Zarobki

Damian i Kasia Żukiewicz
Marjan Island, United Arab Emirates – marzec 2020

Jeśli chcesz zostać programistą, to znajdź osobę, która stworzyła świetnie działające i popularne programy, strony internetowe czy aplikacje na smartfony, a potem ucz się od niego. Oczywiście nauka u mistrza nie będzie tania, ale jeśli sam chcesz zostać mistrzem, musisz uczyć się od najlepszych.

Czytasz mojego bloga, więc zakładam, że nie interesujesz się programowaniem, tylko szukasz sposobów na ZARABIANIE PIENIĘDZY PRZEZ INTERNET.

Nie wiem czy jestem dobrym nauczycielem, ale na pewno potrafię dobrze zarabiać w internecie. Możesz to wykorzystać i najzwyczajniej kopiować moje ruchy (czyli robić to co ja).

Ile można zarobić posługując się laptopem i smartfonem?

Damian Żukiewicz RAM1500
300.000 PLN w gotówce zarobione pod koniec 2019r.

W internecie zarabiam od 2007 roku. Przez ten czas zarobiłem ponad 18.000.000 PLN (18 milionów złotych) w internecie. Mniej więcej połowę zarobionych pieniędzy otrzymałem na swoje konto bankowe w złotówkach, a drugą połowę wynagrodzenia dostałem w kryptowalutach (głównie BitCoin i Ethereum).

Moje zarobki pochodzą niemal w 100% z programów afiliacyjnych, czyli z polecania produktów i usług innych firm.

Co można polecać? Obecnie można polecać prawie wszystko. Ja polecałem księgarnie internetowe takie jak Złote Myśli czy Bogaty Ojciec, produkty bankowe (np. mBank, którego byłem najlepszym partnerem w Polsce z zarobkami na poziomie 50.000 zł. miesięcznie) i instytucje finansowe. Zarabiałem także (całkiem sporo bo grubo ponad 1 milion złotych) w programie Google AdSense.

Od 2016r. zarabiam na polecaniu giełd kryptowalut:

Jeśli chcesz abym pomógł Ci rozpocząć zarabianie w internecie, załóż i zweryfikuj konto na każdej z wymienionych giełd.

Na screenie z mojego banku możesz zobaczyć historię zarobków za lata 2012-2020 (nie mam możliwości wygenerowania wyciągu bankowego za wcześniejsze lata).

Damian Żukiewicz – Zarobki z internetu (2012-2020)

Jak widzisz przez ostatnie lata zarabiam w internecie średnio około 80.000 zł. miesięcznie.

Zobacz ile zarobiłem w internecie w 2018 roku

Poniżej widzisz moje (Damian Żukiewicz) roczne zeznanie podatkowe (PIT-36L) za 2018 rok.

Moje przychody za 12 miesięcy wyniosły ponad 3,5 miliona złotych.

Do Urzędu Skarbowego zapłaciłem prawie 0,5 miliona złotych podatku dochodowego od zarobków w internecie.

Zarobki Damian Żukiewicz PIT
Zeznanie roczne PIT-36L. Ponad 3.500.000 zł. (3,5 miliona PLN) przychodu z internetu za 12 miesięcy

Ponad 1.000 zł. dziennie tylko z jednego programu partnerskiego – BitBay.info

BitBay.info
Dzienne zarobki w programie afiliacyjnym BitBay.info (screen z dnia 14/5/2020)

Jak widzisz na screenie powyżej, moje zarobki tylko z jednego programu partnerskiego sięgają 1.000 zł. dziennie.

Nie interesują Cię kryptowaluty? Możesz zarabiać z mBank i innymi instytucjami finansowymi

eBiznesy.pl Pawła Krzyworączki – To jego kursy nauczyły mnie zarabiać w Internecie

Zobacz wpis Pawła Krzyworączki, z kursów którego nauczyłem się zarabiać w marketingu internetowym. Jest tam krok po kroku opisane jakie czynności wykonywałem i jakie dało mi to efekty!

We wpisie Pawła zobaczysz kilka screenów (między innymi z programów partnerskich mBank, Bankier.pl czy Google Adsense).

Poniżej prezentuje screen, na którym widać moje zarobki z mBanku w drugim roku mojej współpracy. Jak widzisz za okres 2012-2014 zarobiłem w tym programie partnerskim prawie 800.000 zł.

W sumie, przez 4 lata w mBanku zarobiłem prawie 1,3 miliona PLN.

mBank zarobki Damian Żukiewicz
Ile możesz zarobić w programie partnerskim mBanku

Czy Ty też możesz zarabiać w Internecie?

Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Damian i Kasia Żukiewicz
Hilton, Marjan Island – marzec 2020

Zacznij od obserwowania tego co robię i krok po kroku mnie naśladuj. Jeśli wytrwasz w nauce minimum 3 lata, możesz być pewny, że po tym czasie Twoje zarobki osiągną nie mniej niż 10.000 zł. miesięcznie.

Aby być na bieżąco, obserwuj mnie:

  1. SUBSKRYBUJ mój kanał YouTube 
  2. Dodaj mnie do znajomych na FaceBook 
  3. Obserwuj mnie na INSTAGRAM 

Aby zacząć zarabiać załóż i zweryfikuj swoje konta na minimum 3 giełdach kryptowalut

giełda kryptowalut BINANCE.biz.pl
BINANCE.biz.pl

Każda z niżej wymienionych giełd kryptowalut oferuje program afiliacyjny, dzięki któremu będziesz zarabiał od 20% do nawet 50% prowizji, jakie pobierane są przez giełdy kryptowalut od każdej transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut.

CoinCasso.net

BitBay.info

BINANCE.biz.pl

CoinCasso.net

CoinCasso oficjalnym partnerem PSG (Paris Saint-Germain)

CoinCasso.net to nowoczesna, bezpieczna i licencjonowana giełda kryptowalut, która od stycznia 2020r. współpracuje z zapewne dobrze Tobie znanym, francuskim klubem sportowym PSG Paris Saint-Germain. Giełdę w 2019 roku stworzył Łukasz Ozimski i do dziś zarządza nią jako CEO.

Bitomat CoinCasso

CoinCasso rozbudowuje także sieć własnych Bitomatów, czyli urządzeń podobnych do bankomatów, za pomocą których możesz kupić za gotówkę oraz sprzedać kryptowaluty.

Partnerstwo CoinCasso i PSG, to ewenement na skalę światową. Nigdy wcześniej żadna giełda kryptowalut nie miała tak dużego i rozpoznawalnego (ponad 400 milionów fanów na całym świecie) partnera.

Partnerstwo PSG i CoinCasso
CoinCasso i PSG – Jedyne tak duże partnerstwo w świecie giełd kryptowalut

CoinCasso wyróżnia się z pośród polskich i europejskich giełdy tym, że kupisz na niej kryptowaluty bardzo wygodnie, używając kart płatniczych VISA i MASTERCARD.

Dodatkowo, jeśli kupisz tokeny giełdy CoinCasso (CCX), będziesz zarabiał pieniądze, tak jakbyś był udziałowcem giełdy. Posiadając tokeny CCX część opłat i prowizji, które pobiera giełda od każdego użytkownika, trafia do Ciebie czyli zarabiasz na giełdzie tak jak jej właściciele.

Jak to działa? W obrocie jest tylko około 10.000.000 (dziesięć milionów) tokenów CCX. Każdy token odpowiada jednemu udziałowi w giełdzie (podobnie jak akcje w przypadku spółek akcyjnych, np. PKO BP, KGHM, Tesla, Apple, itp.). Jeśli posiadasz np. 10.000 tokenów CCX, to tak jakbyś był posiadaczem 0,1% akcji całej spółki.

Jeżeli obroty na giełdzie osiągną np. $90.000.000 miesięcznie (tak jak pokazano na screenie poniżej – kliknij obrazek aby go powiększyć), to Ty posiadając 10.000 tokenów CCX otrzymasz pasywny dochód w wysokości około 1.800 zł. miesięcznie jako „udziałowiec” giełdy.

Posiadając tokeny CCX, zarabiasz pasywnie tak jak właściciel giełdy

Użytkownicy CoinCasso mają także wyjątkowy program partnerski, w którym prowizje za plecenie giełdy sięgają aż 50%. Dla porównania giełdy BINANCE i BitBay oferują 20% w swoich programach afiliacyjnych.

Posiadając i trzymając tokeny giełdy CoinCasso (CCX) zapłacisz nawet 50% mniejsze prowizje przy zakupie i sprzedaży kryptowalut.

Kliknijzałóż konto na giełdzie CoinCasso, wykonaj swoje pierwsze transakcje (kupno, sprzedaż kryptowalut) i odbierz do 0.5 ETH (około 500 zł.) w prezencie.

BINANCE.biz.pl

Giełda kryptowalut Binance
Aplikacja Binance

Binance to jedna z najwiekszych i najbardzej zaawansowanych giełd kryptowalut na świecie. Każdego dnia użytkownicy Binance kupują i sprzedają kryptowaluty za minimum $5.000.000.000 (pięć miliardów dolarów USA). Giełda ta oferuje także najlepsze narzędzia i możliwości dla traiderów czyli osób, które zarabiają na handlu kryptowalutmi.

Na Binance kupisz kryptowaluty szybko i wygodnie, bo możesz użyć do ich zakupu karty płatnicze VISA lub MASTERCARD.

Handel kryptowalutami (także kontrakty terminowe FUTURES) jest bardzo wygodny dzięki aplikacji Binance (screen z prawej strony).

Kliknijzałóż konto na giełdzie Binance, wykonaj swoje pierwsze transakcje (kupno, sprzedaż kryptowalut) i odbierz do 0.5 ETH (około 500 zł.) w prezencie.

BitBay.info

Kup bitcoin za PLN
BitBay.info – Największa giełda kryptowalut w Polsce
BitBay.info
Screen z dnia 14 maj 2020 – Dzienne zarobki w programie afiliacyjnym BitBay.info

BitBay.info – to założona w 2014 roku i trzecia co do wielkości giełda walut cyfrowych w Europie (aktualnie BitBay jest największą giełdą w Polsce oraz w Europie środkowo-wschodniej).

Na BitBay kupisz BitCoin i kilkadziesiąt innych kryptowalut zwykłym przelewem bankowym (za złotówki). Możesz także sprzedać posiadane kryptowaluty i jeśli zechcesz, to otrzymane środki (PLN) dotrą na Twoje konto bankowe nawet w 24h.

Założycielem giełdy jest przedsiębiorca ze Śląska, entuzjasta kryptowalut Sylwester Suszek.

Przez ostatnie lata BitBay zyskał w Polsce setki tysięcy stałych, zadowolonych użytkowników.

Bezpieczeństwo to BRAK WOLNOŚCI

Nota prawna.

Strona internetowa ZUKIEWICZ.com oraz kanał w serwisie YouTube, to moje prywatne kanały informacyjne poświęcone edukacji finansowej.

Wszystkie informacje dostępne w materiałach video, wpisach w mediach społecznościowych (FaceBook, Instagram, YouTube i innych) jak i na stronie ZUKIEWICZ.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Pokazuję w nich moją drogę do osiągnięcia wolności finansowej, czyli stanu, w którym nie muszę wykonywać żadnej pracy, a co miesiąc dostaję wynagrodzenie od firm z którymi współpracowałem w przeszłości.

Wszelkie informacje zawarte w wyżej wymienionych mediach, nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane przez osoby trzecie na podstawie treści zawartych w materiałach informacyjnych jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: zukiewicz.com/zasady/ oraz zapoznaj się z regulaminem i zasadami firmy, z którą chcesz nawiązać współpracę.