Podstawy zarabiania w Internecie

przez | 4 kwietnia, 2020

Aby móc efektywnie zarabiać w Internecie musisz posiadać konto na przynajmniej 2 giełdach kryptowalut. Jeśli jeszcze nie posiadasz BitCoina ani innych kryptowalut, załóż konto na poniższych giełdach:

CoinCasso

CoinCasso oficjalnym partnerem PSG (Paris Saint-Germain)

CoinCasso.net – to nowoczesna, bezpieczna i legalnie działająca giełda kryptowalut, która od stycznia 2020r. współpracuje z zapewne dobrze Tobie znanym, francuskim klubem sportowym PSG Paris Saint-Germain. Giełdę w 2019 roku stworzył Łukasz Ozimski i do dziś zarządza nią jako CEO.

Giełdę kryptowalut CoinCasso wyróżnia to, że każdy jej użytkownik może zarabiać na niej pieniądze bez wykonywania żadnej pracy.

Wystarczy zakupić na giełdzie tokeny CCX i je „zamrozić” w swoim panelu, a codziennie otrzymamy część zysków giełdy na nasze konto w CoinCasso.


Zarejestruj się i pokaż znajomemu jak kupić BitCoin, a otrzymasz BONUS $35

BitBay

Kup bitcoin za PLN
BitBay.info – Największa giełda kryptowalut w Polsce

BitBay.info – to założona w 2014 roku i trzecia co do wielkości giełda walut cyfrowych w Europie (aktualnie BitBay jest największą giełdą w Polsce oraz w Europie środkowo-wschodniej). Założycielem giełdy jest Sylwester Suszek.

BitBay posiada około 1 miliona użytkowników oraz ponad 200 pracowników, którzy dbają o wygodę i bezpieczeństwo naszych transakcji.

Na czym polega zarabianie w internecie?

Zarabiaj na giełdach kryptowalut około 20.000 zł. miesięcznie

BitBay.info
Ponad 6.000 zł. tygodniowo – Moje zarobki na BitBay.info za ostatnie 7 dni

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com oraz kanał w serwisie YouTube, to moje prywatne kanały informacyjne poświęcone edukacji finansowej.

Wszystkie informacje dostępne w materiałach video, wpisach w mediach społecznościowych (FaceBook, Instagram, YouTube i innych) jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Pokazuję w nich moją drogę do osiągnięcia wolności finansowej, czyli stanu, w którym nie muszę wykonywać żadnej pracy, a co miesiąc dostaję wynagrodzenie od firm z którymi współpracowałem w przeszłości.

Wszelkie informacje zawarte w wyżej wymienionych mediach, nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane przez osoby trzecie na podstawie treści zawartych w materiałach informacyjnych jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.

Dodaj komentarz