość dorobienia „po godzinach”, to szansa na może niewielkie pieniądze na początek (wypłata rzędu 600-1,200 zł. miesięcznie), ale miej na uwadze to, że na współpracę poświęcisz tylko 2-6 godzin na tydzień i co ważne nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu (świat wkroczył w epokę informacji, więc pracujemy przez internet, telefon, skype, FB, itp.)

Zarabiaj jak ludzie XXI wieku
Zarabiaj jak ludzie XXI wieku

Pamiętaj też o tym, że pomimo tego, że wynagrodzenie nie jest duże jak na początek, to w Biznesie XXI wieku, zarabiamy latami i dostajemy wynagrodzenie za raz wykonaną pracę!

Wiesz co to jest przychód pasywny? Pewnie o tym nie słyszałeś, i radzę Ci, nie pytaj swoich „przeciętnych” znajomych o czy oni słyszeli o tym, żeby dostawać pieniądze latami za raz wykonaną pracę. Twoi jak i moi znajomi powiedzą Ci tylko tyle, żebyś „uważał”, „żebyś lepiej znalazł sobie dodatkową pracę na myjni samochodowej lub w McDonalds, a nie pracował w internecie”. Dla nich jest to absolutną prawdą, bo nie znają nikogo, kto zarabia pasywnie.

Chcesz zarabiać pasywnie? Napisz do mnie!
Ja pracuję tam gdzie chcę, na plaży, na lotnisku. Mogę pracować w Kenii, Kambodży lub na Fuercie… Chcesz być WOLNYM CZŁOWIEKIEM? Napisz do mnie.

Nie jesteś sam! Możesz być z nami!


Zaczniesz TERAZ? Jestem gotowy, żeby Ci POMÓC!

Damian Żukiewicz
Wycieczka b3team – Jamajka 2018

ZRÓB tylko 3 PROSTE KROKI

Jesteś bliżej SUKCESU..

Kasia i Damian Żukiewicz

Jestem ZMOTYWOWANY NA WIĘCEJ i dzielę się swoją POZYTYWNĄ ENERGIĄ z innymi.

Zmotywowany na Więcej!
Zmotywowany na Więcej! – Rzym 2015

Ja pomogę Ci zarabiać dodatkowe kilka tysięcy złotych (na początek może kilka stówek), bez konieczności zmiany pracy, w której jesteś obecnie, a Ty dasz mi część swojej pozytywnej energii, bez której ja nie jestem w stanie żyć 🙂

Pomożesz mi?

Pamiętaj „To co dajesz od siebie innym, bez oczekiwania na zapłatę, powraca do Ciebie ze zdwojoną siłą! Zawsze wraca!” Daj więc coś od siebie – pomóż mi, a zostaniesz sowicie wynagrodzony i co ważniejsze poczujesz, że żyjesz, bo będziesz ratował wiele ludzkich istnień..

Motivated 4 More - Zmotywowani na Więcej
Ja już RUSZYŁEM, a Ty?

Chcesz LEPSZEGO ŻYCIA? Tylko Ty musisz się zmienić

Aby, stworzyć życie w którym sam będziesz decydował o swoim jutrze, musisz przejść przemianę, i nie mówię tutaj o zmianie swojej fryzury, żony czy kraju w którym mieszkasz. To wszystko możesz zmienić, ale Twoje życie nadal pozostanie szare, jeśli nie zmienisz swoich przekonań i swojego wnętrza.

To będzie długa, ciężka, ale warta zachodu droga. Od razu polecam Ci znaleźć sobie trenera, osobę, która pokaże Ci drogę i wspomoże w chwilach słabości, bo takie na pewno nadejdą.

Nie stać Cię na osobistego trenera od rozwoju osobistego? Napisz do mnie – chętnie przekażę Ci wszystko czego nauczyłem się od najlepszych ludzi z branży. Nie chcę od Ciebie ani 1 złotówki, pomimo tego, że od 2005r. do dziś, wydałem na swój rozwój osobisty prawie 500,000 zł. (pół miliona złotych)! Nie chcę od Ciebie nic, poza Twoim zaangażowaniem i chęciom współpracy.

Mateusz Grzesiak
Mateusz Grzesiak

Ja także mam swojego coacha, i jest nim wspaniały człowiek Mateusz Grzesiak.

Pomimo swojego młodego wieku, Mateusz jest już jednym z TOP światowych trenerów osobistych (nauczycieli życia, biznesu). Szczerze więc polecam Ci jego szkolenia, książki i wszelkie nagrania video z jego udziałem.

Mateusz też ma MISJĘ i jest ona tożsama z moją. Chce on bowiem zmienić raz na zawsze mentalność Polaków, tak żebyśmy byli dumni z faktu bycia Polakami.

Zobacz krótkie video Grzesiaka z przesłaniem do Polaków

Zobacz też mowę motywacyjną (video poniżej) jaką wygłosił on podczas kongresu jednej z firm Marketingu Sieciowego w Berlinie.

Miałem zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu, i szczerze powiem Ci, że był to moment kiedy zacząłem na prawdę zmieniać swoje życie – a impulsem do zmiany było właśnie przemówienie Mateusza, po którym dosłownie wyskoczyłem z butów i pobiegłem podziękować mu osobiście za to co dla mnie zrobił.. aż łza się kręci w oku kiedy o tym myślę.

Radzę wysłuchaj tej mowy, a jeśli nie znasz języka angielskiego, to czym prędzej zacznij się uczyć – jeśli chcesz to ja mogę Cię uczyć za darmo przez internet.

Cały materiał Mateusza jest GENIALNY, a końcówka to MISTRZOSTWO ŚWIATA!  

Mateusz Grzesiak Wrocław 2016
Damian Żukiewicz i Mateusz Grzesiak – Wrocław 2016

Komu mogę pomóc?

Moje działania skierowane są na pomoc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Chcę, żeby każdy z nas, był w 100% WOLNYM CZŁOWIEKIEM !

Mariusz Pelczarski i Damian Żukiewicz
Mariusz Pelczarski i Damian Żukiewicz

WOLNYM pod każdym względem. Finansowym, mentalnym, fizycznym i każdym innym. Pragnę, żebyś Ty także mógł w każdej chwili sam decydować o swoim życiu. Jeśli chcesz przez najbliższe 23 godziny spać, to po prostu idź spać! Nie musisz nikogo o tym powiadamiać, nie musisz wcześniej tego planować.

Jeśli chcesz za 6 miesięcy polecieć w kosmos, to polecisz w ten kosmos.

Jeśli chcesz wybudować szkołę, szpital i wodociąg dla ludzi gdzieś w południowej Kenii, to zrobisz to, masz na to środki i ludzi, którzy Ci z przyjemnością w tym pomogą!

Możesz robić co zechcesz, kiedykolwiek zechcesz, na własnych warunkach. Czegóż chcieć więcej? (Kasiu, dzięki za te słowa..).

Jestem Zmotywowany na WIĘCEJ, i mam nadzieję, że Ty także nie zadowalasz się w życiu „przeciętnością”!

Dopiero tutaj odnalazłem to czego szukałem całe Życie !
Do zobaczenia gdziekolwiek będziesz !

Pozdrawiam Cię ciepło i do zobaczenia!

Damian ŻUKIEWICZ

Najbardziej aktualne informacje i porady dotyczące zarabiania pieniędzy w Internecie, znajdziesz zawsze na moich profilach YouTube, FaceBook i Instagram.

Damian Żukiewicz
Wakacje za BitCoin – bajeczna plaża przy hotelu Tivoli Carvoeiro, Portugalia (8/2019)

W dzisiejszych czasach media społecznościowe pomagają mi trafić do największej liczby odbiorców. Blogi takie jak ten, nie są już popularne jak w pierwszej dekadzie tego stulecia.

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat inwestowania i zarabiania przez internet, SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych.

YouTube – Damian Żukiewicz

Krok 1. KliknijSUBSKRYBUJ mój kanał YouTube

FaceBook – Damian Żukiewicz

Krok 2. KliknijDodaj mnie do znajomych na FaceBook

Instagram – Damian Żukiewicz

Krok 3. KliknijObserwuj mnie na Instagram

TWOJE PIENIĄDZE MUSZĄ DLA CIEBIE CIĘŻKO PRACOWAĆ !

Zanim zaczniesz czytać dalej, oglądnij video poniżej!

Damian Żukiewicz - BitCoin
Bitomat czyli gotówka zarobiona legalnie w internecie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.