Testuj CoinCasso.net i jedź za darmo na Wyspy Kanaryjskie!

przez | 19 kwietnia, 2020

Testowanie giełdy kryptowalut to zadanie dla osób, które pasjonują się nowymi technologiami, są entuzjastyczni i bardzo pozytywnie patrzą w przyszłość. Jeśli masz te cechy, zapraszam Cię do ekipy testerów B3TEAM!

Do testowania wymagany jest konto YouTube, FaceBook i własny blog, na których będziemy codziennie publikowali materiały promujące korzystanie z giełdy.

Wycieczka przyznawana jest przeze mnie (Damian Żukiewicz) uznaniowo, jako darowizna.

Na początek oglądnij film poniżej. Na nim dokładnie wyjaśniam zasady naszej współpracy.

Testuj giełdę CoinCasso, której oficjalnym partnerem jest PSG (Paris Saint-Germain)

CoinCasso i Paris Saint-Germian

Zadanie nr 1

  1. Załóż konto na CoinCasso.net
  2. Zasil swoje saldo PLN na giełdzie kwotą minimum 3.000 zł.

Za te pieniądze będziesz kupował kryptowaluty dla siebie. Nie stracisz tych pieniędzy i nikt poza Tobą nie będzie miał do nich dostępu.

W każdej chwili możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub zamienić je na kryptowaluty i wypłacić je na swój zewnętrzny portfel.

Zadanie nr 2

CoinCasso.net – BTC / PLN

To zadanie składa się z kilku operacji, które będziemy wykonywać minimum 2 razy dziennie, np. rano i wieczorem. Naszym zadaniem jest sprzedaż i kupno kryptowalut na giełdzie.

  1. Para BTC / PLN – Kup BitCoin za kwotę minimum 1.500 PLN
  2. Para BTC / USDT – Sprzedaj BitCoin za kwotę minimum 200 USDT
  3. Para ETH / USDT – Kup Ethereum za kwotę minimum 100 USDT
  4. Para BTC / ETH – Kup Ethereum za kwotę minimum 0.01 BTC

Oczywiście Ty sam ustalasz ceny za jakie chcesz kupić lub sprzedać kryptowaluty. W zadaniu chodzi o to, żeby codziennie kupować i sprzedać kryptowaluty w różnych parach po cenach rynkowych czyli aktualnych cenach obowiązujących na giełdzie CoinCasso.net, której oficjalnym partnerem jest paryski klub PSG (Paris Saint Germain)

Testuj giełdę CoinCasso.net i leć na darmowe wakacje na Wyspy Kanaryjskie

Zadanie wykonuj w ten sposób, że jeśli na przykład rano kupiłeś BitCoin w parze BTC/PLN, to wieczorem sprzedaj BitCoin w tej samej parze. Jeśli rano sprzedałeś BitCoin w parze BTC/USDT to wieczorem kup BitCoin w tej parze. Tak samo działaj na kolejnych parach dostępnych na giełdzie. Wybierz sobie 4 pary na których będziesz dokonywał transakcji.

Zadanie nr 3

CoinCasso.net

To zadanie jest najważniejsze!

Testy wykonujemy po to, aby wyłapać błędy które mogą się pojawić podczas aktualizowania i dodawania nowych funkcjonalności na giełdzie.

W zespole deweloperów (programistów) CoinCasso.net zatrudnionych jest już ponad 20 osób, a liczba ta zwiększa się z miesiąca na miesiąc wraz z rozwojem giełdy.

Naszym zadaniem jako ekipy testującej, jest wyłapanie i przekazanie sugestii dotyczących działania giełdy do supportu, który przekaże nasze spostrzeżenia programistom.

Na video poniżej podaje przykład błędu jaki możecie wyłapać podczas codziennego korzystania z giełdy.

Znalezione błędy zgłaszaj na adres: support01@coincasso.com
CoinCasso Exchange Banner

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com oraz kanał w serwisie YouTube, to moje prywatne kanały informacyjne poświęcone edukacji finansowej.

Wszystkie informacje dostępne w materiałach video, wpisach w mediach społecznościowych (FaceBookInstagramYouTube i innych) jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Pokazuję w nich moją drogę do osiągnięcia wolności finansowej, czyli stanu, w którym nie muszę wykonywać żadnej pracy, a co miesiąc dostaję wynagrodzenie od firm z którymi współpracowałem w przeszłości.

Wszelkie informacje zawarte w wyżej wymienionych mediach, nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane przez osoby trzecie na podstawie treści zawartych w materiałach informacyjnych jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.

Wycieczka B3TEAM – Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa)

Dodaj komentarz